Uitslag Kinderoptocht 1 februari 2003: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| + | ''Wij realiseren ons dat we helaas (nog) niet bij alle deelnemers een foto geplaatst hebben. Het kan zijn dat deze (nog) niet in het digitale archief van de BAK zit. Heeft u een van de ontbrekende foto's? Stuur deze dan op naar archief@boemeldonck.nl.'' | ||
{| | {| | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | ||
| Regel 7: | Regel 8: | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Punten''' | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||71||CV De Laontjes ||Al stao ut waoter no zo hoog de Laontjes houwe ut nou wel droog ||828 | + | | AK||1||71||CV De Laontjes ||Al stao ut waoter no zo hoog de Laontjes houwe ut nou wel droog ||828 [[Bestand:KO-2003-71.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| AK||2||109||CV De Bikse Gaste ||Meej al die drempels kun d'r nie omheene, 't water staot zelfs tot aon oe scheene ||809 | | AK||2||109||CV De Bikse Gaste ||Meej al die drempels kun d'r nie omheene, 't water staot zelfs tot aon oe scheene ||809 | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||3||61||CV De Pruttels ||Onze Beekse supersterren, daar kunde nie omheene ||808 | + | | AK||3||61||CV De Pruttels ||Onze Beekse supersterren, daar kunde nie omheene ||808[[Bestand:KO-2003-61.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| AK||4||94||CV Kepniks ||Al staat het water nog zo hoog wij pompen het droog ||769 | | AK||4||94||CV Kepniks ||Al staat het water nog zo hoog wij pompen het droog ||769 | ||
| Regel 25: | Regel 26: | ||
| AK||9||89||Da Wor Wa ||Ge kunt '1' nie omheene, dus monsters en co. draoie de deur dur ||723 | | AK||9||89||Da Wor Wa ||Ge kunt '1' nie omheene, dus monsters en co. draoie de deur dur ||723 | ||
|- | |- | ||
| − | | AK||10||41||CV Ons Kullekus ||Bob d'n bouwer deed vreselijk z'n best, we hebben nu een feestelijk nest ||712 | + | | AK||10||41||CV Ons Kullekus ||Bob d'n bouwer deed vreselijk z'n best, we hebben nu een feestelijk nest ||712[[Bestand:KO-2003-41.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| AK||11||103||CV De Kreukels ||Van [[Boemeldonck]] tot aan de Leur zandzakken voor de deur ||618 | | AK||11||103||CV De Kreukels ||Van [[Boemeldonck]] tot aan de Leur zandzakken voor de deur ||618 | ||
| Regel 31: | Regel 32: | ||
| AK||12||81||De Lichtpuntjesjunior ||Wij kunne dir nie dur hene! ||564 | | AK||12||81||De Lichtpuntjesjunior ||Wij kunne dir nie dur hene! ||564 | ||
|- | |- | ||
| − | | BK||1||85||CV De Boemelratten ||[[Boemeldonck]] is ons heilig, maor de kanibale maoke ut onveilig ||830 | + | | BK||1||85||CV De Boemelratten ||[[Boemeldonck]] is ons heilig, maor de kanibale maoke ut onveilig ||830[[Bestand:KO-2003-85.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| BK||2||36||CV De Klepperbekken ||Alles wa we in de lucht zagen ziede op deze wolke wage ||813 | | BK||2||36||CV De Klepperbekken ||Alles wa we in de lucht zagen ziede op deze wolke wage ||813 | ||
| Regel 39: | Regel 40: | ||
| BK||4||54||CV De Krakelingen ||Ge kunt er nie omheene, 0 wat een pret we hebben [[Boemeldonck]] op een wereldbol gezet ||716 | | BK||4||54||CV De Krakelingen ||Ge kunt er nie omheene, 0 wat een pret we hebben [[Boemeldonck]] op een wereldbol gezet ||716 | ||
|- | |- | ||
