Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 2 maart 2019): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | AK || | + | | AK || 1 || 20 || CV de mini Bietjes || Alles piept en kraokt als ons feestmonster ontwaokt’ || 901 [[Bestand: KO-2019-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || | + | | AK || 2 || 64 || CV de Lolbroeken || BLEFDE PLAKKEN?! In onze lollybroekensnoepmachine || 836 [[Bestand: KO-2019-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | AK || 3 || 42 || CV de mini Eagles || We zijn blijve plakke in de dinotijd || 676 [[Bestand: KO-2019-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-42.jpg}}]] |
| − | |- | + | |- |
| − | | BK || | + | | BK || 1 || 76 || CV de Buksen || De Boemelstrijders || 877 [[Bestand: KO-2019-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || | + | | BK || 2 || 54 || CV de Apenkoppen || 1001 Feest Nachten! || 868 [[Bestand: KO-2019-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-54.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 4 || 32 || CV de Knalkoenen || Wij duiken onder in ut Boemeldoncks karnaval || 585 | + | | BK || 3 || 10 || CV de IJsbrekers || Boemeldonck ik zie oe gère || 736 [[Bestand: KO-2019-10.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-10.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ijsbrekers]] ]] |
| + | |- | ||
| + | | BK || 4 || 32 || CV de Knalkoenen || Wij duiken onder in ut Boemeldoncks karnaval || 585 [[Bestand: KO-2019-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-32.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen]] ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BKK || 1 || 4 || CV de Spaceboys || Schokkende beelden in Boemeldonck || 824 | + | | BKK || 1 || 4 || CV de Spaceboys || Schokkende beelden in Boemeldonck || 824 [[Bestand: KO-2019-04.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-04.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 2 || 70 || CV de Lolmollen || Wiel-Renne meej Tour de Boemeldonck || 696 | + | | BKK || 2 || 70 || CV de Lolmollen || Wiel-Renne meej Tour de Boemeldonck || 696 [[Bestand: KO-2019-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 3 || 36 || CV de Partyvogels || De Partyvogels vliegûh uit! || 670 [[Bestand:KO-2019-36.jpg |100px]] | + | | BKK || 3 || 36 || CV de Partyvogels || De Partyvogels vliegûh uit! || 670 [[Bestand: KO-2019-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 4 || 58 || CV Bende van Ellende || Spookrijders || 596 | + | | BKK || 4 || 58 || CV Bende van Ellende || Spookrijders || 596 [[Bestand: KO-2019-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 5 || 14 || CV de Coole Jongens || we rijde dun optocht meej gemak, we zitte toch al onder dun plak || 589 [[Bestand:KO-2019-14.jpg |100px]] | + | | BKK || 5 || 14 || CV de Coole Jongens || we rijde dun optocht meej gemak, <br>we zitte toch al onder dun plak || 589 [[Bestand: KO-2019-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 6 || 48 || CV Laot Moar || We blijven ploakke in den 50's || 574 [[Bestand:KO-2019-48.jpg |100px]] | + | | BKK || 6 || 48 || CV Laot Moar || We blijven ploakke in den 50's || 574 [[Bestand: KO-2019-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 7 || 26 || CV 't Zooike || Blefde gij plakke in os Boemeldoncks café || 503 [[Bestand:KO-2019-26.jpg |100px]] | + | | BKK || 7 || 26 || CV 't Zooike || Blefde gij plakke in os Boemeldoncks café || 503 [[Bestand: KO-2019-26.