Onderscheidingen 1987-1988: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1987-1988 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1987-1988 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1987-1988 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Gouden Boemel||Janus||Watzeels | + | | Gouden Boemel || Janus || Watzeels || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Anton||Eijnden, van den | + | | Grootorde || Anton || Eijnden, van den || Bouwer Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Jeanne||Lotstra | + | | Grootorde || Jeanne || Lotstra || Vrouw secretaris |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Boumeester | + | | Grootorde || Kees || Boumeester || Dir Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Aldert||Meurs, van | + | | Grootorde || Aldert || Meurs, van || BAK medewerker |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Annie||Watzeels | + | | Grootorde || Annie || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Wim||Dielemans | + | | Grootorde || Wim || Dielemans || Chauffeur BAK |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Herman||Dirven | + | | Grootorde || Herman || Dirven || Wethouder gem Psb |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Henk||Romme | + | | Grootorde || Henk || Romme || Bouwer prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dennis || Roovers || Hofkapel en Cie markt |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hein || Boeren || Texas Bar |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Does, van de || de Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Driek || Frijters || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Herpen, van || Journalist de Stem |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Christ || Leijsen, van || Bejaardenmiddag |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Martens || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Lion || Most, van de || Cult. Groentjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jenny || Schuijbroek || res. Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stoffel || Vermunt || BK T.T.T. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Visker || de Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ton || wijngaard, van de || BK T.T.T. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Aerts || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Enkelstein || Fanfare Dordrecht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mister Dave || Foley || Canterburry Eagles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Thijs || Haaft, den || Viedeoverzorger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Klaassen || Funeste |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Meesters || Fanfare Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Rokx || Fanfare Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Takx || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henk || Udo || 27 MC Club |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Wit, de || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Aart, van || I.G.B. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Fons || Lotstra || A.B.C. Cabaret |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Nieuwkerk || Ned. Spoorwegen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Rijnkels || Jury grote Optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Rijnkels || Jury grote Optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dhr. || Verwijmeren || Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dennis || Bronder || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Riet || Gils, van || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Piet || Luk || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janty || Martens || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jean || Vrins || Org. Motorrenie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Guus || Gadet || Jury grote Optocht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Thijs || Aart, van || Volleybal v.v. Set Up |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Irene || Storms || Volleybal v.v. Set Up |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corrie || Corsmit || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Urbain || Ham, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anja || Oorschot, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dick || Elias || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sjack || Mathijssen || Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Verwijmeren || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Willem || Duyn || Artiest Jubileum |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joke || Amerongen, van || Vrouw prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Prins || Christ || Baviaonenland |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Gils, van || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Graaf, de || CV de Maespappers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gerard || Schoenmakers || Amor Musae |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Michel || Hennekam || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Clemens || Duynstee || Producer LP |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Kees||Braspenning | + | | Huisorde van de prins || Kees || Braspenning || Marktgebeuren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Bulkmans | + | | Huisorde van de prins || Jos || Bulkmans || Marktgebeuren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Paul||Gruythuizen, van | + | | Huisorde van de prins || Paul || Gruythuizen, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jim||Nuiten | + | | Huisorde van de prins || Jim || Nuiten || Marktgebeuren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Roelen | + | | Huisorde van de prins || Ad || Roelen || Notaris |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Baay | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Baay || Opa Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Coen||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Coen || Bastiaansen || CV de Kwibussen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Beekers | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Beekers || Moeder van Nico |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jo||Hoon, de | + | | Huisorde van de prins || Jo || Hoon, de || Stomerij Johonette |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anton||Jonkman | + | | Huisorde van de prins || Anton || Jonkman || Bejaardenwerk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Guust||Koeman | + | | Huisorde van de prins || Guust || Koeman || Kapel Ut Biks Kabaol |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Schoone | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Schoone || de Lions |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Siebols | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Siebols || Schoonvader Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Siebols | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Siebols || Schoonmoeder Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Wagtmans | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Wagtmans || de Lions |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Francis||Aerts | + | | Huisorde van de prins || Francis || Aerts || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anouska||Leysen, van | + | | Huisorde