Uitslag Grote Optocht (zondag 11 februari 2018): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (17 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| + | ''Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.'' | ||
| + | |||
| + | [[Bestand:Juryrapport.png | 150px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/B9yUOe3qoDwiTnNX ]] Klik hier voor het juryrapport A-wagens | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 65 || CV de Zimkus | De Bokkenrijders | 930 | + | | A || 1 || 65 || CV de Zimkus || De Bokkenrijders || 930 [[Bestand: GO-2018-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-65.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Zimkus]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 58 || CV de Leutlaaiers || Ganzenfanfare "Amor Gansae" || 860 | + | | A || 2 || 58 || CV de Leutlaaiers || Ganzenfanfare "Amor Gansae" || 860 [[Bestand: GO-2018-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-58.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Leutlaaiers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 27 || CV de Stampers || Het Boemeldoncks orkest || 759 | + | | A || 3 || 27 || CV de Stampers || Het Boemeldoncks orkest || 759 [[Bestand: GO-2018-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-27.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[stampers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 21 || CV de Japjuinen || Mysterieus feest || 711 | + | | A || 4 || 21 || CV de Japjuinen || Mysterieus feest || 711 [[Bestand: GO-2018-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-21.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Japjuinen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 44 || CV de Nachtbraokers || Iedereen van de baon, d'n maffia komt d'r aon || 705 | + | | A || 5 || 44 || CV de Nachtbraokers || Iedereen van de baon, d'n maffia komt d'r aon || 705 [[Bestand: GO-2018-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 14 || Black Eagles jr || De Boemeldonckse draak || 682 | + | | A || 6 || 14 || Black Eagles jr || De Boemeldonckse draak || 682 [[Bestand: GO-2018-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-14.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 37 || CV Ga Nou ! || Kamelenrace || 568 | + | | A || 7 || 37 || CV Ga Nou ! || Kamelenrace || 568 [[Bestand: GO-2018-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-37.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ga Nou]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 50 || CV de Meelballen || Waar! Is dat feestje || 526 | + | | A || 8 || 50 || CV de Meelballen || Waar! Is dat feestje || 526 [[Bestand: GO-2018-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 71 || CV de Bixe Draoke || Schildbewaarders van Boemeldonck || 869 | + | | B || 1 || 71 || CV de Bixe Draoke || Schildbewaarders van Boemeldonck || 869 [[Bestand: GO-2018-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 40 || CV de Dwarsliggers || Ut heej ons wir te pakke || 823 | + | | B || 2 || 40 || CV de Dwarsliggers || Ut heej ons wir te pakke || 823 [[Bestand: GO-2018-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 18 || CV Bende gek!? || Eindelijk! T'is karnaval || 741 | + | | B || 3 || 18 || CV Bende gek!? || Eindelijk! T'is karnaval || 741 [[Bestand: GO-2018-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 47 || CV de Lolmakers || We walsen door Boemeldonck || 685 | + | | B || 4 || 47 || CV de Lolmakers || We walsen door Boemeldonck || 685 [[Bestand: GO-2018-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 68 || CV Piendraod || Deur ons Beekse hart wordt nog veulste hard gekart || 646 | + | | B || 5 || 68 || CV Piendraod || Deur ons Beekse hart wordt nog veulste hard gekart || 646 [[Bestand: GO-2018-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-68.