Uitslag Grote Optocht (zondag 3 maart 2019: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (25 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Uitslag Grote Optocht zondag 3 maart 2019 | Uitslag Grote Optocht zondag 3 maart 2019 | ||
| + | |||
| + | ''Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.'' | ||
| + | |||
| + | [[Bestand:Juryrapport.png | 150px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/ZPRIEU2rgO8hmxy7 ]] Klik hier voor het juryrapport A-wagens | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 36 || Kleppers & Co || Hoog bezoek || 904 | + | | A || 1 || 36 || Kleppers & Co || Hoog bezoek || 904 [[Bestand: GO-2019-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-36.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Klepper]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 42 || CV de Nachtbraokers || Op weg naar Boemeldonck! || 876 | + | | A || 2 || 42 || CV de Nachtbraokers || Op weg naar Boemeldonck! || 876 [[Bestand: GO-2019-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-42.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Nachtbraokers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 68 || CV de Bikse BAK-se Bende || Harts-tocht naar Karnaval || 875 | + | | A || 3 || 68 || CV de Bikse BAK-se Bende || Harts-tocht naar Karnaval || 875 [[Bestand: GO-2019-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-68.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bixe Bakse Bende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 50 || CV de Zimkus || De kapellen terug in 't zadel || 769 | + | | A || 4 || 50 || CV de Zimkus || De kapellen terug in 't zadel || 769 [[Bestand: GO-2019-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-50.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Zimkus]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 24 || Black Eagles jr || Karnaval Festival || 768 | + | | A || 5 || 24 || Black Eagles jr || Karnaval Festival || 768 [[Bestand: GO-2019-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-24.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 12 || CV de Meelballen || We doen nog un rondje || 729 | | + | | A || 6 || 12 || CV de Meelballen || We doen nog un rondje || 729 [[Bestand: GO-2019-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-12.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Meelballen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 46 || CV de Japjuinen || Was 't altijd maar zo'n feest || 706 | + | | A || 7 || 46 || CV de Japjuinen || Was 't altijd maar zo'n feest || 706 [[Bestand: GO-2019-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-46.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Japjuinen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 64 || CV de Leutlaaiers || De klokkenluider van Karnaval ! || 701 | + | | A || 8 || 64 || CV de Leutlaaiers || De klokkenluider van Karnaval ! || 701 [[Bestand: GO-2019-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-64.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Leutlaaiers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 9 || 30 || CV de Dwarsliggers || Dia de los Muertos! || 635 | + | | A || 9 || 30 || CV de Dwarsliggers || Dia de los Muertos! || 635 [[Bestand: GO-2019-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 10 || 56 || CV de Bixe Draoke || Wij zen in d'n olie! || 560 | + | | A || 10 || 56 || CV de Bixe Draoke || Wij zen in d'n olie! || 560 [[Bestand: GO-2019-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-56.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bixe Draoke]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 11 || 18 || CV Ga Nou ! || Hofkapel, speul nog 'ns un nummerke || 515 | + | | A || 11 || 18 || CV Ga Nou ! || Hofkapel, speul nog 'ns un nummerke || 515 [[Bestand: GO-2019-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-18.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ga Nou]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 | + | | A || 12 || 60 || CV Bende gek!? || We zoeke 't hogerop || 474 [[Bestand: GO-2019-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-60.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende Gek]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852 | + | | B || 1 || 15 || CV de Lolmakers || De kartrekkers van Boemeldonck || 852 [[Bestand: GO-2019-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-15.