Onderscheidingen 1986-1987: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1986-1987 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1986-1987 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1986-1987 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Adje||Schipper | + | | Grootorde || Adje || Schipper || vrouw Theo |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan||Vermunt | + | | Grootorde || Jan || Vermunt || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Pita||Voesenek | + | | Grootorde || Pita || Voesenek || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan||Hoven, van de | + | | Grootorde || Jan || Hoven, van de || Hoftekenaar |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Dhr.||Verwiel | + | | Grootorde || Dhr. || Verwiel || Burgemeester |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Nico||Beekers | + | | Grootorde || Nico || Beekers || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Guust||Graaf, de | + | | Grootorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Martin||Verstegen | + | | Grootorde || Martin || Verstegen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Theo||Gelens | + | | Grootorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jan||Kleemans | + | | Grootorde || Jan || Kleemans || Senaatslid |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Dongen, van || Café Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeanne || Leys || Boemeltent |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Riet || Wassenberg, van de || Café De Swaen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Notaris || Bots || Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Fons || Buis || Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Dielemans || Buschauffeur |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Thea || Haperen, van || café den Elsakker |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dokter || Koch || café de Linde |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Lenn || Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Lockx || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Monique || Moorsel, van || Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Nuiten || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Poppelaars || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Schoone || Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Wessels || La Tapa |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Wevers || Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jack || Buisters || DRS Drumband |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Hoon, de || DHV Drumband |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Prins Win || I Delft || Prins carnaval Delft |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Silvia || Klundert, van de || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Oorschot, van || DHV Drumband |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Sprenkels || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hanny || Veld, in `t || Drumband Drechtsteden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jos || Veld, in 't || Drumband Drechtsteden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jolanda || Verdaasdonk || DRS Drumband |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Aarts || Klepel gemeentehuis |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Amerongen, van || Grimeuse |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Carola || Meer, van der || BAKkletser |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Antoon || Reniers || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cees || Boxtel, van || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anneke || Broek, van de || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Timmers || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Vissers || BAKkletser |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Koos || Alberts || Zanger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Rietman || Presentator Los Vast |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corrie || Bastiaansen || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johanneke || Oorschot, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Aalst, van || Disco Calypso |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lucy || Franken || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Betsy || Goos || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Martens || bruidegom |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Martens-van Poppel || Bruid |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Paul || Goorbergh, van de || PCV de Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Cees || Hoosemans || CV 't aogje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Prins || Jocus || CV 't aogje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Verdaasdonk || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Faes || 't kletske |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Roovers || 12 ½ jaar getrouwd |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Annie||Goos | + | | Huisorde van de prins || Annie || Goos || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Vesters | + | | Huisorde van de prins || Hans || Vesters || D'Oren toe |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Bliek, van de | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Bliek, van de || Klup van twee |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Bliek, van de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Bliek, van de || Klup van twee |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Goos | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Goos || Vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Goos | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Goos || Moeder van de prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Grauw, de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Grauw, de || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dennis||Kanter, de | + | | Huisorde van de prins || Dennis || Kanter, de || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Abele||Oostwolde | + | | Huisorde van de prins || Abele || Oostwolde || Texas bar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wieker||Oostwolde | + | | Huisorde van de prins || Wieker || Oostwolde || Texas bar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Ham, van | + | | Huisorde van de prins || Ad || Ham, van || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piërre||Luyten | + | | Huisorde van de prins || Piërre || Luyten || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Rien||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Rien || Nuiten || Rijos |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Oirschot, van | + | | Huisorde van de prins || Kees || Oirschot, van || 27 Mc club |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jo||Watzeels | + | | Huisorde van de prins || Jo || Watzeels || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nel|| | + | | Huisorde van de prins || Nel || Aarts || Bouwadres Mislukkelingen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Henk||Bogers | + | | Huisorde van de prins || Henk || Bogers || Buurmans ongenoegen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Gommers | + | | Huisorde van de prins || Jan || Gommers || H. Hartschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Heuvel, van de | + | | Huisorde van de prins || Theo || Heuvel, van de || Overstap |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Leo||Kieboom, van de | + | | Huisorde