Onderscheidingen 1982-1983: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1982-1983 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1982-1983 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1982-1983 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Wil||Hal, van | + | | Grootorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Joop||Jansen | + | | Grootorde || Joop || Jansen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Johan||Rasenberg | + | | Grootorde || Johan || Rasenberg || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Mevr.||Rasenberg | + | | Grootorde || Mevr. || Rasenberg || Vrouw bestuurslid |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Gerard||Schoenmakers | + | | Grootorde || Gerard || Schoenmakers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Fred||Tilborg, van | + | | Grootorde || Fred || Tilborg, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Goof||Verdaasdonk | + | | Grootorde || Goof || Verdaasdonk || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Gerard||Verwijmeren | + | | Grootorde || Gerard || Verwijmeren || Amor Musea |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cees || Aalst, van || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ciska || Aerts || Café Riche |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Bastiaansen || Grindweg |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ria || Bastiaansen || Grindweg |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jos || Berg, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Bouwmeester || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Buisters || Frijado |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Coremans || Ponyclub |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Donker || A.B.C. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Elias || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Riet || Foesenek || Drumband |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Franken || Koperen bruiloft Joop |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Geldmeyer || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Graaf, de || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Hermus || N.K.V. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Hermus || N.K.V. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Holleman || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Jansen || Ponyclub |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || J || Kleemans || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Kuystermans || Kapel uit Zegge |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Lokhof || Kazerne |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Christ || Lotstra || Koperen bruiloft Joop |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Lotstra || Koperen bruiloft Joop |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || John || Louweren || Mereida Den Haag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piërre || Luyten || Amor Musea |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Machielsen || D.R.S. Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Erik || Markofski || Frijado |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gommy || Meeuwissen || Drumband |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janus || Meeuwissen || Drumband |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Muzikant || Meppers, van de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Merckx || Vrouw van de Burgemeester |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Barbara || Nijs, de || B.Z.T. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Annie || Nuyten || Commissaris |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Peemen || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || André || Poppelaars || Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Reichard || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Reichard || Drukkerij Perfect |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Ries || Café Riche |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Roovers || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Chris || Snoeys || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Verschuren || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Vree, de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jolanda || Weterings || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Bastiaansen || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Jan || Bastiaansen || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Bastiaansen || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ciska||Bergman | + | | Huisorde van de prins || Ciska || Bergman || café de Linde |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ria||Bliek, van de | + | | Huisorde van de prins || Ria || Bliek, van de || Café het Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jaantje||Broek | + | | Huisorde van de prins || Jaantje || Broek || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Broek, van de | + | | Huisorde van de prins || Jos || Broek, van de || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Leo||Broek, van de | + | | Huisorde van de prins || Leo || Broek, van de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Dirven | + | | Huisorde van de prins || Jan || Dirven || Bejaarden |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dina||Franken | + | | Huisorde van de prins || Dina || Franken || Reunie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Franken | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Franken || Reunie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sjan||Franken | + | | Huisorde van de prins || Sjan || Franken || Prinses |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Directeur||G.A.K., van het | + | | Huisorde van de prins || Directeur || G.A.K., van het || G.A.K. Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Johan||Geers | + | | Huisorde van de prins || Johan || Geers || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Yvonne||Gons | + | | Huisorde van de prins || Yvonne || Gons || Aan huis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||de||Graaf | + | | Huisorde van de prins || de || Graaf || café den Elsakker |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Grauw, de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Grauw, de || Aan huis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kitty||Hal, van | + | | Huisorde van de prins || Kitty || Hal, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Holleman | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Holleman || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ria||Jansen | + | | Huisorde van de prins || Ria || Jansen || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Joke | + | | Huisorde van de prins || || Joke || CV de Dorsvlegels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Kesterloo, van | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Kesterloo, van || Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marian||Laken, van de | + | | Huisorde van de prins || Marian || Laken, van de || D'Oren toe |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Matee | + | | Huisorde van de prins || || Matee || Café het Zwarte Schaap |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Tante||Matheewsen, Jo | + | | Huisorde van de prins || Tante || Matheewsen, Jo || Reunie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Burgemeester||Merckx | + | | Huisorde van de prins || Burgemeester || Merckx || Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sjanneke||Monde | + | | Huisorde van de prins || Sjanneke || Monde || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Willem||Opstal, van | + | | Huisorde van de prins || Willem || Opstal, van || Café Bar de Stee |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jac||Peeters | + | | Huisorde van de prins || Jac || Peeters || Grindweg |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Sabrina | + | | Huisorde van de prins || || Sabrina || G.A.K. Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Schoonderwaard | + | | Huisorde van de prins || || Schoonderwaard || Ut Biks Kabaal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Smits | + | | Huisorde van de prins || || Smits || Ut Biks Kabaal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Els||Tilburg, van | + | | Huisorde van de prins || Els || Tilburg, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lieske||Tilburg, van | + | | Huisorde van de prins || Lieske || Tilburg, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Voogt | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Voogt || Bejaarden |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Willem | + | | Huisorde van de prins || Prins || Willem || Sikkens |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Bragt, Van | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Bragt, Van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eltje||Craen, de | + | | Bijzondere huisorde || Eltje || Craen, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Craen, de | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Craen, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoksbergen | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoksbergen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Huib||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Huib || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Klavers | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Klavers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Kuistermans | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Kuistermans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piërre||Luyten | + | | Bijzondere huisorde || Piërre || Luyten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gom||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Gom || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Nagelkerke || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leon||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nijs, de | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nijs, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Chris||Pelkmans | + | | Bijzondere huisorde || Chris || Pelkmans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anja||Rasenberg | + | | Bijzondere huisorde || Anja || Rasenberg || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Rasenberg | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Rasenberg || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Karin||Romme | + | | Bijzondere huisorde || Karin || Romme || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Rumpff | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Rumpff || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Conny||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Conny || Staelens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frits||Tijs | + | | Bijzondere huisorde || Frits || Tijs || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Fred||Tilborg, van | + | | Bijzondere huisorde || Fred || Tilborg, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martin||Verstegen | + | | Bijzondere huisorde || Martin || Verstegen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Albert||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Albert || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annie||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Annie || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Janus||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Janus || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toine||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Toine || Willemse || Raad van elf |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:41
In het seizoen 1982-1983 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Grootorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Grootorde | Joop | Jansen | Raad van Elf |
