Uitslag Kinderoptocht 22 februari 2020: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (10 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 16: | Regel 16: | ||
| AK || 5 || 39 || CV de mini Eagles || Schuif mar aon achter de Minions karavaan || 710 [[Bestand: KO-2020- (39).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (39).jpg}}]] | | AK || 5 || 39 || CV de mini Eagles || Schuif mar aon achter de Minions karavaan || 710 [[Bestand: KO-2020- (39).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (39).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 24 || CV de Bikse Spoken || De markt ondersteboven. Wij gaon de spoken van Boemeldonck beroven || 553 [[Bestand: KO-2020- (24).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (24).jpg}}]] | + | | AK || 6 || 24 || CV de Bikse Spoken || De markt ondersteboven. <br>Wij gaon de spoken van Boemeldonck beroven || 553 [[Bestand: KO-2020- (24).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (24).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 7 || 13 || CV de Batabiertjes || Tis hier verrekkes kouboy || 541 [[Bestand: KO-2020- (13).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (13).jpg}}]] | | AK || 7 || 13 || CV de Batabiertjes || Tis hier verrekkes kouboy || 541 [[Bestand: KO-2020- (13).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (13).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 48 || CV de Buksen || Ut maokt nie uit waor, feestuh verbroederd meej mekaor || 902 [[Bestand: KO-2020- (48).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (48).jpg}}]] | + | | BK || 1 || 48 || CV de Buksen || Ut maokt nie uit waor, <br>feestuh verbroederd meej mekaor || 902 [[Bestand: KO-2020- (48).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (48).jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Buksen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 29 || CV de Knalkoenen || Meej onze draken gaan we de Boemeldonckse verbroedering bewaken || 824 [[Bestand: KO-2020- (29).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (29).jpg}}]] | + | | BK || 2 || 29 || CV de Knalkoenen || Meej onze draken gaan we de <br>Boemeldonckse verbroedering bewaken || 824 [[Bestand: KO-2020- (29).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (29).jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 8 || CV Bende van Ellende || Expeditie Boemeldonck || 740 [[Bestand: KO-2020- ( | + | | BK || 3 || 8 || CV Bende van Ellende || Expeditie Boemeldonck || 740 [[Bestand: KO-2020- (08).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (08).JPG}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende van Ellende]] ]] |
|- | |- | ||
| BK || 4 || 69 || CV de Biks Genix || We zoeken naar de cup || 632 [[Bestand: KO-2020- (69).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (69).jpg}}]] | | BK || 4 || 69 || CV de Biks Genix || We zoeken naar de cup || 632 [[Bestand: KO-2020- (69).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (69).jpg}}]] | ||
| Regel 32: | Regel 32: | ||
| BKK || 2 || 44 || CV de Lolmollen || We betovere boemeldonck || 813 [[Bestand: KO-2020- (44).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (44).jpg}}]] | | BKK || 2 || 44 || CV de Lolmollen || We betovere boemeldonck || 813 [[Bestand: KO-2020- (44).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (44).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BKK || 3 || 34 || CV de Boemelsaurussen || Schuifde gij ok wa? We hebben gin rooie cent || 743 [[Bestand: KO-2020- (34).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (34).jpg}}]] | + | | BKK || 3 || 34 || CV de Boemelsaurussen || Schuifde gij ok wa? <br>We hebben gin rooie cent || 743 [[Bestand: KO-2020- (34).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (34).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 4 || 73 || CV de Coole Jongens || We schuiven den confetti aon zodat ons Boemeldonck bleft bestaon || 723 [[Bestand: KO-2020- (73). | + | | BKK || 4 || 73 || CV de Coole Jongens || We schuiven den confetti aon <br>zodat ons Boemeldonck bleft bestaon || 723 [[Bestand: KO-2020- (73).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (73).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| BKK || 5 || 19 || CV de Partyvogels || We houwe oe aon ut lijntje || 630 [[Bestand: KO-2020- (19).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (19).jpg}}]] | | BKK || 5 || 19 || CV de Partyvogels || We houwe oe aon ut lijntje || 630 [[Bestand: KO-2020- (19).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (19).jpg}}]] | ||
| Regel 40: | Regel 40: | ||