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 62 || CV de 7 Geitjes || Kèk uit in ons Boemeldonck's web blefde plakke! || 903 [[Bestand:KO-2019-62.jpg |100px]] | + | | CKK || 1 || 62 || CV de 7 Geitjes || Kèk uit in ons Boemeldonck's web blefde plakke! || 903 [[Bestand: KO-2019-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 2 || CV de Supergirlzzz || Volle postzakke, want wij blijve Bikse zegelkes plakke || 797 [[Bestand:KO-2019-02.jpg |100px]] | + | | CKK || 2 || 2 || CV de Supergirlzzz || Volle postzakke, want wij blijve Bikse zegelkes plakke || 797 [[Bestand: KO-2019-02.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-02.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 22 || De Smilies || We gaon as 'n lopend vuurke || 795 [[Bestand:KO-2019-22.jpg |100px]] | + | | CKK || 3 || 22 || De Smilies || We gaon as 'n lopend vuurke || 795 [[Bestand: KO-2019-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 43 || CV de Coole Kippen || Calorierijk en vetarm: bleft ut ok so aon jullie plakke? || 786 [[Bestand:KO-2019-43.jpg |100px]] | + | | CKK || 4 || 43 || CV de Coole Kippen || Calorierijk en vetarm: <br>bleft ut ok so aon jullie plakke? || 786 [[Bestand: KO-2019-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 5 || 45 || CV de Bling Bling Meskus || As wij zijn gewist blefde nie plakke!! || 771 [[Bestand:KO-2019-45.jpg |100px]] | + | | CKK || 5 || 45 || CV de Bling Bling Meskus || As wij zijn gewist blefde nie plakke!! || 771 [[Bestand: KO-2019-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 74 || CV Geval Apart || Zeg maar Kaas! || 690 [[Bestand:KO-2019-74.jpg |100px]] | + | | CKK || 6 || 74 || CV Geval Apart || Zeg maar Kaas! || 690 [[Bestand: KO-2019-74.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 7 || 52 || CV Olé Olé || Bij elke generaotie blef wel of nie wa plakke || 652 [[Bestand:KO-2019-52.jpg |100px]] | + | | CKK || 7 || 52 || CV Olé Olé || Bij elke generaotie blef wel of nie wa plakke || 652 [[Bestand: KO-2019-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 8 || 30 || CV Knapzat || Knapzat is plakzat || 493 [[Bestand:KO-2019-30.jpg |100px]] | + | | CKK || 8 || 30 || CV Knapzat || Knapzat is plakzat || 493 [[Bestand: KO-2019-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 9 || 12 || CV de Bikse Brakken || KomPrikTiekus || 461 [[Bestand:KO-2019-12.jpg |100px]] | + | | CKK || 9 || 12 || CV de Bikse Brakken || KomPrikTiekus || 461 [[Bestand: KO-2019-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 10 || 72 || CV de Dolfijnen || Agge blèft plakke is da dolfijn! || 420 [[Bestand:KO-2019- | + | | CKK || 10 || 72 || CV de Dolfijnen || Agge blèft plakke is da dolfijn! || 420 [[Bestand: KO-2019-72.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 65 || CV de Bikse Bjoeties || Rokken met de Bikse Bjoeties plak band || 828 [[Bestand:KO-2019-65.jpg |100px]] | + | | CKO || 1 || 65 || CV de Bikse Bjoeties || Rokken met de Bikse Bjoeties plak band || 828 [[Bestand: KO-2019-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 27 || CV de Gekkoos || Ut Bpemeldoncks virus bleft in onze gene plakke || 818 [[Bestand:KO-2019-27.jpg |100px]] | + | | CKO || 2 || 27 || CV de Gekkoos || Ut Bpemeldoncks virus bleft in onze gene plakke || 818 [[Bestand: KO-2019-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 23 || D’n Klasgenôtjes || Van veul snoep smakke, kunne oew tande blijve plakke || 780 [[Bestand:KO-2019-23.jpg |100px]] | + | | CKO || 3 || 23 || D’n Klasgenôtjes || Van veul snoep smakke, <br>kunne oew tande blijve plakke || 780 [[Bestand: KO-2019-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 53 || CV de Bikse Bandieten || Loat de kameleon oe nie pakke, want dan befde