Uitslag Grote optocht 14 febrauri 1988: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||||Black Eagles||Al 22 jaar gekart en nou met z'n allen van start||903 | + | | A || 1 || 67 || Black Eagles || Al 22 jaar gekart en nou met z'n allen van start || 903 [[Bestand:GO-1988-67.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||||Joppers||Na 22 jaar | + | | A || 2 || 39 || Joppers || Na 22 jaar BAK toert ie nog op z'n gemak || 864 |
|- | |- | ||
| − | | A||3||||Pruttels||D'n | + | | A || 3 || 45 || Pruttels || D'n BAK 22 jaor op toere, heel de wereld komt koekeloere || 846 [[Bestand:GO-1988-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||||Batabieren||D'n Theo houdt de | + | | A || 4 || 66 || Batabieren || D'n Theo houdt de BAK-trein op toere || 815 |
|- | |- | ||
| − | | A||5||||Mislukkelingen||Met de schep en zonder drol is | + | | A || 5 || 34 || Mislukkelingen || Met de schep en zonder drol is Boemeldonck wir 'n leefboar hol || 813 [[Bestand:GO-1988-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6|||| | + | | A || 6 || 23 || De Vatjes || We steken op ons gemak de records in ons zak || 769 [[Bestand:GO-1988-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | A||7||||Kneuzen||We toeteren mee op de Bikse L.P.||742 | + | | A || 7 || 17 || Kneuzen || We toeteren mee op de Bikse L.P. || 742 |
|- | |- | ||
| − | | B||1||||De Puddingbuksen||d'n Boemel rijdt aal 22 jaor en 't station is nog nie klaar||804 | + | | B || 1 || 65 || De Puddingbuksen || d'n Boemel rijdt aal 22 jaor en 't station is nog nie klaar || 804 [[Bestand:GO-1988-65.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||||de Halve Zole|| | + | | B || 2 || 29 || de Halve Zole || Boemeldonck's raffinaderij op volle toere || 699 [[Bestand:GO-1988-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||||de Schutters||d'n | + | | B || 3 || 33 || de Schutters || d'n BAK houdt d'n Boemel al 22 jaar draaiend || 683 |
|- | |- | ||
| − | | B||4||||de Zwabbers||d'n Vaek kon 'm nie mir op toere houwe||682 | + | | B || 4 || 44 || de Zwabbers || d'n Vaek kon 'm nie mir op toere houwe || 682 [[Bestand:GO-1988-44.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||5||||de Waaipoale||Unne Boemeldoncker draait altijd op toere||681 | + | | B || 5 || 46 || de Waaipoale || Unne Boemeldoncker draait altijd op toere || 681 |
|- | |- | ||
| − | | B||6||||Boemelboys||de | + | | B || 6 || 43 || Boemelboys || de BAK doedet al 22 jaor op 33 toere || 660 |
|- | |- | ||
| − | | B||7||||de Atoompjes||d'n Mossel krijgt 'm Regt voor z'n raap||655 | + | | B || 7 || 52 || de Atoompjes || d'n Mossel krijgt 'm Regt voor z'n raap || 655 [[Bestand:GO-1988-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | B||8||||de Gieters||Iedere Juppie nu in sas met een ''hole'' in het gras||606 | + | | B || 8 || 61 || de Gieters || Iedere Juppie nu in sas met een ''hole'' in het gras || 606 |
|- | |- | ||
| − | | B||9||||de Schuimkragen||we houwe 'm op toere||598 | + | | B || 9 || 16 || de Schuimkragen || we houwe 'm op toere || 598 |
|- | |- | ||
| − | | B||10||||de Leuttappers||we houwe 'm op toere||532 | + | | B || 10 || 22 || de Leuttappers || we houwe 'm op toere || 532 |
|- | |- | ||
| − | | C||1||||de Kwibussen||de | + | | C || 1 || 42 || de Kwibussen || de BAK bakt 'm al 22 jaor || 790 |
|- | |- | ||
| − | | C||2||||de Kleiboerkes||Hoe vinde da gemaauw nouw||785 | + | | C || 2 || 38 || de Kleiboerkes || Hoe vinde da gemaauw nouw || 785 |
|- | |- | ||
| − | | C||3||||de Swaentjes||Wij hangen de beest al 22 jaor uit||780 | + | | C || 3 || 58 || de Swaentjes || Wij hangen de beest al 22 jaor uit || 780 |
|- | |- | ||
| − | | C||4||||Buurmans Ongenoegen||22 maal d'n | + | | C || 4 || 62 || Buurmans Ongenoegen || 22 maal d'n BAK || 761 |
|- | |- | ||
| − | | C||5||||de Fiasco's||Veur de leste keer: Geen fiasco met de Fiasco's||742 | + | | C || 5 || 18 || de Fiasco's || Veur de leste keer: Geen fiasco met de Fiasco's || 742 |
