Uitslag Grote optocht 20 februari 1977: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Titel''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Titel''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||||||Snotpegels||Van geboorte tot d'n Ouden | + | | A||||49||Snotpegels||Van geboorte tot d'n Ouden|| |
|- | |- | ||
| − | | A||||||Leuttappers||De Eerste Paal in de Haagse Beemden | + | | A||||50||Leuttappers||De Eerste Paal in de Haagse Beemden|| |
|- | |- | ||
| − | | A||||||Black Eagles||n Goeie haan is niet vet||167 | + | | A||||51||Black Eagles||n Goeie haan is niet vet||167 |
|- | |- | ||
| − | | A||||||Kikkers||De BAK van Boemeldonck | + | | A||||59||Kikkers||De BAK van Boemeldonck|| |
|- | |- | ||
| − | | A||||||Houtakkers||De Verbroedering | + | | A||||60||Houtakkers||De Verbroedering|| |
|- | |- | ||
| − | | A||||||Knurften||De Grootste Knurft | + | | A||||61||Knurften||De Grootste Knurft|| |
|- | |- | ||
| − | | A||||||Maespappers||Elf jaor te lang 'voor ons' | + | | A||||63||Maespappers||Elf jaor te lang 'voor ons'|| |
|- | |- | ||
| − | | A||||||Keiologen||Tandje bij veur straf, 't Buikske eraf | + | | A||||68||Keiologen||Tandje bij veur straf, 't Buikske eraf|| |
|- | |- | ||
| − | | A||||||Vetkluivers||Bloemehulde - gevolgd door huisorkest||167 | + | | A||||69||Vetkluivers||Bloemehulde - gevolgd door huisorkest||167 |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A||||74||t Overschot||Luste Bier of eddun Tic||165 |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A||||78||Vuurfreters||Tandje Bij: Wij Boemelen deur|| |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A||||79||Hangijzers||t Verschil tussen 'n dood vogeltje|| |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A||||81||Bokken||Wij enteren 't Elfde Jaor|| |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A||||82||Oekels||(S)Tandje Bij|| |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A||||84||Zandhazen||Hazen-Beemden op z'n kop|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | B||||48||Spoorzoekers||Nog 'n jaortje slapen en dan ….|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||52||Zwoertjes||Teja of Tenee|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||58||Sponzen||Vrouwe Justitia|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||62||De Loltoeters||Het Woonwagenkamp op de Beek|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||67||Boemelkatten||Hei, d'r mot nog 'n Tande bij|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||70||Pollekes||de arbeider op Weg naar 't succes|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||72||De vollopers||We zullen ´n Stalleke bouwen|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||77||Worteltrekkers||Boemeldonck tot de laatste Drup|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||83||Strikkers||We slaon ´n jaortje over|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||||Wandberen||Hier komen we aon|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||||De Overlopers||Bij de lol|| |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B||||||Meppers||de Meppers doen mee|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | C||||47||Duitenkluivers||Brasilia felicidat Boemeldonck|| |
|- | |- | ||
| − | | C|||||| | + | | C||||53||Doelrakkers||Zo maar 'n troep|| |
|- | |- | ||
| − | | C|||||| | + | | C||||57||Stufkus||De onzichtbare André (onze wagen)|| |
|- | |- | ||
| − | | C|||||| | + | | C||||73||Nachtpitjes||De pitten in de nacht|| |
