Onderscheidingen 1985-1986: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Wie ''' | align="center" style="background:#f0f0f0;...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | |
| − | + | {| class="wikitable" | |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Theo||Hoksbergen | + | | Grootorde || Theo || Hoksbergen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Theo||Schipper | + | | Grootorde || Theo || Schipper || Voorzitter BAK |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Albert||Watzeels | + | | Grootorde || Albert || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Liesbeth||Lotstra | + | | Grootorde || Liesbeth || Lotstra || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Piet||Nijs, de | + | | Grootorde || Piet || Nijs, de || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Franken | + | | Grootorde || Kees || Franken || Senaatslid |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Sjors||Dirven | + | | Grootorde || Sjors || Dirven || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Joop||Lotstra | + | | Grootorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lean || Antonissen || Harmonie Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wessel || Bakker || café de Linde |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Chris || Bastiaansen || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pastor || Beek, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Nico || Berg, van de || Harmonie Drechtsteden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Eric || Bervoets || Drumband Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Bom, van de || 't Kletske |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cees || Boxtel, van || CVde Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Broek, van de || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jaqueline || Claessen || Drumband Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Dielemans || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Manie || Eijden, van de || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Feij || Vrouw burgmeester Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corné || Greeuw, de || CV de Platzakken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anton || Halderen, van || Disco Eikenbos |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cor || Klijssen || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Riny || Leys || Boemeltent |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeanne || Lotstra || vrouw Joop Lotstra |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dré || Meer, van || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janus || Meeuwissen || Commissie Optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Melis, van || Gemeente Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marianne || Mouten || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jos || Nuiten || Commissie Optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Oorschot, van || Harmonie Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gerrit || Raaff, de || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frans || Renne || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Roelands || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Smedt, de || De Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frans || Teunissen || c.v de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Fred || Tilborg, van || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gerrie || Veld, in 't || Harmonie Drechtsteden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Verdaasdonk || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Verheijen || De Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Verhoeven || De Schalm |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lieske || Verwijmeren || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Riet||Aert, van | + | | Huisorde van de prins || Riet || Aert, van || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ciska||Aerts | + | | Huisorde van de prins || Ciska || Aerts || Café Riche |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joost||Bom, van de | + | | Huisorde van de prins || Joost || Bom, van de || 't Kletske |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Elly||Boomaars | + | | Huisorde van de prins || Elly || Boomaars || Ponyclub |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cees||Braspenning | + | | Huisorde van de prins || Cees || Braspenning || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeanne||Broek, van de | + | | Huisorde van de prins || Jeanne || Broek, van de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Henny||Brouwers | + | | Huisorde van de prins || Henny || Brouwers || de Meppers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Joop||Buysen | + | | Huisorde van de prins || Joop || Buysen || I.G.B. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ada||Dekkers | + | | Huisorde van de prins || Ada || Dekkers || Caligraferen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Lotje||Domstorff | + | | Huisorde van de prins || Lotje || Domstorff || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ria||Franken | + | | Huisorde van de prins || Ria || Franken || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gorrie||Hermans | + | | Huisorde van de prins || Gorrie || Hermans || Harmonie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Jongh, de | + | | Huisorde van de prins || Jan || Jongh, de || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Chris||Kreugel | + | | Huisorde van de prins || Chris || Kreugel || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nel||Kwisthout | + | | Huisorde van de prins || Nel || Kwisthout || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Tonny||Lambregts | + | | Huisorde van de prins || Tonny || Lambregts || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jopie||Liebenstein, von | + | | Huisorde van de prins || Jopie || Liebenstein, von || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jo||Lier, van | + | | Huisorde van de prins || Jo || Lier, van || Harmonie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Lodewijk | + | | Huisorde van de prins || Ad || Lodewijk || I.G.B. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rina||Monden | + | | Huisorde van de prins || Rina || Monden || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeanne||Oorschot, van | + | | Huisorde van de prins || Jeanne || Oorschot, van || Ballentrappertjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Henk||Prins | + | | Huisorde van de prins || Henk || Prins || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ria||Puffér | + | | Huisorde van de prins || Ria || Puffér || de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Rietman | + | | Huisorde van de prins || Jan || Rietman || Los vast show |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Rijswijk, van | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Rijswijk, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Rood | + | | Huisorde van de prins || Ad || Rood || Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Cor||Son, van | + | | Huisorde van de prins || Cor || Son, van || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Henk||Takke | + | | Huisorde van de prins || Henk || Takke || St. Joost |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gonny||Vermunt | + | | Huisorde van de prins || Gonny || Vermunt || Vrouw |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Vermunt | + | | Huisorde van de prins || Jan || Vermunt || Commissie Optocht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Pim||Wetering, van de | + | | Huisorde van de prins || Pim || Wetering, van de || |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Petra||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Petra || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nico||Beekers | + | | Bijzondere huisorde || Nico || Beekers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Bragt, van | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Bragt, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Buuren, van | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Buuren, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoksbergen | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoksbergen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ben||Hout, van | + | | Bijzondere huisorde || Ben || Hout, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Huib||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Huib || Jansen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Klavers | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Klavers || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Kustermans | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Kustermans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcia||Lambregts | + | | Bijzondere huisorde || Marcia || Lambregts || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leon||Nagelkerke | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nijs, de | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nijs, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Chris||Pelkmans | + | | Bijzondere huisorde || Chris || Pelkmans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marijke||Riel, van | + | | Bijzondere huisorde || Marijke || Riel, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dennis||Roovers | + | | Bijzondere huisorde || Dennis || Roovers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gerard||Schoemakers | + | | Bijzondere huisorde || Gerard || Schoemakers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gonny||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Gonny || Staelens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Tamara||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Tamara || Staelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frits||Tijs | + | | Bijzondere huisorde || Frits || Tijs || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Goof||Verdaasdonk | + | | Bijzondere huisorde || Goof || Verdaasdonk || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Vermunt | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Vermunt || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martin||Verstegen | + | | Bijzondere huisorde || Martin || Verstegen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Albert||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Albert || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anny||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Anny || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Janus||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Janus || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toine||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Toine || Willemse || Raad van elf |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:44
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Grootorde | Theo | Hoksbergen | Raad van Elf |
| Grootorde | Theo | Schipper | Voorzitter BAK |
| Grootorde | Albert | Watzeels | Hofkapel |
| Grootorde | Liesbeth | Lotstra | |
| Grootorde | Piet | Nijs, de | Raad van Elf |
| Grootorde | Kees | Franken | Senaatslid |
| Grootorde | Sjors | Dirven | Raad van Elf |
| Grootorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| BAK orde | Lean | Antonissen | Harmonie Sprundel |
| BAK orde | Wessel | Bakker | café de Linde |
| BAK orde | Chris | Bastiaansen | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Pastor | Beek, van | |
| BAK orde | Nico | Berg, van de | Harmonie Drechtsteden |
| BAK orde | Eric | Bervoets | Drumband Prinsenbeek |
| BAK orde | Jan | Bom, van de | 't Kletske |
| BAK orde | Cees | Boxtel, van | CVde Leuttappers |
| BAK orde | Mevr. | Broek, van de | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Jaqueline | Claessen | Drumband Prinsenbeek |
| BAK orde | Henk | Dielemans | |
| BAK orde | Manie | Eijden, van de | |
| BAK orde | Mevr. | Feij | Vrouw burgmeester Breda |
| BAK orde | Corné | Greeuw, de | CV de Platzakken |
| BAK orde | Anton | Halderen, van | Disco Eikenbos |
| BAK orde | Cor | Klijssen | |
| BAK orde | Riny | Leys | Boemeltent |
| BAK orde | Jeanne | Lotstra | vrouw Joop Lotstra |
| BAK orde | Dré | Meer, van | CV de Kikkers |
| BAK orde | Janus | Meeuwissen | Commissie Optocht |
| BAK orde | Ad | Melis, van | Gemeente Prinsenbeek |
| BAK orde | Marianne | Mouten | Twirling Girls |
| BAK orde | Jos | Nuiten | Commissie Optocht |
| BAK orde | Kees | Oorschot, van | Harmonie Sprundel |
| BAK orde | Gerrit | Raaff, de | Twirling Girls |
| BAK orde | Frans | Renne | Klein Overveld |
| BAK orde | Ad | Roelands | CV de Batabieren |
| BAK orde | Dhr. | Smedt, de | De Schalm |
| BAK orde | Frans | Teunissen | c.v de Oekels |
| BAK orde | Fred | Tilborg, van | |
| BAK orde | Gerrie | Veld, in 't | Harmonie Drechtsteden |
| BAK orde | Rien | Verdaasdonk | de Scouting |
| BAK orde | Dhr. | Verheijen | De Schalm |
| BAK orde | Dhr. | Verhoeven | De Schalm |
| BAK orde | Lieske | Verwijmeren | |
| Huisorde van de prins | Riet | Aert, van | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Ciska | Aerts | Café Riche |
| Huisorde van de prins | Joost | Bom, van de | 't Kletske |
| Huisorde van de prins | Elly | Boomaars | Ponyclub |
| Huisorde van de prins | Cees | Braspenning | |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Broek, van de | CV de Kikkers |
| Huisorde van de prins | Henny | Brouwers | de Meppers |
| Huisorde van de prins | Joop | Buysen | I.G.B. |
| Huisorde van de prins | Ada | Dekkers | Caligraferen |
| Huisorde van de prins | Lotje | Domstorff | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Ria | Franken | CV de Houthakkers |
| Huisorde van de prins | Gorrie | Hermans | Harmonie |
| Huisorde van de prins | Jan | Jongh, de | CV de Leuttappers |
| Huisorde van de prins | Chris | Kreugel | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Nel | Kwisthout | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Tonny | Lambregts | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | Jopie | Liebenstein, von | de Scouting |
| Huisorde van de prins | Jo | Lier, van | Harmonie |
| Huisorde van de prins | Ad | Lodewijk | I.G.B. |
| Huisorde van de prins | Rina | Monden | CV de Houthakkers |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Oorschot, van | Ballentrappertjes |
| Huisorde van de prins | Henk | Prins | CV de Leuttappers |
| Huisorde van de prins | Ria | Puffér | de Overlopers |
| Huisorde van de prins | Jan | Rietman | Los vast show |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Rijswijk, van | |
| Huisorde van de prins | Ad | Rood | Brandweer |
| Huisorde van de prins | Cor | Son, van | CV de Maespappers |
| Huisorde van de prins | Henk | Takke | St. Joost |
| Huisorde van de prins | Gonny | Vermunt | Vrouw |
| Huisorde van de prins | Jan | Vermunt | Commissie Optocht |
| Huisorde van de prins | Pim | Wetering, van de | |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Petra | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Bragt, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Frans | Buuren, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoksbergen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ben | Hout, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Huib | Jansen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Klavers | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Kustermans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Marcia | Lambregts | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nijs, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Chris | Pelkmans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Marijke | Riel, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dennis | Roovers | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Gerard | Schoemakers | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Gonny | Staelens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Tamara | Staelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Frits | Tijs | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Goof | Verdaasdonk | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Vermunt | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Martin | Verstegen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Albert | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Anny | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Janus | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Toine | Willemse | Raad van elf |
