Uitslag Kinderoptocht 13 februari 1999: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 84: | Regel 84: | ||
| DKK || 4 || 7 || De Vlietventjes || Wij zijn blij met de sporthal || 204 || | | DKK || 4 || 7 || De Vlietventjes || Wij zijn blij met de sporthal || 204 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 5 || 13 || De Riddertjes || De Spoorkijker || 204 [[Bestand:Ko-1999- | + | | DKK || 5 || 13 || De Riddertjes || De Spoorkijker || 204 [[Bestand:Ko-1999-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKK || 6 || 11 || Jut & Jul || Wij zijn al 9 jaar het spoor kwijt || 201 || | | DKK || 6 || 11 || Jut & Jul || Wij zijn al 9 jaar het spoor kwijt || 201 || | ||
| Regel 90: | Regel 90: | ||
| DKK || 7 || 8 || Willem en Max || Slavendrijver 5 || 189 || | | DKK || 7 || 8 || Willem en Max || Slavendrijver 5 || 189 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 22 || De Bokjes || t bankske || 253 [[Bestand:Ko-1999- | + | | DKO || 1 || 22 || De Bokjes || t bankske || 253 [[Bestand:Ko-1999-22.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 2 || 21 || Kelly, Mitchel, Jasper || Pijp na 33 jaor weer op de Beek || 246 || | | DKO || 2 || 21 || Kelly, Mitchel, Jasper || Pijp na 33 jaor weer op de Beek || 246 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 15 || Meskus Musters || Wij sporen al 11 jaar met elkaar || 245 [[Bestand:Ko-1999- | + | | DKO || 3 || 15 || Meskus Musters || Wij sporen al 11 jaar met elkaar || 245 [[Bestand:Ko-1999-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 4 || 20 || Kriske || Ik ben ingewikkeld || 244 || | | DKO || 4 || 20 || Kriske || Ik ben ingewikkeld || 244 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 24 || D'n Gerrit Junior || Ut is doorgestoken kaart || 239 [[Bestand:Ko-1999- | + | | DKO || 5 || 24 || D'n Gerrit Junior || Ut is doorgestoken kaart || 239 [[Bestand:Ko-1999-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 6 || 27 || De Schattenpatatten || Met Nijn veel gein in de Boemeltrein || 233 || | | DKO || 6 || 27 || De Schattenpatatten || Met Nijn veel gein in de Boemeltrein || 233 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 16 || Britt en Co || M 'nne ouwe kan nie bouwe || 220 [[Bestand:Ko-1999- | + | | DKO || 7 || 16 || Britt en Co || M 'nne ouwe kan nie bouwe || 220 [[Bestand:Ko-1999-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 18 || Sanne op Opa || Wij sporen al 3 jaar! || 219 [[Bestand:Ko-1999- | + | | DKO || 8 || 18 || Sanne op Opa || Wij sporen al 3 jaar! || 219 [[Bestand:Ko-1999-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 9 || 19 || Femke de Roos || M 'n derde carnaval heb ik m'n eige piepersbal || 214 || | | DKO || 9 || 19 || Femke de Roos || M 'n derde carnaval heb ik m'n eige piepersbal || 214 || | ||
| Regel 110: | Regel 110: | ||
| DKO || 10 || 26 || De Wijsneus || Ik wijs d'un goeie weg || 213 || | | DKO || 10 || 26 || De Wijsneus || Ik wijs d'un goeie weg || 213 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 11 || 23 || Ut Boemeltrio || Ut spoort bij ons niet || 209 [[Bestand:Ko-1999- | + | | DKO || 11 || 23 || Ut Boemeltrio || Ut spoort bij ons niet || 209 [[Bestand:Ko-1999-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 12 || 14 || Bjorn & Ytse || We sporen nie || 208 || | | DKO || 12 || 14 || Bjorn & Ytse || We sporen nie || 208 || | ||
