Uitslag Grote optocht 17 februari 1985: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A||1||39||De Pruttels||Motte nou kijke: 't puntenaantal staat voorop||918 | + | | A || 1 || 39 || De Pruttels || Motte nou kijke: 't puntenaantal staat voorop || 918 [[Bestand:GO-1985-39.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||2||26||De Batabieren||Laot de Mossel mar mouwe, ik ben toch niet tege te houwe||896 | + | | A || 2 || 26 || De Batabieren || Laot de Mossel mar mouwe, ik ben toch niet tege te houwe || 896 [[Bestand:GO-1985-26.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||3||38||De Leuttappers||De gasontdekker van Boemeldonck||815 | + | | A || 3 || 38 || De Leuttappers || De gasontdekker van Boemeldonck || 815 [[Bestand:GO-1985-38.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||4||27||De Atoompjes||De grote schoonmaak||806 | + | | A || 4 || 27 || De Atoompjes || De grote schoonmaak || 806 [[Bestand:GO-1985-27.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||5||46||De Gieters||Op de beek gin stratje teveul||754 | + | | A || 5 || 46 || De Gieters || Op de beek gin stratje teveul || 754 [[Bestand:GO-1985-46.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||6||50||Halve Zolen||We naoien er tussenuit||749 | + | | A || 6 || 50 || Halve Zolen || We naoien er tussenuit || 749 || |
|- | |- | ||
| − | | A||7||51||Black Eagles jr||Ok Jan XIX magter alleen mar naor kijke||725 | + | | A || 7 || 51 || Black Eagles jr || Ok Jan XIX magter alleen mar naor kijke || 725 [[Bestand:GO-1985-51.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||8||12||De Maespappers||De verbroedering||688 | + | | A || 8 || 12 || De Maespappers || De verbroedering || 688 [[Bestand:GO-1985-12.PNG |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-12.PNG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||9||13||De Mispunten||Motte nou kijke, we zijn er wir||686 | + | | A || 9 || 13 || De Mispunten || Motte nou kijke, we zijn er wir || 686 [[Bestand:GO-1985-13.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||1||19||De Schuimkragen||Motte die Mossel nou kieke||753 | + | | B || 1 || 19 || De Schuimkragen || Motte die Mossel nou kieke || 753 [[Bestand:GO-1985-19.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||2||44||Joppers||Motte nou kijke: Gasvondst in Boemeldonck||737 | + | | B || 2 || 44 || Joppers || Motte nou kijke: Gasvondst in Boemeldonck || 737 [[Bestand:GO-1985-44.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||3||15||Mislukkelingen||De Beek breidt zich uit: de gemeentekrijgt de buit||736 | + | | B || 3 || 15 || Mislukkelingen || De Beek breidt zich uit: de gemeentekrijgt de buit || 736 [[Bestand:GO-1985-15.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||4||||Rode appels||Mister Brinkman Piep||699 | + | | B || 4 || || Rode appels || Mister Brinkman Piep || 699 || |
|- | |- | ||
| − | | B||5||20||De Kikkers||t Speeltje van Neeltje||678 | + | | B || 5 || 20 || De Kikkers || t Speeltje van Neeltje || 678 || |
|- | |- | ||
| − | | B||6||36||De Vetkluivers||Piepsjow||674 | + | | B || 6 || 36 || De Vetkluivers || Piepsjow || 674 [[Bestand:GO-1985-36.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||7||37||De Nachtpitjes||Proost||669 | + | | B || 7 || 37 || De Nachtpitjes || Proost || 669 || |
|- | |- | ||
| − | | B||8||56||Ut Wil Nie Komme||Motte den Bak nou als springplank bekijke?||653 | + | | B || 8 || 56 || Ut Wil Nie Komme || Motte den Bak nou als springplank bekijke? || 653 || |
|- | |- | ||
| − | | B||9||45||De Oekels||Motte nou kijke, wat un poppekast||642 | + | | B || 9 || 45 || De Oekels || Motte nou kijke, wat un poppekast || 642 || |
|- | |- | ||
| − | | B||10||14||De Pannelappe||De Pallenlappe laoten er eige nie kieste||617 | + | | B || 10 || 14 || De Pannelappe || De Pallenlappe laoten er eige nie kieste || 617 || |