| − | | BK||5||26||CV De Bikse [[BAK|Bak]]-se Bende ||Omdat het schip niet zonk zijn de piraten nu ok in Boemeldonek ||713 | + | | BK||5||26||CV De Bikse [[BAK|Bak]]-se Bende ||Omdat het schip niet zonk zijn de piraten nu ok in Boemeldonek ||713[[Bestand:KO-2003-26.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| BK||6||76||CV De Bikkels ||Hawaii-cocktails daor kunde ge ok nie omhene ||703 | | BK||6||76||CV De Bikkels ||Hawaii-cocktails daor kunde ge ok nie omhene ||703 | ||
| Regel 45: | Regel 46: | ||
| BK||7||66||CV De Deurdouwers ||Ge kunt '1' nie deurheene, want 't waoter staot tot onze schene ||651 | | BK||7||66||CV De Deurdouwers ||Ge kunt '1' nie deurheene, want 't waoter staot tot onze schene ||651 | ||
|- | |- | ||
| − | | BK||8||16||CV De Plakkers ||# @ & $ ;,: Om deze muur kunde nie heen ||646 | + | | BK||8||16||CV De Plakkers ||# @ & $ ;,: Om deze muur kunde nie heen ||646 |
|- | |- | ||
| − | | BK||9||46||De Feestbouwers ||Water was er genoeg, daarom komme wij meej onze eigen sneeeuwploeg ||636 | + | | BK||9||46||De Feestbouwers ||Water was er genoeg, daarom komme wij meej onze eigen sneeeuwploeg ||636[[Bestand:KO-2003-46.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| CKK||1||19||CV De Boemelbeesten ||Ge kunt '1' nie omheene. Dan mal' d'r overheene ||780 | | CKK||1||19||CV De Boemelbeesten ||Ge kunt '1' nie omheene. Dan mal' d'r overheene ||780 | ||
| Regel 57: | Regel 58: | ||
| CKK||4||69||CV De Iuttertjes ||De Beek kopje onder gegaon De Tuttertjes komen eraon ||748 | | CKK||4||69||CV De Iuttertjes ||De Beek kopje onder gegaon De Tuttertjes komen eraon ||748 | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||34||De Feestneuzen ||We draaie d'r omheen ||743 | + | | CKK||5||34||De Feestneuzen ||We draaie d'r omheen ||743[[Bestand:KO-2003-34.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||96||De Troetelmeiden ||Ge kunt er nie omheen, Tiësto met zijn Troetelmeiden op 1 ||740 | + | | CKK||6||96||De Troetelmeiden ||Ge kunt er nie omheen, Tiësto met zijn Troetelmeiden op 1 ||740[[Bestand:KO-2003-96.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| CKK||7||59||CV De Lolmakers ||Al staat het water nog zo hoog, op de waterscooter zitte hoog en droog ||738 | | CKK||7||59||CV De Lolmakers ||Al staat het water nog zo hoog, op de waterscooter zitte hoog en droog ||738 | ||
| Regel 85: | Regel 86: | ||
| CKK||18||91||De Rangars ||De Rangers beschermen de kastelen op wielen ||699 | | CKK||18||91||De Rangars ||De Rangers beschermen de kastelen op wielen ||699 | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK||19||101||De Maffe Maniakken ||Het water liep als een singel door den Beek ||698 | + | | CKK||19||101||De Maffe Maniakken ||Het water liep als een singel door den Beek ||698[[Bestand:KO-2003-101.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| CKK||20||104||CV Gatoapen ||We gaan er omhene als de poep is verdwene ||673 | | CKK||20||104||CV Gatoapen ||We gaan er omhene als de poep is verdwene ||673 | ||
| Regel 101: | Regel 102: | ||
| CKO||4||52||CV De Zonnekus||Ge kunt nie om de Zonnekus heene ||785 | | CKO||4||52||CV De Zonnekus||Ge kunt nie om de Zonnekus heene ||785 | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||88||CV De Gietertjes||Grease, ge kunt '1' nie omheene ||784 | + | | CKO||5||88||CV De Gietertjes||Grease, ge kunt '1' nie omheene ||784[[Bestand:KO-2003-88.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| CKO||6||67||CV Top Kids ||Ge kunt nie om d'n burcht hene ||766 | | CKO||6||67||CV Top Kids ||Ge kunt nie om d'n burcht hene ||766 | ||
| Regel 109: | Regel 110: | ||
