Onderscheidingen 2015-2016: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (12 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
'''In het seizoen 2015-2016 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | '''In het seizoen 2015-2016 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:''' | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Onderscheiding !! Roepnaam !! Achternaam !! Motivatie (kort) | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Boemeldoncker || Sylvia || Vincenten || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Grootorde met kruis || Theo || Sprenkels || Black Eagles & BAC |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde met kruis || Johan || Timmers || Kreezie toezicht en afval reiniging |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Grootorde || Rien || Martens || Bouwadres Moi Gekloi, Beekse Opslag Kas |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde | + | | Grootorde || Anja || Busio || super vrijwilliger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Grootorde || Petra || Heer, de || super vrijwilliger jeugdzaken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Grootorde || Hans || Smits || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Grootorde || Mark || Verheijen || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Grootorde|| | + | | Grootorde || Hans || Verhoef || Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Grootorde || Willem || Halters || vrijwilliger bij veel verenigingen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Stefan || Kools || Bouwer CV Moi Gekloi / Zwabbers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Sjaak || Beek, van || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Ingrid || Graaf, de || Black Eagles |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Tony || Kleemans || BAK-krant |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Dré || Renne || Hagedonk |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Mathijs || Snijders || Swiruswadaanders |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rob || Sweep || de Klepperbekken |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Frank || Beentjes || Vrijwilliger van de BAK |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jop || Buijs, van de || de Matties |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jan || Koedijk, van de || vaste invaller Hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Anton || Timmers || CV de Batabieren, BAK-advertentie verkoper |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bart || Vermeulen || Bouwer CV de Stampers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Rudi || Aarts || Technicus en overall vrijwilliger |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Michel || Lammens || Bouw Advies Commissie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Johan || Joosen || Bouwadres Lolmakers en Apenkoppen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Monique || Joosen || Bouwadres Lolmakers en Apenkoppen |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bjorn || Steen, van || Ga Nou |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Chantal || Timmers || CV de Joppers |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Jon || Wit, de || BAK website en social media |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Bjorn || Opstal, van || Drie keer Roaije |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Els || Romers || Van Alles Wa |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK orde || Liselot || Visser || Drie keer Roaije |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Biemans || Medewerking sponsorborden |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Albert || Meeuwissen || Vriend van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Ben || Poppelaars || Vriend van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Ingrid || Aarts || Vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Rogier || Aarts || Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Sjors || Blommendaal || Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Patrick || Craen, de || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Marc || Dongen, van || Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Jeroen || Govers || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Rolf || Govers || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Rogier || Haasnoot || zwager van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Leentje || Hurks || Vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Patricia || Kalk || Schoonmoeder van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Astrid || Kempen, van || moeder van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Kees || Kempen, van || vader van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Suzanne || Kempen, van || Zus van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Marco || Kieboom, van de || Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Ad || Konings || Apollo school |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Hemme || Lotstra || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Ivo || Molkenboer || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Robbert || Oomen || Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Bas || Pol, van de || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Frank || Schalk || Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Annuchka || Spijkers || partner van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Joost || Spijkers || zwager van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Ben || Thijssen || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Mevr. || Thijssen || Vriendin van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Bas || Tolenaar || Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Dirk || Versteeg || Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Prins Thijn || Willemse || Griffioen school |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Prinses Annabel || || Griffioen school |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Resi || Beentjes || buurtbewoner van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Wilma || Gommers || buurtbewoner van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Maartje || Noten || buurtbewoner van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Anja || Riel, van || buurtbewoner van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Jan || Snellen || Vriend van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Rob || Stelt, van de || de Matties |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Frans || Renne || Vriend van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Wim || Renne || Vriend van de Prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Eric || Kampen, van || huisvriend |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Richard || Berg, van de || Vriend van de prins |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || John || Looijmans || Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Huisorde van de prins || Marjolein || Looijmans || Beek Vooruit |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Stan || Graaf, de || Bestuurslid |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Noa || Brüch || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Annelin || Christianen || Leidster dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Vera || Crooe de || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Fin || Elias || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Noa || Fokkema || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Fien || Houtepen || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Fay || Keizer, de || Leidster dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Simone || Rens || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Noa || Rombouts || Dansmarietje |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Jessica || Spronk || Leidster dansmarietjes |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Verhoef || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Wilfried || Foesenek || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Nancy || Giesbergen || bestuurslid |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Lars || Lauwen || Bestuur, penningmeester |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || John || Meeuwissen || bestuurslid |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Leon || Nagelkerke || Bestuur, vice-voorzitter |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Ton || Peijper, de || Bestuur, sik |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Hans || Smits || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Ella || Snoek || Bestuur, voorzitter |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Arnoud || Genefaas || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Edwin || Janssen || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Lint || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || John || Paeschen, van || lid Raad van Elf, kapitein |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Martijn || Schouten || lid Raad van Elf, adjudant |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Tom || Spronk || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Verheijen || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Tjeerd || Vissers || Lid Raad van Elf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Simone || Berg, van de || Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Marloes || Brouwers || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Anne || Dielemans || lid gevolg, hofnar |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Wim || Dielemans || lid gevolg, hofmachinist |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Dré || Gelens || lid Gevolg, opperorde bewaarder |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Corné || Hoeven, van der || lid gevolg, major domus |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Jack || Jorissen || lid gevolg, opperplisie |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Maud || Meeuwissen || Hofdame |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Arno || Oosterhout, van || lid gevolg, hoflivreier |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Jeroen || Romers || lid gevolg, hoffotograaf |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Walter || Watzeels || lid gevolg, hoflivreier |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Mark || Aarts || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Lobke || Boomaars || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Lisanne || Deugd-Vincenten, de || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Sanne || Gommers || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Calvin || Goos || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Gwen || Koedijk, van de || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Marcia || Meeuwissen || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Andrew || Muller || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Ingmar || Muller || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Michiel || Ridder, de || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Hubert || Tijmensen || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | Bijzondere | + | | Bijzondere huisorde || Marjolein || Watzeels || Lid hofkapel |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Bijzondere huisorde || Ard || Wit, de || Lid hofkapel |
| + | |- | ||
| + | | Prinsenschild || Bart || Kempen, van || Prins Bart L | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 17 mrt 2024 om 12:20
In het seizoen 2015-2016 is aan de volgende personen een onderscheiding uitgereikt:
| Onderscheiding | Roepnaam | Achternaam | Motivatie (kort) |
|---|---|---|---|
| Boemeldoncker | Sylvia | Vincenten | |
| Grootorde met kruis | Theo | Sprenkels | Black Eagles & BAC |
| Grootorde met kruis | Johan | Timmers | Kreezie toezicht en afval reiniging |
| Grootorde | Rien | Martens | Bouwadres Moi Gekloi, Beekse Opslag Kas |
| Grootorde | Anja | Busio | super vrijwilliger |
| Grootorde | Petra | Heer, de | super vrijwilliger jeugdzaken |
| Grootorde | Hans | Smits | Raad van Elf |
| Grootorde | Mark | Verheijen | Raad van Elf |
| Grootorde | Hans | Verhoef | Raad van Elf |
| Grootorde | Willem | Halters | vrijwilliger bij veel verenigingen |
| BAK orde | Stefan | Kools | Bouwer CV Moi Gekloi / Zwabbers |
| BAK orde | Sjaak | Beek, van | Hagedonk |
| BAK orde | Ingrid | Graaf, de | Black Eagles |
| BAK orde | Tony | Kleemans | BAK-krant |
| BAK orde | Dré | Renne | Hagedonk |
| BAK orde | Mathijs | Snijders | Swiruswadaanders |
| BAK orde | Rob | Sweep | de Klepperbekken |
| BAK orde | Frank | Beentjes | Vrijwilliger van de BAK |
| BAK orde | Jop | Buijs, van de | de Matties |
| BAK orde | Jan | Koedijk, van de | vaste invaller Hofkapel |
| BAK orde | Anton | Timmers | CV de Batabieren, BAK-advertentie verkoper |
| BAK orde | Bart | Vermeulen | Bouwer CV de Stampers |
| BAK orde | Rudi | Aarts | Technicus en overall vrijwilliger |
| BAK orde | Michel | Lammens | Bouw Advies Commissie |
| BAK orde | Johan | Joosen | Bouwadres Lolmakers en Apenkoppen |
| BAK orde | Monique | Joosen | Bouwadres Lolmakers en Apenkoppen |
| BAK orde | Bjorn | Steen, van | Ga Nou |
| BAK orde | Chantal | Timmers | CV de Joppers |
| BAK orde | Jon | Wit, de | BAK website en social media |
| BAK orde | Bjorn | Opstal, van | Drie keer Roaije |