plakke || 776 [[Bestand:KO-2019-53.jpg |100px]] | + | | CKO || 4 || 53 || CV de Bikse Bandieten || Loat de kameleon oe nie pakke, <br>want dan befde plakke || 776 [[Bestand: KO-2019-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 57 || CV De Girlys || We hadden graag 't Boemeldoncks karnaval mee willen pakken ,maar zen aan d'n strip blijven plakke || 775 [[Bestand:KO-2019-57.jpg |100px]] | + | | CKO || 5 || 57 || CV De Girlys || We hadden graag 't Boemeldoncks karnaval mee willen pakken, <br>maar zen aan d'n strip blijven plakke || 775 [[Bestand: KO-2019-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 39 || CV de Schutterkûs || We zittuh op boxen || 771 [[Bestand:KO-2019-39.jpg |100px]] | + | | CKO || 6 || 39 || CV de Schutterkûs || We zittuh op boxen || 771 [[Bestand: KO-2019-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 15 || De Magrietjes || (C)O(C)O ons vel bleft nie plakke || 749 [[Bestand:KO-2019-15.jpg |100px]] | + | | CKO || 7 || 15 || De Magrietjes || (C)O(C)O ons vel bleft nie plakke || 749 [[Bestand: KO-2019-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 8 || 31 || CV de Rouwdouwers || Na zes daoge walse bleft in Boemeldonck alles plakke || 746 [[Bestand:KO-2019-31.jpg |100px]] | + | | CKO || 8 || 31 || CV de Rouwdouwers || Na zes daoge walse bleft in Boemeldonck alles plakke || 746 [[Bestand: KO-2019-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 13 || CV de Gupkus || Het zijn lieve brakke maar soms wilde ze achter het behang plakke || 744 [[Bestand:KO-2019-13.jpg |100px]] | + | | CKO || 9 || 13 || CV de Gupkus || Het zijn lieve brakke <br>maar soms wilde ze achter het behang plakke || 744 [[Bestand: KO-2019-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 49 || CV de Kriebeltjes || plakBAND || 737 [[Bestand:KO-2019-49.jpg |100px]] | + | | CKO || 10 || 49 || CV de Kriebeltjes || plakBAND || 737 [[Bestand: KO-2019-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 46 || CV de Flapkousen || Van 0 tot 100 jaor! Meej ons beeks tijdmasjien blefde | + | | CKO || 11 || 46 || CV de Flapkousen || Van 0 tot 100 jaor! Meej ons beeks tijdmasjien <br>blefde eeuwig plakke in dees jaor || 724 [[Bestand: KO-2019-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 11 || CV de Bikse Bella's || Blefde plakke, dan kunde punte pakke! || 708 | + | | CKO || 12 || 11 || CV de Bikse Bella's || Blefde plakke, dan kunde punte pakke! || 708 [[Bestand: KO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 3 || CV de Clummels || Boemeldock blefde plakke? Ons fiske lopt ut dun hand. || 705 [[Bestand:KO-2019-03.jpg |100px]] | + | | CKO || 13 || 3 || CV de Clummels || Boemeldock blefde plakke? <br>Ons fiske lopt ut dun hand. || 705 [[Bestand: KO-2019-03.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-03.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 9 || CV de Dolle Dotjes || Wa d'un feest… Wij plakke het meest! || 697 [[Bestand:KO-2019-09.jpg |100px]] | + | | CKO || 14 || 9 || CV de Dolle Dotjes || Wa d'un feest… Wij plakke het meest! || 697 [[Bestand: KO-2019-09.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-09.