Uitslag Grote Optocht (zondag 7 februari 2016): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | + | Uitslag Grote Optocht zondag 7 februari 2016 | |
| − | + | ||
| − | + | ''Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.'' | |
| − | | | + | |
| − | | | + | [[Bestand:Juryrapport.png | 150px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/nwv8PHkzFjVCcJN7]] Klik hier voor het juryrapport A-wagens |
| − | + | ||
| − | + | ||
| + | {| class="wikitable" | ||
| + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten | ||
|- | |- | ||
| − | | A||1||48||CV de Zimkus||Koperen Ko & Nikkelen Nelis||932 | + | | A || 1 || 48 || CV de Zimkus || Koperen Ko & Nikkelen Nelis || 932 [[Bestand: GO-2016-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-48.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Zimkus]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||63||CV de Herrieschoppers||Proost mee op het Gouden Jubilee||883 | + | | A || 2 || 63 || CV de Herrieschoppers || Proost mee op het Gouden Jubilee || 883 [[Bestand: GO-2016-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||42||CV de Klepperbekken||Heel Boemeldonck Bakt!||865 | + | | A || 3 || 42 || CV de Klepperbekken || Heel Boemeldonck Bakt! || 865 [[Bestand: GO-2016-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||29||CV de Meelballen||We hebbe un schone waoge||839 | + | | A || 4 || 29 || CV de Meelballen || We hebbe un schone waoge || 839 [[Bestand: GO-2016-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||58||CV de Nachtbraokers||Huisje, boompje, FEESTJE!||827 | + | | A || 5 || 58 || CV de Nachtbraokers || Huisje, boompje, FEESTJE! || 827 [[Bestand: GO-2016-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||11||Black Eagles jr||Welkom in de feesttent||803 | + | | A || 6 || 11 || Black Eagles jr || Welkom in de feesttent || 803 [[Bestand: GO-2016-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||69||CV de Stampers||We gaon als d'n …….||784 | + | | A || 7 || 69 || CV de Stampers || We gaon als d'n ……. || 784 [[Bestand: GO-2016-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-69.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Stampers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||23||CV de Leutlaaiers||Genoeg stof om over te praten!||759 | + | | A || 8 || 23 || CV de Leutlaaiers || Genoeg stof om over te praten! || 759 [[Bestand: GO-2016-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||9||35||CV Staal op Staal||Tis 'n hele "stunt", agge meej dees waoge meej rije kunt.||690 | + | | A || 9 || 35 || CV Staal op Staal || Tis 'n hele "stunt", agge meej dees waoge meej rije kunt. || 690 [[Bestand: GO-2016-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||10||17||CV de Schuimsoppers||22 Jaar door dik en dun||590 | + | | A || 10 || 17 || CV de Schuimsoppers || 22 Jaar door dik en dun || 590 [[Bestand: GO-2016-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||26||CV de Bikse | + | | B || 1 || 26 || CV de Bikse Bak-se Bende || Ut zit wel snor || 830 [[Bestand: GO-2016-26.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||32||CV de Japjuinen||#Selfie||801 | + | | B || 2 || 32 || CV de Japjuinen || #Selfie || 801 [[Bestand: GO-2016-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||72||CV Moi Gekloi||t is Hier Binnen Beter Dan Buiten||792 | + | | B || 3 || 72 || CV Moi Gekloi || t is Hier Binnen Beter Dan Buiten || 792 [[Bestand: GO-2016-72.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||55||CV De Bixe Draoke||Wij gaan voor goud||718 | + | | B || 4 || 55 || CV De Bixe Draoke || Wij gaan voor goud || 718 [[Bestand: GO-2016-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||74||CV de Dwarsliggers||We are de Champions||709 | + | | B || 5 || 74 || CV de Dwarsliggers || We are de Champions || 709 [[Bestand: GO-2016-74.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||6||38||CV Ga Nou !||Al 50 jaor verslaofd aon | + | | B || 6 || 38 || CV Ga Nou ! || Al 50 jaor verslaofd aon Boemeldonck || 700 [[Bestand: GO-2016-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||66||CV Bende gek!?