| BAK orde | Els | Romers | Van Alles Wa |
| BAK orde | Liselot | Visser | Drie keer Roaije |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Biemans | Medewerking sponsorborden |
| Huisorde van de prins | Albert | Meeuwissen | Vriend van de prins |
| Huisorde van de prins | Ben | Poppelaars | Vriend van de prins |
| Huisorde van de prins | Ingrid | Aarts | Vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | Rogier | Aarts | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | Sjors | Blommendaal | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | Patrick | Craen, de | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Marc | Dongen, van | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | Jeroen | Govers | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Rolf | Govers | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Rogier | Haasnoot | zwager van de prins |
| Huisorde van de prins | Leentje | Hurks | Vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | Patricia | Kalk | Schoonmoeder van de prins |
| Huisorde van de prins | Astrid | Kempen, van | moeder van de Prins |
| Huisorde van de prins | Kees | Kempen, van | vader van de Prins |
| Huisorde van de prins | Suzanne | Kempen, van | Zus van de prins |
| Huisorde van de prins | Marco | Kieboom, van de | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | Ad | Konings | Apollo school |
| Huisorde van de prins | Hemme | Lotstra | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Ivo | Molkenboer | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Robbert | Oomen | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | Bas | Pol, van de | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Frank | Schalk | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | Annuchka | Spijkers | partner van de Prins |
| Huisorde van de prins | Joost | Spijkers | zwager van de prins |
| Huisorde van de prins | Ben | Thijssen | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Mevr. | Thijssen | Vriendin van de Prins |
| Huisorde van de prins | Bas | Tolenaar | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | Dirk | Versteeg | Vriend van de prins (Duo Dakduif) |
| Huisorde van de prins | Prins Thijn | Willemse | Griffioen school |
| Huisorde van de prins | Prinses Annabel | Griffioen school | |
| Huisorde van de prins | Resi | Beentjes | buurtbewoner van de Prins |
| Huisorde van de prins | Wilma | Gommers | buurtbewoner van de Prins |
| Huisorde van de prins | Maartje | Noten | buurtbewoner van de Prins |
| Huisorde van de prins | Anja | Riel, van | buurtbewoner van de Prins |
| Huisorde van de prins | Jan | Snellen | Vriend van de prins |
| Huisorde van de prins | Rob | Stelt, van de | de Matties |
| Huisorde van de prins | Frans | Renne | Vriend van de prins |
| Huisorde van de prins | Wim | Renne | Vriend van de Prins |
| Huisorde van de prins | Eric | Kampen, van | huisvriend |
| Huisorde van de prins | Richard | Berg, van de | Vriend van de prins |
| Huisorde van de prins | John | Looijmans | Beek Vooruit |
| Huisorde van de prins | Marjolein | Looijmans | Beek Vooruit |
| Bijzondere huisorde | Stan | Graaf, de | Bestuurslid |
| Bijzondere huisorde | Noa | Brüch | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Annelin | Christianen | Leidster dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Vera | Crooe de | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Fin | Elias | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Noa | Fokkema | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Fien | Houtepen | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Fay | Keizer, de | Leidster dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Simone | Rens | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Noa | Rombouts | Dansmarietje |
| Bijzondere huisorde | Jessica | Spronk | Leidster dansmarietjes |
| Bijzondere huisorde | Hans | Verhoef | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Wilfried | Foesenek | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Nancy | Giesbergen | bestuurslid |
| Bijzondere huisorde | Lars | Lauwen | Bestuur, penningmeester |
| Bijzondere huisorde | John | Meeuwissen | bestuurslid |
| Bijzondere huisorde | Leon | Nagelkerke | Bestuur, vice-voorzitter |
| Bijzondere huisorde | Ton | Peijper, de | Bestuur, sik |
| Bijzondere huisorde | Hans | Smits | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Ella | Snoek | Bestuur, voorzitter |
| Bijzondere huisorde | Arnoud | Genefaas | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Edwin | Janssen | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Lint | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | John | Paeschen, van | lid Raad van Elf, kapitein |
| Bijzondere huisorde | Martijn | Schouten | lid Raad van Elf, adjudant |
| Bijzondere huisorde | Tom | Spronk | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Mark | Verheijen | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Tjeerd | Vissers | Lid Raad van Elf |
| Bijzondere huisorde | Simone | Berg, van de | Hofdame |
| Bijzondere huisorde | Marloes | Brouwers | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Anne | Dielemans | lid gevolg, hofnar |
| Bijzondere huisorde | Wim | Dielemans | lid gevolg, hofmachinist |
| Bijzondere huisorde | Dré | Gelens | lid Gevolg, opperorde bewaarder |
| Bijzondere huisorde | Corné | Hoeven, van der | lid gevolg, major domus |
| Bijzondere huisorde | Jack | Jorissen | lid gevolg, opperplisie |
| Bijzondere huisorde | Maud | Meeuwissen | Hofdame |
| Bijzondere huisorde | Arno | Oosterhout, van | lid gevolg, hoflivreier |
| Bijzondere huisorde | Jeroen | Romers | lid gevolg, hoffotograaf |
| Bijzondere huisorde | Walter | Watzeels | lid gevolg, hoflivreier |
| Bijzondere huisorde | Mark | Aarts | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lobke | Boomaars | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Lisanne | Deugd-Vincenten, de | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Sanne | Gommers | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Calvin | Goos | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Gwen | Koedijk, van de | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marcia | Meeuwissen | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Andrew | Muller | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ingmar | Muller | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Michiel | Ridder, de | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Hubert | Tijmensen | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Marjolein | Watzeels | Lid hofkapel |
| Bijzondere huisorde | Ard | Wit, de | Lid hofkapel |
| Prinsenschild | Bart | Kempen, van | Prins Bart L |