van de prins || Leo || Kieboom, van de || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Aldert||Meurs, van | + | | Huisorde van de prins || Aldert || Meurs, van || Meppers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Henk||Muyden, van | + | | Huisorde van de prins || Henk || Muyden, van || Meppers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Foesenek | + | | Huisorde van de prins || Kees || Foesenek || Vollybalclub Set Up |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marie||Martens | + | | Huisorde van de prins || Marie || Martens || CV de Houthakkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Kleemans | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Kleemans || Vrienschapsband |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Rood | + | | Huisorde van de prins || Ad || Rood || Bedsteéers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Verwijmeren || Vrienschapsband |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Peter||Weezel, van | + | | Huisorde van de prins || Peter || Weezel, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Roel|| | + | | Huisorde van de prins || Roel || Kavelaars || 65 jaar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wilco||Kievits | + | | Huisorde van de prins || Wilco || Kievits || Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Nuiten || Bruidspaar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Nuiten-van Dongen | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Nuiten-van Dongen || Bruidspaar |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Fred||Tilborg, van | + | | Huisorde van de prins || Fred || Tilborg, van || Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Oda||Eijnden, van de | + | | Huisorde van de prins || Oda || Eijnden, van de || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Koos||Peeters | + | | Huisorde van de prins || Koos || Peeters || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Naan||Peeters | + | | Huisorde van de prins || Naan || Peeters || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Roovers | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Roovers || Bruidspaar Burgst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Roovers | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Roovers || Bruidspaar Burgst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Brugel | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Brugel || Fam de Bok |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Brugel | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Brugel || Fam de Bok |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Chris||Biemans | + | | Huisorde van de prins || Chris || Biemans || Princenhage |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jeanne||Craen, de | + | | Huisorde van de prins || Jeanne || Craen, de || Bouwadres Atoompjes |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Koning van Dongen, de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Koning van Dongen, de || Bruidspaar Langeweg |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Koning, de | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Koning, de || Bruidspaar Langeweg |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Bom, van de | + | | Huisorde van de prins || Jan || Bom, van de || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mery||Bom, van de | + | | Huisorde van de prins || Mery || Bom, van de || 25 jarig huwelijk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||René||Dorst, van | + | | Huisorde van de prins || René || Dorst, van || 't Kletske |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Kavelaars | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Kavelaars || Bruidspaar Zevenb Hoek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Kavelaars | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Kavelaars || Bruidspaar Zevenb Hoek |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Aa, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Aa, van der || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Amerongen, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lucy||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Lucy || Beek, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Petra||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Petra || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nico||Beekers | + | | Bijzondere huisorde || Nico || Beekers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Buuren, van | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Buuren, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jac||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Jac || Franken || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bettina||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Bettina || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoksbergen | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoksbergen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arjan||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Arjan || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Janssen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Kustermans | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Kustermans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Luijkx | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Luijkx || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nuiten | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nuiten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marijke||Riel, van | + | | Bijzondere huisorde || Marijke || Riel, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dennis||Roovers | + | | Bijzondere huisorde || Dennis || Roovers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jolanda||Sprenkels | + | | Bijzondere huisorde || Jolanda || Sprenkels || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gonny||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Gonny || Staelens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gonny||Vermunt | + | | Bijzondere huisorde || Gonny || Vermunt || |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Vermunt | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Vermunt || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martin||Verstegen | + | | Bijzondere huisorde || Martin || Verstegen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Albert||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Albert || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anny||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Anny || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Janus||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Janus || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Pim||wetering, van de | + | | Bijzondere huisorde || Pim || wetering, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Weterings | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Weterings || Aneas |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toine||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Toine || Willemse || Raad van elf |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:45
In het seizoen 1986-1987 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Grootorde | Adje | Schipper | vrouw Theo |
| Grootorde | Jan | Vermunt | BAK Bestuur |
| Grootorde | Pita | Voesenek | |
| Grootorde | Jan | Hoven, van de | Hoftekenaar |
| Grootorde | Dhr. | Verwiel | Burgemeester |
| Grootorde | Nico | Beekers | Raad van Elf |
| Grootorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Grootorde | Martin | Verstegen | Raad van Elf |
| Grootorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Grootorde | Jan | Kleemans | Senaatslid |
| BAK orde | Toon | Dongen, van | Café Marktzicht |
| BAK orde | Jeanne | Leys | Boemeltent |
| BAK orde | Riet | Wassenberg, van de | Café De Swaen |
| BAK orde | Notaris | Bots | Lions Breda |
| BAK orde | Fons | Buis | Lions Breda |
| BAK orde | Wim | Dielemans | Buschauffeur |
| BAK orde | Thea | Haperen, van | café den Elsakker |
| BAK orde | Dokter | Koch | café de Linde |
| BAK orde | Hans | Lenn | Lions Breda |
| BAK orde | Kees | Lockx | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Monique | Moorsel, van | Lions Breda |
| BAK orde | Mevr. | Nuiten | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Kees | Poppelaars | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Mevr. | Schoone | Lions Breda |
| BAK orde | Peter | Wessels | La Tapa |
| BAK orde | Hans | Wevers | Lions Breda |
| BAK orde | Jack | Buisters | DRS Drumband |
| BAK orde | Peter | Hoon, de | DHV Drumband |
| BAK orde | Prins Win | I Delft | Prins carnaval Delft |
| BAK orde | Silvia | Klundert, van de | Twirling Girls |
| BAK orde | Wim | Oorschot, van | DHV Drumband |
| BAK orde | Ad | Sprenkels | Twirling Girls |
| BAK orde | Hanny | Veld, in `t | Drumband Drechtsteden |
| BAK orde | Jos | Veld, in 't | Drumband Drechtsteden |
| BAK orde | Jolanda | Verdaasdonk | DRS Drumband |
| BAK orde | Dhr. | Aarts | Klepel gemeentehuis |
| BAK orde | Joke | Amerongen, van | Grimeuse |
| BAK orde | Carola | Meer, van der | BAKkletser |
| BAK orde | Antoon | Reniers | de Scouting |
| BAK orde | Cees | Boxtel, van | CV de Leuttappers |
| BAK orde | Anneke | Broek, van de | CV de Leuttappers |
| BAK orde | Henk | Timmers | CV de Leuttappers |
| BAK orde | Jac | Vissers | BAKkletser |
| BAK orde | Koos | Alberts | Zanger |
| BAK orde | Jan | Rietman | Presentator Los Vast |
| BAK orde | Corrie | Bastiaansen | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Johanneke | Oorschot, van | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Hans | Aalst, van | Disco Calypso |
| BAK orde | Lucy | Franken | CV de Maespappers |
| BAK orde | Betsy | Goos | CV de Maespappers |
| BAK orde | Dhr. | Martens | bruidegom |
| BAK orde | Mevr. | Martens-van Poppel | Bruid |
| BAK orde | Paul | Goorbergh, van de | PCV de Atoompjes |
| BAK orde | Cees | Hoosemans | CV 't aogje |
| BAK orde | Prins | Jocus | CV 't aogje |
| BAK orde | Ad | Verdaasdonk | CV de Batabieren |
| BAK orde | Jan | Faes | 't kletske |
| BAK orde | Ad | Roovers | 12 ½ jaar getrouwd |
| Huisorde van de prins | Annie | Goos | Vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Hans | Vesters | D'Oren toe |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Bliek, van de | Klup van twee |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Bliek, van de | Klup van twee |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Goos | Vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Goos | Moeder van de prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Grauw, de | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Dennis | Kanter, de | Bejaardenmiddag |
| Huisorde van de prins | Abele | Oostwolde | Texas bar |
| Huisorde van de prins | Wieker | Oostwolde | Texas bar |
| Huisorde van de prins | Ad | Ham, van | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Piërre | Luyten | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Rien | Nuiten | Rijos |
| Huisorde van de prins | Kees | Oirschot, van | 27 Mc club |
| Huisorde van de prins | Jo | Watzeels | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Nel | Aarts | Bouwadres Mislukkelingen |
| Huisorde van de prins | Henk | Bogers | Buurmans ongenoegen |
| Huisorde van de prins | Jan | Gommers | H. Hartschool |
| Huisorde van de prins | Theo | Heuvel, van de | Overstap |
| Huisorde van de prins | Leo | Kieboom, van de | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Aldert | Meurs, van | Meppers |
| Huisorde van de prins | Henk | Muyden, van | Meppers |
| Huisorde van de prins | Kees | Foesenek | Vollybalclub Set Up |
| Huisorde van de prins | Marie | Martens | CV de Houthakkers |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Kleemans | Vrienschapsband |
| Huisorde van de prins | Ad | Rood | Bedsteéers |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Verwijmeren | Vrienschapsband |
| Huisorde van de prins | Peter | Weezel, van | CV de Oekels |
| Huisorde van de prins | Roel | Kavelaars | 65 jaar |
| Huisorde van de prins | Wilco | Kievits | Kikkers |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Nuiten | Bruidspaar |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Nuiten-van Dongen | Bruidspaar |
| Huisorde van de prins | Fred | Tilborg, van | Overlopers |
| Huisorde van de prins | Oda | Eijnden, van de | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Koos | Peeters | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Naan | Peeters | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Roovers | Bruidspaar Burgst |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Roovers | Bruidspaar Burgst |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Brugel | Fam de Bok |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Brugel | Fam de Bok |
| Huisorde van de prins | Chris | Biemans | Princenhage |
| Huisorde van de prins | Jeanne | Craen, de | Bouwadres Atoompjes |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Koning van Dongen, de | Bruidspaar Langeweg |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Koning, de | Bruidspaar Langeweg |
| Huisorde van de prins | Jan | Bom, van de | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | Mery | Bom, van de | 25 jarig huwelijk |
| Huisorde van de prins | René | Dorst, van | 't Kletske |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Kavelaars | Bruidspaar Zevenb Hoek |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Kavelaars | Bruidspaar Zevenb Hoek |
| Bijzondere huisorde | Frank | Aa, van der | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Riny | Amerongen, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lucy | Beek, van | CV de Oekels |
| Bijzondere huisorde | Petra | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frans | Buuren, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jac | Franken | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Bettina | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Frans | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoksbergen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Arjan | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jos | Janssen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Kustermans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Piet | Luijkx | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Marijke | Riel, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dennis | Roovers | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jolanda | Sprenkels | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Gonny | Staelens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Gonny | Vermunt | |
| Bijzondere huisorde | Jan | Vermunt | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Martin | Verstegen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Albert | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Anny | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Janus | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Pim | wetering, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Weterings | Aneas |
| Bijzondere huisorde | Toine | Willemse | Raad van elf |
