Uitslag Grote Optocht 19 Februari 2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (12 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Uitslag Grote Optocht zondag 19 Februari 2023 | Uitslag Grote Optocht zondag 19 Februari 2023 | ||
| − | ''Dubbelklik op de foto voor | + | ''Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.'' |
| + | |||
| + | [[Bestand:Juryrapport.png | 150px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/jc0zxdZXFgT2DMAP ]] Klik hier voor het juryrapport A-wagens | ||
| + | |||
| + | <span style="font-size:14px; color:green;">Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.</span> | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat|| Stand || Nr || Deelnemer || Titel || Punten/Foto | + | ! Cat|| Stand || Nr || Deelnemer || Titel || Punten/Foto/Muziek |
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 58 || CV de Zimkus || Boemeldonck Belicht! || 927 [[Bestand:Go-2023-58.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Zimkus]] ]] | + | | A || 1 || 58 || CV de Zimkus || Boemeldonck Belicht! || 927 [[Bestand:Go-2023-58.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-58.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Zimkus]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 31 || CV de Dwarsliggers || Clara lust 'm gère, maor mooi weer krijg ze nie veur mekère! || 925 [[Bestand:Go-2023-31.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Dwarsliggers]] ]] | + | | A || 2 || 31 || CV de Dwarsliggers || Clara lust 'm gère, maor mooi weer krijg ze nie veur mekère! || 925 [[Bestand:Go-2023-31.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-31.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Dwarsliggers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 23 || CV de Bixe Draoke || BOEMELDONCKEY! || 908 [[Bestand:Go-2023-23.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bixe Draoke]] ]] | + | | A || 3 || 23 || CV de Bixe Draoke || BOEMELDONCKEY! || 908 [[Bestand:Go-2023-23.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-23.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bixe Draoke]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 11 || CV Black Eagles || ‘T is un dolle Bull!!! || 811 [[Bestand:Go-2023-11.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles]] ]] | + | | A || 4 || 11 || CV Black Eagles || ‘T is un dolle Bull!!! || 811 [[Bestand:Go-2023-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-11.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 51 || CV Piendraod || Uw Boemeldonckse souvenir koopt u hier! || 757 [[Bestand:Go-2023-51.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Piendraod]] ]] | + | | A || 5 || 51 || CV Piendraod || Uw Boemeldonckse souvenir koopt u hier! || 757 [[Bestand:Go-2023-51.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-51.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Piendraod]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 39 || CV Ga Nou || Gezelligheid kent geen tijd! || 741 [[Bestand:Go-2023-39.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ga Nou]] ]] | + | | A || 6 || 39 || CV Ga Nou || Gezelligheid kent geen tijd! || 741 [[Bestand:Go-2023-39.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-39.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ga Nou]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 35 || CV Geen Idee || We zetten alles op ut spel ! || 799 [[Bestand:Go-2023-35.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Geen Idee]] ]] | + | | B || 1 || 35 || CV Geen Idee || We zetten alles op ut spel ! || 799 [[Bestand:Go-2023-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-35.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Geen Idee]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 47 || CV de Mafklappers || Oe oe aa aa, wie aapt ons na?? || 768 [[Bestand:Go-2023-47.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Mafklappers]] ]] | + | | B || 2 || 47 || CV de Mafklappers || Oe oe aa aa, wie aapt ons na?? || 768 [[Bestand:Go-2023-47.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-47.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Mafklappers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 43 || CV de Buksen || Karnaval Classique || 745 [[Bestand:Go-2023-43.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[Buksen]] ]] | + | | B || 3 || 43 || CV de Buksen || Karnaval Classique || 745 [[Bestand:Go-2023-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-43.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Buksen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 62 || CV Bende van Ellende || De plezier koerier || 710 [[Bestand:Go-2023-62.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | B || 4 || 62 || CV Bende van Ellende || De plezier koerier || 710 [[Bestand:Go-2023-62.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-62.