|- | |- | ||
| − | | B||11||47||De Sponsen||Zit er wil un monster in de Bikse kuil||590 | + | | B || 11 || 47 || De Sponsen || Zit er wil un monster in de Bikse kuil || 590 || |
|- | |- | ||
| − | | B||12||58||De Kreukels||motte nou kijke, motte nou houe ||586 | + | | B || 12 || 58 || De Kreukels || motte nou kijke, motte nou houe || 586 [[Bestand:GO-1985-58.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B||13||18||De Vuurvreters||We kunne nog altijd de fiets pakke||579 | + | | B || 13 || 18 || De Vuurvreters || We kunne nog altijd de fiets pakke || 579 || |
|- | |- | ||
| − | | C||1||24||De Drufkes||Toon mot nog kijke||791 | + | | C || 1 || 24 || De Drufkes || Toon mot nog kijke || 791 || |
|- | |- | ||
| − | | C||2||33||De Fiasco's||Geen fiasco met de Fiasco's||772 | + | | C || 2 || 33 || De Fiasco's || Geen fiasco met de Fiasco's || 772 || |
|- | |- | ||
| − | | C||3||40||De Wandberen||Het BAK-promotie-team||770 | + | | C || 3 || 40 || De Wandberen || Het BAK-promotie-team || 770 || |
|- | |- | ||
| − | | C||4||42||De Platzakken||We wouwe bouwe, mar we gaon nog un jaor vakansie houwe||759 | + | | C || 4 || 42 || De Platzakken || We wouwe bouwe, mar we gaon nog un jaor vakansie houwe || 759 || |
|- | |- | ||
| − | | C||5||16||BZT||Niet in Oudenbosch, wel op de Beek||666 | + | | C || 5 || 16 || BZT || Niet in Oudenbosch, wel op de Beek || 666 || |
|- | |- | ||
| − | | C||6||25||De Handenbinders||Boemelbaks weerbericht||655 | + | | C || 6 || 25 || De Handenbinders || Boemelbaks weerbericht || 655 || |
|- | |- | ||
| − | | C||7||17||t is Raak||Het vraagteken||653 | + | | C || 7 || 17 || t is Raak || Het vraagteken || 653 || |
|- | |- | ||
| − | | C||8||28||De Bedsteeërs||Motte nou kijke: Zelfs Bikse komputers vieren karnaval||652 | + | | C || 8 || 28 || De Bedsteeërs || Motte nou kijke: Zelfs Bikse komputers vieren karnaval || 652 || |
|- | |- | ||
| − | | C||9||57||De Dor(st)vlegers||We staon in't rood||647 | + | | C || 9 || 57 || De Dor(st)vlegers || We staon in't rood || 647 || |
|- | |- | ||
| − | | C||10||48||De Waaipaolen||We paolen ons martie vol||595 | + | | C || 10 || 48 || De Waaipaolen || We paolen ons martie vol || 595 || |
|- | |- | ||
| − | | C||11||22||de Culturele Groentjes||Ik kon nie bouwe want||542 | + | | C || 11 || 22 || de Culturele Groentjes || Ik kon nie bouwe want || 542 || |
|- | |- | ||
| − | | C||12||34||De Knoesten||Blij da'k mun step nog heb||510 | + | | C || 12 || 34 || De Knoesten || Blij da'k mun step nog heb || 510 || |
|- | |- | ||
| − | | C||13||30||De Stumpers||Motte nou kijke, Op wie motte lijke||508 | + | | C || 13 || 30 || De Stumpers || Motte nou kijke, Op wie motte lijke || 508 || |
|- | |- | ||
| − | | C||14||29||De Schuimers||We wassen ons mee||499 | + | | C || 14 || 29 || De Schuimers || We wassen ons mee || 499 || |
|- | |- | ||
| − | | D||1||49||Fam. De Bok||Fam. De Bok maokt 'n wip||759 | + | | D || 1 || 49 || Fam. De Bok || Fam. De Bok maokt 'n wip || 759 [[Bestand:GO-1985-49.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||2||||W. Faes||Let op de kleintjes||697 | + | | D || 2 || || W. Faes || Let op de kleintjes || 697 || |
|- | |- | ||
| − | | D||3||32||Jut en Jul||Als ze me misse, dan ben ik visse||691 | + | | D || 3 || 32 || Jut en Jul || Als ze me misse, dan ben ik visse || 691 || |
|- | |- | ||
| − | | D||4||21||Spik en Span||Motte nou kijke, Spik en Span in de lappenmand||685 | + | | D || 4 || 21 || Spik en Span || Motte nou kijke, Spik en Span in de lappenmand || 685 || |
|- | |- | ||
| − | | D||5||54||Ome Piet||Ik zal nog wel 's kijke||657 | + | | D || 5 || 54 || Ome Piet || Ik zal nog wel 's kijke || 657 [[Bestand:GO-1985-54.jpg |100px | thumb | link={{filepath: GO-1985-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||6||55||John Kwisthout||Brinkman, minister Brinkman||642 | + | | D || 6 || 55 || John Kwisthout || Brinkman, minister Brinkman || 642 || |