van de prins || Anouska || Leysen, van || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anita||Takx | + | | Huisorde van de prins || Anita || Takx || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Miranda||Verboven | + | | Huisorde van de prins || Miranda || Verboven || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marian||Elzerman | + | | Huisorde van de prins || Marian || Elzerman || Bouwster Prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Lagarde | + | | Huisorde van de prins || Piet || Lagarde || ex-keeper Ned. Elftal |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Trio||Rijo's, de | + | | Huisorde van de prins || Trio || Rijo's, de || Muzikanten Markzicht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Bakens | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Bakens || Motorclub Tsjechié |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Buys | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Buys || School de Overstap |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Gerwen, van | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Gerwen, van || Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ton||Heugten, van | + | | Huisorde van de prins || Ton || Heugten, van || Motorclub Tsjechié |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Hoon, de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Hoon, de || Ziekenbezoek Vetkl. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Machielsen | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Machielsen || Motorclub Tsjechié |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toos||Rutten | + | | Huisorde van de prins || Toos || Rutten || School de Overstap |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Taranta | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Taranta || Motorclub Tsjechié |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ria||Dirven | + | | Huisorde van de prins || Ria || Dirven || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Theo||Sprenkels | + | | Huisorde van de prins || Theo || Sprenkels || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Arno||Ooosterhout, van | + | | Huisorde van de prins || Arno || Ooosterhout, van || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Martens | + | | Huisorde van de prins || Jan || Martens || Muzikaal genie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Klijssen | + | | Huisorde van de prins || Jan || Klijssen || café den Elsakker |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anton||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Anton || Aarts || Amor Musae |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frans||Dun, van | + | | Huisorde van de prins || Frans || Dun, van || Amor Musae |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Vermunt | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Vermunt || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoksbergen | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoksbergen || Res Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Esther||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Esther || Amerongen, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Karin||Baaij | + | | Bijzondere huisorde || Karin || Baaij || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nico||Beekers | + | | Bijzondere huisorde || Nico || Beekers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Berg, van de | + | | Bijzondere huisorde || John || Berg, van de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toon||Beurden, van | + | | Bijzondere huisorde || Toon || Beurden, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Franken || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marie Jos‚||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Marie Jos‚ || Franken || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patricia||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Patricia || Gils, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark Jan||Gouw, de | + | | Bijzondere huisorde || Mark Jan || Gouw, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ria||Hoven, van de | + | | Bijzondere huisorde || Ria || Hoven, van de || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Janssen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Natasja||Kleemans | + | | Bijzondere huisorde || Natasja || Kleemans || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maggy||Kolk, van de | + | | Bijzondere huisorde || Maggy || Kolk, van de || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Kuistermans | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Kuistermans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Luijkx | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Luijkx || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nuiten | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nuiten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dirk||Raaijmakers | + | | Bijzondere huisorde || Dirk || Raaijmakers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nathalie||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || Nathalie || Schuijbroek || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Femke||Spoelstra | + | | Bijzondere huisorde || Femke || Spoelstra || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gerry||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Gerry || Tilburg, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Renske||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Renske || Tilburg, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martin||Verstegen | + | | Bijzondere huisorde || Martin || Verstegen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lisanne||Vincenten | + | | Bijzondere huisorde || Lisanne || Vincenten || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toine||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Toine || Willemse || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Aa, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Aa, van der || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Petra||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Petra || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arjan||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Arjan || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcel||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Marcel || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dennis||Roovers | + | | Bijzondere huisorde || Dennis || Roovers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gonny||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Gonny || Staelens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Albert||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Albert || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annie||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Annie || Watzeels || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Janus||Watzeels | + | | Bijzondere huisorde || Janus || Watzeels || Hofkapel |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:47
In het seizoen 1987-1988 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Janus | Watzeels | |
| Grootorde | Anton | Eijnden, van den | Bouwer Prinsenwagen |
| Grootorde | Jeanne | Lotstra | Vrouw secretaris |
| Grootorde | Kees | Boumeester | Dir Hagedonk |
| Grootorde | Aldert | Meurs, van | BAK medewerker |
| Grootorde | Annie | Watzeels | Hofkapel |
| Grootorde | Wim | Dielemans | Chauffeur BAK |
