Onderscheidingen 1999-2000: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 1999-2000 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 1999-2000 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 1999-2000 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Gouden Boemel||Marinus||Amerongen, van | + | | Gouden Boemel || Marinus || Amerongen, van || Voorzitter van de Bak van 1991 tot en met 2000 |
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Kees||Oomen | + | | Boemeldoncker || Kees || Oomen || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Frank||Timmers | + | | Grootorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ad||Korving | + | | Grootorde || Ad || Korving || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Henk||Prins | + | | Grootorde || Henk || Prins || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Cindy||Voesenek | + | | Grootorde || Cindy || Voesenek || Lid Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Herman||Hoelen | + | | Grootorde || Herman || Hoelen || Jurylid Kinderoptocht |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Mark||Klundert, van de | + | | Grootorde || Mark || Klundert, van de || CV de Guppen |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Nico||Reichard | + | | Grootorde || Nico || Reichard || CV de Zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Arjan||Gils, van | + | | Grootorde || Arjan || Gils, van || CV de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Theo||Muller | + | | Grootorde || Theo || Muller || CV de Wandberen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jack || Verstegen || 20 jaar Ober Markzicht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Trudy || Aert, van || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Beek, van || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anton || Hoeven || vz Gymver. Samensprong |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arjan || Martens || CV de Schutters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ferry || Poppelaars || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Esther || Amerongen, van || de Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeannette || Antonissen || Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Blom || Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Karin || Endschot || de Horizonschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Hoogduin || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marcel || Korving || CV de Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toine || Martens || S.J.P. Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Mol || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Robin || Praat, van || CV de Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || John || Vermeulen || CV de Laontjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Thomas || Wassenberg, van de || Kastelijn de Swaen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rob || Hennekam || CV de Kwêkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Lauwen || CV de Kwêkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leo || Klundert, van de || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jac || Lambregts || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ted || Luc || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Els || Verschuren || CV de Oekels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corné || Westen, van de || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jurgen || Willemse || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jo || Graaf, de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Monique || Grauw, de || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Caroline || Ham, van || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ellie || Romme || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Antal || Beekers || CV de Zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Adriaan || Dikmans || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anja || Gils, van || Moeder 3 kinderen div clubs |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Peter || Gils, van || Vader 3 kinderen div clubs |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dennis || Roelands || CV de Zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wim || Verwijmeren || Sponsor o.a. cv de Bietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Toon || Dongen, van || 12 ½ jaar getrowd |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Winny || Dongen, van || 12 ½ jaar getrowd |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frans || Luiken || Bouwadres cv de Prieters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jopie || Luiken || Bouwadres cv de Prieters |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 3X11||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde 3X11 || Piet || Kavelaars || 33 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Johan || Foesenek || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Johan || Meeuwissen || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Renata||Bartels | + | | Huisorde van de prins || Renata || Bartels || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Gert-Jan||Boxel, van | + | | Huisorde van de prins || Gert-Jan || Boxel, van || CV de Gaffels |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jitse||Feer, van der | + | | Huisorde van de prins || Jitse || Feer, van der || Discjockey de Swaen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Bartels | + | | Huisorde van de prins || Jos || Bartels || Vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Peter||Graaf, de | + | | Huisorde van de prins || Peter || Graaf, de || Huissmid van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Hans||Gurp, van | + | | Huisorde van de prins || Hans || Gurp, van || Schoonzoon R. Schuybroek |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Annemarie||Alphen, van | + | | Huisorde van de prins || Annemarie || Alphen, van || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Julie||Bartels | + | | Huisorde van de prins || Julie || Bartels || Dochter Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jos||Bliek, van de | + | | Huisorde van de prins || Jos || Bliek, van de || Gastheer Frans en Theo |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Paula||Bliek, van de | + | | Huisorde van de prins || Paula || Bliek, van de || Gastvrouw Frans en Theo |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Janneke||Kavelaars | + | | Huisorde van de prins || Janneke || Kavelaars || Café het Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marian||Martens | + | | Huisorde van de prins || Marian || Martens || Café het Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Schoonmoeder Prins | + | | Huisorde van de prins || || Schoonmoeder Prins || Schoonmoeder Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||||Schoonvader Prins | + | | Huisorde van de prins || || Schoonvader Prins || Schoonvader Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Polderman | + | | Huisorde van de prins || Jan || Polderman || |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Claudia||Doorakkers | + | | Huisorde van de prins || Claudia || Doorakkers || Huwelijk Jago |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jago||Doorakkers | + | | Huisorde van de prins || Jago || Doorakkers || Huwelijk Claudia |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Hermus | + | | Huisorde van de prins || Ad || Hermus || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marcel||Roelands | + | | Huisorde van de prins || Marcel || Roelands || Jeugdprins Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dré||Aarts | + | | Huisorde van de prins || Dré || Aarts || v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anneke||Boomaars | + | | Huisorde van de prins || Anneke || Boomaars || Achterburen Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Piet||Boomaars | + | | Huisorde van de prins || Piet || Boomaars || Achterburen Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins||Frécole | + | | Huisorde van de prins || Prins || Frécole || Prins van CV 't Aogje |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Andrew||Muller | + | | Huisorde van de prins || Andrew || Muller || Huwelijk met Nathalie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Nathalie||Muller-Schuybroek | + | | Huisorde van de prins || Nathalie || Muller-Schuybroek || Huwelijk met Andrew |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Aa, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Aa, van der || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eelco||Adriaansz | + | | Bijzondere huisorde || Eelco || Adriaansz || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marinus||Amerongen, van | + | | Bijzondere huisorde || Marinus || Amerongen, van || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Anton||Eijnden, van den | + | | Bijzondere huisorde || Anton || Eijnden, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlo||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Carlo || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Keizer, de | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Keizer, de || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Koijen | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jasper||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Jasper || Korving || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Annemiek||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Annemiek || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Andrew||Muller | + | | Bijzondere huisorde || Andrew || Muller || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Nathalie||Muller-Schuybroek | + | | Bijzondere huisorde || Nathalie || Muller-Schuybroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cees||Oostvogels | + | | Bijzondere huisorde || Cees || Oostvogels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eltje||Taks | + | | Bijzondere huisorde || Eltje || Taks || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Denny||voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Denny || voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Biemans | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Claudia||Bliek, van de | + | | Bijzondere huisorde || Claudia || Bliek, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Chantrel | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Chantrel || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Doorakkers | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Doorakkers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Hees, van | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Hees, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Corné||Hoeven, van der | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Hoeven, van der || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Vera||Kieboom, van de | + | | Bijzondere huisorde || Vera || Kieboom, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Sandra||Kleemans | + | | Bijzondere huisorde || Sandra || Kleemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Korving || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Okhuijzen | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Okhuijzen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henk||Prins | + | | Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henri||Quaytaal | + | | Bijzondere huisorde || Henri || Quaytaal || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Antoon||Reniers | + | | Bijzondere huisorde || Antoon || Reniers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frans||Schrauwen | + | | Bijzondere huisorde || Frans || Schrauwen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || René || Schuijbroek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Timmers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Westen, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Westen, van der || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Renee||Beek, van | + | | Bijzondere huisorde || Renee || Beek, van || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Petra||Broek, van de | + | | Bijzondere huisorde || Petra || Broek, van de || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Daniëlle||Doorakkers | + | | Bijzondere huisorde || Daniëlle || Doorakkers || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Faye||Eestermans | + | | Bijzondere huisorde || Faye || Eestermans || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hennie||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Hennie || Korving || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dominique|| | + | | Bijzondere huisorde || Dominique || || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marion||Peeters | + | | Bijzondere huisorde || Marion || Peeters || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jeanne||Prins | + | | Bijzondere huisorde || Jeanne || Prins || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Astrid||vendel | + | | Bijzondere huisorde || Astrid || vendel || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||Gert-Jan||Bartels | + | | Prinsenschild || Gert-Jan || Bartels || Prins Gerrit XXXIV |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Albert || Hein || Hofleverancier BAK |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Leo || Kieboom, van de || meer dan 25 jaar bouwer aan de prinsenwagen |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Frans, Hein en Theo || Veenendaal || karnavalsvierders en trouwe bezoekers van de optocht |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Fam. || Rosmeulen, van || Bouwadres cv de Zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || CV || Vetkluivers || 33 jarig bestaan |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Antoon || Dongen, van || 12 1/2 jaar getrouwd |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie || Winny || Dongen, van || 12 1/2 jaar getrouwd |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||CV|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Duo Dakduif en co || Installatie cv Duo Dakduif en Co |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Jong Belegen || Installatie cv Jong Belegen |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie installatie || BK || Magrietje || Installatie bk Magrietje |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie|| | + | | Proclamatie installatie || CV || Achterblijvers || Installatie cv de Achterblijvers |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 8 sep 2018 om 09:17
In het seizoen 1999-2000 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Marinus | Amerongen, van | Voorzitter van de Bak van 1991 tot en met 2000 |
| Boemeldoncker | Kees | Oomen | |
| Grootorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Grootorde | Ad | Korving | Lid Raad van Elf |
| Grootorde | Henk | Prins | Lid Raad van Elf |
| Grootorde | Cindy | Voesenek | Lid Hofkapel |
| Grootorde | Herman | Hoelen | Jurylid Kinderoptocht |
| Grootorde | Mark | Klundert, van de | CV de Guppen |
| Grootorde | Nico | Reichard | CV de Zandschuivers |
| Grootorde | Arjan | Gils, van | CV de Bietjes |
| Grootorde | Theo | Muller | CV de Wandberen |
| BAK orde | Jack | Verstegen | 20 jaar Ober Markzicht |
| BAK orde | Trudy | Aert, van | Hagedonk |
| BAK orde | Mevr. | Beek, van | Hagedonk |
| BAK orde | Anton | Hoeven | vz Gymver. Samensprong |
| BAK orde | Arjan | Martens | CV de Schutters |
| BAK orde | Ferry | Poppelaars | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Esther | Amerongen, van | de Griffioenschool |
| BAK orde | Jeannette | Antonissen | Apolloschool |
| BAK orde | Wim | Blom | Apolloschool |
| BAK orde | Karin | Endschot | de Horizonschool |
| BAK orde | Mevr. | Hoogduin | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Marcel | Korving | CV de Lolbroeken |
| BAK orde | Toine | Martens | S.J.P. Prinsenbeek |
| BAK orde | Kees | Mol | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Robin | Praat, van | CV de Zwabbers |
| BAK orde | John | Vermeulen | CV de Laontjes |
| BAK orde | Thomas | Wassenberg, van de | Kastelijn de Swaen |
| BAK orde | Rob | Hennekam | CV de Kwêkers |
| BAK orde | Toon | Lauwen | CV de Kwêkers |
| BAK orde | Leo | Klundert, van de | CV de Puddingbuksen |
| BAK orde | Jac | Lambregts | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Ted | Luc | CV de Oekels |
| BAK orde | Els | Verschuren | CV de Oekels |
| BAK orde | Corné | Westen, van de | CV de Puddingbuksen |
| BAK orde | Jurgen | Willemse | CV de Puddingbuksen |
| BAK orde | Jo | Graaf, de | CV de Kikkers |
| BAK orde | Monique | Grauw, de | de Scouting |
| BAK orde | Caroline | Ham, van | de Scouting |
| BAK orde | Ellie | Romme | CV de Batabieren |
| BAK orde | Antal | Beekers | CV de Zandschuivers |
| BAK orde | Adriaan | Dikmans | v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Anja | Gils, van | Moeder 3 kinderen div clubs |
| BAK orde | Peter | Gils, van | Vader 3 kinderen div clubs |
