Uitslag Kinderoptocht 25 februari 1995: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||76||Mini Black Eagles||W'ebben ut wir aon, want Carnaval zit achter ons aon||282|| | + | | AK || 1 || 76 || Mini Black Eagles || W'ebben ut wir aon, want Carnaval zit achter ons aon || 282 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||73||CV De Batabiertjes||Ok wij bouwen aon de toekomst||259|| | + | | AK || 2 || 73 || CV De Batabiertjes || Ok wij bouwen aon de toekomst || 259 [[Bestand:ko-1995-73.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1995-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||70||CV De Kreukels Jr.||W'ebben ut wir aon, na jaren wa anders te hebben gedaon||256|| | + | | AK || 3 || 70 || CV De Kreukels Jr. || W'ebben ut wir aon, <br/>na jaren wa anders te hebben gedaon || 256 [[Bestand:ko-1995-70.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1995-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||72||De Pruttels||Yabadabadoo||252|| | + | | AK || 4 || 72 || De Pruttels || Yabadabadoo || 252 [[Bestand:ko-1995-72.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1995-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||75||De Muizenkeutels||De Bikse Denktenk||252|| | + | | AK || 4 || 75 || De Muizenkeutels || De Bikse Denktenk || 252 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||71||De Leuttapperkes||Sneeuwwitje en de Leuttapperkes||244|| | + | | AK || 6 || 71 || De Leuttapperkes || Sneeuwwitje en de Leuttapperkes || 244 || |
|- | |- | ||
| − | | AK||7||74||CV De Halve Zooltjes||Mouse-party||236|| | + | | AK || 7 || 74 || CV De Halve Zooltjes || Mouse-party || 236 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||63||De Graspollen||De Meese in | + | | BK || 1 || 63 || De Graspollen || De Meese in Boemeldonck zijn tevree <br/>met 't Boemeltreintje maar || 294 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||61||De Molshopen||In | + | | BK || 2 || 61 || De Molshopen || In Boemeldonck hebben wij een schuur<br/> en daar bouwen we tot de || 279 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||65||De B(r)akken||W'ebben ut wir aon dun haak||256 | + | | BK || 3 || 65 || De B(r)akken || W'ebben ut wir aon dun haak || 256 |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||62||De Insluipers||Op den Beeck alleen maor pret, zonder onze sportieve Ed||248|| | + | | BK || 4 || 62 || De Insluipers || Op den Beeck alleen maor pret, <br/>zonder onze sportieve Ed || 248 || |
|- | |- | ||
| − | | BK||5||64||Tiro v.d. Zanddreef||De Boerkes||203|| | + | | BK || 5 || 64 || Tiro v.d. Zanddreef || De Boerkes || 203 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||31||De Lolbroeken|| | + | | CKK || 1 || 31 || De Lolbroeken || Boemeldonck blijft met z'n eigen veren pronken || 266 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||2||41||CV De Knuppels||W'ebben ut wir aon, om um in de | + | | CKK || 2 || 41 || CV De Knuppels || W'ebben ut wir aon, om um in de BAK te slaon || 258 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||37||De Boemelaers||Geef ons maar 't | + | | CKK || 3 || 37 || De Boemelaers || Geef ons maar 't BAK-treintje || 240 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||39||CV De Schuimsoppers||W'ebben ut wir aon, met de troep is 't nou gedaon||240|| | + | | CKK || 3 || 39 || CV De Schuimsoppers || W'ebben ut wir aon, met de troep is 't nou gedaon || 240 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||45||De Spijkers||W'ebbe ut vuurke wir aon||238|| | + | | CKK || 5 || 45 || De Spijkers || W'ebbe ut vuurke wir aon || 238 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||38||De Slabbers||Op onze keuze is geen leuze||237|| | + | | CKK || 6 || 38 || De Slabbers || Op onze keuze is geen leuze || 237 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||44||De Uitsmijters||Samen met de Vet, Breda uit gezet||236|| | + | | CKK || 7 || 44 || De Uitsmijters || Samen met de Vet, Breda uit gezet || 236 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||42||De Zandstenen||Het is wir aon. Jammer genoeg laat ie de kanon(nen) gaon||235|| | + | | CKK || 8 || 42 || De Zandstenen || Het is wir aon. Jammer genoeg laat ie de kanon(nen) gaon || 235 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||30||De Rooie