Uitslag Kinderoptocht 22 februari 2020: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (28 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Op zaterdag 22 februari 2020 trok de kinderoptocht door Boemeldonck. De uitslag: | Op zaterdag 22 februari 2020 trok de kinderoptocht door Boemeldonck. De uitslag: | ||
| + | |||
| + | ''Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.'' | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 61 | + | | AK || 1 || 61 || CV de Lolbroeken || De Bananenbar || 899 [[Bestand: KO-2020- (61).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (61).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 52 | + | | AK || 2 || 52 || CV de mini Bietjes || We racen deur Boemeldonck || 807 [[Bestand: KO-2020- (52).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (52).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 77 | + | | AK || 3 || 77 || CV de Meelballen || De Bremer Stadsmuzikantjes || 773 [[Bestand: KO-2020- (77).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (77).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 82 | + | | AK || 4 || 82 || CV de Herrieschoppers || Schuif mar aon, dan kunnen we op safari gaon! || 728 [[Bestand: KO-2020- (82).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (82).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 39 | + | | AK || 5 || 39 || CV de mini Eagles || Schuif mar aon achter de Minions karavaan || 710 [[Bestand: KO-2020- (39).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (39).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 24 | + | | AK || 6 || 24 || CV de Bikse Spoken || De markt ondersteboven. <br>Wij gaon de spoken van Boemeldonck beroven || 553 [[Bestand: KO-2020- (24).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (24).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 13 | + | | AK || 7 || 13 || CV de Batabiertjes || Tis hier verrekkes kouboy || 541 [[Bestand: KO-2020- (13).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (13).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 48 | + | | BK || 1 || 48 || CV de Buksen || Ut maokt nie uit waor, <br>feestuh verbroederd meej mekaor || 902 [[Bestand: KO-2020- (48).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (48).jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Buksen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 29 | + | | BK || 2 || 29 || CV de Knalkoenen || Meej onze draken gaan we de <br>Boemeldonckse verbroedering bewaken || 824 [[Bestand: KO-2020- (29).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (29).jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 8 | + | | BK || 3 || 8 || CV Bende van Ellende || Expeditie Boemeldonck || 740 [[Bestand: KO-2020- (08).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (08).JPG}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende van Ellende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 69 | + | | BK || 4 || 69 || CV de Biks Genix || We zoeken naar de cup || 632 [[Bestand: KO-2020- (69).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (69).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 65 | + | | BKK || 1 || 65 || CV de Spaceboys || De Spaceboys walsen door Boemeldonck || 913 [[Bestand: KO-2020- (65).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (65).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 44 | + | | BKK || 2 || 44 || CV de Lolmollen || We betovere boemeldonck || 813 [[Bestand: KO-2020- (44).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (44).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 34 | + | | BKK || 3 || 34 || CV de Boemelsaurussen || Schuifde gij ok wa? <br>We hebben gin rooie cent || 743 [[Bestand: KO-2020- (34).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (34).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 73 | + | | BKK || 4 || 73 || CV de Coole Jongens || We schuiven den confetti aon <br>zodat ons Boemeldonck bleft bestaon || 723 [[Bestand: KO-2020- (73).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (73).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 19 | + | | BKK || 5 || 19 || CV de Partyvogels || We houwe oe aon ut lijntje || 630 [[Bestand: KO-2020- (19).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (19).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 56 | + | | BKK || 6 || 56 || CV de Party Dragons || Schuif mar aon en draai es n rondje || 555 [[Bestand: KO-2020- (56).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (56).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 4 | + | | BKK || 7 || 4 || CV Geval Apart || De schat van Boemeldonck || 528 [[Bestand: KO-2020- (4).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (4).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 46 | + | | CKK || 1 || 46 || CV de 7 Geitjes || Schuif mar aon in onze processie || 942 [[Bestand: KO-2020- (46).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (46).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 36 | + | | CKK || 2 || 36 || CV De Party Panters || Wij schuiven aon <br>zodat de Bikse Boerkes blijve bestaon || 878 [[Bestand: KO-2020- (36).