Uitslag Kinderoptocht 16 februari 1980: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||37||Muizekeutels|||| | + | | AK || 1 || 37 || Muizekeutels || Enersjiebespaoring: un kwestie van werrum houwe || || |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||40||Vetkluivertjes|||| | + | | AK || 2 || 40 || Vetkluivertjes || We mijden de enersjie nie || || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||32||Black Eagles|||| | + | | AK || 3 || 32 || Black Eagles || || [[Bestand:1980-KO32.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-KO32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||41||Dijkvallertjes|||| | + | | AK || 4 || 41 || Dijkvallertjes || 2e speciale truc || || |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||36||Huppeldepupkes|||| | + | | AK || 5 || 36 || Huppeldepupkes || Apotheek, bekijk ut mar || || |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||115||Peerdrijderkes|||| | + | | AK || 6 || 115 || Peerdrijderkes || || || |
|- | |- | ||
| − | | AK||7||39||Heiakkertjes|||| | + | | AK || 7 || 39 || Heiakkertjes || Nog volop akkertjes op de hei || || |
|- | |- | ||
| − | | AK||8||125||Marie|||| | + | | AK || 8 || 125 || Marie || || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||7||Poollichtjes|||| | + | | BK || 1 || 7 || Poollichtjes || De PTT laat ons een nummerke bijdraaien || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||13||Atoompjes|||| | + | | BK || 2 || 13 || Atoompjes || Alles draaot op (ver)Wieltjes || [[Bestand:1980-KO13.jpg | 100px | thumb | link={{filepath: 1980-KO13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||6||Mussie Boys|||| | + | | BK || 3 || 6 || Mussie Boys || Ak mar ken blaoze || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||9||Kikkertjes|||| | + | | BK || 4 || 9 || Kikkertjes || Kikkertjes terug van wintersport || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||5||8||Schaopkes|||| | + | | BK || 5 || 8 || Schaopkes || Ziedut? || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||6||10||Straatvlegels|||| | + | | BK || 6 || 10 || Straatvlegels || De Slork || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||7||14||Spetters|||| | + | | BK || 7 || 14 || Spetters || AK mar kan rommele || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||8||15||t Mispunt|||| | + | | BK || 8 || 15 || t Mispunt || Van Agt, bekijk ut mar met Kabinet || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||9||12|| | + | | BK || 9 || 12 || Kwekkers || Wees verstandig met energie || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||10||17||Veldrakkers|||| | + | | BK || 10 || 17 || Veldrakkers || Waren we Prinsenbeek gebleven, dan hadden we ok Casema gekregen || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||11||11||Heethoofden|||| | + | | BK || 11 || 11 || Heethoofden || We gaan naar Rome || [[Bestand:1980-KO11.jpg |100px | thumb | link={{filepath: 1980-KO11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||12||5||De Verschuerkes|||| | + | | BK || 12 || 5 || De Verschuerkes || De zijspanduiverls || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||13||100||De Mammoetjes|||| | + | | BK || 13 || 100 || De Mammoetjes || || || |
|- | |- | ||
| − | | BK||14||34||Bierbrouwers|||| | + | | BK || 14 || 34 || Bierbrouwers || || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BK || || 16 || Kreukels || Benzine te duurvan het varken uit de schuur || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 1 || 105 || Suffe Eikes || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 2 || 21 || Boontjes || Bekijk ut mar, ut zijn de Boontjes die je ziet || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 3 || 38 || Peejen || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 4 || 114 || Polanen || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 5 || 19 || Beekse Bengels || Het boemelmobiel || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 6 || 116 || R. Romme || Mee Verwiel…. || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 7 || 130 || de Meeuwkes || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 8 || 33 || De stoomrakkers || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 9 || 107 || v.d. Boogaerd || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 10 || 111 || De Ukkers || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 11 || 30 || C. Boeren || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 12 || 112 || De Krekels || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 13 || 129 || De vlaardngse vissers || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 14 || 127 || Boemeldoncks Beste || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 15 || 120 || Pechvogels || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 16 || || Schalk || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 17 || 119 || De mannekes van Oranje || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 18 || 117 || Musters || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 19 || 123 || P Verheijen || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 20 || 124 || K. Renken || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 21 || 101 || Martens || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 22 || 102 || De Lachboys || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 23 || 122 || De Gonskes || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK||25|| | + | | CK || 24 || 25 || Jo Huijbregts || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK||26|| | + | | CK || 25 || 26 || R. Burgers || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK||27|| | + | | CK || 26 || 27 || De Majoos || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 27 || 113 || v.d. Bom || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 28 || 20 || De Bikse prinseskes || Prins zijnn is ok nie alles || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 29 || 106 || Patrijzen || || || |