| CKO||8||27||CV De Kruimels ||Ge kunt 'r nie omheene broodkruimels houwt oons op de bene ||759 | | CKO||8||27||CV De Kruimels ||Ge kunt 'r nie omheene broodkruimels houwt oons op de bene ||759 | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO||9||80||De Schattepatatten||Ge kunt nié deur 't bos heene darrgoolte t'r maor deurheene ||753 | + | | CKO||9||80||De Schattepatatten||Ge kunt nié deur 't bos heene darrgoolte t'r maor deurheene ||753[[Bestand:KO-2003-80.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| CKO||10||62||CV Toeter nie toe||Ge kunt '1' nie omheene, heel de Beek wordt afgezet! ||752 | | CKO||10||62||CV Toeter nie toe||Ge kunt '1' nie omheene, heel de Beek wordt afgezet! ||752 | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO||11||102||De Schutterkus ||Ut Treintje van Nijntje ||751 | + | | CKO||11||102||De Schutterkus ||Ut Treintje van Nijntje ||751[[Bestand:KO-2003-102.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| CKO||12||57||CV 't Ken Net ||Gin tijd ge kunt '1' nie omheene ||746 | | CKO||12||57||CV 't Ken Net ||Gin tijd ge kunt '1' nie omheene ||746 | ||
| Regel 165: | Regel 166: | ||
| DKK||6||53||Jut, Jul en Sul ||Wij zèn de zakkûrollurs van dun Beek ||694 | | DKK||6||53||Jut, Jul en Sul ||Wij zèn de zakkûrollurs van dun Beek ||694 | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||38||Vera en Eva||Ge kunt er' nie omheen. Vera en Eva vieren karnaval net als iedereen! ||692 | + | | DKK||7||38||Vera en Eva||Ge kunt er' nie omheen. Vera en Eva vieren karnaval net als iedereen! ||692[[Bestand:KO-2003-38.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||8||48||Black | + | | DKK||8||48||Black Yellows ||Ján'us Oomen kon er nie omheene om 't geld naor NAC te brenge ||681 [[Bestand:KO-2003-16.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| DKK||9||8||CV De 'Iutholas ||Ge kunt er nie omheene ||681 | | DKK||9||8||CV De 'Iutholas ||Ge kunt er nie omheene ||681 | ||
| Regel 173: | Regel 174: | ||
| DKK||10||63||CV de Tutholas||Wij stelen de SHOW ||679 | | DKK||10||63||CV de Tutholas||Wij stelen de SHOW ||679 | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK||11||28||De Disco Dieven ||Om de File van de Middenweg kunde nie heene ||664 | + | | DKK||11||28||De Disco Dieven ||Om de File van de Middenweg kunde nie heene ||664[[Bestand:KO-2003-28.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| DKK||12||23||De Apekoppen ||De Knurften gaan mobiel ||654[[Bestand:KO-2003-23.jpg | 100px]] | | DKK||12||23||De Apekoppen ||De Knurften gaan mobiel ||654[[Bestand:KO-2003-23.jpg | 100px]] | ||
| Regel 205: | Regel 206: | ||
| DKO||13||70||Sanne en Opa||Wij doen al héééééééllang mee ||679 | | DKO||13||70||Sanne en Opa||Wij doen al héééééééllang mee ||679 | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO||14||55||Kortenhoeven ||Flower Power ||662 | + | | DKO||14||55||Kortenhoeven ||Flower Power ||662[[Bestand:KO-2003-55.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||15||108||De Botelingen ||Ge kunt er nie omheene un boot VUl' droge bene ||661 | + | | DKO||15||108||De Botelingen ||Ge kunt er nie omheene un boot VUl' droge bene ||661[[Bestand:KO-2003-108.jpg | 100px]] |
|- | |- | ||
| DKO||16||73||De Kroegvoeten UI')||Meej m'n fiets onder m'n kont ga ik de Boemeldonckse optocht rond ||646 | | DKO||16||73||De Kroegvoeten UI')||Meej m'n fiets onder m'n kont ga ik de Boemeldonckse optocht rond ||646 | ||
Huidige versie van 1 apr 2024 om 11:19
Wij realiseren ons dat we helaas (nog) niet bij alle deelnemers een foto geplaatst hebben. Het kan zijn dat deze (nog) niet in het digitale archief van de BAK zit. Heeft u een van de ontbrekende foto's? Stuur deze dan op naar archief@boemeldonck.nl.
