Onderscheidingen 2003-2004: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met ''''In het seizoen 2003-2004 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' {| | align="left" style="background:#f0f0f0;"|'''Onderscheiding''' | alig...') |
|||
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2003-2004 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2003-2004 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker||Kees||Franken | + | | Boemeldoncker || Kees || Franken || |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Peter||Wezel, van | + | | Grootorde || Peter || Wezel, van || Blaaskapel Swirreswaanders |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Adrie||Verwijmeren | + | | Grootorde || Adrie || Verwijmeren || Lid van Amor Musae |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Eltje||Taks | + | | Grootorde || Eltje || Taks || Lid van het Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ad||Bliek, van de | + | | Grootorde || Ad || Bliek, van de || CV de Kikkers |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Ad||Doorakkers | + | | Grootorde || Ad || Doorakkers || Lid van de Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Sandra||Kleemans | + | | Grootorde || Sandra || Kleemans || CV de Lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde||Anjo||wijngaard, van de | + | | Grootorde || Anjo || wijngaard, van de || Stichting 1-2-3 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Arjan || Hermans || Diskjockey Caf‚ Markzicht |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mevr. || Coertjes || Stichting Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jorien || Doorakkkers || Vrouw Ad Doorakkers Lid RvE |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Co || Joosen || Medewerker Caf‚ Denans |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Diny || Konings || Stichting Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Carla || Meeuwissen || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ronnie || Verwijmeren || CV de Black Aegles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anneke || Akkermans || Vrijwilligster de Zonnebloem |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Brigitta || Broek, van de || Stichting Jongeren Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stan || Graaf, de || Ledensecretaris v.v. Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dick || Jonk || Leraar de Griffioenschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Paul || Rijk, van der || Concierge Apolloschool |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sarka || Stiphout, van || Lid ouderraad de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeroen || Govers || CV de Prieters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Flip || Hoven, van der || CV de Muizenkeutels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Maral || Remie || CV de Prieters |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marleen || Roelands || CV de Gallipaopers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bas || Tankink || CV de kriebels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rika || Wolven, van || CV de Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Wilma || Gommers || CV de Batabieren |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Roland || Hermis || de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Monica || Sweres || Lid van de Senaat |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jurgen || Kuipers || CV Twee Vooraf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dennis || Franken || CV de Knuppels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stefan || Franken || CV de Knuppels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Marian || Martens || CV de Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Martens || CV de Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Niels || Baal, van || CV de Boemelboys |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mark || Suijkerbuijk || CV de Meelballen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stijn || Janssen || CV de Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Leon || Kemenai || CV de Schuimsoppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gerard || Schoenmakers || Lid van Blaaskapel T.T.T. |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Henny || Visser, de || Bouwadres CV de Knuppels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tinny || Visser, de || Bouwadres CV de Knuppels |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde 1X11||Patrick||Koijen | + | | Bijzondere huisorde 1X11 || Patrick || Koijen || 11 jaar actief lid van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Monique||Goos | + | | Huisorde van de prins || Monique || Goos || Vrouw van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Mien||Goos | + | | Huisorde van de prins || Mien || Goos || Oma van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Sanne||Goos | + | | Huisorde van de prins || Sanne || Goos || Dochter van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Anouk||Biemans | + | | Huisorde van de prins || Anouk || Biemans || Jeugdprinses de Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Ad||Goos | + | | Huisorde van de prins || Ad || Goos || Vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||An||Goos | + | | Huisorde van de prins || An || Goos || Moeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Calvin||Goos | + | | Huisorde van de prins || Calvin || Goos || Zoon van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jan||Goos | + | | Huisorde van de prins || Jan || Goos || Opa van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Koen||Pronk | + | | Huisorde van de prins || Koen || Pronk || Jeugdprins de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Toine||Willems | + | | Huisorde van de prins || Toine || Willems || Schoonvader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Wil||Willems | + | | Huisorde van de prins || Wil || Willems || Schoonmoeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Marloes||Zwalm, van de | + | | Huisorde van de prins || Marloes || Zwalm, van de || Jeugdprinses de Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bep||Rops | + | | Huisorde van de prins || Bep || Rops || Tante van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Frans||Gabriëls | + | | Huisorde van de prins || Frans || Gabriëls || Buurman de Scouting |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Dennis||Meijvis | + | | Huisorde van de prins || Dennis || Meijvis || CV de Boemelratten |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Simon||Klundert, van de | + | | Huisorde van de prins || Simon || Klundert, van de || CV de Boemelboys |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Bianca||Willemse | + | | Huisorde van de prins || Bianca || Willemse || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Jurgen||Willemse | + | | Huisorde van de prins || Jurgen || Willemse || CV de Puddingbuksen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde van de prins||Prins Rol||Eerste, dun | + | | Huisorde van de prins || Prins Rol || Eerste, dun || De Schraansers Terheijden |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eltje||Taks | + | | Bijzondere huisorde || Eltje || Taks || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Westen, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Westen, van der || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marloes||Ackermans | + | | Bijzondere huisorde || Marloes || Ackermans || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Gert-Jan||Bartels | + | | Bijzondere huisorde || Gert-Jan || Bartels || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jos||Biemans | + | | Bijzondere huisorde || Jos || Biemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||John||Heller | + | | Bijzondere huisorde || John || Heller || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Theo||Hoven, van den | + | | Bijzondere huisorde || Theo || Hoven, van den || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Piet||Kavelaars | + | | Bijzondere huisorde || Piet || Kavelaars || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Timmers || BAK Bestuur |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlijn||Hennekam | + | | Bijzondere huisorde || Carlijn || Hennekam || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Renee||Houf | + | | Bijzondere huisorde || Renee || Houf || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Diede||Iriks | + | | Bijzondere huisorde || Diede || Iriks || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maaike||Keulenaar, de | + | | Bijzondere huisorde || Maaike || Keulenaar, de || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Carlijn||Oord, van den | + | | Bijzondere huisorde || Carlijn || Oord, van den || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niene||Schaafstra | + | | Bijzondere huisorde || Niene || Schaafstra || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Renske||Taks | + | | Bijzondere huisorde || Renske || Taks || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bonita||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Bonita || Timmers || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Marijke||Jong, de | + | | Bijzondere huisorde || Marijke || Jong, de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Charlotte||Poll‚ | + | | Bijzondere huisorde || Charlotte || Poll‚ || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Mark||Chantrel | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Chantrel || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wim||Dielemans | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||René||Dorst, van | + | | Bijzondere huisorde || René || Dorst, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Dijo||Gils, van | + | | Bijzondere huisorde || Dijo || Gils, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Hees, van | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Hees, van || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Janssen | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Leo||Klundert, van de | + | | Bijzondere huisorde || Leo || Klundert, van de || Gevolg |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Frank||Aa, van der | + | | Bijzondere huisorde || Frank || Aa, van der || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Eelco||Adriaansz | + | | Bijzondere huisorde || Eelco || Adriaansz || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Bas||Broek, van de | + | | Bijzondere huisorde || Bas || Broek, van de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Hans Maarten||Doorakkers | + | | Bijzondere huisorde || Hans Maarten || Doorakkers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Edwin||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Monja||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Monja || Foesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Koijen | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Koijen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jasper||Korving | + | | Bijzondere huisorde || Jasper || Korving || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan Willem||Martens | + | | Bijzondere huisorde || Jan Willem || Martens || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Meeuwissen | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Meeuwissen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Niels||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Niels || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Patrick||Oorschot, van | + | | Bijzondere huisorde || Patrick || Oorschot, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Angelique||Roelandt | + | | Bijzondere huisorde || Angelique || Roelandt || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Natalie||Schuijbroek | + | | Bijzondere huisorde || Natalie || Schuijbroek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Quno||Suijlekom, van | + | | Bijzondere huisorde || Quno || Suijlekom, van || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Cindy||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Cindy || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Danny||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Danny || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Danny||Voesenek | + | | Bijzondere huisorde || Danny || Voesenek || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Jan||Boomaars | + | | Bijzondere huisorde || Jan || Boomaars || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ad||Doorakkers | + | | Bijzondere huisorde || Ad || Doorakkers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Wilfried||Foesenek | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Joost||Graaf, de | + | | Bijzondere huisorde || Joost || Graaf, de || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Maarten||Helvoirt, van | + | | Bijzondere huisorde || Maarten || Helvoirt, van || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Rick|| | + | | Bijzondere huisorde || Rick || Mutsaers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Ton||Okhuijzen | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Okhuijzen || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Henk||Prins | + | | Bijzondere huisorde || Henk || Prins || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Martijn||Schouten | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Johan||Timmers | + | | Bijzondere huisorde || Johan || Timmers || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde||Perry||Voogt | + | | Bijzondere huisorde || Perry || Voogt || Raad van elf |
|- | |- | ||
| − | | Prinsenschild||John||Goos | + | | Prinsenschild || John || Goos || Prins Hannes XXXVIII |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||Toon||Kavelaars | + | | Proclamatie || Toon || Kavelaars || 33 jaar uitbater Veehandelshuis |
|- | |- | ||
| − | | Proclamatie||Fam.||Bastiaansen | + | | Proclamatie || Fam. || Bastiaansen || bouwadres cv de Kwêkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Proclamatie installatie || CV || Beeks Zooitje || geïnstalleerd bij Marktzicht |
| + | |- | ||
| + | | Proclamatie installatie || CV || Herrieschoppers || geïnstalleerd bij Marktzicht | ||
| + | |- | ||
| + | | Proclamatie installatie || CV || Pink Ladies || geïnstalleerd bij Marktzicht | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:05
In het seizoen 2003-2004 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Kees | Franken | |
| Grootorde | Peter | Wezel, van | Blaaskapel Swirreswaanders |
| Grootorde | Adrie | Verwijmeren | Lid van Amor Musae |
| Grootorde | Eltje | Taks | Lid van het Bestuur |
| Grootorde | Ad | Bliek, van de | CV de Kikkers |
| Grootorde | Ad | Doorakkers | Lid van de Raad van Elf |
| Grootorde | Sandra | Kleemans | CV de Lolbroeken |
| Grootorde | Anjo | wijngaard, van de | Stichting 1-2-3 |
| BAK orde | Arjan | Hermans | Diskjockey Caf‚ Markzicht |
| BAK orde | Mevr. | Coertjes | Stichting Hagedonk |
| BAK orde | Jorien | Doorakkkers | Vrouw Ad Doorakkers Lid RvE |
| BAK orde | Co | Joosen | Medewerker Caf‚ Denans |
| BAK orde | Diny | Konings | Stichting Hagedonk |
| BAK orde | Carla | Meeuwissen | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Ronnie | Verwijmeren | CV de Black Aegles |
| BAK orde | Anneke | Akkermans | Vrijwilligster de Zonnebloem |
| BAK orde | Brigitta | Broek, van de | Stichting Jongeren Prinsenbeek |
| BAK orde | Stan | Graaf, de | Ledensecretaris v.v. Beek Vooruit |
| BAK orde | Dick | Jonk | Leraar de Griffioenschool |
| BAK orde | Paul | Rijk, van der | Concierge Apolloschool |
| BAK orde | Sarka | Stiphout, van | Lid ouderraad de Horizon |
| BAK orde | Jeroen | Govers | CV de Prieters |
| BAK orde | Flip | Hoven, van der | CV de Muizenkeutels |
| BAK orde | Maral | Remie | CV de Prieters |
| BAK orde | Marleen | Roelands | CV de Gallipaopers |
| BAK orde | Bas | Tankink | CV de kriebels |
| BAK orde | Rika | Wolven, van | CV de Vetkluivers |
| BAK orde | Wilma | Gommers | CV de Batabieren |
| BAK orde | Roland | Hermis | de Scouting |
| BAK orde | Monica | Sweres | Lid van de Senaat |
| BAK orde | Jurgen | Kuipers | CV Twee Vooraf |
| BAK orde | Dennis | Franken | CV de Knuppels |
| BAK orde | Stefan | Franken | CV de Knuppels |
| BAK orde | Marian | Martens | CV de Zwabbers |
| BAK orde | Rien | Martens | CV de Zwabbers |
| BAK orde | Niels | Baal, van | CV de Boemelboys |
| BAK orde | Mark | Suijkerbuijk | CV de Meelballen |