| BAK orde | Dennis | Roelands | CV de Zandschuivers |
| BAK orde | Wim | Verwijmeren | Sponsor o.a. cv de Bietjes |
| BAK orde | Toon | Dongen, van | 12 ½ jaar getrowd |
| BAK orde | Winny | Dongen, van | 12 ½ jaar getrowd |
| BAK orde | Frans | Luiken | Bouwadres cv de Prieters |
| BAK orde | Jopie | Luiken | Bouwadres cv de Prieters |
| Bijzondere huisorde 3X11 | Piet | Kavelaars | 33 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Johan | Foesenek | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Johan | Meeuwissen | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Renata | Bartels | Vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Gert-Jan | Boxel, van | CV de Gaffels |
| Huisorde van de prins | Jitse | Feer, van der | Discjockey de Swaen |
| Huisorde van de prins | Jos | Bartels | Vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Peter | Graaf, de | Huissmid van de Prins |
| Huisorde van de prins | Hans | Gurp, van | Schoonzoon R. Schuybroek |
| Huisorde van de prins | Annemarie | Alphen, van | |
| Huisorde van de prins | Julie | Bartels | Dochter Prins |
| Huisorde van de prins | Jos | Bliek, van de | Gastheer Frans en Theo |
| Huisorde van de prins | Paula | Bliek, van de | Gastvrouw Frans en Theo |
| Huisorde van de prins | Janneke | Kavelaars | Café het Veehandelshuis |
| Huisorde van de prins | Marian | Martens | Café het Veehandelshuis |
| Huisorde van de prins | Schoonmoeder Prins | Schoonmoeder Prins | |
| Huisorde van de prins | Schoonvader Prins | Schoonvader Prins | |
| Huisorde van de prins | Jan | Polderman | |
| Huisorde van de prins | Claudia | Doorakkers | Huwelijk Jago |
| Huisorde van de prins | Jago | Doorakkers | Huwelijk Claudia |
| Huisorde van de prins | Ad | Hermus | CV de Batabieren |
| Huisorde van de prins | Marcel | Roelands | Jeugdprins Scouting |
| Huisorde van de prins | Dré | Aarts | v.v. Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Anneke | Boomaars | Achterburen Prins |
| Huisorde van de prins | Piet | Boomaars | Achterburen Prins |
| Huisorde van de prins | Prins | Frécole | Prins van CV 't Aogje |
| Huisorde van de prins | Andrew | Muller | Huwelijk met Nathalie |
| Huisorde van de prins | Nathalie | Muller-Schuybroek | Huwelijk met Andrew |
| Bijzondere huisorde | Frank | Aa, van der | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Eelco | Adriaansz | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marinus | Amerongen, van | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Anton | Eijnden, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Carlo | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jan | Keizer, de | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Annemiek | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Muller | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Nathalie | Muller-Schuybroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Cees | Oostvogels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Eltje | Taks | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Cindy | voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Denny | voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Claudia | Bliek, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Mark | Chantrel | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ad | Doorakkers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Hees, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Corné | Hoeven, van der | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Vera | Kieboom, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Sandra | Kleemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ad | Korving | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ton | Okhuijzen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henri | Quaytaal | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Antoon | Reniers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frans | Schrauwen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | René | Schuijbroek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Timmers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Frank | Westen, van der | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Renee | Beek, van | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Petra | Broek, van de | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Daniëlle | Doorakkers | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Faye | Eestermans | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Hennie | Korving | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Dominique | Dansmarietje | |
| Bijzondere huisorde | Marion | Peeters | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Jeanne | Prins | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Astrid | vendel | Dansmarietje |
| Prinsenschild | Gert-Jan | Bartels | Prins Gerrit XXXIV |
| Proclamatie | Albert | Hein | Hofleverancier BAK |
| Proclamatie | Leo | Kieboom, van de | meer dan 25 jaar bouwer aan de prinsenwagen |
| Proclamatie | Frans, Hein en Theo | Veenendaal | karnavalsvierders en trouwe bezoekers van de optocht |
| Proclamatie | Fam. | Rosmeulen, van | Bouwadres cv de Zandschuivers |
| Proclamatie | CV | Vetkluivers | 33 jarig bestaan |
| Proclamatie | Antoon | Dongen, van | 12 1/2 jaar getrouwd |
| Proclamatie | Winny | Dongen, van | 12 1/2 jaar getrouwd |
| Proclamatie installatie | CV | Duo Dakduif en co | Installatie cv Duo Dakduif en Co |
| Proclamatie installatie | CV | Jong Belegen | Installatie cv Jong Belegen |
| Proclamatie installatie | BK | Magrietje | Installatie bk Magrietje |
| Proclamatie installatie | CV | Achterblijvers | Installatie cv de Achterblijvers |
