Gevolg 1967-1968: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| | {| | ||
| − | | align=" | + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Rol''' |
| − | | align=" | + | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Wie ''' |
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|''' ''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|''' ''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Aanvullende informatie''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Aanvullende informatie''' | ||
| Regel 93: | Regel 93: | ||
| Bestuur||Martin ||Hennekam|| | | Bestuur||Martin ||Hennekam|| | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Kees||Schuijbroek|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Ad||van de Goorbergh|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Joop||Lodders|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Hein||van de Brand|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Riet||Vincenten-Luijkx|| |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Comité||Ida||Otten|| |
|- | |- | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 25 sep 2016 om 17:30
De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 1967-1968
| Rol | Wie | Aanvullende informatie | |
| Prins | Rien | Schuijbroek | Prins Renier II |
| Hofdame | Kitty | Boot | |
| Hofdame | Ria | Martens | |
| Raad van Elf | Jan | van Zundert | |
| Raad van Elf | Janus | Meeuwissen | |
| Raad van Elf | George | Dirven | |
| Raad van Elf | Piet | Bogers | |
| Raad van Elf | Ben | Hennekam | |
| Raad van Elf | Janeke | Meeuwissen | |
| Raad van Elf | Piet | van de Bogaert | |
| Raad van Elf | Kees | Nagelkerke | |
| Raad van Elf | Christ | Marijnissen | |
| Raad van Elf | Jan | Oomen | |
| Raad van Elf | Toon | Boot | |
| Hofkoetsier | Christ | van de Berg | |
| Hoflivreier | Ad | van de List | |
| Hoflivreier | Jan | van Tilburg | |
| Hofmaarschalk | Jozef | Aarts | |
| Hofnar | Maryscha | Sutarsewichz | |
| Hofschrijver | Ad | Machielsen | pennenlikker |
| Hoftovenaar | Joop | Lodders | |
| Opper-plissie | Ger | Verwijmeren | |
| Opper-plissie | Kest | Verwijmeren | |
| Hofkapel | Jan | Nuyten | |
| Hofkapel | Ad | Aerts | |
| Hofkapel | Ruud | Kavelaars | |
| Hofkapel | Jan | van de Wijngaert | |
| Hofkapel | Kees | Schuijbroek | |
| Hofkapel | Piet | Klijs | |
| Hofkapel | Nout | van de Wijngaert | |
| Hofkapel | Piet | Luijten | |
| Hofkapel | Theo | Schipper | |
| Hofkapel | Janus | Watzeels | |
| Hofkapel | Ko | van der List | |
| Hofkapel | Jan | Martens | |
| Hofkapel | Toon | Schuijbroek | |
| Dansmarietjes | Marijke | Hennekam | |
| Dansmarietjes | Thea | van Haperen | |
| Dansmarietjes | Anette | Goos | |
| Bestuur | Theo | Schipper | voorzitter |
| Bestuur | Piet | van de Bogaert | vice-voorzitter |
| Bestuur | Herman | Dirven | secretaris |
| Bestuur | Martin | Hennekam | |
| Comité | Kees | Schuijbroek | |
| Comité | Ad | van de Goorbergh | |
| Comité | Joop | Lodders | |
| Comité | Hein | van de Brand | |
| Comité | Riet | Vincenten-Luijkx | |
| Comité | Ida | Otten | |
