De Boemeldoncker: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Deze waardering kan maximaal 1 x per jaar worden uitgereikt aan een Karnavalsvierder die grote verdiensten heeft voor de Prinsenbeekse gemeenschap {| class="wikita...') |
|||
| (14 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | + | De Boemeldoncker is in 1989 ingesteld en nadien uitgereikt aan: | |
| − | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Jaar !! Roepnaam !! Achternaam | ! Jaar !! Roepnaam !! Achternaam | ||
|- | |- | ||
| − | | 1989 || Anton || | + | | 1989 || Anton || van den Eijnden |
|- | |- | ||
| 1990 || Theo || Gelens | | 1990 || Theo || Gelens | ||
|- | |- | ||
| − | | 1991 || Jan || | + | | 1991 || Jan || van de Hoven |
|- | |- | ||
| − | | 1992 || Leo || | + | | 1992 || Leo || van de Broek |
|- | |- | ||
| 1993 || Jan || Franken | | 1993 || Jan || Franken | ||
|- | |- | ||
| − | | 1994 || Toon || Craen | + | | 1994 || Toon || de Craen |
|- | |- | ||
| − | | 1995 || Piet || Nijs | + | | 1995 || Piet || de Nijs |
|- | |- | ||
| 1996 || Janus || Oomen | | 1996 || Janus || Oomen | ||
|- | |- | ||
| − | | 1997 || Kees-Jan || Vet | + | | 1997 || Kees-Jan || de Vet |
|- | |- | ||
| − | | 1998 || Jan || Tilburg | + | | 1998 || Jan || van Tilburg |
|- | |- | ||
| − | | 1999 || Theo en Annemiek || | + | | 1999 || Theo en Annemiek || van den Hoven |
|- | |- | ||
| 2000 || Kees || Oomen | | 2000 || Kees || Oomen | ||
| Regel 30: | Regel 29: | ||
| 2001 || Huib || Jansen | | 2001 || Huib || Jansen | ||
|- | |- | ||
| − | | 2002 || Jan || Craen | + | | 2002 || Jan || de Craen |
|- | |- | ||
| 2003 || Pastor Piet || Schakenraad | | 2003 || Pastor Piet || Schakenraad | ||
| Regel 38: | Regel 37: | ||
| 2005 || Piet || Houtepen | | 2005 || Piet || Houtepen | ||
|- | |- | ||
| − | | 2006 || Frans || Geel | + | | 2006 || Frans || van Geel |
|- | |- | ||
| − | | 2007 || Carola || | + | | 2007 || Carola || van der Meer |
|- | |- | ||
| 2008 || Wout || Timmers | | 2008 || Wout || Timmers | ||
| Regel 50: | Regel 49: | ||
| 2012 || Carlos || Staelens | | 2012 || Carlos || Staelens | ||
|- | |- | ||
| − | | 2013 || Aldert || Meurs | + | | 2013 || Aldert || van Meurs |
|- | |- | ||
| 2014 || Henny || Boot | | 2014 || Henny || Boot | ||
|- | |- | ||
| − | | 2015 || Ad || Melis | + | | 2015 || Ad || van Melis |
|- | |- | ||
| 2016 || Sylvia || Vincenten | | 2016 || Sylvia || Vincenten | ||
| Regel 65: | Regel 64: | ||
|- | |- | ||
| 2020 || Wilfried || Foesenek | | 2020 || Wilfried || Foesenek | ||
| + | |- | ||
| + | | 2022 || Rien en Marian || Martens | ||
| + | |- | ||
| + | | 2023 || Jasper || Korving | ||
| + | |- | ||
| + | | 2024 || John || Meeuwissen | ||
| + | |- | ||
| + | | 2025 || Rien || van Gils | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 3 aug 2025 om 09:44
De Boemeldoncker is in 1989 ingesteld en nadien uitgereikt aan:
| Jaar | Roepnaam | Achternaam |
|---|---|---|
| 1989 | Anton | van den Eijnden |
| 1990 | Theo | Gelens |
| 1991 | Jan | van de Hoven |
| 1992 | Leo | van de Broek |
| 1993 | Jan | Franken |
| 1994 | Toon | de Craen |
| 1995 | Piet | de Nijs |
| 1996 | Janus | Oomen |
| 1997 | Kees-Jan | de Vet |
| 1998 | Jan | van Tilburg |
| 1999 | Theo en Annemiek | van den Hoven |
| 2000 | Kees | Oomen |
| 2001 | Huib | Jansen |
| 2002 | Jan | de Craen |
| 2003 | Pastor Piet | Schakenraad |
| 2004 | Kees | Franken |
| 2005 | Piet | Houtepen |
| 2006 | Frans | van Geel |
| 2007 | Carola | van der Meer |
| 2008 | Wout | Timmers |
| 2009 | Jan | Tankink |
| 2010 | Ad en Henny | Korving |
| 2012 | Carlos | Staelens |
| 2013 | Aldert | van Meurs |
| 2014 | Henny | Boot |
| 2015 | Ad | van Melis |
| 2016 | Sylvia | Vincenten |
| 2017 | Herman | Nouwen |
| 2018 | Peter en Anja | van Gils |
| 2019 | Janes | Otto |
| 2020 | Wilfried | Foesenek |
| 2022 | Rien en Marian | Martens |
| 2023 | Jasper | Korving |
| 2024 | John | Meeuwissen |
| 2025 | Rien | van Gils |
