Onderscheidingen 1988-1989: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1988-1989 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt: ''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | ali...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1988-1989 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt: ''' | '''In het seizoen 1988-1989 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt: ''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Anton||Eijnden, van den | + | | Boemeldoncker || Anton || Eijnden, van den || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Pieter||Eijnden, van den | + | | Grootorde || Pieter || Eijnden, van den || 't Rokertje |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Cokkie||Kustermans | + | | Grootorde || Cokkie || Kustermans || Vrouw Kees |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Christ||Berg, van de | + | | Grootorde || Christ || Berg, van de || Chauffeur Boemeltrein |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Kees||Beek, van | + | | Grootorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Petra||Beek, van | + | | Grootorde || Petra || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || || Anton || Discjokey Brabantmusic |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Bosman || Café het Hert |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || K. || Poppelaars || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Berend || Aarts || Café het Hert |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || J. || Aarts || Diamanten Bruidspaar |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || P. || Aarts || Diamanten Bruidspaar |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marinus || Amerongen, van || BK T.T.T. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leo || Broek, van de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Janneke || Kavelaars || zus Hofdame Jenny |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dick || Leijten || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || A. || Schuman || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || Hilst, van de || Gemeenteraadslid |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || M. || Overboom || Gemeenteraadslid |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gorrie || Rutten || Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bas || Schreiner || Gemeenteraadslid |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Aard || Weymer || Politie Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ton || Beek, van || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Theo || Hoven, van den || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Verschuren || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || F. || Westen, van de || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeanne || Franken || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jo || Gommers || Beekse Vrouwenraad |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || J. || Tax || Klein Overveld |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Nel || Foesenek || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || P. || Hanegraaf || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || R. || Oosterhout, van || CV de Overlopers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || C. || Suykerbuik || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || R. || Timmers || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 2X11||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde 2X11 || Piet || Kavelaars || 22 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Winny||Dongen, van | + | | Huisorde van de prins || Winny || Dongen, van || Café Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Bastiaansen || de Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||J.||Broek, van de | + | | Huisorde van de prins || J. || Broek, van de || CV de Leuttappers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||R.||Bruin, de | + | | Huisorde van de prins || R. || Bruin, de || 't Schanske |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||W.||Dijk, van | + | | Huisorde van de prins || W. || Dijk, van || 't Seepaerdje |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Goos | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Goos || Café het Hert |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||P.||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || P. || Graaf, de || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Huiskok||Hagedonk | + | | Huisorde van de prins || Huiskok || Hagedonk || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||M.||Huybregts | + | | Huisorde van de prins || M. || Huybregts || Café het Hert |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Jongeneel | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Jongeneel || Duo Spik en Span |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Jongeneel | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Jongeneel || Duo Spik en Span |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Klavers | + | | Huisorde van de prins || Piet || Klavers || BK T.T.T. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||C.||Koufman | + | | Huisorde van de prins || C. || Koufman || de Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||E.||Koufman | + | | Huisorde van de prins || E. || Koufman || de Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Leeuwen, van | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Leeuwen, van || Redacteur de Stem |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Linden, van de | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Linden, van de || de Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Pas, van de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Pas, van de || de Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Sanden, van de | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Sanden, van de || de Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||W.