| BAK orde | Stijn | Janssen | CV de Schuimsoppers |
| BAK orde | Leon | Kemenai | CV de Schuimsoppers |
| BAK orde | Gerard | Schoenmakers | Lid van Blaaskapel T.T.T. |
| BAK orde | Henny | Visser, de | Bouwadres CV de Knuppels |
| BAK orde | Tinny | Visser, de | Bouwadres CV de Knuppels |
| Bijzondere huisorde 1X11 | Patrick | Koijen | 11 jaar actief lid van de BAK |
| Huisorde van de prins | Monique | Goos | Vrouw van de Prins |
| Huisorde van de prins | Mien | Goos | Oma van de Prins |
| Huisorde van de prins | Sanne | Goos | Dochter van de Prins |
| Huisorde van de prins | Anouk | Biemans | Jeugdprinses de Griffioen |
| Huisorde van de prins | Ad | Goos | Vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | An | Goos | Moeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Calvin | Goos | Zoon van de Prins |
| Huisorde van de prins | Jan | Goos | Opa van de Prins |
| Huisorde van de prins | Koen | Pronk | Jeugdprins de Horizon |
| Huisorde van de prins | Toine | Willems | Schoonvader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Wil | Willems | Schoonmoeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Marloes | Zwalm, van de | Jeugdprinses de Horizon |
| Huisorde van de prins | Bep | Rops | Tante van de Prins |
| Huisorde van de prins | Frans | Gabriëls | Buurman de Scouting |
| Huisorde van de prins | Dennis | Meijvis | CV de Boemelratten |
| Huisorde van de prins | Simon | Klundert, van de | CV de Boemelboys |
| Huisorde van de prins | Bianca | Willemse | CV de Puddingbuksen |
| Huisorde van de prins | Jurgen | Willemse | CV de Puddingbuksen |
| Huisorde van de prins | Prins Rol | Eerste, dun | De Schraansers Terheijden |
| Bijzondere huisorde | Eltje | Taks | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Frank | Westen, van der | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Marloes | Ackermans | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Gert-Jan | Bartels | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Jos | Biemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | John | Heller | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Theo | Hoven, van den | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Piet | Kavelaars | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Frank | Timmers | BAK Bestuur |
| Bijzondere huisorde | Carlijn | Hennekam | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Renee | Houf | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Diede | Iriks | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Maaike | Keulenaar, de | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Carlijn | Oord, van den | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Niene | Schaafstra | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Renske | Taks | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Bonita | Timmers | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Marijke | Jong, de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Charlotte | Poll‚ | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Mark | Chantrel | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | René | Dorst, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Dijo | Gils, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Ton | Hees, van | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Leo | Klundert, van de | Gevolg |
| Bijzondere huisorde | Frank | Aa, van der | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Eelco | Adriaansz | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Bas | Broek, van de | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Hans Maarten | Doorakkers | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Monja | Foesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Koijen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jan Willem | Martens | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Johan | Meeuwissen | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Niels | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Patrick | Oorschot, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Angelique | Roelandt | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Natalie | Schuijbroek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Quno | Suijlekom, van | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Cindy | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Danny | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Danny | Voesenek | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Jan | Boomaars | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ad | Doorakkers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Joost | Graaf, de | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Maarten | Helvoirt, van | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Rick | Mutsaers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Ton | Okhuijzen | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Henk | Prins | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Johan | Timmers | Raad van elf |
| Bijzondere huisorde | Perry | Voogt | Raad van elf |
| Prinsenschild | John | Goos | Prins Hannes XXXVIII |
| Proclamatie | Toon | Kavelaars | 33 jaar uitbater Veehandelshuis |
| Proclamatie | Fam. | Bastiaansen | bouwadres cv de Kwêkers |
| Proclamatie installatie | CV | Beeks Zooitje | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Herrieschoppers | geïnstalleerd bij Marktzicht |
| Proclamatie installatie | CV | Pink Ladies | geïnstalleerd bij Marktzicht |