||De tijd vliegt||689 | + | | B || 7 || 66 || CV Bende gek!? || De tijd vliegt || 689 [[Bestand: GO-2016-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||20||De Pruttels||Effe stoom afblaoze||658 | + | | B || 8 || 20 || De Pruttels || Effe stoom afblaoze || 658 [[Bestand: GO-2016-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||9||14||CV Piendraod||Boemelbingo||617 | + | | B || 9 || 14 || CV Piendraod || Boemelbingo || 617 [[Bestand: GO-2016-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||10||52||CV Kiwisensatie|| | + | | B || 10 || 52 || CV Kiwisensatie || Boemeldonck uit z'n dak || 510 [[Bestand: GO-2016-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||11||45||CV 3x Raoie||In | + | | B || 11 || 45 || CV 3x Raoie || In Boemeldonck ben je vrij! || 501 [[Bestand: GO-2016-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||12||60||CV de Matties||Kikkerkarnaval||497 | + | | B || 12 || 60 || CV de Matties || Kikkerkarnaval || 497 [[Bestand: GO-2016-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||13||50||CV MakkelijkZat||Don't worry be hippie||432 | + | | B || 13 || 50 || CV MakkelijkZat || Don't worry be hippie || 432 [[Bestand: GO-2016-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||1||70||CV Datdoetieandersnooit||Wei Pakken Uit||811 | + | | C || 1 || 70 || CV Datdoetieandersnooit || Wei Pakken Uit || 811 [[Bestand: GO-2016-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||2||51||CV De Steunpinten||Gin kommentaor op d'n leiding!||807 | + | | C || 2 || 51 || CV De Steunpinten || Gin kommentaor op d'n leiding! || 807 [[Bestand: GO-2016-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||3||40||10 Misschien…?!||Kijk Haar!!||800 | + | | C || 3 || 40 || 10 Misschien…?! || Kijk Haar!! || 800 [[Bestand: GO-2016-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||4||21||PCV de Atoompjes||Kinderopvang||768 | + | | C || 4 || 21 || PCV de Atoompjes || Kinderopvang || 768 [[Bestand: GO-2016-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||5||18||R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V.||IK BEN D'ROK||765 | + | | C || 5 || 18 || R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || IK BEN D'ROK || 765 [[Bestand: GO-2016-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||6||61||CV BIJeen geraapt||We pakke uit, kom erBIJ!||746 | + | | C || 6 || 61 || CV BIJeen geraapt || We pakke uit, kom erBIJ! || 746 [[Bestand: GO-2016-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||7||43||CV de Halve Zole||Wij zijn het weer||744 | + | | C || 7 || 43 || CV de Halve Zole || Wij zijn het weer || 744 [[Bestand: GO-2016-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8||33||CV de Femmekes||Vind' ôôns nie tipies?||740 | + | | C || 8 || 33 || CV de Femmekes || Vind' ôôns nie tipies? || 740 [[Bestand: GO-2016-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||9||||Biks Hofclubke||Hoepel op, we pakke niks uit!||677 | + | | C || 9 || 64 || Biks Hofclubke || Hoepel op, we pakke niks uit! || 677 [[Bestand: GO-2016-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||10||59||CV de Batabieren||We zijn zakkenrollers||656 | + | | C || 10 || 59 || CV de Batabieren || We zijn zakkenrollers || 656 [[Bestand: GO-2016-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||11||56||CV 't Biks Broedsel||Als uw haor maor goed zit in ut gouwe jaor van dun | + | | C || 11 || 56 || CV 't Biks Broedsel || Als uw haor maor goed zit in ut gouwe jaor van dun BAK || 650 [[Bestand: GO-2016-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||12||15||CV Ut Boemeltrio en Co||PLANKTON||629 | + | | C || 12 || 15 || CV Ut Boemeltrio en Co || PLANKTON || 629 [[Bestand: GO-2016-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||13|| | + | | C || 13 || 67 || CV De Gebraaie Sjefkes || Is er iemand die op m'n cabrioLet? || 614 [[Bestand: GO-2016-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||14||28||CV de Egeltjes||We pakke de kast uit!||526 | + | | C || 14 || 28 || CV de Egeltjes || We pakke de kast uit! || 526 [[Bestand: GO-2016-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||1||62||De Theemutsen||Nog nooit d'n 1ste prijs mar wel de meeste bekers||794 | + | | D || 1 || 62 || De Theemutsen || Nog nooit d'n 1ste prijs mar wel de meeste bekers || 794 [[Bestand: GO-2016-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||46||Troel en Trui||Da pakte effe aanders uit||787 | + | | D || 2 || 46 || Troel en Trui || Da pakte effe aanders uit || 787 [[Bestand: GO-2016-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||3||22||Die 2||Kek zelf mar||786 | + | | D || 3 || 22 || Die 2 || Kek zelf mar || 786 [[Bestand: GO-2016-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||4||73||CV de Spaanse Pepers||Met een nieuwe RIOlering op de Beek is het pas karnaval||757 | + | | D || 4 || 73 || CV de Spaanse Pepers || Met een nieuwe RIOlering op de Beek is het pas karnaval || 757 [[Bestand: GO-2016-73.