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (36).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 2 | + | | CKK || 3 || 2 || CV de Dolfijnen || Un prins, un hofdaome, un admiraol, <br>aonschuive meuge ze allemaol || 782 [[Bestand: KO-2020- (2).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (2).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 15 | + | | CKK || 4 || 15 || CV de Bling Bling Meskus || All you need is alaaaaf! || 769 [[Bestand: KO-2020- (15).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (15).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 81 | + | | CKK || 5 || 81 || CV de Bikse girafkus || De brugsmurfen smurfen aon in Boemeldonck || 687 [[Bestand: KO-2020- (81).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (81).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 41 | + | | CKK || 6 || 41 || CV de Supergirlzzz || Wie schuift de juiste ring aon <br>bij deze Bikse bruiden? || 670 [[Bestand: KO-2020- (41).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (41).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 59 | + | | CKK || 7 || 59 || Olé Olé || Schuif mar aon als we meej Boemeldonck in beweging gaon! || 623 [[Bestand: KO-2020- (59).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (59).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 23 | + | | CKK || 8 || 23 || CV Knapzat || We braaiden de optocht aan m;n kaor || 594 [[Bestand: KO-2020- (23).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (23).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 9 || 6 | + | | CKK || 9 || 6 || CV Bijdehandjes || Schuif mar (ban) aon! || 580 [[Bestand: KO-2020- (6).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (6).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CKK || 10 || 10 || CV de Makkers || Kluif ('r) mar aon || 579 [[Bestand: KO-2020- (10).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (10).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 78 | + | | CKO || 1 || 78 || CV de Bende van Bas || BOE-REN-protest || 850 [[Bestand: KO-2020- (78).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (78).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 7 | + | | CKO || 2 || 7 || CV De Stofrozen || We schuiven aon in de regenboogkaravaon || 832 [[Bestand: KO-2020- (7).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (7).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 49 | + | | CKO || 3 || 49 || D’n klasgenôtjes || Zo trots als un pauw, <br>Boemeldonck ik hou van jou || 822 [[Bestand: KO-2020- (49).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (49).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 16 | + | | CKO || 4 || 16 || CV de Flapkousen || Dur un bietje file loaten we ons nie opwinduh!! || 813 [[Bestand: KO-2020- (16).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (16).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 3 | + | | CKO || 5 || 3 || CV de confetti monsters || Schuif mar aon, <br>om feestend deur de onderwaterwereld te gaon! || 805 [[Bestand: KO-2020- (3).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (3).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 22 | + | | CKO || 6 || 22 || CV de Bikse Bjoeties || Wie schuift d'r aon, <br>want wíj schuive dur! || 804 [[Bestand: KO-2020- (22).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (22).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 27 | + | | CKO || 7 || 27 || CV de Bikse Bella's || Opgewonden veur dun optocht || 791 [[Bestand: KO-2020- (27).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (27).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 76 | + | | CKO || 8 || 76 || CV de Gekkoos || Schuif mar aon bij de koning van de polonaise || 787 [[Bestand: KO-2020- (76).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (76).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 9 || 42 | + | | CKO || 9 || 42 || CV de VC || We pikke un terrasje ….schuif mar aon || 784 [[Bestand: KO-2020- (42).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (42).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 10 || 11 | + | | CKO || 10 || 11 || CV Jippejojee || De feestbank || 772 [[Bestand: KO-2020- (11).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (11).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 11 || 51 | + | | CKO || 11 || 51 || CV de Rouwdouwers || LA-MA schuive || 751 [[Bestand: KO-2020- (51).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (51).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 12 || 25 | + | | CKO || 12 || 25 || CV de Haontjes || Naor Den Haog gaon? <br>Wij schuiven in Boemeldonck aon! || 747 [[Bestand: KO-2020- (25).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (25).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 13 || 74 | + | | CKO || 13 || 74 || CV de Schuimsoppertjes || Schuif maor aon op onze sjoelBAK || 739 [[Bestand: KO-2020- (74).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (74).