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 15 || 61 || CV De Stofrozen || CV de Stofrozen. Een nieuw clubke komt tot bloei || 696 [[Bestand:KO-2019-61.jpg |100px]] | + | | CKO || 15 || 61 || CV De Stofrozen || CV de Stofrozen. Een nieuw clubke komt tot bloei || 696 [[Bestand: KO-2019-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 16 || 41 || CV de Giegelgrieten || Un spuitje hier en een hechtingske daor, met de pleisters van de giegelgrieten plakt alles aan mekaar! || 689 | + | | CKO || 16 || 41 || CV de Giegelgrieten || Un spuitje hier en een hechtingske daor, <br>met de pleisters van de giegelgrieten plakt alles aan mekaar! || 689 [[Bestand: KO-2019-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 17 || 37 || CV Bende Betoeterd || Flits!!... Helaas, ge bent blève plakke! || 682 [[Bestand:KO-2019-37.jpg |100px]] | + | | CKO || 17 || 37 || CV Bende Betoeterd || Flits!!... Helaas, ge bent blève plakke! || 682 [[Bestand: KO-2019-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 21 || CV de Buitenbeentjes || zie de gij ze? Boemeldonckse spoke blève nie plakke || 658 [[Bestand:KO-2019-21.jpg |100px]] | + | | CKO || 18 || 21 || CV de Buitenbeentjes || zie de gij ze? <br>Boemeldonckse spoke blève nie plakke || 658 [[Bestand: KO-2019-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 19 || 7 || CV de Bikse Broedseltjes || De vlinder van de Bikse Broedseltjes is nog niet uitgekomen! || 656 [[Bestand:KO-2019-07.jpg |100px]] | + | | CKO || 19 || 7 || CV de Bikse Broedseltjes || De vlinder van de Bikse Broedseltjes is nog niet uitgekomen! || 656 [[Bestand: KO-2019-07.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-07.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 20 || 51 || CV Bijdehandjes || We blijve meej bijdehandjes plakke! || 641 [[Bestand:KO-2019-51.jpg |100px]] | + | | CKO || 20 || 51 || CV Bijdehandjes || We blijve meej bijdehandjes plakke! || 641 [[Bestand: KO-2019-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 21 || 35 || CV de Plofkippe || Meej Ferry blefde plakke! || 636 [[Bestand:KO-2019-35.jpg |100px]] | + | | CKO || 21 || 35 || CV de Plofkippe || Meej Ferry blefde plakke! || 636 [[Bestand: KO-2019-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 22 || 1 || CV de Bikse Stuiters || Bleft ut weer niet plakke, dan motte kleefpasta pakke || 629 [[Bestand:KO-2019-01. | + | | CKO || 22 || 1 || CV de Bikse Stuiters || Bleft ut weer niet plakke, <br>dan motte kleefpasta pakke || 629 [[Bestand: KO-2019-01.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-01.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 23 || 33 || CV de Bikse Moatjes || De Bikse Moatjes plakke aon de lopende baand || 628 [[Bestand:KO-2019-33.jpg |100px]] | + | | CKO || 23 || 33 || CV de Bikse Moatjes || De Bikse Moatjes plakke aon de lopende baand || 628 [[Bestand: KO-2019-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 24 || 44 || Biks Zooitje || As we blijve plakke kome we van ne kouwe kerremus thuis || 615 [[Bestand:KO-2019-44.jpg |100px]] | + | | CKO || 24 || 44 || Biks Zooitje || As we blijve plakke kome we van ne kouwe kerremus thuis || 615 [[Bestand: KO-2019-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 5 || CV de Makkers || Op zo'n Boemeldonck fisje blefde gere plakke || 612 [[Bestand:KO-2019-05.jpg |100px]] | + | | CKO || 25 || 5 || CV de Makkers || Op zo'n Boemeldonck fisje blefde gere plakke || 612 [[Bestand: KO-2019-05.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-05.