Uitslag Kinderoptocht 3 maart 1984: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||23||Kleiboerkes||fam Zak viert carnaval|| | + | | AK || 1 || 23 || Kleiboerkes || fam Zak viert carnaval || [[Bestand:KO-1984-23.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1984-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||26||Abdisjeugd||circuscarnaval|| | + | | AK || 2 || 26 || Abdisjeugd || circuscarnaval || |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||9||Eageltjes||De Smurfen|| | + | | AK || 3 || 9 || Eageltjes || De Smurfen || [[Bestand:KO-1984-9.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1984-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||25||Hemels gezelschap||Ok in de hemel bruist ut wir|| | + | | AK || 4 || 25 || Hemels gezelschap || Ok in de hemel bruist ut wir || |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||27||Leuttapperkes||Een worstje zonder broodje is een worstje in z'n blootje|| | + | | AK || 5 || 27 || Leuttapperkes || Een worstje zonder broodje is een worstje in z'n blootje || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||1||12||Mislukkelingen||Bezuinigen oke, maar met carnaval doen we niet mee|| | + | | BK || 1 || 12 || Mislukkelingen || Bezuinigen oke, maar met carnaval doen we niet mee || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||2||5||Kwibussen||Hoe ge ok vist, ge vangt altijd wat|| | + | | BK || 2 || 5 || Kwibussen || Hoe ge ok vist, ge vangt altijd wat || [[Bestand:KO-1984-5.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1984-5.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||3||||Kwekkers||Een klap op mijn kontje|| | + | | BK || 3 || 39 || Kwekkers || Een klap op mijn kontje || [[Bestand:KO-1984-39.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1984-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||4||||Krekels||Wat 'n zwijnestal|| | + | | BK || 4 || || Krekels || Wat 'n zwijnestal || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||5||7||De Pannelappe||Dun Boemeldoncker laat um bruisen|| | + | | BK || 5 || 7 || De Pannelappe || Dun Boemeldoncker laat um bruisen || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||6||10||Lachboys||De vuilnisman! We missen 3% van de emmer|| | + | | BK || 6 || 10 || Lachboys || De vuilnisman! We missen 3% van de emmer || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||7||||Boemelmjuisjes||Boemeldonckse muisjes|| | + | | BK || 7 || || Boemelmjuisjes || Boemeldonckse muisjes || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||8||8||Schuimkraagjes||t (B)ruist weer|| | + | | BK || 8 || 8 || Schuimkraagjes || t (B)ruist weer || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||9||6||Mammoetjes||3 is te veel voor 'n kleine vent|| | + | | BK || 9 || 6 || Mammoetjes || 3 is te veel voor 'n kleine vent || [[Bestand:KO-1984-6.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1984-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||10||||Rampenstampers||Wij doen alles waat nie ken|| | + | | BK || 10 || 37 || Rampenstampers || Wij doen alles waat nie ken || [[Bestand:KO-1984-37.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1984-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK||||21||Grote onbekenden||Smurven|| | + | | CK || || 21 || Grote onbekenden || Smurven || [[Bestand:KO-1984-21.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1984-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||1||15||Schutters||Straks ons eigen vuil opeten|| | + | | CK DK || 1 || 15 || Schutters || Straks ons eigen vuil opeten || [[Bestand:KO-1984-15.