||Theunissen | + | | Huisorde van de prins || W. || Theunissen || de Lions Breda |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ton||Wijngaard, van de | + | | Huisorde van de prins || Ton || Wijngaard, van de || BK T.T.T. |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dhr.||Antonissen | + | | Huisorde van de prins || Dhr. || Antonissen || Muziekkorps Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||J.||Bastiaansen | + | | Huisorde van de prins || J. || Bastiaansen || BAK Fordje |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wim||Foesenek | + | | Huisorde van de prins || Wim || Foesenek || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Frank | + | | Huisorde van de prins || Prins || Frank || Prins van Delft |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Jong, de | + | | Huisorde van de prins || Piet || Jong, de || Deelnemer Optocht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piërre||Luyten | + | | Huisorde van de prins || Piërre || Luyten || Kapel Funeste |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||J.||Martens | + | | Huisorde van de prins || J. || Martens || Muziekkorps Sprundel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Judith||Naalden | + | | Huisorde van de prins || Judith || Naalden || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mevr.||Naalden | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Naalden || Twirling Girls |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wout||Timmers | + | | Huisorde van de prins || Wout || Timmers || T.H.T. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||T.||Verwijmeren | + | | Huisorde van de prins || T. || Verwijmeren || 27 MC club |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Albert||Watzeels | + | | Huisorde van de prins || Albert || Watzeels || Invaller Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Janus||Watzeels | + | | Huisorde van de prins || Janus || Watzeels || Invaller Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mister||X | + | | Huisorde van de prins || Mister || X || Canterburry |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Aalst, van | + | | Huisorde van de prins || Hans || Aalst, van || Café het Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||A.||Arnouts | + | | Huisorde van de prins || A. || Arnouts || Café Marktzicht |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ciska||Bergman | + | | Huisorde van de prins || Ciska || Bergman || Sporthal de Linde |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||John||Bergman | + | | Huisorde van de prins || John || Bergman || Sporthal de Linde |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||R.||Essenberg | + | | Huisorde van de prins || R. || Essenberg || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||K.||Jong, de | + | | Huisorde van de prins || K. || Jong, de || Het Eikenbos |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||C.||Nieuwegein | + | | Huisorde van de prins || C. || Nieuwegein || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bert||Oosterhout, van | + | | Huisorde van de prins || Bert || Oosterhout, van || Sporthal de Linde |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||T.||Pels | + | | Huisorde van de prins || T. || Pels || Het Eikenbos |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||A.||Verdaasdonk | + | | Huisorde van de prins || A. || Verdaasdonk || Het Eikenbos |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Karin||Wezel, van | + | | Huisorde van de prins || Karin || Wezel, van || Sporthal de Linde |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||A.||Goetem, van | + | | Huisorde van de prins || A. || Goetem, van || de Overstap |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||J.||Vleerakkers | + | | Huisorde van de prins || J. || Vleerakkers || de Overstap |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Rombouts | + | | Huisorde van de prins || Hans || Rombouts || Volleybal vv Set Up |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||E.||Wiegel | + | | Huisorde van de prins || E. || Wiegel || Volleybal vv Set Up |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||W.||Dijkers | + | | Huisorde van de prins || W. || Dijkers || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||F.||Dolk | + | | Huisorde van de prins || F. || Dolk || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jo||Hermus | + | | Huisorde van de prins || Jo || Hermus || Beekse Vrouwenraad |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||A.||Nagelkerke | + | | Huisorde van de prins || A. || Nagelkerke || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||P.||Aert, van | + | | Huisorde van de prins || P. || Aert, van || CV de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||S.