|- | |- | ||
| − | | CK|| | + | | CK || 30 || 126 || Wassenaar h +t) || || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK || 31 || 128 || Pukkels || || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK || || 22 || Little Boys || Klein maar dapper || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK || || 23 || De Eijntjes || Agge mar leut et || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CK || || 42 || Peejen (Hockey) || H.C. Peejen met peejenstamp || || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 1 || 28 || John Kwisthout || || || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 2 || 31 || G. Martens || || || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 3 || 109 || Koolmeijer || || || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 4 || 24 || E. van Rijswijk || || || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 5 || 121 || C. de Bruijn || || || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 6 || 18 || Saffie || Sportman van het jaar || || |
|- | |- | ||
| − | | DK|| | + | | DK || 7 || 29 || De flappie boys || || || |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | DK || 8 || 108 || De Jong || || || |
|- | |- | ||
| − | | |||||| | + | | DK || 9 || 103 || De Bokkerijders || || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | DK || 10 || 104 || Musters || || || |
| + | |- | ||
| + | | DK || 11 || 110 || A. Watzeels || || || | ||
| + | |- | ||
| + | | || || || Radio Royal 102 0,5 m || || || B.R.T. prijs | ||
| + | |- | ||
| + | | || || || Be Beekse Ufo van de knurften || || || B.R.T. prijs | ||
|} | |} | ||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
Huidige versie van 29 mei 2025 om 10:53
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 37 | Muizekeutels | Enersjiebespaoring: un kwestie van werrum houwe | ||
| AK | 2 | 40 | Vetkluivertjes | We mijden de enersjie nie | ||
| AK | 3 | 32 | Black Eagles | |||
| AK | 4 | 41 | Dijkvallertjes | 2e speciale truc | ||
| AK | 5 | 36 | Huppeldepupkes | Apotheek, bekijk ut mar | ||
| AK | 6 | 115 | Peerdrijderkes | |||
| AK | 7 | 39 | Heiakkertjes | Nog volop akkertjes op de hei | ||
| AK | 8 | 125 | Marie | |||
| BK | 1 | 7 | Poollichtjes | De PTT laat ons een nummerke bijdraaien | ||
| BK | 2 | 13 | Atoompjes | Alles draaot op (ver)Wieltjes | ||
| BK | 3 | 6 | Mussie Boys | Ak mar ken blaoze | ||
| BK | 4 | 9 | Kikkertjes | Kikkertjes terug van wintersport | ||
| BK | 5 | 8 | Schaopkes | Ziedut? | ||
| BK | 6 | 10 | Straatvlegels | De Slork | ||
| BK | 7 | 14 | Spetters | AK mar kan rommele | ||
| BK | 8 | 15 | t Mispunt | Van Agt, bekijk ut mar met Kabinet | ||
| BK | 9 | 12 | Kwekkers | Wees verstandig met energie | ||
| BK | 10 | 17 | Veldrakkers | Waren we Prinsenbeek gebleven, dan hadden we ok Casema gekregen | ||
| BK | 11 | 11 | Heethoofden | We gaan naar Rome | ||
| BK | 12 | 5 | De Verschuerkes | De zijspanduiverls | ||
| BK | 13 | 100 | De Mammoetjes | |||
| BK | 14 | 34 | Bierbrouwers | |||
| BK | 16 | Kreukels | Benzine te duurvan het varken uit de schuur | |||
| CK | 1 | 105 | Suffe Eikes | |||
| CK | 2 | 21 | Boontjes | Bekijk ut mar, ut zijn de Boontjes die je ziet | ||
| CK | 3 | 38 | Peejen | |||
| CK | 4 | 114 | Polanen | |||
| CK | 5 | 19 | Beekse Bengels | Het boemelmobiel | ||
| CK | 6 | 116 | R. Romme | Mee Verwiel…. | ||
| CK | 7 | 130 | de Meeuwkes | |||
| CK | 8 | 33 | De stoomrakkers | |||
| CK | 9 | 107 | v.d. Boogaerd | |||
| CK | 10 | 111 | De Ukkers | |||
| CK | 11 | 30 | C. Boeren | |||
| CK | 12 | 112 | De Krekels | |||
| CK | 13 | 129 | De vlaardngse vissers | |||
| CK | 14 | 127 | Boemeldoncks Beste | |||
| CK | 15 | 120 | Pechvogels | |||
| CK | 16 | Schalk | ||||
| CK | 17 | 119 | De mannekes van Oranje | |||
| CK | 18 | 117 | Musters | |||
| CK | 19 | 123 | P Verheijen | |||
| CK | 20 | 124 | K. Renken | |||
| CK | 21 | 101 | Martens | |||
| CK | 22 | 102 | De Lachboys | |||
| CK | 23 | 122 | De Gonskes | |||
| CK | 24 | 25 | Jo Huijbregts | |||
| CK | 25 | 26 | R. Burgers | |||
| CK | 26 | 27 | De Majoos | |||
| CK | 27 | 113 | v.d. Bom | |||
| CK | 28 | 20 | De Bikse prinseskes | Prins zijnn is ok nie alles | ||
| CK | 29 | 106 | Patrijzen | |||
| CK | 30 | 126 | Wassenaar h +t) | |||
| CK | 31 | 128 | Pukkels | |||
| CK | 22 | Little Boys | Klein maar dapper | |||
| CK | 23 | De Eijntjes | Agge mar leut et | |||
| CK | 42 | Peejen (Hockey) | H.C. Peejen met peejenstamp | |||
| DK | 1 | 28 | John Kwisthout | |||
| DK | 2 | 31 | G. Martens | |||
| DK | 3 | 109 | Koolmeijer | |||
| DK | 4 | 24 | E. van Rijswijk | |||
| DK | 5 | 121 | C. de Bruijn | |||
| DK | 6 | 18 | Saffie | Sportman van het jaar | ||
| DK | 7 | 29 | De flappie boys | |||
| DK | 8 | 108 | De Jong | |||
| DK | 9 | 103 | De Bokkerijders | |||
| DK | 10 | 104 | Musters | |||
| DK | 11 | 110 | A. Watzeels | |||
| Radio Royal 102 0,5 m | B.R.T. prijs | |||||
| Be Beekse Ufo van de knurften | B.R.T. prijs |