Duivels||W'ebben ut wir aon, en daorom ebbe we di jaor wir mee gedaon||231|| | + | | CKK || 9 || 30 || De Rooie Duivels || W'ebben ut wir aon, <br/>en daorom ebbe we di jaor wir mee gedaon || 231 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||46||De Foppers||We houwe 'm aon||231|| | + | | CKK || 9 || 46 || De Foppers || We houwe 'm aon || 231 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||11||36||De Vroentebrakken||We hebben ons NAC-shirtje uitgedaan, want Pierre van Hooydonk is||230|| | + | | CKK || 11 || 36 || De Vroentebrakken || We hebben ons NAC-shirtje uitgedaan, <br/>want Pierre van Hooydonk is || 230 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||32||De Watjes||De watjes hebben ut wir aon||227|| | + | | CKK || 12 || 32 || De Watjes || De watjes hebben ut wir aon || 227 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||43||De Overlopers||We maoke Breda 'n kopke kleiner||227|| | + | | CKK || 12 || 43 || De Overlopers || We maoke Breda 'n kopke kleiner || 227 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||14||34||De Proppenstoppers||Piep Miep de Muis||226|| | + | | CKK || 14 || 34 || De Proppenstoppers || Piep Miep de Muis || 226 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||15||33||De Flodders||Flodder||222|| | + | | CKK || 15 || 33 || De Flodders || Flodder || 222 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||16||40||De Boemelrakkers||Bouwplaats gezocht||217|| | + | | CKK || 16 || 40 || De Boemelrakkers || Bouwplaats gezocht || 217 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||17||35||De Gekke les||T(ennis) G(olf) V(oetbal) is oke||216|| | + | | CKK || 17 || 35 || De Gekke les || T(ennis) G(olf) V(oetbal) is oke || 216 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||49||De Bende van 't Pleintje||W 'ebben ut wir aon! Maria is ur vandeur gegaon!||253|| | + | | CKO || 1 || 49 || De Bende van 't Pleintje || W 'ebben ut wir aon! <br/>Maria is ur vandeur gegaon! || 253 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||2||56||D'n Elst kids||De Housesmurven ebbe ut wir aon||248|| | + | | CKO || 2 || 56 || D'n Elst kids || De Housesmurven ebbe ut wir aon || 248 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||3||50||De Laontjes||W'ebben ut vur 't eerst aon||239|| | + | | CKO || 3 || 50 || De Laontjes || W'ebben ut vur 't eerst aon || 239 [[Bestand:ko-1995-50.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1995-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||4||47||d'Eilige Bone||We zetten ut programma wir aon||238|| | + | | CKO || 4 || 47 || d'Eilige Bone || We zetten ut programma wir aon || 238 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||53||Willem Walder||De Ridders ebben ut wir aon||234|| | + | | CKO || 5 || 53 || Willem Walder || De Ridders ebben ut wir aon || 234 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||6||52||De Basjes||W'ebben ut wir aon||232|| | + | | CKO || 6 || 52 || De Basjes || W'ebben ut wir aon || 232 [[Bestand:ko-1995-65.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1995-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||7||58||De Gietertjes||Na maanden bouwen, laten we nu onze ouders sjouwen||231|| | + | | CKO || 7 || 58 || De Gietertjes || Na maanden bouwen, laten we nu onze ouders sjouwen || 231 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||8||54||Buurtvereniging De Staart||De Staart, daar zit muziek in||230|| | + | | CKO || 8 || 54 || Buurtvereniging De Staart || De Staart, daar zit muziek in || 230 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||9||55||Dreumes en Co||Smurvenhouse||219|| | + | | CKO || 9 || 55 || Dreumes en Co || Smurvenhouse || 219 [[Bestand:ko-1995-55.