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmakers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 53 || CV Piendraod || Wille we op ôs eige, valt er op de Beek niks te krijge! || 792 | + | | B || 2 || 53 || CV Piendraod || Wille we op ôs eige, <br>valt er op de Beek niks te krijge! || 792 [[Bestand: GO-2019-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 70 || De Pruttels || Altijd de hoofdprijs || 759 | + | | B || 3 || 70 || De Pruttels || Altijd de hoofdprijs || 759 [[Bestand: GO-2019-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 71 || CV Biksmengmix || D'n Bikse Bergen || 664 | + | | B || 4 || 71 || CV Biksmengmix || D'n Bikse Bergen || 664 [[Bestand: GO-2019-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 21 || CV de Joppers || De feestmotor || 651 | + | | B || 5 || 21 || CV de Joppers || De feestmotor || 651 [[Bestand: GO-2019-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 69 || CV de Knackers || Ons schoon Boemeldonck || 612 | + | | B || 6 || 69 || CV de Knackers || Ons schoon Boemeldonck || 612 [[Bestand: GO-2019-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 27 || CV Geen Idee || | + | | B || 7 || 27 || CV Geen Idee || || 587 [[Bestand: GO-2019-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 | + | | B || 8 || 39 || CV de Boemelbende || Meej karnaval zen we in de wolke || 529 [[Bestand: GO-2019-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-39.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Boemelbende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 | + | | B || 9 || 33 || CV Kiwisensatie || Kiwisensatie heeft eindelijk Preis || 525 [[Bestand: GO-2019-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 28 || Femmekes Molen de Beerstraat || Hedde gij ok mot gehad? || 781 | + | | C || 1 || 28 || Femmekes Molen de Beerstraat || Hedde gij ok mot gehad? || 781 [[Bestand: GO-2019-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 65 || CV Datdoetieandersnooit || Wil jij misschien mijn laadpaal even zien || 767 | + | | C || 2 || 65 || CV Datdoetieandersnooit || Wil jij misschien mijn laadpaal even zien || 767 [[Bestand: GO-2019-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 51 || CV de Kriebels || We staon beeldig op dun nieuwe MAR(c)T || 766 | + | | C || 3 || 51 || CV de Kriebels || We staon beeldig op dun nieuwe MAR(c)T || 766 [[Bestand: GO-2019-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 63 || Roosje || Plakband || 755 | + | | C || 4 || 63 || Roosje || Plakband || 755 [[Bestand: GO-2019-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 | + | | C || 5 || 54 || CV De Kat z'n Viool || Glasseks || 739 [[Bestand: GO-2019-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, dames meej balle, doar kunde wa meej || 727 | + | | C || 6 || 16 || Lamedamaordoen || Manne in de raod van elluf is pasee, <br>dames meej balle, doar kunde wa meej || 727 [[Bestand: GO-2019-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723 | + | | C || 7 || 19 || 10 Misschien…?! || Lijmdansers || 723 [[Bestand: GO-2019-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 58 || CV De Steunpinten || We slaon 'n jaorke over || 712 | + | | C || 8 || 58 || CV De Steunpinten || We slaon 'n jaorke over || 712 [[Bestand: GO-2019-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 47 || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || We hebbuh un Kaouw gevat || 697 | + | | C || 9 || 47 || CV Ut Boemeltrio & Co ft. De 3 portjes || We hebbuh un Kaouw gevat || 697 [[Bestand: GO-2019-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 38 || CV In ons Nopkes || Fiet Fieuw! Vrouwvakkers || 688 | + | | C || 10 || 38 || CV In ons Nopkes || Fiet Fieuw! Vrouwvakkers || 688 [[Bestand: GO-2019-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 31 || Kebeppie || De pliesie treedt hard op || 676 | + | | C || 11 || 31 || Kebeppie || De pliesie treedt hard op || 676 [[Bestand: GO-2019-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 25 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Spetterend showkorps || 670 | + | | C || 12 || 25 || K.E.K. Kletsen en Kilometers || Spetterend showkorps || 670 [[Bestand: GO-2019-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 35 || CV de Halve Zole || Boemeldoncks Algemjeen Kaampioenschap (BAK) Sgwôônsprienguh || 663 | + | | C || 13 || 35 || CV de Halve Zole || Boemeldoncks Algemjeen Kaampioenschap (BAK) <br>Sgwôônsprienguh || 663 [[Bestand: GO-2019-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 | + | | C || 14 || 49 || CV de Bakvinders || We hebben un plakbaand || 656 [[Bestand: GO-2019-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging | + | | C || 15 || 11 || Rooms Katholieke Karnavals Vereniging <br>H.M.N.U.W.G.V.W.E.W.T.N.M.G.D.D.V. || Blefde plakke!,dan kunde d'n leste bobslee pakke || 633 [[Bestand: GO-2019-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 | + | | C || 16 || 23 || CV 't Biks Broedsel || We hebbe nun GROTE ROL in dun optocht! || 630 [[Bestand: GO-2019-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 17 || 43 || PCV de Atoompjes || Neie,da ga nie || 617 | + | | C || 17 || 43 || PCV de Atoompjes || Neie,da ga nie || 617 [[Bestand: GO-2019-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 18 || 40 || Samengeraapt zootje || Meej karnaval wille we gere gas geve || 614 | + | | C || 18 || 40 || Samengeraapt zootje || Meej karnaval wille we gere gas geve || 614 [[Bestand: GO-2019-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 | + | | C || 19 || 