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Piendraod]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 11 || CV de Pruttels || Wij maoke ruim baon || 637 | + | | B || 6 || 11 || CV de Pruttels || Wij maoke ruim baon || 637 [[Bestand: GO-2018-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 54 || CV de Joppers || Zie de gei't zitte? || 587 | + | | B || 7 || 54 || CV de Joppers || Zie de gei't zitte? || 587 [[Bestand: GO-2018-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 34 || CV de Matties || Heel de kroeg op stelten || 554 | + | | B || 8 || 34 || CV de Matties || Heel de kroeg op stelten || 554 [[Bestand: GO-2018-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 74 || CV Getikt || Hoog bezoek op d'n Beek || 495 | + | | B || 9 || 74 || CV Getikt || Hoog bezoek op d'n Beek || 495 [[Bestand: GO-2018-74.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 10 || 31 || CV MakkelijkZat || Diederick's fiesta || 474 | + | | B || 10 || 31 || CV MakkelijkZat || Diederick's fiesta || 474 [[Bestand: GO-2018-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 11 || 61 || CV de Knackers || Boemeldonck op z'n fitst || 463 | + | | B || 11 || 61 || CV de Knackers || Boemeldonck op z'n fitst || 463 [[Bestand: GO-2018-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 12 || 24 || CV Kiwisensatie || Duitse slagers ! || 370 | + | | B || 12 || 24 || CV Kiwisensatie || Duitse slagers ! || 370 [[Bestand: GO-2018-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 13 || 76 || CV BBC (Balken Batsers Combinatie) || Prins Adrianus the star van Boemeldonck || 296 | + | | B || 13 || 76 || CV BBC (Balken Batsers Combinatie) || Prins Adrianus the star van Boemeldonck || 296 [[Bestand: GO-2018-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 41 || CC de CCC || Un bietje C is okay || 765 | + | | C || 1 || 41 || CC de CCC || Un bietje C is okay || 765 [[Bestand: GO-2018-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 38 || CV Psiesoptijd || We maoke een Slippertje || 753 | + | | C || 2 || 38 || CV Psiesoptijd || We maoke een Slippertje || 753 [[Bestand: GO-2018-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 12 || 10 Misschien…?! || Onbeperkt bellen || 746 | + | | C || 3 || 12 || 10 Misschien…?! || Onbeperkt bellen || 746 [[Bestand: GO-2018-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 19 || CV Kebeppie || Dansmeejrieke || 741 | + | | C || 4 || 19 || CV Kebeppie || Dansmeejrieke || 741 [[Bestand: GO-2018-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 33 || CV de Bakvinders || Hoe zit ut nou? || 702 | + | | C || 5 || 33 || CV de Bakvinders || Hoe zit ut nou? || 702 [[Bestand: GO-2018-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 72 || R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Hondeweer… maor we zijn toch uitgeloaten || 699 | + | | C || 6 || 72 || R.K.K.V. H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Hondeweer… maor we zijn toch uitgeloaten || 699 [[Bestand: GO-2018-72.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 25 || CV in ons Nopkes || Wij zên van de Kouwe Kâant || 695 | + | | C || 7 || 25 || CV in ons Nopkes || Wij zên van de Kouwe Kâant || 695 [[Bestand: GO-2018-25.JPG | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-25.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 36 || CV De Kat z'n Viool || Strijkkwartet || 683 | + | | C || 8 || 36 || CV De Kat z'n Viool || Strijkkwartet || 683 [[Bestand: GO-2018-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 56 || CV 't Biks Broedsel || EI leider || 682 | + | | C || 9 || 56 || CV 't Biks Broedsel || EI leider || 682 [[Bestand: GO-2018-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 69 || Lamedamaordoen || We hebbe dun uitslag al || 681 | + | | C || 10 || 69 || Lamedamaordoen || We hebbe dun uitslag al || 681 [[Bestand: GO-2018-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 17 || De Stufkes || De Stufkes doen hupkes zonder glufkes || 672 | + | | C || 11 || 17 || De Stufkes || De Stufkes doen hupkes zonder glufkes || 672 [[Bestand: GO-2018-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 59 || CV BIJeen geraapt || We z'n aon de Lijn! || 642 | + | | C || 12 || 59 || CV BIJeen geraapt || We z'n aon de Lijn! || 