| Cat | Prijs | Deelnemernr | Deelnemer naam | Titel | Punten |
| AK | 1 | 71 | CV De Laontjes | Al stao ut waoter no zo hoog de Laontjes houwe ut nou wel droog | 828 |
| AK | 2 | 109 | CV De Bikse Gaste | Meej al die drempels kun d'r nie omheene, 't water staot zelfs tot aon oe scheene | 809 |
| AK | 3 | 61 | CV De Pruttels | Onze Beekse supersterren, daar kunde nie omheene | 808 |
| AK | 4 | 94 | CV Kepniks | Al staat het water nog zo hoog wij pompen het droog | 769 |
| AK | 5 | 31 | CV Piendraod | Veur 't gemak Huisartsen Onder Een Dak | 764 |
| AK | 6 | 21 | CV De Batabiertjes | Dan vliege we d'ur mal' overheene | 742 |
| AK | 7 | 99 | CV De Jonkies | Ge kunt '1' nie omheene we worre allemaol een dagje ouwel' | 729 |
| AK | 8 | 51 | Mini Eagles | Kunne wij ok bouwe, nou en of.. | 725 |
| AK | 9 | 89 | Da Wor Wa | Ge kunt '1' nie omheene, dus monsters en co. draoie de deur dur | 723 |
| AK | 10 | 41 | CV Ons Kullekus | Bob d'n bouwer deed vreselijk z'n best, we hebben nu een feestelijk nest | 712 |
| AK | 11 | 103 | CV De Kreukels | Van Boemeldonck tot aan de Leur zandzakken voor de deur | 618 |
| AK | 12 | 81 | De Lichtpuntjesjunior | Wij kunne dir nie dur hene! | 564 |
| BK | 1 | 85 | CV De Boemelratten | Boemeldonck is ons heilig, maor de kanibale maoke ut onveilig | 830 |
| BK | 2 | 36 | CV De Klepperbekken | Alles wa we in de lucht zagen ziede op deze wolke wage | 813 |
| BK | 3 | 56 | CV de Zimkus | Het leven is 'n lach en 'n traan ge kunt '1' nie omheene | 736 |
| BK | 4 | 54 | CV De Krakelingen | Ge kunt er nie omheene, 0 wat een pret we hebben Boemeldonck op een wereldbol gezet | 716 |
| BK | 5 | 26 | CV De Bikse Bak-se Bende | Omdat het schip niet zonk zijn de piraten nu ok in Boemeldonek | 713 |
| BK | 6 | 76 | CV De Bikkels | Hawaii-cocktails daor kunde ge ok nie omhene | 703 |
| BK | 7 | 66 | CV De Deurdouwers | Ge kunt '1' nie deurheene, want 't waoter staot tot onze schene | 651 |
| BK | 8 | 16 | CV De Plakkers | # @ & $ ;,: Om deze muur kunde nie heen | 646 |
| BK | 9 | 46 | De Feestbouwers | Water was er genoeg, daarom komme wij meej onze eigen sneeeuwploeg | 636 |
| CKK | 1 | 19 | CV De Boemelbeesten | Ge kunt '1' nie omheene. Dan mal' d'r overheene | 780 |
| CKK | 2 | 98 | Vergeet-mij-nietje | Vergeet ons niet! | 756 |
| CKK | 3 | 83 | CV De Giegelbekjes | Ge kunt nie om de hekskus van Boemeldonck heen | 750 |
| CKK | 4 | 69 | CV De Iuttertjes | De Beek kopje onder gegaon De Tuttertjes komen eraon | 748 |
| CKK | 5 | 34 | De Feestneuzen | We draaie d'r omheen | 743 |
| CKK | 6 | 96 | De Troetelmeiden | Ge kunt er nie omheen, Tiësto met zijn Troetelmeiden op 1 | 740 |
| CKK | 7 | 59 | CV De Lolmakers | Al staat het water nog zo hoog, op de waterscooter zitte hoog en droog | 738 |
| CKK | 8 | 87 | De Gekke Meskes | Hoe kunde hier omhene | 735 |
| CKK | 9 | 14 | CV De Bikse Tijgers | Tijgert je gaat er overheen in de z(w)evende hemel.. | 730 |
| CKK | 10 | 74 | CV Ketel | We motte erwelomheene | 729 |
| CKK | 11 | 29 | CV De Dwaoskus | Ge kunt nie om de file heene | 728 |