| Grootorde | Herman | Dirven | Wethouder gem Psb |
| Grootorde | Henk | Romme | Bouwer prinsenwagen |
| BAK orde | Dennis | Roovers | Hofkapel en Cie markt |
| BAK orde | Hein | Boeren | Texas Bar |
| BAK orde | Dhr. | Does, van de | de Lions Breda |
| BAK orde | Driek | Frijters | Hagedonk |
| BAK orde | Dhr. | Herpen, van | Journalist de Stem |
| BAK orde | Christ | Leijsen, van | Bejaardenmiddag |
| BAK orde | Dhr. | Martens | Hagedonk |
| BAK orde | Lion | Most, van de | Cult. Groentjes |
| BAK orde | Jenny | Schuijbroek | res. Hofkapel |
| BAK orde | Stoffel | Vermunt | BK T.T.T. |
| BAK orde | Dhr. | Visker | de Lions Breda |
| BAK orde | Ton | wijngaard, van de | BK T.T.T. |
| BAK orde | Peter | Aerts | T.H.T. Prinsenbeek |
| BAK orde | Dhr. | Enkelstein | Fanfare Dordrecht |
| BAK orde | Mister Dave | Foley | Canterburry Eagles |
| BAK orde | Thijs | Haaft, den | Viedeoverzorger |
| BAK orde | Jan | Klaassen | Funeste |
| BAK orde | Dhr. | Meesters | Fanfare Sprundel |
| BAK orde | Dhr. | Rokx | Fanfare Sprundel |
| BAK orde | Dhr. | Takx | T.H.T. Prinsenbeek |
| BAK orde | Henk | Udo | 27 MC Club |
| BAK orde | Dhr. | Wit, de | T.H.T. Prinsenbeek |
| BAK orde | Dhr. | Aart, van | I.G.B. |
| BAK orde | Fons | Lotstra | A.B.C. Cabaret |
| BAK orde | Dhr. | Nieuwkerk | Ned. Spoorwegen |
| BAK orde | Dhr. | Rijnkels | Jury grote Optocht |
| BAK orde | Mevr. | Rijnkels | Jury grote Optocht |
| BAK orde | Dhr. | Verwijmeren | Bouwadres |
| BAK orde | Dennis | Bronder | de Scouting |
| BAK orde | Riet | Gils, van | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Piet | Luk | CV de Oekels |
| BAK orde | Janty | Martens | de Scouting |
| BAK orde | Jean | Vrins | Org. Motorrenie |
| BAK orde | Guus | Gadet | Jury grote Optocht |
| BAK orde | Thijs | Aart, van | Volleybal v.v. Set Up |
| BAK orde | Irene | Storms | Volleybal v.v. Set Up |
| BAK orde | Corrie | Corsmit | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Urbain | Ham, van | CV de Oekels |
| BAK orde | Anja | Oorschot, van | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Dick | Elias | CV de Kikkers |
| BAK orde | Sjack | Mathijssen | Brandweer |
| BAK orde | Kees | Verwijmeren | CV de Batabieren |
| BAK orde | Willem | Duyn | Artiest Jubileum |
| BAK orde | Joke | Amerongen, van | Vrouw prins |
| BAK orde | Prins | Christ | Baviaonenland |
| BAK orde | Mevr. | Gils, van | CV de Maespappers |
| BAK orde | Mevr. | Graaf, de | CV de Maespappers |
| BAK orde | Gerard | Schoenmakers | Amor Musae |
| BAK orde | Michel | Hennekam | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Clemens | Duynstee | Producer LP |
| Huisorde van de prins | Kees | Braspenning | Marktgebeuren |
| Huisorde van de prins | Jos | Bulkmans | Marktgebeuren |
| Huisorde van de prins | Paul | Gruythuizen, van | |
| Huisorde van de prins | Jim | Nuiten | Marktgebeuren |
| Huisorde van de prins | Ad | Roelen | Notaris |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Baay | Opa Hofdame |
| Huisorde van de prins | Coen | Bastiaansen | CV de Kwibussen |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Beekers | Moeder van Nico |
| Huisorde van de prins | Jo | Hoon, de | Stomerij Johonette |
| Huisorde van de prins | Anton | Jonkman | Bejaardenwerk |
| Huisorde van de prins | Guust | Koeman | Kapel Ut Biks Kabaol |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Schoone | de Lions |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Siebols | Schoonvader Prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Siebols | Schoonmoeder Prins |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Wagtmans | de Lions |
| Huisorde van de prins | Francis | Aerts | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Anouska | Leysen, van | Twirling Girls |
| Huisorde van de prins | Anita | Takx | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Miranda | Verboven | Twirling Girls |
| Huisorde van de prins | Marian | Elzerman | Bouwster Prinsenwagen |
| Huisorde van de prins | Piet | Lagarde | ex-keeper Ned. Elftal |
| Huisorde van de prins | Trio | Rijo's, de | Muzikanten Markzicht |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Bakens | Motorclub Tsjechié |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Buys | School de Overstap |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Gerwen, van | Apolloschool |
| Huisorde van de prins | Ton | Heugten, van | Motorclub Tsjechié |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Hoon, de | Ziekenbezoek Vetkl. |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Machielsen | Motorclub Tsjechié |
| Huisorde van de prins | Toos | Rutten | School de Overstap |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Taranta | Motorclub Tsjechié |
| Huisorde van de prins | Ria | Dirven | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Theo | Sprenkels | Klein Overveld |
| Huisorde van de prins | Arno | Ooosterhout, van | CV de Overlopers |
| Huisorde van de prins | Jan | Martens | Muzikaal genie |
| Huisorde van de prins | Jan | Klijssen | café den Elsakker |
| Huisorde van de prins | Anton | Aarts | Amor Musae |
| Huisorde van de prins | Frans | Dun, van | Amor Musae |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jan | Vermunt | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoksbergen | Res Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Esther | Amerongen, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Karin | Baaij | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | John | Berg, van de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Toon | Beurden, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Jack | Franken | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Marie Jos‚ | Franken | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Patricia | Gils, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Frans | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Mark Jan | Gouw, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ria | Hoven, van de | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Jos | Janssen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Natasja | Kleemans | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Maggy | Kolk, van de | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Kees | Kuistermans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Luijkx | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Dirk | Raaijmakers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Nathalie | Schuijbroek | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Femke | Spoelstra | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Gerry | Tilburg, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Renske | Tilburg, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Martin | Verstegen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Vincenten | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Toine | Willemse | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frank | Aa, van der | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Petra | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Arjan | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Dennis | Roovers | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gonny | Staelens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Albert | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Annie | Watzeels | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Janus | Watzeels | Hofkapel |