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1984-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||2||13||Johan Kwist||Mien swien|| | + | | CK DK || 2 || 13 || Johan Kwist || Mien swien || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||3||22||Slopers||Vuilniszakken|| | + | | CK DK || 3 || 22 || Slopers || Vuilniszakken || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||4||18||Kluns en Co||We bakken ze bruin|| | + | | CK DK || 4 || 18 || Kluns en Co || We bakken ze bruin || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||5||24||Rumkes||Houtepen stak 't licht an in Boemeldonck|| | + | | CK DK || 5 || 24 || Rumkes || Houtepen stak 't licht an in Boemeldonck || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||6||20||Race eendjes||We zitten op hete kolen als dun burgemeester een deeltijdbaan krijgt|| | + | | CK DK || 6 || 20 || Race eendjes || We zitten op hete kolen als dun burgemeester een deeltijdbaan krijgt || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||7||||Stakertjes||de PTT krijgt ons nie mee|| | + | | CK DK || 7 || || Stakertjes || de PTT krijgt ons nie mee || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||8||16||t Rommelmakertje||Hier komt de vuilnisman|| | + | | CK DK || 8 || 16 || t Rommelmakertje || Hier komt de vuilnisman || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||9||19||Badgasten||Wij zijn de vuilnisman|| | + | | CK DK || 9 || 19 || Badgasten || Wij zijn de vuilnisman || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||10||||Driftkikkers||t (B)ruist wir|| | + | | CK DK || 10 || || Driftkikkers || t (B)ruist wir || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||11||||Klippels||t (B)ruist wir vuilniszakken|| | + | | CK DK || 11 || || Klippels || t (B)ruist wir vuilniszakken || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||12||11||Superbouwers||De schilders|| | + | | CK DK || 12 || 11 || Superbouwers || De schilders || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||13||||De Vroentjes||Stop walvissenjacht|| | + | | CK DK || 13 || || De Vroentjes || Stop walvissenjacht || |
|- | |- | ||
| − | | CK DK||14||14||Kanonslager||Wij zijn 3 vuilnismanne|| | + | | CK DK || 14 || 14 || Kanonslager || Wij zijn 3 vuilnismanne || |
|- | |- | ||
| − | | DK||||17||Bastjes||Van de boer met z'n swien | + | | DK || || 17 || Bastjes || Van de boer met z'n swien |
| − | |||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 30 mei 2025 om 18:54
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 23 | Kleiboerkes | fam Zak viert carnaval | |
| AK | 2 | 26 | Abdisjeugd | circuscarnaval | |
| AK | 3 | 9 | Eageltjes | De Smurfen | |
| AK | 4 | 25 | Hemels gezelschap | Ok in de hemel bruist ut wir | |
| AK | 5 | 27 | Leuttapperkes | Een worstje zonder broodje is een worstje in z'n blootje | |
| BK | 1 | 12 | Mislukkelingen | Bezuinigen oke, maar met carnaval doen we niet mee | |
| BK | 2 | 5 | Kwibussen | Hoe ge ok vist, ge vangt altijd wat | |
| BK | 3 | 39 | Kwekkers | Een klap op mijn kontje | |
| BK | 4 | Krekels | Wat 'n zwijnestal | ||
| BK | 5 | 7 | De Pannelappe | Dun Boemeldoncker laat um bruisen | |
| BK | 6 | 10 | Lachboys | De vuilnisman! We missen 3% van de emmer | |
| BK | 7 | Boemelmjuisjes | Boemeldonckse muisjes | ||
| BK | 8 | 8 | Schuimkraagjes | t (B)ruist weer | |
| BK | 9 | 6 | Mammoetjes | 3 is te veel voor 'n kleine vent | |
| BK | 10 | 37 | Rampenstampers | Wij doen alles waat nie ken | |
| CK | 21 | Grote onbekenden | Smurven | ||
| CK DK | 1 | 15 | Schutters | Straks ons eigen vuil opeten | |
| CK DK | 2 | 13 | Johan Kwist | Mien swien | |
| CK DK | 3 | 22 | Slopers | Vuilniszakken | |
| CK DK | 4 | 18 | Kluns en Co | We bakken ze bruin | |
| CK DK | 5 | 24 | Rumkes | Houtepen stak 't licht an in Boemeldonck | |
| CK DK | 6 | 20 | Race eendjes | We zitten op hete kolen als dun burgemeester een deeltijdbaan krijgt | |
| CK DK | 7 | Stakertjes | de PTT krijgt ons nie mee | ||
| CK DK | 8 | 16 | t Rommelmakertje | Hier komt de vuilnisman | |
| CK DK | 9 | 19 | Badgasten | Wij zijn de vuilnisman | |
| CK DK | 10 | Driftkikkers | t (B)ruist wir | ||
| CK DK | 11 | Klippels | t (B)ruist wir vuilniszakken | ||
| CK DK | 12 | 11 | Superbouwers | De schilders | |
| CK DK | 13 | De Vroentjes | Stop walvissenjacht | ||
| CK DK | 14 | 14 | Kanonslager | Wij zijn 3 vuilnismanne | |
| DK | 17 | Bastjes | Van de boer met z'n swien |