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1995-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||9||60||We vergete ok wel us wa||We houwe ut wir aon||219|| | + | | CKO || 9 || 60 || We vergete ok wel us wa || We houwe ut wir aon || 219 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||11||57||De Musketiers||Pink Panter||211|| | + | | CKO || 11 || 57 || De Musketiers || Pink Panter || 211 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||17||De Burgemeester||Edje ge kunt ut nie aon, want al oew geld is naor de schouwburg gegaon||255|| | + | | DKK || 1 || 17 || De Burgemeester || Edje ge kunt ut nie aon, <br/>want al oew geld is naor de schouwburg gegaon || 255 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||18||De Opruimers||TGV, weg er mee||241|| | + | | DKK || 2 || 18 || De Opruimers || TGV, weg er mee || 241 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||13||De Doperwten||De Bikse doperwten blijven ut best||229|| | + | | DKK || 3 || 13 || De Doperwten || De Bikse doperwten blijven ut best || 229 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||19||De Gullekes||Duindicht dicht, | + | | DKK || 3 || 19 || De Gullekes || Duindicht dicht, Boemeldonck open || 229 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||5||12||De Plukjes||W'ebben u pas aon, as 't op de Beek kan||226|| | + | | DKK || 5 || 12 || De Plukjes || W'ebben u pas aon, as 't op de Beek kan || 226 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||6||8||Mickey Mouse||Carnaval Mickey||225|| | + | | DKK || 6 || 8 || Mickey Mouse || Carnaval Mickey || 225 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||10||Martijn en Sabine Schalk||Een hut is sneller gezet dan een basketbalnet||223|| | + | | DKK || 7 || 10 || Martijn en Sabine Schalk || Een hut is sneller gezet dan een basketbalnet || 223 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||8||11||Disney-Girls||Disneyland in | + | | DKK || 8 || 11 || Disney-Girls || Disneyland in Boemeldonck || 218 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||9||9||De Wasvrouwen||W'ebben ut wir aon||217|| | + | | DKK || 9 || 9 || De Wasvrouwen || W'ebben ut wir aon || 217 [[Bestand:ko-1995-9.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1995-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||9||21||De Beertjes||Berengoed||217|| | + | | DKK || 9 || 21 || De Beertjes || Berengoed || 217 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||11||15||De Huybjes||W'ebben ut wir aon. Gij nie? Dan hangt ut hier meschien aon||215|| | + | | DKK || 11 || 15 || De Huybjes || W'ebben ut wir aon. <br/>Gij nie? Dan hangt ut hier meschien aon || 215 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||12||16||De Boetzkes||Ons Naon heeft de vleugels wir aon||204|| | + | | DKK || 12 || 16 || De Boetzkes || Ons Naon heeft de vleugels wir aon || 204 [[Bestand:ko-1995-16.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1995-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||13||14||Gierepellers||W'ebben ut wir gedaon||202|| | + | | DKK || 13 || 14 || Gierepellers || W'ebben ut wir gedaon || 202 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||14||27||Laurens en Jochem||Thunderbirds||198|| | + | | DKK || 14 || 27 || Laurens en Jochem || Thunderbirds || 198 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||1||23||De Keizertjes||W'ebben ut wir aon||254|| | + | | DKO || 1 || 23 || De Keizertjes || W'ebben ut wir aon || 254 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||2||22||Femke, Renee en Kris||Sneeuwwitje op promotie door de Beek||244|| | + | | DKO || 2 || 22 || Femke, Renee en Kris || Sneeuwwitje op promotie door de Beek || 244 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||3||24||Meskus Musters||W'ebben ut wir aon. We kunne de snoepdoos nie laote staon||234|| | + | | DKO || 3 || 24 || Meskus Musters || W'ebben ut wir aon. <br/>We kunne de snoepdoos nie laote staon || 234 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||4||25||De Knutselaerkes||We hebben de schat gevonden||225|| | + | | DKO || 4 || 25 || De Knutselaerkes || We hebben de schat gevonden || 225 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO ||5||20||De Boefjes||W'ebben ut wir aon de stok mee ons pa en ma||218|| | + | | DKO || 5 || 20 || De Boefjes || W'ebben ut wir aon de stok mee ons pa en ma || 218 [[Bestand:ko-1995-20.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1995-20.jpg}}]] |
| − | |- | ||
| − | |||
|} | |} | ||
| − | |||
| − | |||
Huidige versie van 6 jun 2025 om 19:02
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 76 | Mini Black Eagles | W'ebben ut wir aon, want Carnaval zit achter ons aon | 282 | |
| AK | 2 | 73 | CV De Batabiertjes | Ok wij bouwen aon de toekomst | 259 | |
| AK | 3 | 70 | CV De Kreukels Jr. | W'ebben ut wir aon, na jaren wa anders te hebben gedaon |
256 | |