| CKK | 12 | 49 | CV De Kampioenen | Wij zijn de Kampioenen daor kunde nie om heene | 725 |
| CKK | 13 | 79 | CV Nog klein | Met zoveel regen komje piraten en zeemeerminnen tegen | 724 |
| CKK | 14 | 64 | CV De Swampussuh | Ge kunt '1' nie omheene, 't heef gin nut da wij treene | 721 |
| CKK | 15 | 93 | De Toffe Gastjes | Ge kunt er nie omheen | 714 |
| CKK | 16 | 9 | CV Coolgirls | Je mag niet om de ketel heen anders verander je in een steen | 708 |
| CKK | 17 | 39 | CV De Gupwuppen | We draaie d'r nie omheene | 700 |
| CKK | 18 | 91 | De Rangars | De Rangers beschermen de kastelen op wielen | 699 |
| CKK | 19 | 101 | De Maffe Maniakken | Het water liep als een singel door den Beek | 698 |
| CKK | 20 | 104 | CV Gatoapen | We gaan er omhene als de poep is verdwene | 673 |
| CKK | 21 | 44 | CV Halve Prijs | Wij gaan niet voorde 3e 2e le prijs maar voor de lh prijs! | 657 |
| CKK | 22 | 24 | CV De Doorzetters | Hé Biertje | 653 |
| CKO | 1 | 77 | De Ratjes | Ge kunt 'r nie omheene ge mot voortaan met 30 door Boemeldonck heene | 846 |
| CKO | 2 | 90 | CV De Jopperkes | Bob dun Bouwer heeft werk zat in Boemeldonck | 806 |
| CKO | 3 | 95 | CV De Wakkies | Ge kunt '1' nie omheene | 795 |
| CKO | 4 | 52 | CV De Zonnekus | Ge kunt nie om de Zonnekus heene | 785 |
| CKO | 5 | 88 | CV De Gietertjes | Grease, ge kunt '1' nie omheene | 784 |
| CKO | 6 | 67 | CV Top Kids | Ge kunt nie om d'n burcht hene | 766 |
| CKO | 7 | 82 | De Vroentebrakken | De Bikse schaepkes neme de bene maor ze kunne nie om 't hekske hene | 761 |
| CKO | 8 | 27 | CV De Kruimels | Ge kunt 'r nie omheene broodkruimels houwt oons op de bene | 759 |
| CKO | 9 | 80 | De Schattepatatten | Ge kunt nié deur 't bos heene darrgoolte t'r maor deurheene | 753 |
| CKO | 10 | 62 | CV Toeter nie toe | Ge kunt '1' nie omheene, heel de Beek wordt afgezet! | 752 |
| CKO | 11 | 102 | De Schutterkus | Ut Treintje van Nijntje | 751 |
| CKO | 12 | 57 | CV 't Ken Net | Gin tijd ge kunt '1' nie omheene | 746 |
| CKO | 13 | 97 | De Bikse Babbelaars | Ge kunt '1' nie omheene, wij blijven lekker!!! | 745 |
| CKO | 14 | 10 | CV Aangebrand Kippetje | Boemeldonck werd door water overvallen en daarom kunnen wij nu ook karnavallen | 730 |
| CKO | 15 | 7 | Bikse Bende | Ge kunt '1' nie omheene mal' ook nie durheene | 722 |
| CKO | 16 | 22 | CV De Halve Zole | De Beek onder water maar wij veroveren Boemeldonck pas later | 720 |
| CKO | 17 | 78 | CircuSus | Ge kunt '1' nie omheene, we gaon '1' wel deurhene | 715 |
| CKO | 18 | 12 | BV De SchijnheiIge Boontjes | Ge kunt er nie omheene, we raken de weg kwijt als het doolhof is verdwene | 709 |
| CKO | 19 | 42 | CV De Vogelrokken | Ge kunt er nie omheen, want ge bent er zelf één | 704 |
| CKO | 20 | 84 | Jong Belegen | Wat geen tijd….. Wij hebben tijd genoeg! | 703 |
| CKO | 21 | 100 | De Dreutels | Ernst Bobbie en de rest | 693 |
| CKO | 22 | 17 | CV De Bellefleurtjes | Schöne Blommekes | 685 |
| CKO | 23 | 72 | De Boemeldonckse Wratten | Om deze ijskar kunde nie heen!! | 682 |
| CKO | 24 | 75 | De Giegeldoosjes | Ge kunt '1' nie omheene om de figuren van studio 100 | 680 |
