Onderscheidingen 2017-2018: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Onderscheiding !! | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) |
|- | |- | ||
| − | | Gouden Boemel || | + | | Gouden Boemel || Leon || Nagelkerke || grote bestuurlijke en karnavaleske diensten |
|- | |- | ||
| − | | Zilveren | + | | Zilveren Speld || Ton || de Peijper || grote bestuurlijke verdiensten |
|- | |- | ||
| − | | Boemeldoncker | + | | Boemeldoncker || Peter en Anja || van Gils || vele verdiensten voor het Prinsenbeekse verenigingswerk, diverse clubs en de BAK |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde | + | | Grootorde || Joey || de Klerk || Stampers (voorzitter, secretaris, penningmeester) |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde | + | | Grootorde || Wim || Kuijpers || Bouwadres dwarsliggers en lolbroeken |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde | + | | Grootorde || Toon || Lauwen || vele verdiensten voor clubs en BAK |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde | + | | Grootorde || Jaap || Rutten || B(R)AK-kletser, motivator leutlaaiers, jeugdraad |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde || Sjef || van de Buijs || vele BAK-verdiensten met name BAK-zittingen en sponsoring |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde met kruis || Jac || Beekers || Vele BAK-commissies / verdiensten |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde met kruis || John || Boere || steun en toeverlaat voor vele bouwclubs |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde met kruis || Arno || Braspenning || Bouwer, BAK-vrijwilliger, Bouwadres |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde || | + | | Grootorde met kruis || Peter || de Graaf || vele en langdurige verdiensten voor clubs (incl Black Eagles) en BAK |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Biemans || stille vrijwilliger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mario || Boere || vrijwilliger opbouwen kindercarnaval |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Edwin || Boeren || Bouwer Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Hans || bogers || stille vrijwilliger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jeroen || Boot || vrijwilliger opbouwen kindercarnaval |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || John || de Craen || bouwer mini-zandschuivers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Corné || de Ruijter || Black Eagels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anita || Foesenek || Platzakken en BAK ondersteuning |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Annette || Gommers || kapel 'Nou en' |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rens || Houtenpen || fanatieke bouwer en motivator vd club |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Andries || Hoven van de || vrijwilliger opbouwen kindercarnaval |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Huijbregts || stille vrijwilliger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Jacobs || Hagedonk bewoner |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Pim || Joosen || Apenkoppen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rien || Koeken || stille vrijwilliger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Kees || Logten || stille vrijwilliger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tom || Marjinissen || bouwer Japjuinen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Youp || Meeuwissen || bouwer Ga Nou |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dineke || Nijboer || Batabieren, BAK vrijwilliger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jurgen || Nooren || Platzakken en BAK ondersteuning via Brandweer |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Barry || Nuiten || scouting Prinsenbeek |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Joost || Oostelbos || Montesori (Apollo) |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Martijn || Poppelaars || Bouwadres, levering zeilwagens |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ad || Roelen || Bouwadres diverse clubs |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Raoul || van Aert || CV de Kwêkers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sven || van Beek || Matties |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stefan || van Boekel || Griffioen school |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Niels || van de Heiligenberg || Matties |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tim || van Meel || Bouwer Pruttels |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Gerrit || Verhoeven || vrijwilliger plaatsen jurywagens optochten |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Maarten || Verpaalen || bouwer dwarsliggers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Martijn || Verspeek || bouwer Ga Nou |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Jos || Bastiaansen || schoonvader van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Lenie || Bastiaansen || schoonmoeder van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Mariëlle || Bastiaansen || schoonzus van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Nancy || Bastiaansen || partner van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || || | + | | Huisorde || Richard || Berg van de || uitbater thuiscafe diverse clubs |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Prins || Daan || Gastheer Prinsgeburen in Kielegat |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Coen || de Graaf || President kapellencommissie |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Ingrid || de Graaf || Vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Arno || de Vries || Balken vriend