||Aert, van | + | | Huisorde van de prins || S. || Aert, van || CV de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Riny||Arnouts | + | | Bijzondere huisorde || Riny || Arnouts || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joop||Lotstra | + | | Bijzondere huisorde || Joop || Lotstra || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Schipper | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Schipper || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlos||Staelens | + | | Bijzondere huisorde || Carlos || Staelens || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Vermunt | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Vermunt || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Petra||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Petra || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Luyckx | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Luyckx || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Aa, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Aa, van der || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Beek, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nico||Beekers | + | | Bijzondere huisorde || Nico || Beekers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Beemt, van de | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Beemt, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Berg, van de | + | | Bijzondere huisorde || John || Berg, van de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||George||Dirven | + | | Bijzondere huisorde || George || Dirven || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jack||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Franken || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marie-Jose||Franken | + | | Bijzondere huisorde || Marie-Jose || Franken || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Gelens | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Gelens || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Gool, van | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Gool, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Guust||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Guust || Graaf, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wil||Hal, van | + | | Bijzondere huisorde || Wil || Hal, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoksbergen | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoksbergen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Arjan||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Arjan || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marcel||Husson | + | | Bijzondere huisorde || Marcel || Husson || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Jansen | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Jansen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Harold||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Harold || Jong, de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jenny||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Jenny || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Kees||Kustermans | + | | Bijzondere huisorde || Kees || Kustermans || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edward||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Edward || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lion||Most, van de | + | | Bijzondere huisorde || Lion || Most, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Nuiten | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Nuiten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dirk||Raaymakers | + | | Bijzondere huisorde || Dirk || Raaymakers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wout||Spronk | + | | Bijzondere huisorde || Wout || Spronk || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Tilburg, van | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Tilburg, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maureen||Verboven | + | | Bijzondere huisorde || Maureen || Verboven || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Goof||Verdaasdonk | + | | Bijzondere huisorde || Goof || Verdaasdonk || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martin||Verstegen | + | | Bijzondere huisorde || Martin || Verstegen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Lisanne||Vincenten | + | | Bijzondere huisorde || Lisanne || Vincenten || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Toine||Willemse | + | | Bijzondere huisorde || Toine || Willemse || Raad van elf |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 19:48
In het seizoen 1988-1989 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Anton | Eijnden, van den | |
| Grootorde | Pieter | Eijnden, van den | 't Rokertje |
| Grootorde | Cokkie | Kustermans | Vrouw Kees |
| Grootorde | Christ | Berg, van de | Chauffeur Boemeltrein |
| Grootorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Grootorde | Petra | Beek, van | Hofkapel |
| BAK orde | Anton | Discjokey Brabantmusic | |
| BAK orde | Kees | Bosman | Café het Hert |
| BAK orde | K. | Poppelaars | |
| BAK orde | Berend | Aarts | Café het Hert |
| BAK orde | J. | Aarts | Diamanten Bruidspaar |
| BAK orde | P. | Aarts | Diamanten Bruidspaar |
| BAK orde | Marinus | Amerongen, van | BK T.T.T. |
| BAK orde | Leo | Broek, van de | CV de Kikkers |
| BAK orde | Janneke | Kavelaars | zus Hofdame Jenny |
| BAK orde | Dick | Leijten | CV de Black Aegles |
| BAK orde | A. | Schuman | |
| BAK orde | Hans | Hilst, van de | Gemeenteraadslid |
| BAK orde | M. | Overboom | Gemeenteraadslid |
| BAK orde | Gorrie | Rutten | Brandweer |
| BAK orde | Bas | Schreiner | Gemeenteraadslid |
| BAK orde | Aard | Weymer | Politie Prinsenbeek |
| BAK orde | Ton | Beek, van | CV de Oekels |
| BAK orde | Theo | Hoven, van den | de Scouting |
| BAK orde | Jan | Verschuren | CV de Oekels |
| BAK orde | F. | Westen, van de | de Scouting |
| BAK orde | Jeanne | Franken | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Jo | Gommers | Beekse Vrouwenraad |
| BAK orde | J. | Tax | Klein Overveld |
| BAK orde | Nel | Foesenek | CV de Kikkers |
| BAK orde | P. | Hanegraaf | CV de Overlopers |
| BAK orde | R. | Oosterhout, van | CV de Overlopers |
| BAK orde | C. | Suykerbuik | CV de Batabieren |
| BAK orde | R. | Timmers | CV de Batabieren |
| Bijzondere huisorde 2X11 | Piet | Kavelaars | 22 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Winny | Dongen, van | Café Marktzicht |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Bastiaansen | de Lions Breda |
| Huisorde van de prins | J. | Broek, van de | CV de Leuttappers |
| Huisorde van de prins | R. | Bruin, de | 't Schanske |
