Uitslag Grote optocht 13 februari 1972: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (9 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 49 || De Hangijzers || Het gat van Witteveen || 1290,5 | + | | A || 1 || 49 || De Hangijzers || Het gat van Witteveen || 1290,5 [[Bestand:GO-1972-49.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-49.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 36 || De Vuurfreters || De Sexshop op onze moddermarkt || 1143 | + | | A || 2 || 36 || De Vuurfreters || De Sexshop op onze moddermarkt || 1143 [[Bestand:GO-1972-36.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-36.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 45 || De Black Eagles || Wat zien ik, olleke bolleke || 1142,5 | + | | A || 3 || 45 || De Black Eagles || Wat zien ik, olleke bolleke || 1142,5 [[Bestand:GO-1972-45.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-45.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 24 || De Oekels || Hondenplantsoen || 1142,5 | + | | A || 4 || 24 || De Oekels || Hondenplantsoen || 1142,5 [[Bestand:GO-1972-24.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-24.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 29 || De Doelrakkers || van de Bak op de zak || 1123 | + | | A || 5 || 29 || De Doelrakkers || van de Bak op de zak || 1123 [[Bestand:GO-1972-29.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-29.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 43 || De Leuttappers || De grootste mauwerd (kletsmajoor) || 1013 | + | | A || 6 || 43 || De Leuttappers || De grootste mauwerd (kletsmajoor) || 1013 [[Bestand:GO-1972-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-43.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 38 || De Nachtpitjes || Van voor naar achter- van links naar rechts || 967,5 | + | | A || 7 || 38 || De Nachtpitjes || Van voor naar achter- van links naar rechts || 967,5 [[Bestand:GO-1972-38.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-38.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 30 || De Vetkluivers || De Snertbak || 955 | + | | A || 8 || 30 || De Vetkluivers || De Snertbak || 955 || |
|- | |- | ||
| − | | A || 9 || 42 || De Bokken || Er is 'n tijd van komen en van gaan || 938 | + | | A || 9 || 42 || De Bokken || Er is 'n tijd van komen en van gaan || 938 [[Bestand:GO-1972-42.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-42.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 10 || 34 || De Zandhazen || De doofput van de maatschappij || 912,5 | + | | A || 10 || 34 || De Zandhazen || De doofput van de maatschappij || 912,5 || |
|- | |- | ||
| − | | A || || 50 || t Schraopsul || Duk't er is in || | + | | A || || 50 || t Schraopsul || Duk't er is in || || |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 49a || Klippels || Terug uit Adis Abeba || 930 | + | | B || 1 || 49a || Klippels || Terug uit Adis Abeba || 930 || |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 35 || De Strikkers || Dit is het jaar van de Whisky || 842,5 | + | | B || 2 || 35 || De Strikkers || Dit is het jaar van de Whisky || 842,5 [[Bestand:GO-1972-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-35.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 37 || De Fiasco's || Geen fiasco met de fiasco's || 778 | + | | B || 3 || 37 || De Fiasco's || Geen fiasco met de fiasco's || 778 || |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 27 || De Maespappers || Al maakt Drees het ons niet naar de zin. We worden er dik tegen in || 960 | + | | C || 1 || 27 || De Maespappers || Al maakt Drees het ons niet naar de zin. We worden er dik tegen in || 960 [[Bestand:GO-1972-27.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-27.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 23 || De Meppers || Boemeldonck is bij de tijd || 957,5 | + | | C || 2 || 23 || De Meppers || Boemeldonck is bij de tijd || 957,5 || |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 22 || De Stufkes || Wij slingeren Boemeldonck door || 942,5 | + | | C || 3 || 22 || De Stufkes || Wij slingeren Boemeldonck door || 942,5 || |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 33 || De Zwoertjes || De begrafenis van de leste kinkpuuit || 927,5 | + | | C || 4 || 33 || De Zwoertjes || De begrafenis van de leste kinkpuuit || 927,5 [[Bestand:GO-1972-33.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-33.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 31 || Blikke billen || Wat 'n lol, 't bejaardenhuis mot vol || 870 | + | | C || 5 || 31 || Blikke billen || Wat 'n lol, 't bejaardenhuis mot vol || 870 [[Bestand:GO-1972-31.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-31.