Gevolg 2020-2021: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 117: | Regel 117: | ||
| Senaat || Jan || van de Koedijk || Namens Hofkapel | | Senaat || Jan || van de Koedijk || Namens Hofkapel | ||
|- | |- | ||
| − | | Senaat || vacature || Namens Gevolg | + | | Senaat || vacature || || Namens Gevolg |
|- | |- | ||
| Senaat || Tjeerd || Vissers || Namens Raad van Elf | | Senaat || Tjeerd || Vissers || Namens Raad van Elf | ||
Huidige versie van 25 apr 2021 om 15:43
De volgende personen vormde samen het gevolg in het seizoen 2020-2021:
| Rol | Roepnaam | Achternaam | Aanvullende info |
|---|---|---|---|
| Prins | - | ||
| Hofdame | - | ||
| Hofdame | - | ||
| Dansmarietjes | - | ||
| Dansmarietjes | - | ||
| Dansmarietjes | - | ||
| Dansmarietjes | - | ||
| Dansmarietjes | - | ||
| Dansmarietjes | - | ||
| Dansmarietjes | - | ||
| Dansmarietjes | Melanie | Schalk | Leidster Dansmarietjes |
| Dansmarietjes | Freeke | van Gils | Leidster Dansmarietjes |
| Raad van Elf | Tjeerd | Vissers | Kapitein |
| Raad van Elf | Martijn | Schouten | Adjudant |
| Raad van Elf | Wilfried | Foesenek | Lid |
| Raad van Elf | Arnoud | Genefaas | Lid |
| Raad van Elf | Edwin | Janssen | Lid |
| Raad van Elf | vacature | ||
| Raad van Elf | vacature | ||
| Raad van Elf | Justin | Brouwer | Lid |
| Raad van Elf | Julian | van Paeschen | Lid |
| Raad van Elf | Joost | Koolen | Lid |
| Raad van Elf | Gwen | Van de Koedijk | Lid |
| Gevolg | vacature | Major Domus | |
| Gevolg | Jack | Jorissen | Opper Plissie |
| Gevolg | Dré | Gelens | Opper Orde Bewaarder |
| Gevolg | Jeroen | Romers | Hoffotograaf |
| Gevolg | Dennis | Jorissen | Hoflivreier |
| Gevolg | Kimberley | Spronk | Hoflivreier |
| Gevolg | vacature | Hofnar | |
| Gevolg | Willem | Halters | Hofmachinist |
| Hofkapel | Jan | van de Koedijk | Hofkapelmeester |
| Hofkapel | Calvin | Goos | Lid |
| Hofkapel | Jasper | Vriends | Lid |
| Hofkapel | Jack | Huijbregts | Lid |
| Hofkapel | René | Huijbregts | Lid |
| Hofkapel | Yvonne | Huijbregts | Lid |
| Hofkapel | Jos | Sweep | Lid |
| Hofkapel | Kees | Gommers | Lid |
| Hofkapel | Denise | Rovers | Lid |
| Hofkapel | Sanne | Gommers | Lid |
| Hofkapel | Jacqueline | Klaassen | Lid |
| Hofkapel | Pieter | Musters | Lid |
| Hofkapel | Astrid | Foesenek | Lid |
| Hofkapel | Jack | Vissers | Lid |
| Bestuur | John | Meeuwissen | Voorzitter |
| Bestuur | Robbert | Janssen | Secretaris |
| Bestuur | Lars | Lauwen | Penningmeester |
| Bestuur | Nancy | Giesbergen | Vice-voorzitter |
| Bestuur | Stan | de Graaf | Lid |
| Bestuur | Mark | Verheijen | Lid |
| Bestuur | Arjan | van Gils | Lid |
| Senaat | Koen | Dielemans | Namens Clubs |
| Senaat | Mark | Marijnissen | Namens Clubs |
| Senaat | Jessie | Halters | Namens Clubs |
| Senaat | Edwin | Dekkers | Namens Clubs |
| Senaat | Jan | van de Koedijk | Namens Hofkapel |
| Senaat | vacature | Namens Gevolg | |
| Senaat | Tjeerd | Vissers | Namens Raad van Elf |
| Senaat | Claudia | van Dongen | Namens Bevolking |
| Senaat | Addie | Korsten | Namens Bevolking |
| Senaat | Dick | Jonk | Namens Bevolking |
| Senaat | Carla | van Eijk | Namens Stille Medewerkers |
| Senaat | Rolph | Kavelaars | Namens Kapellen |