van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Coen || Dielemans || Japjuinen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Adrienne || Diepstraten-Bayings || moeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Joop || Ende van de || bekende prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Niels || Heijmans || vriend van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || || | + | | Huisorde || Ad || Hurks || Balken vriend van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Boet || Koks || jeugdprins Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Daan || Korsten || zoon van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Helmi || Korsten || zus van de grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Sam || Korsten || zoon van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Willem || Losecaat van Nouhuys || huisvriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Jack || Machielsen || Balken vriend van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Timon || Machielsen || jeugdprins Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Robbert-Jan || Matthee || Balken vriend van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Ward || Monnee || vriend van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Jan || Poppelaars || vriend van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Carlo || Roovers || vriend prins (wiedergutmachung) |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Ine || Sweep || bouwadres de Herrieschoppers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Toon || Sweep || bouwadres de Herrieschoppers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Lola || Thijssen || jeugdprinses Griffioen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Wies || van de Goorbergh || jeugdprinses Horizon |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Bas || van der Poel || zwager van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Juultje || van Dongen || huisvriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Wies || van Dongen || Balken vriend van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Kees || van Helteren || Vetkluivers |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || || | + | | Huisorde || Lars || van Oirschot || Japjuinen |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Marc || van Opstal || vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Yannick || van Opstal || huisvriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || || | + | | Huisorde || Christien || van Roslmeulen || vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Mark || van Velzen || zwager van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || || | + | | Huisorde || Rian || van Velzen || schoonzus van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Bettina || Verdaasdonck || Pruttels / redder van de cup in de BK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Geert || Verdaasdonck || Pruttels / redder van de cup in de BK |
|- | |- | ||
| − | | Huisorde || | + | | Huisorde || Willem || Vermeulen || vriend van de Grootvorst |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde 1x11 || Nancy || Giesbergen || BAK-bestuur en 1 jaar hofdame |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde 1x11 || Jasper || Korving || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde 1x11 || Gwen || van de Koedijk || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde 1x11 || John || van Paeschen || Major Domus en Rv11 |
|- | |- | ||
| − | | Bjizondere huisorde | + | | Bjizondere huisorde 3x11 || Wim || Dielemans || Hofmachinist en nog veel meer |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Aliuska || beekers || Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Anke || Bloemheuvel || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Marloes || Brouwers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Pleun || Colsen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Stan || de Graaf || BAK-bestuur, bestuurslid |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Ton || de Peijper || BAK-bestuur, bestuurslid |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Sophie || den Otter || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || anne || Dielemans || medewerker |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || medewerker |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Maureen || Diepstraten || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || || | + | | Bijzondere Huisorde || René || Domstorff || BAK-bestuur, sik |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Floor || Duijs || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Dre || Gelens || medewerker |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Arnoud || Genefaas || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Nancy || Giesbergen || BAK-bestuur, bestuurslid |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Kees || Gommers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Sanne || Gommers || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || || | + | | Bijzondere Huisorde || Calvin || Goos || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Britt || Hilverda || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Jack || Huijbregts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || || | + | | Bijzondere Huisorde || Yvonne || Huijbregts || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Jansen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Dennis || Jongenelis || BAK-bestuur, bestuurslid |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || medewerker |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Jasper || Korving || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Lars || Lauwen || BAK-bestuur, penning |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Lint || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || John || Meeuwissen || BAK-bestuur, voorzitter |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Leon || Nagelkerke || BAK-bestuur, vice voorzitter |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Sophie || Nagelkerke || Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout van || medewerker |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere huisorde || || | + | | Bijzondere huisorde || John || Paeschen van || medewerker |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere Huisorde || Martijn || Ridder de || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Kiki || Rombouts || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Jeroen || Romers || medewerker |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || Raad van Elf, adjudant |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Laurens || Smolders || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Jessica || Spronk || begeleiding dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Tom || Spronk || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Jos || Sweep || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Hubert || Tijmensen || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Gwen || van de Koedijk || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Jan || van de Koedijk || Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Hans || van de Vijver || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Manu || van den Dungen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere Huisorde || | + | | Bijzondere Huisorde || Maud || van Gils || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Reinoud || van Overveld || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Verheijen || Raad van Elf, captain |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Verhoef || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Tjeerd || Vissers || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || walter || Watzeels || medewerker |
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 aug 2018 om 20:17
In het seizoen 2017-2018 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Gouden Boemel | Leon | Nagelkerke | grote bestuurlijke en karnavaleske diensten |
| Zilveren Speld | Ton | de Peijper | grote bestuurlijke verdiensten |
| Boemeldoncker | Peter en Anja | van Gils | vele verdiensten voor het Prinsenbeekse verenigingswerk, diverse clubs en de BAK |
| Grootorde | Joey | de Klerk | Stampers (voorzitter, secretaris, penningmeester) |
| Grootorde | Wim | Kuijpers | Bouwadres dwarsliggers en lolbroeken |
| Grootorde | Toon | Lauwen | vele verdiensten voor clubs en BAK |
| Grootorde | Jaap | Rutten | B(R)AK-kletser, motivator leutlaaiers, jeugdraad |
| Grootorde | Sjef | van de Buijs | vele BAK-verdiensten met name BAK-zittingen en sponsoring |
| Grootorde met kruis | Jac | Beekers | Vele BAK-commissies / verdiensten |
| Grootorde met kruis | John | Boere | steun en toeverlaat voor vele bouwclubs |
| Grootorde met kruis | Arno | Braspenning | Bouwer, BAK-vrijwilliger, Bouwadres |
| Grootorde met kruis | Peter | de Graaf | vele en langdurige verdiensten voor clubs (incl Black Eagles) en BAK |
| BAK orde | Jan | Biemans | stille vrijwilliger |
| BAK orde | Mario | Boere | vrijwilliger opbouwen kindercarnaval |
| BAK orde | Edwin | Boeren | Bouwer Joppers |
| BAK orde | Hans | bogers | stille vrijwilliger |
| BAK orde | Jeroen | Boot | vrijwilliger opbouwen kindercarnaval |
| BAK orde | John | de Craen | bouwer mini-zandschuivers |
| BAK orde | Corné | de Ruijter | Black Eagels |
| BAK orde | Anita | Foesenek | Platzakken en BAK ondersteuning |
| BAK orde | Annette | Gommers | kapel 'Nou en' |
| BAK orde | Rens | Houtenpen | fanatieke bouwer en motivator vd club |
| BAK orde | Andries | Hoven van de | vrijwilliger opbouwen kindercarnaval |
| BAK orde | Jan | Huijbregts | stille vrijwilliger |
| BAK orde | Johan | Jacobs | Hagedonk bewoner |
| BAK orde | Pim | Joosen | Apenkoppen |
| BAK orde | Rien | Koeken | stille vrijwilliger |
| BAK orde | Kees | Logten | stille vrijwilliger |
| BAK orde | Tom | Marjinissen | bouwer Japjuinen |
| BAK orde | Youp | Meeuwissen | bouwer Ga Nou |
| BAK orde | Dineke | Nijboer | Batabieren, BAK vrijwilliger |
| BAK orde | Jurgen | Nooren | Platzakken en BAK ondersteuning via Brandweer |
| BAK orde | Barry | Nuiten | scouting Prinsenbeek |
| BAK orde | Joost | Oostelbos | Montesori (Apollo) |
| BAK orde | Martijn | Poppelaars | Bouwadres, levering zeilwagens |
| BAK orde | Ad | Roelen | Bouwadres diverse clubs |
| BAK orde | Raoul | van Aert | CV de Kwêkers |
| BAK orde | Sven | van Beek | Matties |
| BAK orde | Stefan | van Boekel | Griffioen school |
| BAK orde | Niels | van de Heiligenberg | Matties |
| BAK orde | Tim | van Meel | Bouwer Pruttels |
| BAK orde | Gerrit | Verhoeven | vrijwilliger plaatsen jurywagens optochten |
| BAK orde | Maarten | Verpaalen | bouwer dwarsliggers |
| BAK orde | Martijn | Verspeek | bouwer Ga Nou |
| Huisorde | Jos | Bastiaansen | schoonvader van de Grootvorst |
| Huisorde | Lenie | Bastiaansen | schoonmoeder van de Grootvorst |
| Huisorde | Mariëlle | Bastiaansen | schoonzus van de Grootvorst |
| Huisorde | Nancy | Bastiaansen | partner van de Prins |
| Huisorde | Richard | Berg van de | uitbater thuiscafe diverse clubs |
| Huisorde | Prins | Daan | Gastheer Prinsgeburen in Kielegat |
| Huisorde | Coen | de Graaf | President kapellencommissie |
| Huisorde | Ingrid | de Graaf | Vriendin van de Prins |
| Huisorde | Arno | de Vries | Balken vriend van de Grootvorst |
| Huisorde | Coen | Dielemans | Japjuinen |
| Huisorde | Adrienne | Diepstraten-Bayings | moeder van de Prins |