| AK | 4 | 72 | De Pruttels | Yabadabadoo | 252 | |
| AK | 4 | 75 | De Muizenkeutels | De Bikse Denktenk | 252 | |
| AK | 6 | 71 | De Leuttapperkes | Sneeuwwitje en de Leuttapperkes | 244 | |
| AK | 7 | 74 | CV De Halve Zooltjes | Mouse-party | 236 | |
| BK | 1 | 63 | De Graspollen | De Meese in Boemeldonck zijn tevree met 't Boemeltreintje maar |
294 | |
| BK | 2 | 61 | De Molshopen | In Boemeldonck hebben wij een schuur en daar bouwen we tot de |
279 | |
| BK | 3 | 65 | De B(r)akken | W'ebben ut wir aon dun haak | 256 | |
| BK | 4 | 62 | De Insluipers | Op den Beeck alleen maor pret, zonder onze sportieve Ed |
248 | |
| BK | 5 | 64 | Tiro v.d. Zanddreef | De Boerkes | 203 | |
| CKK | 1 | 31 | De Lolbroeken | Boemeldonck blijft met z'n eigen veren pronken | 266 | |
| CKK | 2 | 41 | CV De Knuppels | W'ebben ut wir aon, om um in de BAK te slaon | 258 | |
| CKK | 3 | 37 | De Boemelaers | Geef ons maar 't BAK-treintje | 240 | |
| CKK | 3 | 39 | CV De Schuimsoppers | W'ebben ut wir aon, met de troep is 't nou gedaon | 240 | |
| CKK | 5 | 45 | De Spijkers | W'ebbe ut vuurke wir aon | 238 | |
| CKK | 6 | 38 | De Slabbers | Op onze keuze is geen leuze | 237 | |
| CKK | 7 | 44 | De Uitsmijters | Samen met de Vet, Breda uit gezet | 236 | |
| CKK | 8 | 42 | De Zandstenen | Het is wir aon. Jammer genoeg laat ie de kanon(nen) gaon | 235 | |
| CKK | 9 | 30 | De Rooie Duivels | W'ebben ut wir aon, en daorom ebbe we di jaor wir mee gedaon |
231 | |
| CKK | 9 | 46 | De Foppers | We houwe 'm aon | 231 | |
| CKK | 11 | 36 | De Vroentebrakken | We hebben ons NAC-shirtje uitgedaan, want Pierre van Hooydonk is |
230 | |
| CKK | 12 | 32 | De Watjes | De watjes hebben ut wir aon | 227 | |
| CKK | 12 | 43 | De Overlopers | We maoke Breda 'n kopke kleiner | 227 | |
| CKK | 14 | 34 | De Proppenstoppers | Piep Miep de Muis | 226 | |
| CKK | 15 | 33 | De Flodders | Flodder | 222 | |
| CKK | 16 | 40 | De Boemelrakkers | Bouwplaats gezocht | 217 | |
| CKK | 17 | 35 | De Gekke les | T(ennis) G(olf) V(oetbal) is oke | 216 | |
| CKO | 1 | 49 | De Bende van 't Pleintje | W 'ebben ut wir aon! Maria is ur vandeur gegaon! |
253 | |
| CKO | 2 | 56 | D'n Elst kids | De Housesmurven ebbe ut wir aon | 248 | |
| CKO | 3 | 50 | De Laontjes | W'ebben ut vur 't eerst aon | 239 | |
| CKO | 4 | 47 | d'Eilige Bone | We zetten ut programma wir aon | 238 | |
| CKO | 5 | 53 | Willem Walder | De Ridders ebben ut wir aon | 234 | |
| CKO | 6 | 52 | De Basjes | W'ebben ut wir aon | 232 | |
| CKO | 7 | 58 | De Gietertjes | Na maanden bouwen, laten we nu onze ouders sjouwen | 231 | |
| CKO | 8 | 54 | Buurtvereniging De Staart | De Staart, daar zit muziek in | 230 | |
| CKO | 9 | 55 | Dreumes en Co | Smurvenhouse | 219 | |
| CKO | 9 | 60 | We vergete ok wel us wa | We houwe ut wir aon | 219 | |
| CKO | 11 | 57 | De Musketiers | Pink Panter | 211 | |
| DKK | 1 | 17 | De Burgemeester | Edje ge kunt ut nie aon, want al oew geld is naor de schouwburg gegaon |
255 | |
| DKK | 2 | 18 | De Opruimers | TGV, weg er mee | 241 | |
| DKK | 3 | 13 | De Doperwten | De Bikse doperwten blijven ut best | 229 | |
| DKK | 3 | 19 | De Gullekes | Duindicht dicht, Boemeldonck open | 229 | |
| DKK | 5 | 12 | De Plukjes | W'ebben u pas aon, as 't op de Beek kan | 226 | |
| DKK | 6 | 8 | Mickey Mouse | Carnaval Mickey | 225 | |
| DKK | 7 | 10 | Martijn en Sabine Schalk | Een hut is sneller gezet dan een basketbalnet | 223 | |
| DKK | 8 | 11 | Disney-Girls | Disneyland in Boemeldonck | 218 | |
| DKK | 9 | 9 | De Wasvrouwen | W'ebben ut wir aon | 217 | |
| DKK | 9 | 21 | De Beertjes | Berengoed | 217 | |
| DKK | 11 | 15 | De Huybjes | W'ebben ut wir aon. Gij nie? Dan hangt ut hier meschien aon |
215 | |
| DKK | 12 | 16 | De Boetzkes | Ons Naon heeft de vleugels wir aon | 204 | |
| DKK | 13 | 14 | Gierepellers | W'ebben ut wir gedaon | 202 | |
| DKK | 14 | 27 | Laurens en Jochem | Thunderbirds | 198 | |
| DKO | 1 | 23 | De Keizertjes | W'ebben ut wir aon | 254 | |
| DKO | 2 | 22 | Femke, Renee en Kris | Sneeuwwitje op promotie door de Beek | 244 | |
| DKO | 3 | 24 | Meskus Musters | W'ebben ut wir aon. We kunne de snoepdoos nie laote staon |
234 | |
| DKO | 4 | 25 | De Knutselaerkes | We hebben de schat gevonden | 225 | |
| DKO | 5 | 20 | De Boefjes | W'ebben ut wir aon de stok mee ons pa en ma | 218 |