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||5||37||De Goeje Meskes||Als je haar maar goed zit||745 | + | | D || 5 || 37 || De Goeje Meskes || Als je haar maar goed zit || 745 [[Bestand: GO-2016-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||54||Ut Span||We hebbe nun moeilijke stoelgang||743 | + | | D || 6 || 54 || Ut Span || We hebbe nun moeilijke stoelgang || 743 [[Bestand: GO-2016-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||7||65||CV de Mispunten||Wij zijn een poot kwijt||741 | + | | D || 7 || 65 || CV de Mispunten || Wij zijn een poot kwijt || 741 [[Bestand: GO-2016-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||8||49||Duo Dakloos||Vorst aan de grond||721 | + | | D || 8 || 49 || Duo Dakloos || Vorst aan de grond || 721 [[Bestand: GO-2016-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||9||24||Koek en Ei||Ôk wij pakke GOUD!||718 | + | | D || 9 || 24 || Koek en Ei || Ôk wij pakke GOUD! || 718 [[Bestand: GO-2016-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||10||27||De Vrolijke Vrienden||We blijve overal plakke||707 | + | | D || 10 || 27 || De Vrolijke Vrienden || We blijve overal plakke || 707 [[Bestand: GO-2016-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||11||19||CV de Kwebbels||We zette ALLES op zun kop!!||688 | + | | D || 11 || 19 || CV de Kwebbels || We zette ALLES op zun kop!! || 688 [[Bestand: GO-2016-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||12||44||CV Wit ik veul||AN(N)E - BO(W)LEN||684 | + | | D || 12 || 44 || CV Wit ik veul || AN(N)E - BO(W)LEN || 684 [[Bestand: GO-2016-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||13||16||CV dun Wim en dun Christ||Ze hebbe ons zwart gemaakt||666 | + | | D || 13 || 16 || CV dun Wim en dun Christ || Ze hebbe ons zwart gemaakt || 666 [[Bestand: GO-2016-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||14||57||Ranomi Kromoniemoelijk & Inge de Blonde||Wij pakken uit aon de Kuijl||612 | + | | D || 14 || 57 || Ranomi Kromoniemoelijk & Inge de Blonde || Wij pakken uit aon de Kuijl || 612 [[Bestand: GO-2016-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||15||71||Duo Adam en Eva||Adam en Eva (hebbe hun) pakke uit!||605 | + | | D || 15 || 71 || Duo Adam en Eva || Adam en Eva (hebbe hun) pakke uit! || 605 [[Bestand: GO-2016-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||16||68||Duo wat en half wat||Wij rollen dur op los||594 | + | | D || 16 || 68 || Duo wat en half wat || Wij rollen dur op los || 594 [[Bestand: GO-2016-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||17||12||CV de Tutters||De | + | | D || 17 || 12 || CV de Tutters || De BAK 50 jaor. Daarom komen Abraham en Saar || 541 [[Bestand: GO-2016-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||18||||Ut grof geschut van Twee Vooraf||Van ’t jaor gin haos(t) in d’n optocht........ ||455 | + | | D || 18 || 75 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Van ’t jaor gin haos(t) in d’n optocht........ || 455 [[Bestand: GO-2016-75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||1||30||D'n Gerrit||D'n Gerrit draoit dit jaor de rollen om||798 | + | | E || 1 || 30 || D'n Gerrit || D'n Gerrit draoit dit jaor de rollen om || 798 [[Bestand: GO-2016-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||2||53||CV de Kriebels||FASTfood||763 | + | | E || 2 || 53 || CV de Kriebels || FASTfood || 763 [[Bestand: GO-2016-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||3||13||XXL||Wat zal ut worre kussen of un knuffel ?||735 | + | | E || 3 || 13 || XXL || Wat zal ut worre kussen of un knuffel ? || 735 [[Bestand: GO-2016-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||4||47||D'n BOB van | + | | E || 4 || 47 || D'n BOB van Boemeldonck || Ik ben ok Besjoemeld… || 707 [[Bestand: GO-2016-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||5||34||CV de Peulenschillen||Aan de man komen||685 | + | | E || 5 || 34 || CV de Peulenschillen || Aan de man komen || 685 [[Bestand: GO-2016-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||6||25||Oos Sma||We pakken de 50 uit.||676 | + | | E || 6 || 25 || Oos Sma || We pakken de 50 uit. || 676 [[Bestand: GO-2016-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||7||39||De Raddraaiers||Ik krijg ut nie uitgepakt||633 | + | | E || 7 || 39 || De Raddraaiers || Ik krijg ut nie uitgepakt || 633 [[Bestand: GO-2016-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E||8||||Ut Takkewèfke||Ut vur jaor in de kop||571 [[Bestand:GO-2016-41.jpg |100px]] | + | | E || 8 || 41 || Ut Takkewèfke || Ut vur jaor in de kop || 571 [[Bestand: GO-2016-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | + | | || || ||BAK||Prinsenwagen|| [[Bestand:GO-2016-76.jpg |100px | thumb| link={{filepath: GO-2016-76.jpg}}]] | |
| − | | || || ||BAK||Prinsenwagen|| [[Bestand:GO-2016-76.jpg |100px]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 22 jun 2025 om 10:52
Uitslag Grote Optocht zondag 7 februari 2016
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