| Huisorde | Joop | Ende van de | bekende prins |
| Huisorde | Niels | Heijmans | vriend van de Grootvorst |
| Huisorde | Ad | Hurks | Balken vriend van de Grootvorst |
| Huisorde | Boet | Koks | jeugdprins Horizon |
| Huisorde | Daan | Korsten | zoon van de Prins |
| Huisorde | Helmi | Korsten | zus van de grootvorst |
| Huisorde | Sam | Korsten | zoon van de Prins |
| Huisorde | Willem | Losecaat van Nouhuys | huisvriend van de Prins |
| Huisorde | Jack | Machielsen | Balken vriend van de Grootvorst |
| Huisorde | Timon | Machielsen | jeugdprins Griffioen |
| Huisorde | Robbert-Jan | Matthee | Balken vriend van de Grootvorst |
| Huisorde | Ward | Monnee | vriend van de Grootvorst |
| Huisorde | Jan | Poppelaars | vriend van de Grootvorst |
| Huisorde | Carlo | Roovers | vriend prins (wiedergutmachung) |
| Huisorde | Ine | Sweep | bouwadres de Herrieschoppers |
| Huisorde | Toon | Sweep | bouwadres de Herrieschoppers |
| Huisorde | Lola | Thijssen | jeugdprinses Griffioen |
| Huisorde | Wies | van de Goorbergh | jeugdprinses Horizon |
| Huisorde | Bas | van der Poel | zwager van de Grootvorst |
| Huisorde | Juultje | van Dongen | huisvriendin van de Prins |
| Huisorde | Wies | van Dongen | Balken vriend van de Grootvorst |
| Huisorde | Kees | van Helteren | Vetkluivers |
| Huisorde | Lars | van Oirschot | Japjuinen |
| Huisorde | Marc | van Opstal | vriend van de Prins |
| Huisorde | Yannick | van Opstal | huisvriendin van de Prins |
| Huisorde | Christien | van Roslmeulen | vriendin van de Prins |
| Huisorde | Mark | van Velzen | zwager van de Grootvorst |
| Huisorde | Rian | van Velzen | schoonzus van de Grootvorst |
| Huisorde | Bettina | Verdaasdonck | Pruttels / redder van de cup in de BK |
| Huisorde | Geert | Verdaasdonck | Pruttels / redder van de cup in de BK |
| Huisorde | Willem | Vermeulen | vriend van de Grootvorst |
| Bijzondere huisorde 1x11 | Nancy | Giesbergen | BAK-bestuur en 1 jaar hofdame |
| Bijzondere huisorde 1x11 | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde 1x11 | Gwen | van de Koedijk | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde 1x11 | John | van Paeschen | Major Domus en Rv11 |
| Bjizondere huisorde 3x11 | Wim | Dielemans | Hofmachinist en nog veel meer |
| Bijzondere huisorde | Aliuska | beekers | Hofdame |
| Bijzondere Huisorde | Anke | Bloemheuvel | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere Huisorde | Marloes | Brouwers | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Pleun | Colsen | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Stan | de Graaf | BAK-bestuur, bestuurslid |
| Bijzondere Huisorde | Ton | de Peijper | BAK-bestuur, bestuurslid |
| Bijzondere Huisorde | Sophie | den Otter | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | anne | Dielemans | medewerker |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | medewerker |
| Bijzondere Huisorde | Maureen | Diepstraten | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere Huisorde | René | Domstorff | BAK-bestuur, sik |
| Bijzondere Huisorde | Floor | Duijs | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Dre | Gelens | medewerker |
| Bijzondere huisorde | Arnoud | Genefaas | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Nancy | Giesbergen | BAK-bestuur, bestuurslid |
| Bijzondere Huisorde | Kees | Gommers | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Sanne | Gommers | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Calvin | Goos | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Britt | Hilverda | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Jack | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Yvonne | Huijbregts | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Jansen | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Dennis | Jongenelis | BAK-bestuur, bestuurslid |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | medewerker |
| Bijzondere Huisorde | Jasper | Korving | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Lars | Lauwen | BAK-bestuur, penning |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Lint | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | John | Meeuwissen | BAK-bestuur, voorzitter |
| Bijzondere Huisorde | Leon | Nagelkerke | BAK-bestuur, vice voorzitter |
| Bijzondere huisorde | Sophie | Nagelkerke | Hofdame |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout van | medewerker |
| Bijzondere huisorde | John | Paeschen van | medewerker |
| Bijzondere Huisorde | Martijn | Ridder de | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Kiki | Rombouts | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Jeroen | Romers | medewerker |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | Raad van Elf, adjudant |
| Bijzondere Huisorde | Laurens | Smolders | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Jessica | Spronk | begeleiding dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Tom | Spronk | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Jos | Sweep | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Hubert | Tijmensen | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Gwen | van de Koedijk | Hofkapel |
| Bijzondere Huisorde | Jan | van de Koedijk | Hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Hans | van de Vijver | Raad van Elf |
| Bijzondere Huisorde | Manu | van den Dungen | Dansmarietje |
| Bijzondere Huisorde | Maud | van Gils | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Reinoud | van Overveld | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Mark | Verheijen | Raad van Elf, captain |
| Bijzondere huisorde | Hans | Verhoef | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Tjeerd | Vissers | Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | walter | Watzeels | medewerker |