| Huisorde van de prins | W. | Dijk, van | 't Seepaerdje |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Goos | Café het Hert |
| Huisorde van de prins | P. | Graaf, de | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | Huiskok | Hagedonk | Hagedonk |
| Huisorde van de prins | M. | Huybregts | Café het Hert |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Jongeneel | Duo Spik en Span |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Jongeneel | Duo Spik en Span |
| Huisorde van de prins | Piet | Klavers | BK T.T.T. |
| Huisorde van de prins | C. | Koufman | de Lions Breda |
| Huisorde van de prins | E. | Koufman | de Lions Breda |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Leeuwen, van | Redacteur de Stem |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Linden, van de | de Lions Breda |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Pas, van de | de Lions Breda |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Sanden, van de | de Lions Breda |
| Huisorde van de prins | W. | Theunissen | de Lions Breda |
| Huisorde van de prins | Ton | Wijngaard, van de | BK T.T.T. |
| Huisorde van de prins | Dhr. | Antonissen | Muziekkorps Sprundel |
| Huisorde van de prins | J. | Bastiaansen | BAK Fordje |
| Huisorde van de prins | Wim | Foesenek | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | Prins | Frank | Prins van Delft |
| Huisorde van de prins | Piet | Jong, de | Deelnemer Optocht |
| Huisorde van de prins | Piërre | Luyten | Kapel Funeste |
| Huisorde van de prins | J. | Martens | Muziekkorps Sprundel |
| Huisorde van de prins | Judith | Naalden | Twirling Girls |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Naalden | Twirling Girls |
| Huisorde van de prins | Wout | Timmers | T.H.T. Prinsenbeek |
| Huisorde van de prins | T. | Verwijmeren | 27 MC club |
| Huisorde van de prins | Albert | Watzeels | Invaller Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Janus | Watzeels | Invaller Hofkapel |
| Huisorde van de prins | Mister | X | Canterburry |
| Huisorde van de prins | Hans | Aalst, van | Café het Veehandelshuis |
| Huisorde van de prins | A. | Arnouts | Café Marktzicht |
| Huisorde van de prins | Ciska | Bergman | Sporthal de Linde |
| Huisorde van de prins | John | Bergman | Sporthal de Linde |
| Huisorde van de prins | R. | Essenberg | |
| Huisorde van de prins | K. | Jong, de | Het Eikenbos |
| Huisorde van de prins | C. | Nieuwegein | |
| Huisorde van de prins | Bert | Oosterhout, van | Sporthal de Linde |
| Huisorde van de prins | T. | Pels | Het Eikenbos |
| Huisorde van de prins | A. | Verdaasdonk | Het Eikenbos |
| Huisorde van de prins | Karin | Wezel, van | Sporthal de Linde |
| Huisorde van de prins | A. | Goetem, van | de Overstap |
| Huisorde van de prins | J. | Vleerakkers | de Overstap |
| Huisorde van de prins | Hans | Rombouts | Volleybal vv Set Up |
| Huisorde van de prins | E. | Wiegel | Volleybal vv Set Up |
| Huisorde van de prins | W. | Dijkers | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | F. | Dolk | CV de Oekels |
| Huisorde van de prins | Jo | Hermus | Beekse Vrouwenraad |
| Huisorde van de prins | A. | Nagelkerke | CV de Vetkluivers |
| Huisorde van de prins | P. | Aert, van | CV de Schutters |
| Huisorde van de prins | S. | Aert, van | CV de Schutters |
| Bijzondere huisorde | Riny | Arnouts | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Joop | Lotstra | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Schipper | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Carlos | Staelens | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jan | Vermunt | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Petra | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Piet | Luyckx | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frank | Aa, van der | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Kees | Beek, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nico | Beekers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Monja | Beemt, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | John | Berg, van de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | George | Dirven | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jack | Franken | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Marie-Jose | Franken | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Theo | Gelens | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frans | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Gool, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Guust | Graaf, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wil | Hal, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoksbergen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Arjan | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marcel | Husson | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jos | Jansen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Harold | Jong, de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jenny | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Kees | Kustermans | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edward | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lion | Most, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Nuiten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Dirk | Raaymakers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Wout | Spronk | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Jan | Tilburg, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Maureen | Verboven | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Goof | Verdaasdonk | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martin | Verstegen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Vincenten | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Toine | Willemse | Raad van elf |