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende van Ellende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 55 || CV de Apenkoppen || Wat je van beren leren kan! || 695 [[Bestand:Go-2023-55.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] | + | | B || 5 || 55 || CV de Apenkoppen || Wat je van beren leren kan! || 695 [[Bestand:Go-2023-55.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-55.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 19 || CV de Knalkoenen || Carnaval des animaux || 643 [[Bestand:Go-2023-19.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | B || 6 || 19 || CV de Knalkoenen || Carnaval des animaux || 643 [[Bestand:Go-2023-19.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-19.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 15 || CV de Lolmakers || PINKPOP || 627 [[Bestand:Go-2023-15.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmakers]] ]] | + | | B || 7 || 15 || CV de Lolmakers || PINKPOP || 627 [[Bestand:Go-2023-15.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-15.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmakers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 27 || CV de Boemelbende || Als d'n kat van huis is... || 615 [[Bestand:Go-2023-27.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Boemelbende]] ]] | + | | B || 8 || 27 || CV de Boemelbende || Als d'n kat van huis is... || 615 [[Bestand:Go-2023-27.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-27.jpg }}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Boemelbende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 38 || 10-Misschien || Ja-KOE-zie || 884 [[Bestand:Go-2023-38.jpg |100px]] | + | | C || 1 || 38 || 10-Misschien || Ja-KOE-zie || 884 [[Bestand:Go-2023-38.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-38.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 52 || CV Kebeppie || Da staod'ons beeldig || 735 [[Bestand:Go-2023-52.jpg |100px]] | + | | C || 2 || 52 || CV Kebeppie || Da staod'ons beeldig || 735 [[Bestand:Go-2023-52.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-52.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 24 || Daans-en en sjoowgroep CV de Halve Zole || We maokun ôônze kombek mar de fut ister wel un bietje uit || 727 [[Bestand:Go-2023-24.jpg |100px]] | + | | C || 3 || 24 || Daans-en en sjoowgroep CV de Halve Zole || We maokun ôônze kombek mar de fut ister wel un bietje uit || 727 [[Bestand:Go-2023-24.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-24.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 41 || CV den BAKvinders || We trekke alles uit de kast || 717 [[Bestand:Go-2023-41.jpg |100px]] | + | | C || 4 || 41 || CV den BAKvinders || We trekke alles uit de kast || 717 [[Bestand:Go-2023-41.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-41.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 57 || CV 't Biks Broedsel || Blikvangers || 673 [[Bestand:Go-2023-57.jpg |100px]] | + | | C || 5 || 57 || CV 't Biks Broedsel || Blikvangers || 673 [[Bestand:Go-2023-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-57.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 48 || CV de Kat z'n Viool || Vinde gij d'ak dikzie? || 636 [[Bestand:Go-2023-48.jpg |100px]] | + | | C || 6 || 48 || CV de Kat z'n Viool || Vinde gij d'ak dikzie? || 636 [[Bestand:Go-2023-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-48.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 50 || CV gin K(n)euze || Oos anja naoit dur op los en waai zen du klos || 630 [[Bestand:Go-2023-50.jpg |100px]] | + | | C || 7 || 50 || CV gin K(n)euze || Oos anja naoit dur op los en waai zen du klos || 630 [[Bestand:Go-2023-50.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-50.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 12 || Lamedamaordoen || Opruimen heus, maar wel kakkineus || 607 [[Bestand:Go-2023-12.jpg |100px]] | + | | C || 8 || 12 || Lamedamaordoen || Opruimen heus, maar wel kakkineus || 607 [[Bestand:Go-2023-12.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-12.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 45 || CV de Steunpinten || Shampoolonaise || 574 [[Bestand:Go-2023-45.jpg |100px]] | + | | C || 9 || 45 || CV de Steunpinten || Shampoolonaise || 574 [[Bestand:Go-2023-45.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-45.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 16 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Een tandje minder || 532 [[Bestand:Go-2023-16.jpg |100px]] | + | | C || 10 || 16 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Een tandje minder || 532 [[Bestand:Go-2023-16.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-16.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 20 || DE bikse Bruidjes || KraB tie ak um aai || 479 [[Bestand:Go-2023-20.jpg |100px]] | + | | C || 11 || 20 || DE bikse Bruidjes || KraB tie ak um aai || 479 [[Bestand:Go-2023-20.