|- | |- | ||
| − | | D||7||||Beekse Bengels||Paus op bezoek in Boemeldonck||608 | + | | D || 7 || || Beekse Bengels || Paus op bezoek in Boemeldonck || 608 || |
|- | |- | ||
| − | | D||8||||Ik weet nie||Ik weet nie||531 | + | | D || 8 || || Ik weet nie || Ik weet nie || 531 |
|- | |- | ||
| − | | | + | | BAK || || || Prinsenwagen || Ik weet nie || [[Bestand:1985-PRW.jpg |100px | thumb | link={{filepath:1985-PRW.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 30 mei 2025 om 18:57
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 39 | De Pruttels | Motte nou kijke: 't puntenaantal staat voorop | 918 | |
| A | 2 | 26 | De Batabieren | Laot de Mossel mar mouwe, ik ben toch niet tege te houwe | 896 | |
| A | 3 | 38 | De Leuttappers | De gasontdekker van Boemeldonck | 815 | |
| A | 4 | 27 | De Atoompjes | De grote schoonmaak | 806 | |
| A | 5 | 46 | De Gieters | Op de beek gin stratje teveul | 754 | |
| A | 6 | 50 | Halve Zolen | We naoien er tussenuit | 749 | |
| A | 7 | 51 | Black Eagles jr | Ok Jan XIX magter alleen mar naor kijke | 725 | |
| A | 8 | 12 | De Maespappers | De verbroedering | 688 | |
| A | 9 | 13 | De Mispunten | Motte nou kijke, we zijn er wir | 686 | |
| B | 1 | 19 | De Schuimkragen | Motte die Mossel nou kieke | 753 | |
| B | 2 | 44 | Joppers | Motte nou kijke: Gasvondst in Boemeldonck | 737 | |
| B | 3 | 15 | Mislukkelingen | De Beek breidt zich uit: de gemeentekrijgt de buit | 736 | |
| B | 4 | Rode appels | Mister Brinkman Piep | 699 | ||
| B | 5 | 20 | De Kikkers | t Speeltje van Neeltje | 678 | |
| B | 6 | 36 | De Vetkluivers | Piepsjow | 674 | |
| B | 7 | 37 | De Nachtpitjes | Proost | 669 | |
| B | 8 | 56 | Ut Wil Nie Komme | Motte den Bak nou als springplank bekijke? | 653 | |
| B | 9 | 45 | De Oekels | Motte nou kijke, wat un poppekast | 642 | |
| B | 10 | 14 | De Pannelappe | De Pallenlappe laoten er eige nie kieste | 617 | |
| B | 11 | 47 | De Sponsen | Zit er wil un monster in de Bikse kuil | 590 | |
| B | 12 | 58 | De Kreukels | motte nou kijke, motte nou houe | 586 | |
| B | 13 | 18 | De Vuurvreters | We kunne nog altijd de fiets pakke | 579 | |
| C | 1 | 24 | De Drufkes | Toon mot nog kijke | 791 | |
| C | 2 | 33 | De Fiasco's | Geen fiasco met de Fiasco's | 772 | |
| C | 3 | 40 | De Wandberen | Het BAK-promotie-team | 770 | |
| C | 4 | 42 | De Platzakken | We wouwe bouwe, mar we gaon nog un jaor vakansie houwe | 759 | |
| C | 5 | 16 | BZT | Niet in Oudenbosch, wel op de Beek | 666 | |
| C | 6 | 25 | De Handenbinders | Boemelbaks weerbericht | 655 | |
| C | 7 | 17 | t is Raak | Het vraagteken | 653 | |
| C | 8 | 28 | De Bedsteeërs | Motte nou kijke: Zelfs Bikse komputers vieren karnaval | 652 | |
| C | 9 | 57 | De Dor(st)vlegers | We staon in't rood | 647 | |
| C | 10 | 48 | De Waaipaolen | We paolen ons martie vol | 595 | |
| C | 11 | 22 | de Culturele Groentjes | Ik kon nie bouwe want | 542 | |
| C | 12 | 34 | De Knoesten | Blij da'k mun step nog heb | 510 | |
| C | 13 | 30 | De Stumpers | Motte nou kijke, Op wie motte lijke | 508 | |
| C | 14 | 29 | De Schuimers | We wassen ons mee | 499 | |
| D | 1 | 49 | Fam. De Bok | Fam. De Bok maokt 'n wip | 759 | |
| D | 2 | W. Faes | Let op de kleintjes | 697 | ||
| D | 3 | 32 | Jut en Jul | Als ze me misse, dan ben ik visse | 691 | |
| D | 4 | 21 | Spik en Span | Motte nou kijke, Spik en Span in de lappenmand | 685 | |
| D | 5 | 54 | Ome Piet | Ik zal nog wel 's kijke | 657 | |
| D | 6 | 55 | John Kwisthout | Brinkman, minister Brinkman | 642 | |
| D | 7 | Beekse Bengels | Paus op bezoek in Boemeldonck | 608 | ||
| D | 8 | Ik weet nie | Ik weet nie | 531 | ||
| BAK | Prinsenwagen | Ik weet nie |