|- | |- | ||
| − | | C|||||| | + | | C||||89||Ludo Glupo||met de Kolobeinenband|| |
|- | |- | ||
| − | | C|||||| | + | | C||||||Sloebers||"Sloeberen"|| |
|- | |- | ||
| − | | D||||||Toete noch Blaoze||De Modale Werknemer | + | | D||||46||Toete noch Blaoze||De Modale Werknemer|| |
|- | |- | ||
| − | | D||||||De Meurse Leut||De ELF Staartgangers | + | | D||||54||De Meurse Leut||De ELF Staartgangers|| |
|- | |- | ||
| − | | D||||||De Versierders||Met Bier meer sjans | + | | D||||55||De Versierders||Met Bier meer sjans|| |
|- | |- | ||
| − | | D||||||Hansje Fiederansje||De Gelaarsde Kat | + | | D||||64||Hansje Fiederansje||De Gelaarsde Kat|| |
|- | |- | ||
| − | | D||||||Theo de Maespapper||De Laotste Straatveger | + | | D||||66||Theo de Maespapper||De Laotste Straatveger|| |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D||||75||De Petra´s||We zijn d´r uit|| |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D||||80||Fiasco's||Geen Fiasco met de Fiasco's|| |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D||||85||Buitenbeentjes||We bennen d'r eens uit|| |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D||||86||De Jonge Piet||Boemeldonckers zijn we allemaol|| |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D||||87||Deurdouwers||We douwen deur - al ellef jaor|| |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D||||91||Henki Bommelt||Tandje Bij|| |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D||||71a||Kuatsu Bengels||Menten beet door van Agt|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Drumband D.R.S. uit Kielegat | + | | ||||56||Drumband D.R.S. uit Kielegat|||| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Harmonie 'Verbroedering' | + | | ||||65||Harmonie 'Verbroedering'||Wommelgem|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||De Laet-Bloeiers||Kra-kar-na-val-s-or-kest | + | | ||||71||De Laet-Bloeiers||Kra-kar-na-val-s-or-kest|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Drumband Hoge Vught||DHV uit Kielegat | + | | ||||76||Drumband Hoge Vught||DHV uit Kielegat|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Maria Blaaskapel||uit Boemeldonck | + | | ||||85||Maria Blaaskapel||uit Boemeldonck|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||De Kollobeinenband||Blaaskapel bekend in Boemeldonck | + | | ||||90||De Kollobeinenband||Blaaskapel bekend in Boemeldonck|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||de Boemeltrein | + | | ||||92||BAK||de Boemeltrein|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Majorettenpeleton||uit Dordrecht | + | | ||||93||Majorettenpeleton||uit Dordrecht|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Kunst na arbeid||Harmonie uit Dort voor ´t 11e jaar | + | | ||||94||Kunst na arbeid||Harmonie uit Dort voor ´t 11e jaar|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||Dansmarietjes BAK | + | | ||||95||BAK||Dansmarietjes BAK|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||Prinsenwagen | + | | ||||96||BAK||Prinsenwagen|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||D´oren toe blaaskapel||We speulen veur Hein en de zijnen | + | | ||||97||D´oren toe blaaskapel||We speulen veur Hein en de zijnen|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK ||Bestuursfordje (vandaag 50 geworden) | + | | ||||98||BAK ||Bestuursfordje (vandaag 50 geworden)|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||Film, foto en dia ploeg | + | | ||||99||BAK||Film, foto en dia ploeg|| |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||D n Opperplisie op de fiets achteraan! | + | | ||||100||BAK||D n Opperplisie op de fiets achteraan!|| |