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 14 || 60 | + | | CKO || 14 || 60 || CV de Superjuffies || De Superjuffies schuive de dominostenen aon || 738 [[Bestand: KO-2020- (60).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (60).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 15 || 30 | + | | CKO || 15 || 30 || CV de Dolle Dotjes || Wie WINTer in Boemeldonck? || 708 [[Bestand: KO-2020- (30).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (30).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 16 || 58 | + | | CKO || 16 || 58 || CV de Bikse Bandieten || Schuif mar aon, en ga met ons naor de maon || 705 [[Bestand: KO-2020- (58).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (58).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 17 || 53 | + | | CKO || 17 || 53 || CV De Bikse Mennekes || Schuif mar aon <br>bij ut Boemeldoncks karnaval op de maon || 699 [[Bestand: KO-2020- (53).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (53).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 18 || 47 | + | | CKO || 18 || 47 || CV de Giegelgrieten || We laten de boer niet staon, <br>maar schuiven in de file aon || 697 [[Bestand: KO-2020- (47).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (47).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 19 || 37 | + | | CKO || 19 || 37 || CV de Stuiterboys || Schuif mar aon in onze Bikse kriebel karrevaon || 695 [[Bestand: KO-2020- (37).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (37).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | | + | | CKO || 20 || 20 || CV Toi Toi Toi || Schuif mar aon Indiaon || 687 [[Bestand: KO-2020- (20).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (20).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 21 || 40 | + | | CKO || 21 || 40 || CV de Gupkus || Schuif mar aon bij de Branbantse gezelligheid || 676 [[Bestand: KO-2020- (40).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (40).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 22 || 63 | + | | CKO || 22 || 63 || CV de Boemelpiepers || De Boemelpiepers schuiven veur het eerst aon! || 674 [[Bestand: KO-2020- (63).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (63).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 23 || 1 | + | | CKO || 23 || 1 || De Horizonnekes || Schuif mar aon, zie de grotste schat 'ns staon || 673 [[Bestand: KO-2020- (1).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (1).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 24 || 70 | + | | CKO || 24 || 70 || CV de Kale Kraaien || Snij mar aon! || 662 [[Bestand: KO-2020- (70).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (70).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 25 || 80 | + | | CKO || 25 || 80 || De Mini Magrietjes || Soo joe tink joe ken schuif..??.. <br>Schuif mar aon || 661 [[Bestand: KO-2020- (80).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (80).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 26 || 45 | + | | CKO || 26 || 45 || Biks Zooitje || Schuif mar aon bij ut Biks Ranjafest || 644 [[Bestand: KO-2020- (45).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (45).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 27 || 68 | + | | CKO || 27 || 68 || CV Gas d'r op || Schuif mar aon, het feest kan los gaon || 643 [[Bestand: KO-2020- (68).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (68).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 28 || 35 | + | | CKO || 28 || 35 || CV de Bikse Stuiters || We ver-schuive d'n tijd <br>meej ons masjien hedde da al us gezien? || 621 [[Bestand: KO-2020- (35).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (35).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 29 || 32 | + | | CKO || 29 || 32 || CV de BinnenKomers || Westrik schuift aon || 620 [[Bestand: KO-2020- (32).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (32).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 30 || 66 | + | | CKO || 30 || 66 || CV Bende Betoeterd || Schuif Boemeldonck mar aon || 618 [[Bestand: KO-2020- (66).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (66).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 31 || 18 | + | | CKO || 31 || 18 || CV Bikse Butse badeentjes || Schiet mar aon || 614 [[Bestand: KO-2020- (18).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (18).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 32 || 9 | + | | CKO || 32 || 9 || CV De Girlys || Onder die steek val ut nie mee, <br>un schuiverke is misschien un idee? || 593 [[Bestand: KO-2020- (9).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (9).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 33 || 14 | + | | CKO || 33 || 14 || CV Bikse Binken || Ist ur wa misgegaon... <br>schuif mar gerust achteraon || 587 [[Bestand: KO-2020- (14).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (14).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 34 || 5 | + | | CKO || 34 || 5 || CV Glitter Girlzzz || Schuif maor aon bij onze safari || 572 [[Bestand: KO-2020- (5).