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-20.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 40 || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur <br /> hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Ut open Boemeldoncks kampioenschap Hengelwerpen…. || 782 [[Bestand:Go-2023-40.jpg |100px]] | + | | D || 1 || 40 || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur <br /> hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Ut open Boemeldoncks kampioenschap Hengelwerpen…. || 782 [[Bestand:Go-2023-40.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-40.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 22 || Die 2 || We draaien al 22 jaor || 758 [[Bestand:Go-2023-22.jpg |100px]] | + | | D || 2 || 22 || Die 2 || We draaien al 22 jaor || 758 [[Bestand:Go-2023-22.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-22.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 30 || De Vrolijke Vrienden || We hebbe d'r un nuske veur || 742 [[Bestand:Go-2023-30.jpg |100px]] | + | | D || 3 || 30 || De Vrolijke Vrienden || We hebbe d'r un nuske veur || 742 [[Bestand:Go-2023-30.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-30.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 63 || De blauwe Druifjes (Smurfen erop los) || Boemeldonck zingt Abraham || 741 [[Bestand:Go-2023-63.jpg |100px]] | + | | D || 4 || 63 || De blauwe Druifjes (Smurfen erop los) || Boemeldonck zingt Abraham || 741 [[Bestand:Go-2023-63.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-63.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 17 || Do Drietos || Dit jaor is d'r niks aan de hand! || 727 [[Bestand:Go-2023-17.jpg |100px]] | + | | D || 5 || 17 || Do Drietos || Dit jaor is d'r niks aan de hand! || 727 [[Bestand:Go-2023-17.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-17.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 18 || Trois amis Boemeldonckais, un kwêker et deux Jees <br /> célèbrent ensemble le karnaval dans la très grande <br />procession de Boemeldonck || Karna-val || 711 [[Bestand:Go-2023-18.jpg |100px]] | + | | D || 6 || 18 || Trois amis Boemeldonckais, un kwêker et deux Jees <br /> célèbrent ensemble le karnaval dans la très grande <br />procession de Boemeldonck || Karna-val || 711 [[Bestand:Go-2023-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-18.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || 42 || CV Ut Boemeltrio & Co || Ik meet meej 2 Maote || 702 [[Bestand:Go-2023-42.jpg |100px]] | + | | D || 7 || 42 || CV Ut Boemeltrio & Co || Ik meet meej 2 Maote || 702 [[Bestand:Go-2023-42.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-42.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 26 || UI || Voelde gij oe eige ok zo opgeblaozen || 680 [[Bestand:Go-2023-26.jpg |100px]] | + | | D || 8 || 26 || UI || Voelde gij oe eige ok zo opgeblaozen || 680 [[Bestand:Go-2023-26.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-26.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 53 || CV de Batabieren || Da haor staot ons goed || 660 [[Bestand:Go-2023-53.jpg |100px]] | + | | D || 9 || 53 || CV de Batabieren || Da haor staot ons goed || 660 [[Bestand:Go-2023-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-53.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 60 || CV Rijgdraod || Zo un kleurke, da staod'oe goed! || 659 [[Bestand:Go-2023-60.jpg |100px]] | + | | D || 10 || 60 || CV Rijgdraod || Zo un kleurke, da staod'oe goed! || 659 [[Bestand:Go-2023-60.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-60.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 25 || De Zusters van het leste moment || Hoogste tijd! || 656 [[Bestand:Go-2023-25.jpg |100px]] | + | | D || 11 || 25 || De Zusters van het leste moment || Hoogste tijd! || 656 [[Bestand:Go-2023-25.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-25.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 49 || CV de Spaanse Pepers || We zijn van kâânt gemaokt. || 649 [[Bestand:Go-2023-49.jpg |100px]] | + | | D || 12 || 49 || CV de Spaanse Pepers || We zijn van kâânt gemaokt. || 649 [[Bestand:Go-2023-49.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-49.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 36 || CV Vos & Vogels || Bord veur oe kop || 634 [[Bestand:Go-2023-36.jpg |100px]] | + | | D || 13 || 36 || CV Vos & Vogels || Bord veur oe kop || 634 [[Bestand:Go-2023-36.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-36.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 44 || CV de Vergooiers || Staon óe nieuwe klere? || 629 [[Bestand:Go-2023-44.jpg |100px]] | + | | D || 14 || 44 || CV de Vergooiers || Staon óe nieuwe klere? || 629 [[Bestand:Go-2023-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-44.