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 20 jul 2017 20:55
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| A | 49 | Snotpegels | Van geboorte tot d'n Ouden | ||
| A | 50 | Leuttappers | De Eerste Paal in de Haagse Beemden | ||
| A | 51 | Black Eagles | n Goeie haan is niet vet | 167 | |
| A | 59 | Kikkers | De BAK van Boemeldonck | ||
| A | 60 | Houtakkers | De Verbroedering | ||
| A | 61 | Knurften | De Grootste Knurft | ||
| A | 63 | Maespappers | Elf jaor te lang 'voor ons' | ||
| A | 68 | Keiologen | Tandje bij veur straf, 't Buikske eraf | ||
| A | 69 | Vetkluivers | Bloemehulde - gevolgd door huisorkest | 167 | |
| A | 74 | t Overschot | Luste Bier of eddun Tic | 165 | |
| A | 78 | Vuurfreters | Tandje Bij: Wij Boemelen deur | ||
| A | 79 | Hangijzers | t Verschil tussen 'n dood vogeltje | ||
| A | 81 | Bokken | Wij enteren 't Elfde Jaor | ||
| A | 82 | Oekels | (S)Tandje Bij | ||
| A | 84 | Zandhazen | Hazen-Beemden op z'n kop | ||
| B | 48 | Spoorzoekers | Nog 'n jaortje slapen en dan …. | ||
| B | 52 | Zwoertjes | Teja of Tenee | ||
| B | 58 | Sponzen | Vrouwe Justitia | ||
| B | 62 | De Loltoeters | Het Woonwagenkamp op de Beek | ||
| B | 67 | Boemelkatten | Hei, d'r mot nog 'n Tande bij | ||
| B | 70 | Pollekes | de arbeider op Weg naar 't succes | ||
| B | 72 | De vollopers | We zullen ´n Stalleke bouwen | ||
| B | 77 | Worteltrekkers | Boemeldonck tot de laatste Drup | ||
| B | 83 | Strikkers | We slaon ´n jaortje over | ||
| B | Wandberen | Hier komen we aon | |||
| B | De Overlopers | Bij de lol | |||
| B | Meppers | de Meppers doen mee | |||
| C | 47 | Duitenkluivers | Brasilia felicidat Boemeldonck | ||
| C | 53 | Doelrakkers | Zo maar 'n troep | ||
| C | 57 | Stufkus | De onzichtbare André (onze wagen) | ||
| C | 73 | Nachtpitjes | De pitten in de nacht | ||
| C | 89 | Ludo Glupo | met de Kolobeinenband | ||
| C | Sloebers | "Sloeberen" | |||
| D | 46 | Toete noch Blaoze | De Modale Werknemer | ||
| D | 54 | De Meurse Leut | De ELF Staartgangers | ||
| D | 55 | De Versierders | Met Bier meer sjans | ||
| D | 64 | Hansje Fiederansje | De Gelaarsde Kat | ||
| D | 66 | Theo de Maespapper | De Laotste Straatveger | ||
| D | 75 | De Petra´s | We zijn d´r uit | ||
| D | 80 | Fiasco's | Geen Fiasco met de Fiasco's | ||
| D | 85 | Buitenbeentjes | We bennen d'r eens uit | ||
| D | 86 | De Jonge Piet | Boemeldonckers zijn we allemaol | ||
| D | 87 | Deurdouwers | We douwen deur - al ellef jaor | ||
| D | 91 | Henki Bommelt | Tandje Bij | ||
| D | 71a | Kuatsu Bengels | Menten beet door van Agt | ||
| 56 | Drumband D.R.S. uit Kielegat | ||||
| 65 | Harmonie 'Verbroedering' | Wommelgem | |||
| 71 | De Laet-Bloeiers | Kra-kar-na-val-s-or-kest | |||
| 76 | Drumband Hoge Vught | DHV uit Kielegat | |||
| 85 | Maria Blaaskapel | uit Boemeldonck | |||
| 90 | De Kollobeinenband | Blaaskapel bekend in Boemeldonck | |||
| 92 | BAK | de Boemeltrein | |||
| 93 | Majorettenpeleton | uit Dordrecht | |||
| 94 | Kunst na arbeid | Harmonie uit Dort voor ´t 11e jaar | |||
| 95 | BAK | Dansmarietjes BAK | |||
| 96 | BAK | Prinsenwagen | |||
| 97 | D´oren toe blaaskapel | We speulen veur Hein en de zijnen | |||
| 98 | BAK | Bestuursfordje (vandaag 50 geworden) | |||
| 99 | BAK | Film, foto en dia ploeg | |||
| 100 | BAK | D n Opperplisie op de fiets achteraan! | |||