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 46 || De Duitenkluivers || Drees neemt ons in de tang || 837,5 | + | | C || 6 || 46 || De Duitenkluivers || Drees neemt ons in de tang || 837,5 [[Bestand:GO-1972-46.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-46.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 41 || De Kikkers || De Kikkers presenteren zich || 835 | + | | C || 7 || 41 || De Kikkers || De Kikkers presenteren zich || 835 || |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 25 || De Bakfietsen || n Buikske is ôk nie alles || 798 | + | | C || 8 || 25 || De Bakfietsen || n Buikske is ôk nie alles || 798 [[Bestand:GO-1972-25.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-25.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || || 48 || De Erpelrooiers || Ons mesjien is kapot || | + | | C || || 48 || De Erpelrooiers || Ons mesjien is kapot || || |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 28 || Theo de Maespapper || Catwaezle || 900 | + | | E || 1 || 28 || Theo de Maespapper || Catwaezle || 900 [[Bestand:GO-1972-28.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-28.PNG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 39 || Piet de Jong || En daar zijn we dan || 887,5 | + | | E || 2 || 39 || Piet de Jong || En daar zijn we dan || 887,5 [[Bestand:GO-1972-39.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-39.JPG }}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 44 || De Deurdouwers || en 't gaot niet deur || 757,5 | + | | E || 3 || 44 || De Deurdouwers || en 't gaot niet deur || 757,5 || |
|- | |- | ||
| − | | K || || 21 || Jeugdharmonie Loon op Zand || || | + | | K || || 21 || Jeugdharmonie Loon op Zand || || || |
|- | |- | ||
| − | | K || || 26 || Harmonie uit Rucphen || || | + | | K || || 26 || Harmonie uit Rucphen || || || |
|- | |- | ||
| − | | L || || 32 || Drumband de Hoge Vught || || | + | | L || || 32 || Drumband de Hoge Vught || || || |
|- | |- | ||
| − | | L || || 40 || drumband uit Zevenbergsehoek || || | + | | L || || 40 || drumband uit Zevenbergsehoek || || || |
|- | |- | ||
| − | | L || || 47 || drumband de Kielegatters || || | + | | L || || 47 || drumband de Kielegatters || || || |
| + | |- | ||
| + | | BAK|| || || Prinsenwagen || || [[Bestand:GO-1972-prw.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-prw.jpg }}]] | ||
| + | |- | ||
| + | | BAK || || || Dansmarietjes en Boemeltrein || || [[Bestand:GO-1972-BAK.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1972-BAK.jpg }}]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 13 apr 2024 om 11:51
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 49 | De Hangijzers | Het gat van Witteveen | 1290,5 | |
| A | 2 | 36 | De Vuurfreters | De Sexshop op onze moddermarkt | 1143 | |
| A | 3 | 45 | De Black Eagles | Wat zien ik, olleke bolleke | 1142,5 | |
| A | 4 | 24 | De Oekels | Hondenplantsoen | 1142,5 | |
| A | 5 | 29 | De Doelrakkers | van de Bak op de zak | 1123 | |
| A | 6 | 43 | De Leuttappers | De grootste mauwerd (kletsmajoor) | 1013 | |
| A | 7 | 38 | De Nachtpitjes | Van voor naar achter- van links naar rechts | 967,5 | |
| A | 8 | 30 | De Vetkluivers | De Snertbak | 955 | |
| A | 9 | 42 | De Bokken | Er is 'n tijd van komen en van gaan | 938 | |
| A | 10 | 34 | De Zandhazen | De doofput van de maatschappij | 912,5 | |
| A | 50 | t Schraopsul | Duk't er is in | |||
| B | 1 | 49a | Klippels | Terug uit Adis Abeba | 930 | |
| B | 2 | 35 | De Strikkers | Dit is het jaar van de Whisky | 842,5 | |
| B | 3 | 37 | De Fiasco's | Geen fiasco met de fiasco's | 778 | |
| C | 1 | 27 | De Maespappers | Al maakt Drees het ons niet naar de zin. We worden er dik tegen in | 960 | |
| C | 2 | 23 | De Meppers | Boemeldonck is bij de tijd | 957,5 | |
| C | 3 | 22 | De Stufkes | Wij slingeren Boemeldonck door | 942,5 | |
| C | 4 | 33 | De Zwoertjes | De begrafenis van de leste kinkpuuit | 927,5 | |
| C | 5 | 31 | Blikke billen | Wat 'n lol, 't bejaardenhuis mot vol | 870 | |
| C | 6 | 46 | De Duitenkluivers | Drees neemt ons in de tang | 837,5 | |
| C | 7 | 41 | De Kikkers | De Kikkers presenteren zich | 835 | |
| C | 8 | 25 | De Bakfietsen | n Buikske is ôk nie alles | 798 | |
| C | 48 | De Erpelrooiers | Ons mesjien is kapot | |||
| E | 1 | 28 | Theo de Maespapper | Catwaezle | 900 | |
| E | 2 | 39 | Piet de Jong | En daar zijn we dan | 887,5 | |
| E | 3 | 44 | De Deurdouwers | en 't gaot niet deur | 757,5 | |
| K | 21 | Jeugdharmonie Loon op Zand | ||||
| K | 26 | Harmonie uit Rucphen | ||||
| L | 32 | Drumband de Hoge Vught | ||||
| L | 40 | drumband uit Zevenbergsehoek | ||||
| L | 47 | drumband de Kielegatters | ||||
| BAK | Prinsenwagen | |||||
| BAK | Dansmarietjes en Boemeltrein |