| Grootorde | Johan | Rasenberg | BAK Bestuur |
| Grootorde | Mevr. | Rasenberg | Vrouw bestuurslid |
| Grootorde | Gerard | Schoenmakers | Hofkapel |
| Grootorde | Fred | Tilborg, van | Gevolg |
| Grootorde | Goof | Verdaasdonk | |
| Grootorde | Gerard | Verwijmeren | Amor Musea |
| BAK orde | Cees | Aalst, van | CV de Maespappers |
| BAK orde | Ciska | Aerts | Café Riche |
| BAK orde | Joke | Bastiaansen | Grindweg |
| BAK orde | Ria | Bastiaansen | Grindweg |
| BAK orde | Jos | Berg, van de | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Mevr. | Bouwmeester | Hagedonk |
| BAK orde | Piet | Buisters | Frijado |
| BAK orde | Toon | Coremans | Ponyclub |
| BAK orde | Donker | A.B.C. | |
| BAK orde | Joke | Elias | CV de Kikkers |
| BAK orde | Riet | Foesenek | Drumband |
| BAK orde | Mevr. | Franken | Koperen bruiloft Joop |
| BAK orde | Geldmeyer | CV de Leuttappers | |
| BAK orde | Mevr. | Graaf, de | CV de Maespappers |
| BAK orde | Mevr. | Hermus | N.K.V. |
| BAK orde | Mevr. | Hermus | N.K.V. |
| BAK orde | Mevr. | Holleman | |
| BAK orde | Ad | Jansen | Ponyclub |
| BAK orde | J | Kleemans | CV de Maespappers |
| BAK orde | Kuystermans | Kapel uit Zegge | |
| BAK orde | Dhr. | Lokhof | Kazerne |
| BAK orde | Christ | Lotstra | Koperen bruiloft Joop |
| BAK orde | Mevr. | Lotstra | Koperen bruiloft Joop |
| BAK orde | John | Louweren | Mereida Den Haag |
| BAK orde | Piërre | Luyten | Amor Musea |
| BAK orde | Machielsen | D.R.S. Breda | |
| BAK orde | Erik | Markofski | Frijado |
| BAK orde | Gommy | Meeuwissen | Drumband |
| BAK orde | Janus | Meeuwissen | Drumband |
| BAK orde | Muzikant | Meppers, van de | |
| BAK orde | Mevr. | Merckx | Vrouw van de Burgemeester |
| BAK orde | Barbara | Nijs, de | B.Z.T. |
| BAK orde | Annie | Nuyten | Commissaris |
| BAK orde | Peemen | CV de Houthakkers | |
| BAK orde | André | Poppelaars | Brandweer |
| BAK orde | Dhr. | Reichard | Drukkerij Perfect |
| BAK orde | Mevr. | Reichard | Drukkerij Perfect |
| BAK orde | Ries | Café Riche | |
| BAK orde | Wim | Roovers | Twirling Girls |
| BAK orde | Chris | Snoeys | CV de Houthakkers |
| BAK orde | Jan | Verschuren | CV de Oekels |
| BAK orde | Jan | Vree, de | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Jolanda | Weterings | de Scouting |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Bastiaansen | |
| Huisorde van de prins | Jan | Bastiaansen | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Bastiaansen | |
| Huisorde van de prins | Ciska | Bergman | café de Linde |
| Huisorde van de prins | Ria | Bliek, van de | Café het Veehandelshuis |
| Huisorde van de prins | Jaantje | Broek | CV de Leuttappers |
| Huisorde van de prins | Jos | Broek, van de | CV de Houthakkers |
| Huisorde van de prins | Leo | Broek, van de | CV de Kikkers |
| Huisorde van de prins | Jan | Dirven | Bejaarden |
| Huisorde van de prins | Dina | Franken | Reunie |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Franken | Reunie |
| Huisorde van de prins | Sjan | Franken | Prinses |
| Huisorde van de prins | Directeur | G.A.K., van het | G.A.K. Breda |
| Huisorde van de prins | Johan | Geers | CV de Houthakkers |
| Huisorde van de prins | Yvonne | Gons | Aan huis |
| Huisorde van de prins | de | Graaf | café den Elsakker |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Grauw, de | Aan huis |
| Huisorde van de prins | Kitty | Hal, van | |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Holleman | |
| Huisorde van de prins | Ria | Jansen | |
| Huisorde van de prins | Joke | CV de Dorsvlegels | |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Kesterloo, van | Breda |
| Huisorde van de prins | Marian | Laken, van de | D'Oren toe |
| Huisorde van de prins | Matee | Café het Zwarte Schaap | |
| Huisorde van de prins | Tante | Matheewsen, Jo | Reunie |
| Huisorde van de prins | Burgemeester | Merckx | Breda |
| Huisorde van de prins | Sjanneke | Monde | CV de Houthakkers |
| Huisorde van de prins | Willem | Opstal, van | Café Bar de Stee |
| Huisorde van de prins | Jac | Peeters | Grindweg |
| Huisorde van de prins | Sabrina | G.A.K. Breda | |
| Huisorde van de prins | Schoonderwaard | Ut Biks Kabaal | |
| Huisorde van de prins | Smits | Ut Biks Kabaal | |
| Huisorde van de prins | Els | Tilburg, van | |
| Huisorde van de prins | Lieske | Tilburg, van | |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Voogt | Bejaarden |
| Huisorde van de prins | Prins | Willem | Sikkens |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Johan | Bragt, Van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Eltje | Craen, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Craen, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoksbergen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Huib | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Klavers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Kuistermans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piërre | Luyten | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gom | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Nagelkerke | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nijs, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Chris | Pelkmans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Anja | Rasenberg | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Johan | Rasenberg | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Karin | Romme | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Rumpff | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Conny | Staelens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Frits | Tijs | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Fred | Tilborg, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martin | Verstegen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Albert | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Annie | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Janus | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Toine | Willemse | Raad van elf |