642 [[Bestand: GO-2018-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 45 || CV de Halve Zole || Boemeldonck genderneutraal boeit ons nie, wij zen allemaol bie (Happy), maar mee ne steek verdwijnen we van de Beek volgens Freek || 634 | + | | C || 13 || 45 || CV de Halve Zole || Boemeldonck genderneutraal boeit ons nie, <br>wij zen allemaol bie (Happy), <br>maar mee ne steek verdwijnen we van de Beek volgens Freek || 634 [[Bestand: GO-2018-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 14 || 62 || CV De Steunpinten || Al daoguh nie mee wifi verbonden, maor wel 4G-spots gevonden || 604 | + | | C || 14 || 62 || CV De Steunpinten || Al daoguh nie mee wifi verbonden, maor wel 4G-spots gevonden || 604 [[Bestand: GO-2018-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 48 || CV KEK (kletsen en kilometers) || De Zeeuwse kust || 603 | + | | C || 15 || 48 || CV KEK (kletsen en kilometers) || De Zeeuwse kust || 603 [[Bestand: GO-2018-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 16 || 66 || CV Samengeraapt zooike || We zien UT zitte || 587 | + | | C || 16 || 66 || CV Samengeraapt zooike || We zien UT zitte || 587 [[Bestand: GO-2018-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 17 || 23 || CV de Batabieren || Zien we ut zitte, of nie? || 577 | + | | C || 17 || 23 || CV de Batabieren || Zien we ut zitte, of nie? || 577 [[Bestand: GO-2018-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 18 || 51 || CV Loslopend wild || we staon op non-actief || 558 | + | | C || 18 || 51 || CV Loslopend wild || we staon op non-actief || 558 [[Bestand: GO-2018-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 19 || 55 || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || Ziede gullie ôs WEL zitte??? || 538 | + | | C || 19 || 55 || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || Ziede gullie ôs WEL zitte??? || 538 [[Bestand: GO-2018-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 15 || Ut Span || We zitte er durheen || 794 | + | | D || 1 || 15 || Ut Span || We zitte er durheen || 794 [[Bestand: GO-2018-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 22 || Die 2 || Blik in de verte! || 784 | + | | D || 2 || 22 || Die 2 || Blik in de verte! || 784 [[Bestand: GO-2018-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 63 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwilige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Hier zit niemand op te wachten || 770 | + | | D || 3 || 63 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwilige amateur <br>hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Hier zit niemand op te wachten || 770 [[Bestand: GO-2018-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 29 || De Vrolijke Vrienden || We zette de tent op zun kop || 755 | + | | D || 4 || 29 || De Vrolijke Vrienden || We zette de tent op zun kop || 755 [[Bestand: GO-2018-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 28 || De Goeje Meskes || Ziedut zitte om te beleggen? || 745 | + | | D || 5 || 28 || De Goeje Meskes || Ziedut zitte om te beleggen? || 745 [[Bestand: GO-2018-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 67 || Schône zussen || We zien oe zitte, wil de gij ons kusse || 742 | + | | D || 6 || 67 || Schône zussen || We zien oe zitte, wil de gij ons kusse || 742 [[Bestand: GO-2018-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || 42 || Do Drietos || Na karnaval zitte we in un dip || 729 | + | | D || 7 || 42 || Do Drietos || Na karnaval zitte we in un dip || 729 [[Bestand: GO-2018-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 46 || Sjaon en Kee || We staon efekus stil vur ut femmekusbal || 727 | + | | D || 8 || 46 || Sjaon en Kee || We staon efekus stil vur ut femmekusbal || 727 [[Bestand: GO-2018-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 70 || D'n BOB van Boemeldonck en Co || We zien oe ok zitte || 723 | + | | D || 9 || 70 || D'n BOB van Boemeldonck en Co || We zien oe ok zitte || 723 [[Bestand: GO-2018-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 