|- | |- | ||
| − | | C||6||||de Stufkes|| | + | | C || 6 || 57 || de Stufkes || Wij lope wir mee! || 739 |
|- | |- | ||
| − | | C||7||||de Oekels||D'n | + | | C || 7 || 28 || de Oekels || D'n BAK in 2810 || 736 [[Bestand:GO-1988-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | C||8|||| | + | | C || 8 || 40 || De Leuterteuten || We houwen 'm op toere || 721 |
|- | |- | ||
| − | | C||9||||de Muizekeutels||Boemel-Olympics||698 | + | | C || 9 || 32 || de Muizekeutels || Boemel-Olympics || 698 |
|- | |- | ||
| − | | C||10||||de | + | | C || 10 || 20 || de Maeskluivers ofwel Vetpappers || ''Ok op toere'' || 684 |
|- | |- | ||
| − | | C||11||||de Drufkes||We doen wir mee||680 | + | | C || 11 || 35 || de Drufkes || We doen wir mee || 680 |
|- | |- | ||
| − | | C||12||||de Kikkers||Boerderie op toere||587 | + | | C || 12 || 64 || de Kikkers || Boerderie op toere || 587 |
|- | |- | ||
| − | | C||13||||de Kwekkers||Irst 'n boek, toen 'n plaot, wie wit watter over elluf jaor nog komme gaot||579 | + | | C || 13 || 21 || de Kwekkers || Irst 'n boek, toen 'n plaot, wie wit watter over elluf jaor nog komme gaot || 579 |
|- | |- | ||
| − | | C||14||||de Gutsen||In 't 22e jaor van Karnevalle is d'n | + | | C || 14 || 60 || de Gutsen || In 't 22e jaor van Karnevalle is d'n BAK van de Gutsen bevallen || 560 |
|- | |- | ||
| − | | C||15||||de Platzakken||Poep op de Stoep, weg meej die troep||553 | + | | C || 15 || 27 || de Platzakken || Poep op de Stoep, weg meej die troep || 553 |
|- | |- | ||
| − | | C||16||||de Culturele Groentjes||Wij houwen 'm op turbo||538 | + | | C || 16 || 50 || de Culturele Groentjes || Wij houwen 'm op turbo || 538 |
|- | |- | ||
| − | | C||17||||de Pannelappe||Wij konden nie bouwe omdat we nieuwe kiele wouwe||498 | + | | C || 17 || 53 || de Pannelappe || Wij konden nie bouwe omdat we nieuwe kiele wouwe || 498 |
|- | |- | ||
| − | | C||18||||de Wandbere||Wij houwen 'm ok op toere||488 | + | | C || 18 || 47 || de Wandbere || Wij houwen 'm ok op toere || 488 |
|- | |- | ||
| − | | C||19||||'t is Raak||Saai mar Rijk||487 | + | | C || 19 || 30 || 't is Raak || Saai mar Rijk || 487 |
|- | |- | ||
| − | | D||1||||Fam. de Bok||we houwen 'm op toere||787 | + | | D || 1 || 48 || Fam. de Bok || we houwen 'm op toere || 787 |
|- | |- | ||
| − | | D||2||||Ome Piet||De Pijp is nog nie leeg||716 | + | | D || 2 || 14 || Ome Piet || De Pijp is nog nie leeg || 716 [[Bestand:GO-1988-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | D||3||||Toontje en Rinus Knutsel||Te gek om los te lope||661 | + | | D || 3 || 36 || Toontje en Rinus Knutsel || Te gek om los te lope || 661 |
|- | |- | ||
| − | | D||4||||de Kaojkes||Bekijk 't mar!||644 | + | | D || 4 || 56 || de Kaojkes || Bekijk 't mar! || 644 |
|- | |- | ||
| − | | D||5||||Fred | + | | D || 5 || 24 || Fred van Tilborg || Witte nog van ''toen'' || 642 |
|- | |- | ||
| − | | D||6||||de Sukkels||De Sukkels ok op toere||632 | + | | D || 6 || 25 || de Sukkels || De Sukkels ok op toere || 632 |
|- | |- | ||
| − | | D||7||||Spik en Span||We gaon hoge oge gooien!||629 | + | | D || 7 || 63 || Spik en Span || We gaon hoge oge gooien! || 629 |
|- | |- | ||
| − | | D||8||||de Groeten Thuis||Wij houwen 'm op toere!||580 | + | | D || 8 || 15 || de Groeten Thuis || Wij houwen 'm op toere! || 580 |
|- | |- | ||
| − | | D||9||||We komme van Etten||We zien d'r 'n gat in||577 | + | | D || 9 || 19 || We komme van Etten || We zien d'r 'n gat in || 577 |
|- | |- | ||
| − | | D||10||||de Klungels|| | + | | D || 10 || 51 || de Klungels || Boemeldonck gebruikt ze || 467 |
|- | |- | ||
| − | | D||11||||Jut en Jul||ik houw 'm op toere||450 | + | | D || 11 || 54 || Jut en Jul || ik houw 'm op toere || 450 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | E || || 59 || Funeste || Wij houwen 'm ok op toere! || |
|} | |} | ||