| CKO | 25 | 37 | CV De Strikjes | Ge kunt 'r nie omheene heel de wereld danst door de optocht heene | 680 |
| CKO | 26 | 92 | Appels & Peerkus | Ge kunt '1' nie omheen de Boemeldonckse idols gaon veur 1 | 675 |
| CKO | 27 | 47 | CV De Wandmotjes | Ge kunt nie om ons hene alleen als het ijs en ijs kou is | 667 |
| CKO | 28 | 86 | Raddraaiers | Zoals de oude (Raddraaiers) zongen, piepen de jonge daor kunde nie omheen | 663 |
| CKO | 29 | 32 | CVDePeekus | Ge kunt '1' ok nie overheene | 659 |
| CKO | 30 | 110 | Daan Krutzen + TIT | D'n eerste Bikse kloon bebie | 585 |
| DKK | 1 | 68 | CV 'K zelf | Ge kunt '1' nie omheene, mee unne spiegel ben de nooit alleene | 816 |
| DKK | 2 | 68 | Ut Boemeltrio | Ok meej karnaval zijn wij onder de panne | 796 |
| DKK | 3 | 43 | CV De Stekelkoppen | Ge kunt er niet omhene maar wel deur hene | 729 |
| DKK | 4 | 13 | CV Ut Mot UI' Mal' Uit | Ge kunt er nie omheene; we bouwe un A wagen | 718 |
| DKK | 5 | 18 | Wout Timmers | Kan '1' wel omheene mal' nie dur heene | 716 |
| DKK | 6 | 53 | Jut, Jul en Sul | Wij zèn de zakkûrollurs van dun Beek | 694 |
| DKK | 7 | 38 | Vera en Eva | Ge kunt er' nie omheen. Vera en Eva vieren karnaval net als iedereen! | 692 |
| DKK | 8 | 48 | Black Yellows | Ján'us Oomen kon er nie omheene om 't geld naor NAC te brenge | 681 100px |
| DKK | 9 | 8 | CV De 'Iutholas | Ge kunt er nie omheene | 681 |
| DKK | 10 | 63 | CV de Tutholas | Wij stelen de SHOW | 679 |
| DKK | 11 | 28 | De Disco Dieven | Om de File van de Middenweg kunde nie heene | 664 |
| DKK | 12 | 23 | De Apekoppen | De Knurften gaan mobiel | 654 |
| DKK | 13 | 33 | De Knurften | Je kunt er nie omheen, maar wel doorheen | 641 |
| DKO | 1 | 50 | Kriske | Mûn vader was vroeger ok mal' un doodgewone kikker | 782 |
| DKO | 2 | 30 | De Gekke Bekkies | Ge zie nooit een leeuw in Boemeldonek | 753 |
| DKO | 3 | 65 | Motor Devil | Wil dur us flink overheene, dan kunde de mijne leene! | 747 |
| DKO | 4 | 60 | Job | Er zijn op dun Beek toch appartementen zat, mot ut gemeentehuis nu ok nog plat.. | 733 |
| DKO | 5 | 45 | D'n Gerrit UI') | Ut gemeentehuis plat | 731 |
| DKO | 6 | 25 | De Buurtjes | Om ons kunde nie heene | 713 |
| DKO | 7 | 40 | De Snelle Duvels | Ge kunt '1' nie omheen, van deze draak wint '1' gin één | 711 |
| DKO | 8 | 106 | Izzy | D ,n 2e Bikse Taxi | 700 |
| DKO | 9 | 35 | De Sgoffies | Ge kunt '1' nie omheene, we vliege d'r overheene | 696 |
| DKO | 10 | 107 | Britt en Co | We hebben 't Bak gevoel... | 692 |
| DKO | 11 | 20 | De 3 Neven | 3 keer Frans Bauer …. Daar kunde zeker nie omheene | 685 |
| DKO | 12 | 105 | De Sterren | De Beekse Idols! | 681 |
| DKO | 13 | 70 | Sanne en Opa | Wij doen al héééééééllang mee | 679 |
| DKO | 14 | 55 | Kortenhoeven | Flower Power | 662 |
| DKO | 15 | 108 | De Botelingen | Ge kunt er nie omheene un boot VUl' droge bene | 661 |
| DKO | 16 | 73 | De Kroegvoeten UI') | Meej m'n fiets onder m'n kont ga ik de Boemeldonckse optocht rond | 646 |
| DKO | 17 | 15 | CV De Powerpufgirls | Ge kunt niet om de feestende Powerpufgirls heene | 633 |
| SK | 1 | 1 | CV De Vatjes | Kene wij ut maoke | 718 |