61 || CV Bijeen geraapt || We zen deur dun mand gevalle || 595 [[Bestand: GO-2019-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Sorry, Makreel effkes langs? || 831 | + | | D || 1 || 29 || KV de allerirste Boemeldonckse vrijwillige amateur<br>hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Sorry, Makreel effkes langs? || 831 [[Bestand: GO-2019-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 | + | | D || 2 || 44 || Do Drietos || Wij zijn dit jaor dun droad kwijt || 819 [[Bestand: GO-2019-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 22 || Die 2 || t Bleft 'n Gok || 786 | + | | D || 3 || 22 || Die 2 || t Bleft 'n Gok || 786 [[Bestand: GO-2019-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 17 || De Vrolijke Vrienden || De pliesie treedt hard op,meej carnaval || 771 | + | | D || 4 || 17 || De Vrolijke Vrienden || De pliesie treedt hard op,meej carnaval || 771 [[Bestand: GO-2019-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 20 || Ut Span || Ok wij hebbe trapondersteuning || 764 | + | | D || 5 || 20 || Ut Span || Ok wij hebbe trapondersteuning || 764 [[Bestand: GO-2019-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 62 || Zusters Delicatessen || We zen aongekomme!! || 751 | + | | D || 6 || 62 || Zusters Delicatessen || We zen aongekomme!! || 751 [[Bestand: GO-2019-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || || Troel en Trui || De Curlingmama's || 728 | + | | D || 7 || || Troel en Trui || De Curlingmama's || 728 |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 37 || De Goeje Meskes || We blève plakke, want we hebbe veul stof om over te praote || 711 | + | | D || 8 || 37 || De Goeje Meskes || We blève plakke, want we hebbe veul stof<br>om over te praote || 711 [[Bestand: GO-2019-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 55 || CV de Batabieren || Blefde plakke vur ôôs | + | | D || 9 || 55 || CV de Batabieren || Blefde plakke vur ôôs lapdaans¬?! || 672 [[Bestand: GO-2019-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 59 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Een optochtidee? Van ‘t jaor komme we d’r nie uit… || 667 | + | | D || 10 || 59 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || Een optochtidee? <br>Van ‘t jaor komme we d’r nie uit… || 667 [[Bestand: GO-2019-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 57 || CV Knapzat || We blijve aon mekaar plakke || 661 | + | | D || 11 || 57 || CV Knapzat || We blijve aon mekaar plakke || 661 [[Bestand: GO-2019-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 48 || Duo Dakloos || Duo dakloos steigert door d'n Beek || 646 | + | | D || 12 || 48 || Duo Dakloos || Duo dakloos steigert door d'n Beek || 646 [[Bestand: GO-2019-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 13 || CV dun Wim en dun Christ || Russiche inmenging in Boemeldonckse optocht? || 643 | + | | D || 13 || 13 || CV dun Wim en dun Christ || Russiche inmenging in Boemeldonckse optocht? || 643 [[Bestand: GO-2019-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 67 || CV Wit ik veul || Utsloatnergens op || 637 | + | | D || 14 || 67 || CV Wit ik veul || Utsloatnergens op || 637 [[Bestand: GO-2019-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 45 || CV de Egeltjes || Love is in the bair || 358 | + | | D || 15 || 45 || CV de Egeltjes || Love is in the bair || 358 [[Bestand: GO-2019-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 32 || CV de Kriebels. || ik HAK d’n optocht door || 762 | + | | E || 1 || 32 || CV de Kriebels. || ik HAK d’n optocht door || 762 [[Bestand: GO-2019-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 41 || D'n Gerrit || D'n Gerrit bleft plakke || 721 | + | | E || 2 || 41 || D'n Gerrit || D'n Gerrit bleft plakke || 721 [[Bestand: GO-2019-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 34 || Roosje Lampe Cordang || Poepie chique || 695 | + | | E || 3 || 34 || Roosje Lampe Cordang || Poepie chique || 695 [[Bestand: GO-2019-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 14 || CV de Peulenschillen || Traag wiefie || 663 | + | | E || 4 || 14 || CV de Peulenschillen || Traag wiefie || 663 [[Bestand: GO-2019-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 5 || 66 || D'n BOB van Boemeldonck || K'eb ok unne zaodlozing || 641 | + | | E || 5 || 66 || D'n BOB van Boemeldonck || K'eb ok unne zaodlozing || 641 [[Bestand: GO-2019-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 6 || 52 || De Klungel || Alles bleft aon mijn plakke || 629 | + | | E || 6 || 52 || De Klungel || Alles bleft aon mijn plakke || 629 [[Bestand: GO-2019-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: GO-2019-52.jpg}}]] |
| + | |- | ||
| + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:PRW-2019.JPG|100px | thumb| link={{filepath: PRW-2019.JPG}}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 22 jun 2025 om 18:29
Uitslag Grote Optocht zondag 3 maart 2019
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