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 28 || Psiesoptijd || Altijd al op Kroes gewild || 625 [[Bestand:Go-2023-28.jpg |100px]] | + | | D || 15 || 28 || Psiesoptijd || Altijd al op Kroes gewild || 625 [[Bestand:Go-2023-28.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-28.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 16 || 46 || De Lampenkappen || Door de hoge energiekosten zijn wij zelf het licht || 614 [[Bestand:Go-2023-46.jpg |100px]] | + | | D || 16 || 46 || De Lampenkappen || Door de hoge energiekosten zijn wij zelf het licht || 614 [[Bestand:Go-2023-46.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-46.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 17 || 13 || Troel en Trui || Dur inflasie niks te makke. We gaon ons eige munte BAKke || 609 [[Bestand:Go-2023-13.jpg |100px]] | + | | D || 17 || 13 || Troel en Trui || Dur inflasie niks te makke. We gaon ons eige munte BAKke || 609 [[Bestand:Go-2023-13.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-13.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 18 || 33 || De drie Portjes featuring de twee (S)portjes || Enkelsokken staon ôns goed || 588 [[Bestand:Go-2023-33.jpg |100px]] | + | | D || 18 || 33 || De drie Portjes featuring de twee (S)portjes || Enkelsokken staon ôns goed || 588 [[Bestand:Go-2023-33.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-33.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 19 || 34 || Fritske & Fraanske || Stade ok zo goed ingepakt? || 556 [[Bestand:Go-2023-34.jpg |100px]] | + | | D || 19 || 34 || Fritske & Fraanske || Stade ok zo goed ingepakt? || 556 [[Bestand:Go-2023-34.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-34.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 20 || 59 || Matthijs van N. en Marc-Marie H. || Matthijs en Marc-Marie vertonen grensoverschrijdend gedrag || 533 [[Bestand:Go-2023-59.jpg |100px]] | + | | D || 20 || 59 || Matthijs van N. en Marc-Marie H. || Matthijs en Marc-Marie vertonen grensoverschrijdend gedrag || 533 [[Bestand:Go-2023-59.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-59.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 21 || 56 || Duo Dakloos || Lopen veur 't goeie doel || 501 [[Bestand:Go-2023-56.jpg |100px]] | + | | D || 21 || 56 || Duo Dakloos || Lopen veur 't goeie doel || 501 [[Bestand:Go-2023-56.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-56.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 32 || Kiske van Overveld || Ik vin d'r gin bal mir aon || 826 [[Bestand:Go-2023-32.jpg |100px]] | + | | E || 1 || 32 || Kiske van Overveld || Ik vin d'r gin bal mir aon || 826 [[Bestand:Go-2023-32.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-32.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 21 || D'n Gerrit || D'n Gerrit deelt een tikkie uit. || 765 [[Bestand:Go-2023-21.jpg |100px]] | + | | E || 2 || 21 || D'n Gerrit || D'n Gerrit deelt een tikkie uit. || 765 [[Bestand:Go-2023-21.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-21.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 14 || CV de Kriebels || Staot ut un BIETJE || 763 [[Bestand:Go-2023-14.jpg |100px]] | + | | E || 3 || 14 || CV de Kriebels || Staot ut un BIETJE || 763 [[Bestand:Go-2023-14.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-14.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 54 || D'n BOB van Boemeldonck || En? Staod da oe goed??!! || 669 [[Bestand:Go-2023-54.jpg |100px]] | + | | E || 4 || 54 || D'n BOB van Boemeldonck || En? Staod da oe goed??!! || 669 [[Bestand:Go-2023-54.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-54.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 5 || 37 || Hummus || Ik ben pleitte || 650 [[Bestand:Go-2023-37.jpg |100px]] | + | | E || 5 || 37 || Hummus || Ik ben pleitte || 650 [[Bestand:Go-2023-37.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-37.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 6 || 29 || CV dun Herman || Help dun Herman de eindjes aan elkaar te knopen. || 545 [[Bestand:Go-2023-29.jpg |100px]] | + | | E || 6 || 29 || CV dun Herman || Help dun Herman de eindjes aan elkaar te knopen. || 545 [[Bestand:Go-2023-29.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-29.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 7 || 61 || Ene Boemelboy || Haentje de (vu)eerste || 436 [[Bestand:Go-2023-61.jpg |100px]] | + | | E || 7 || 61 || Ene Boemelboy || Haentje de (vu)eerste || 436 [[Bestand:Go-2023-61.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-61.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | || || prw || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:Go-2023-prw.jpg |100px]] | + | | || || prw || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:Go-2023-prw.jpg |100px | thumb| link={{filepath: Go-2023-prw.jpg }}]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 mei 2025 om 15:59
Uitslag Grote Optocht zondag 19 Februari 2023
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.