49 || Duo XXL || We houwe de gaank dur in || 720 | + | | D || 10 || 49 || Duo XXL || We houwe de gaank dur in || 720 [[Bestand: GO-2018-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 20 || 羊 和 流氓 (Yáng Hé Liúmáng) || Munne Chinees is verkeerd gevalle || 707 | + | | D || 11 || 20 || 羊 和 流氓 (Yáng Hé Liúmáng) || Munne Chinees is verkeerd gevalle || 707 [[Bestand: GO-2018-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 60 || CV de Spaanse Pepers || Ons hart zit er vol van, ziede gij um ok zitte? || 701 | + | | D || 12 || 60 || CV de Spaanse Pepers || Ons hart zit er vol van, ziede gij um ok zitte? || 701 [[Bestand: GO-2018-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 52 || Duo Dakloos || We zijn betast #MeToo || 691 | + | | D || 13 || 52 || Duo Dakloos || We zijn betast #MeToo || 691 [[Bestand: GO-2018-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 32 || Troel en Trui || Meej Bakcoins zitte altij goed || 683 | + | | D || 14 || 32 || Troel en Trui || Meej Bakcoins zitte altij goed || 683 [[Bestand: GO-2018-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 13 || CV dun Wim en dun Christ || Ziedut nog zitte, na die trap onder oew kont? || 638 | + | | D || 15 || 13 || CV dun Wim en dun Christ || Ziedut nog zitte, na die trap onder oew kont? || 638 [[Bestand: GO-2018-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 16 || 26 || CV Wit ik veul || We krijgen um niet meer omhoog || 632 | + | | D || 16 || 26 || CV Wit ik veul || We krijgen um niet meer omhoog || 632 [[Bestand: GO-2018-26.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 17 || 75 || Aardig bezopen || Whear he tie gezeten || 610 | + | | D || 17 || 75 || Aardig bezopen || Whear he tie gezeten || 610 [[Bestand: GO-2018-75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 18 || 73 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Van ut jaor hebbe we de krant gehaold….. || 607 | + | | D || 18 || 73 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Van ut jaor hebbe we de krant gehaold….. || 607 [[Bestand: GO-2018-73.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 19 || 35 || CV de Mispunten || Klokkenluiers || 601 | + | | D || 19 || 35 || CV de Mispunten || Klokkenluiers || 601 [[Bestand: GO-2018-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 20 || 39 || CV de Egeltjes || Robot ziet ut wel zitte || 493 | + | | D || 20 || 39 || CV de Egeltjes || Robot ziet ut wel zitte || 493 [[Bestand: GO-2018-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 53 || CV de Kriebels || ANTI-lope || 809 | + | | E || 1 || 53 || CV de Kriebels || ANTI-lope || 809 [[Bestand: GO-2018-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 30 || D'n Gerrit || Bitcoins, wa schuift da? || 780 | + | | E || 2 || 30 || D'n Gerrit || Bitcoins, wa schuift da? || 780 [[Bestand: GO-2018-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 43 || CV de Peulenschillen || Ik stik van de jaloezie || 767 | + | | E || 3 || 43 || CV de Peulenschillen || Ik stik van de jaloezie || 767 [[Bestand: GO-2018-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 64 || PCV de Atoom || Veur mij gin karnaval van ut jaor, ik smeer um || 758 | + | | E || 4 || 64 || PCV de Atoom || Veur mij gin karnaval van ut jaor, ik smeer um || 758 [[Bestand: GO-2018-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 5 || 16 || Un Kwebbel || Ik zit boven op 't nieuws || 627 | + | | E || 5 || 16 || Un Kwebbel || Ik zit boven op 't nieuws || 627 [[Bestand: GO-2018-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 6 || 57 || D'n Luizendochter || Hedde gij ôk zo'n juuk || 543 | + | | E || 6 || 57 || D'n Luizendochter || Hedde gij ôk zo'n juuk || 543 [[Bestand: GO-2018-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-57.jpg}}]] |
| + | |- | ||
| + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:GO-2018-PRW.jpg |100px | thumb| link={{filepath: GO-2018-PRW.jpg}}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 22 jun 2025 om 11:27
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