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 26 || 17 || CV de Bende van Bas || De Bende van Bas BeatBokst de Boemel Beat || 603 [[Bestand:KO-2019-17.jpg |100px]] | + | | CKO || 26 || 17 || CV de Bende van Bas || De Bende van Bas BeatBokst de Boemel Beat || 603 [[Bestand: KO-2019-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 27 || 25 || CV de Boemelsaurussen || Mee karnaval blijve we nie aon ons scherm plakke || 600 [[Bestand:KO-2019-25.jpg |100px]] | + | | CKO || 27 || 25 || CV de Boemelsaurussen || Mee karnaval blijve we nie aon ons scherm plakke || 600 [[Bestand: KO-2019-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 28 || 71 || CV Jippejojee || Prins Jannes blèft altijd plakke op onze hippe pakke! || 573 [[Bestand:KO-2019-71.jpg |100px]] | + | | CKO || 28 || 71 || CV Jippejojee || Prins Jannes blèft altijd plakke op onze hippe pakke! || 573 [[Bestand: KO-2019-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 29 || 55 || CV de Superjuffies || De dieren van de Superjuffies blijven nie altijd goe plakke! || 562 [[Bestand:KO-2019-55.jpg |100px]] | + | | CKO || 29 || 55 || CV de Superjuffies || De dieren van de Superjuffies <br>blijven nie altijd goe plakke! || 562 [[Bestand: KO-2019-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 30 || 63 || CV de Stuiterboys || De Stuiterboys slijmen er op los! || 532 [[Bestand:KO-2019-63.jpg |100px]] | + | | CKO || 30 || 63 || CV de Stuiterboys || De Stuiterboys slijmen er op los! || 532 [[Bestand: KO-2019-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 31 || 69 || CV Glitter Girlzzz || De Blefde plak(ke) band Rocks || 529 [[Bestand:KO-2019-69.jpg |100px]] | + | | CKO || 31 || 69 || CV Glitter Girlzzz || De Blefde plak(ke) band Rocks || 529 [[Bestand: KO-2019-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 32 || 67 || CV Drollenmonsters || Bleft oe drol zo plakke, dan motte 'm wel pakke! || 511 | + | | CKO || 32 || 67 || CV Drollenmonsters || Bleft oe drol zo plakke, dan motte 'm wel pakke! || 511 [[Bestand: KO-2019-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 33 || 59 || CV De Panters || Boemeldonck bleft plakke in 't boekske van Freek Vonk || 490 [[Bestand:KO-2019-59.jpg |100px]] | + | | CKO || 33 || 59 || CV De Panters || Boemeldonck bleft plakke in 't boekske van Freek Vonk || 490 [[Bestand: KO-2019-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 34 || 75 || De Horizonnekes || Wij blijven plakke, blefde ok plakke? || 455 | + | | CKO || 34 || 75 || De Horizonnekes || Wij blijven plakke, blefde ok plakke? || 455 [[Bestand: KO-2019-75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 35 || 19 || CV De Giebelwiebels || Slijm 2.0: blèft nog beter plakke || 426 [[Bestand:KO-2019-19.jpg |100px]] | + | | CKO || 35 || 19 || CV De Giebelwiebels || Slijm 2.0: blèft nog beter plakke || 426 [[Bestand: KO-2019-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 36 || 29 || CV de Snotaopkus || Boemeldonckse schatjes || 414 [[Bestand:KO-2019- | + | | CKO || 36 || 29 || CV de Snotaopkus || Boemeldonckse schatjes || 414 [[Bestand: KO-2019-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 37 || 73 || CV Witte Gij 't || Wa blefde plakke, witte gij 't || 409 [[Bestand:KO-2019-73.jpg |100px]] | + | | CKO || 37 || 73 || CV Witte Gij 't || Wa blefde plakke, witte gij 't || 409 [[Bestand: KO-2019-73.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 47 || Duo Prettstift || Meej veul prett hedde un sterke baand! || 725 [[Bestand:KO-2019-47.jpg |100px]] | + | | DKK || 1 || 47 || Duo Prettstift || Meej veul prett hedde un sterke baand! || 725 [[Bestand: KO-2019-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 2 || 60 || CV de Boemelduimpjes || Blefde plakke ? || 710 [[Bestand:KO-2019-60.jpg |100px]] | + | | DKK || 2 || 60 || CV de Boemelduimpjes || Blefde plakke ? || 710 [[Bestand: KO-2019-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 3 || 28 || CV Ducktape || Ik Blef Plakke, Blefde gij ook Plakke? || 686 [[Bestand:KO-2019-28.jpg |100px]] | + | | DKK || 3 || 28 || CV Ducktape || Ik Blef Plakke, Blefde gij ook Plakke? || 686 [[Bestand: KO-2019-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 4 || 18 || CV De BFF's || Blije bije blijve plakke || 666 [[Bestand:KO-2019-18.jpg |100px]] | + | | DKK || 4 || 18 || CV De BFF's || Blije bije blijve plakke || 666 [[Bestand: KO-2019-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 5 || 40 || CV de Pienegels || stekelig en snel, plakke blefde wel || 611 [[Bestand:KO-2019-40.jpg |100px]] | + | | DKK || 5 || 40 || CV de Pienegels || stekelig en snel, plakke blefde wel || 611 [[Bestand: KO-2019-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 6 || 8 || CV Nixnie || Alleen met carnaval blefde niet achter Fortnite plakken || 482 [[Bestand:KO-2019-08. | + | | DKK || 6 || 8 || CV Nixnie || Alleen met carnaval blefde niet achter Fortnite plakken || 482 [[Bestand: KO-2019-08.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-08.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 7 || 66 || CV Bubbelviskus || Onze leus bleft ni plakke || 250 | + | | DKK || 7 || 66 || CV Bubbelviskus || Onze leus bleft ni plakke || 250 [[Bestand: KO-2019-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 34 || CV de Giegelkonten || Wilde gij nie blève plakke kom dan noar onze Bij-les || 877 [[Bestand:KO-2019-34.jpg |100px]] | + | | DKO || 1 || 34 || CV de Giegelkonten || Wilde gij nie blève plakke kom dan noar onze Bij-les || 877 [[Bestand: KO-2019-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 2 || 38 || CV de Batsers 2.0 || Blefde gère in Boemeldonck plakke, kom dan deur onze poort een suikerspin pakke! || 845 [[Bestand:KO-2019-38.jpg |100px]] | + | | DKO || 2 || 38 || CV de Batsers 2.0 || Blefde gère in Boemeldonck plakke, <br>kom dan deur onze poort een suikerspin pakke! || 845 [[Bestand: KO-2019-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 56 || CV De Bikse Parels || De Bikse Parels blijve plakke || 764 [[Bestand:KO-2019-56.jpg |100px]] | + | | DKO || 3 || 56 || CV De Bikse Parels || De Bikse Parels blijve plakke || 764 [[Bestand: KO-2019-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 16 || CV de Trotse Pauwen || Blefde gij ok plakke || 712 | + | | DKO || 4 || 16 || CV de Trotse Pauwen || Blefde gij ok plakke || 712 [[Bestand: KO-2019-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 24 || De 2 Monstertjes || mej de kippen op stick in Boemeldonck || 623 | + | | DKO || 5 || 24 || De 2 Monstertjes || mej de kippen op stick in Boemeldonck || 623 [[Bestand: KO-2019-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 6 || 50 || CV The Friends || Nie plakke … maar bakkuh! || 578 [[Bestand:KO-2019-50.jpg |100px]] | + | | DKO || 6 || 50 || CV The Friends || Nie plakke … maar bakkuh! || 578 [[Bestand: KO-2019-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 68 || CV de Stuiterballen || Plakt ie of plakt ie nie || 464 [[Bestand:KO-2019-68.jpg |100px]] | + | | DKO || 7 || 68 || CV de Stuiterballen || Plakt ie of plakt ie nie || 464 [[Bestand: KO-2019-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 6 || CV de VC || We plakke deur || 462 [[Bestand:KO-2019-06.jpg |100px]] | + | | DKO || 8 || 6 || CV de VC || We plakke deur || 462 [[Bestand: KO-2019-06.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-06.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | || || || BAK || Prinsenwagen || 462 [[Bestand:KO-2019-PRW.JPG |100px]]|} | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || 462 [[Bestand:KO-2019-PRW.JPG |100px | thumb| link={{filepath: KO-2019-PRW.JPG}}]] |
| + | |} | ||
Huidige versie van 22 jun 2025 om 18:38
Uitslag Kinderoptocht Zaterdag 2 maart 2019