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (5).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 35 || 55 | + | | CKO || 35 || 55 || CV de Boeiebende || Kèk ons gaon, deze boeiebende schuift <br>voor ut eerst in d'n optocht aon || 557 [[Bestand: KO-2020- (55).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (55).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 36 || 72 | + | | CKO || 36 || 72 || CV de Kampioenen || Kek eens wat gaaf, <br>we schuiven aon op het EK(aaff) || 484 [[Bestand: KO-2020- (72).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (72).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 57 | + | | DKK || 1 || 57 || CV Het Blonde Trio || Schuifde gij ok een steentje aon <br>in het goeie vak.. Van onze sjoelboemelbak || 866 [[Bestand: KO-2020- (57).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (57).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 43 | + | | DKK || 2 || 43 || CV 't Knipoogje || Ik gooi hoge ogen || 859 [[Bestand: KO-2020- (43).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (43).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 17 | + | | DKK || 3 || 17 || Duo Prettstift || We lôpe in de weg || 800 [[Bestand: KO-2020- (17).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (17).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 33 | + | | DKK || 4 || 33 || CV De Smilies || Lama - zitte || 796 [[Bestand: KO-2020- (33).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (33).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 62 | + | | DKK || 5 || 62 || CV De Pietertjes || Schuif mar aon vur unne steek || 764 [[Bestand: KO-2020- (62).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (62).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 50 | + | | DKK || 6 || 50 || CV de BFF's || Schuif mar aon, leg je domino en gaon || 677 [[Bestand: KO-2020- (50).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (50).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 64 | + | | DKK || 7 || 64 || CV De Puzzelstukskes || Puzzelen doe je SAAM, schuif mar aon! || 570 [[Bestand: KO-2020- (64).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (64).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 26 | + | | DKK || 8 || 26 || CV de Pienegels || Loat Prins Kaaff mao schuive || 558 [[Bestand: KO-2020- (26).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (26).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 75 | + | | DKO || 1 || 75 || CV Doe's gek || Schuif mar aon, op ons kurlingbaon || 830 [[Bestand: KO-2020- (75).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (75).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 71 | + | | DKO || 2 || 71 || CV de Dansmadeliefjes || DansmarGrietje || 758 [[Bestand: KO-2020- (71).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (71).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 12 | + | | DKO || 3 || 12 || CV De Bikse Parels || De Bikse Parels schuiven wel! || 718 [[Bestand: KO-2020- (12).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (12).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 79 | + | | DKO || 4 || 79 || De Bubbeltjes || Schuif mar de BAK in || 702 [[Bestand: KO-2020- (79).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (79).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 28 | + | | DKO || 5 || 28 || CV de Trotse Pauwen || Bij de Pauwen kunde aonschuive || 618 [[Bestand: KO-2020- (28).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (28).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 21 | + | | DKO || 6 || 21 || CV de Batsers 2.0 || Pa en ma un druk bestaon, <br>wij schuiven bij oma aon || 617 [[Bestand: KO-2020- (21).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (21).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 67 | + | | DKO || 7 || 67 || Ducky || Alle kippe op stok, schuif mar deur m'n kippehok || 610 [[Bestand: KO-2020- (67).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (67).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 38 | + | | DKO || 8 || 38 || De Party Girls || Schuif mar aon en laot Boemeldonck straole || 605 [[Bestand: KO-2020- (38).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (38).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 9 || 54 | + | | DKO || 9 || 54 || Duo Tik & Tok || In deze BAK schuiven de munten mej gemak || 571 [[Bestand: KO-2020- (54).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (54).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 10 || 31 | + | | DKO || 10 || 31 || CV de Bikse Brakken || Schuif mar (ban)aon || 563 [[Bestand: KO-2020- (31).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (31).jpg}}]] |
| + | |- | ||
| + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:KO-2020- (83).jpg |100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (83).jpg}}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 22 jun 2025 om 18:54
Op zaterdag 22 februari 2020 trok de kinderoptocht door Boemeldonck. De uitslag:
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