| BKK || 6 || 56 || CV de Party Dragons || Schuif mar aon en draai es n rondje || 555 [[Bestand: KO-2020- (56).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (56).jpg}}]] | | BKK || 6 || 56 || CV de Party Dragons || Schuif mar aon en draai es n rondje || 555 [[Bestand: KO-2020- (56).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (56).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BKK || 7 || 4 || CV Geval Apart || De schat van Boemeldonck || 528 [[Bestand: KO-2020- (4). | + | | BKK || 7 || 4 || CV Geval Apart || De schat van Boemeldonck || 528 [[Bestand: KO-2020- (4).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (4).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 1 || 46 || CV de 7 Geitjes || Schuif mar aon in onze processie || 942 [[Bestand: KO-2020- (46).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (46).jpg}}]] | | CKK || 1 || 46 || CV de 7 Geitjes || Schuif mar aon in onze processie || 942 [[Bestand: KO-2020- (46).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (46).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 36 || CV De Party Panters || Wij schuiven aon zodat de Bikse Boerkes blijve bestaon || 878 [[Bestand: KO-2020- (36).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (36).jpg}}]] | + | | CKK || 2 || 36 || CV De Party Panters || Wij schuiven aon <br>zodat de Bikse Boerkes blijve bestaon || 878 [[Bestand: KO-2020- (36).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (36).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 2 || CV de Dolfijnen || Un prins, un hofdaome, un admiraol, aonschuive meuge ze allemaol || 782 [[Bestand: KO-2020- (2).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (2).jpg}}]] | + | | CKK || 3 || 2 || CV de Dolfijnen || Un prins, un hofdaome, un admiraol, <br>aonschuive meuge ze allemaol || 782 [[Bestand: KO-2020- (2).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (2).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 4 || 15 || CV de Bling Bling Meskus || All you need is alaaaaf! || 769 [[Bestand: KO-2020- (15).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (15).jpg}}]] | | CKK || 4 || 15 || CV de Bling Bling Meskus || All you need is alaaaaf! || 769 [[Bestand: KO-2020- (15).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (15).jpg}}]] | ||
| Regel 52: | Regel 52: | ||
| CKK || 5 || 81 || CV de Bikse girafkus || De brugsmurfen smurfen aon in Boemeldonck || 687 [[Bestand: KO-2020- (81).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (81).jpg}}]] | | CKK || 5 || 81 || CV de Bikse girafkus || De brugsmurfen smurfen aon in Boemeldonck || 687 [[Bestand: KO-2020- (81).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (81).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 41 || CV de Supergirlzzz || Wie schuift de juiste ring aon bij deze Bikse bruiden? || 670 [[Bestand: KO-2020- (41).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (41).jpg}}]] | + | | CKK || 6 || 41 || CV de Supergirlzzz || Wie schuift de juiste ring aon <br>bij deze Bikse bruiden? || 670 [[Bestand: KO-2020- (41).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (41).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 7 || 59 || Olé Olé || Schuif mar aon als we meej Boemeldonck in beweging gaon! || 623 [[Bestand: KO-2020- (59).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (59).jpg}}]] | | CKK || 7 || 59 || Olé Olé || Schuif mar aon als we meej Boemeldonck in beweging gaon! || 623 [[Bestand: KO-2020- (59).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (59).jpg}}]] | ||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
| CKK || 8 || 23 || CV Knapzat || We braaiden de optocht aan m;n kaor || 594 [[Bestand: KO-2020- (23).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (23).jpg}}]] | | CKK || 8 || 23 || CV Knapzat || We braaiden de optocht aan m;n kaor || 594 [[Bestand: KO-2020- (23).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (23).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 9 || 6 || CV Bijdehandjes || Schuif mar (ban) aon! || 580 [[Bestand: KO-2020- (6). | + | | CKK || 9 || 6 || CV Bijdehandjes || Schuif mar (ban) aon! || 580 [[Bestand: KO-2020- (6).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (6).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 10 || 10 || CV de Makkers || Kluif ('r) mar aon || 579 [[Bestand: KO-2020- (10). | + | | CKK || 10 || 10 || CV de Makkers || Kluif ('r) mar aon || 579 [[Bestand: KO-2020- (10).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (10).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 1 || 78 || CV de Bende van Bas || BOE-REN-protest || 850 [[Bestand: KO-2020- (78).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (78).jpg}}]] | | CKO || 1 || 78 || CV de Bende van Bas || BOE-REN-protest || 850 [[Bestand: KO-2020- (78).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (78).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 7 || CV De Stofrozen || We schuiven aon in de regenboogkaravaon || 832 [[Bestand: KO-2020- (7). | + | | CKO || 2 || 7 || CV De Stofrozen || We schuiven aon in de regenboogkaravaon || 832 [[Bestand: KO-2020- (7).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (7).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 49 || D’n klasgenôtjes || Zo trots als un pauw, Boemeldonck ik hou van jou || 822 [[Bestand: KO-2020- (49).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (49).jpg}}]] | + | | CKO || 3 || 49 || D’n klasgenôtjes || Zo trots als un pauw, <br>Boemeldonck ik hou van jou || 822 [[Bestand: KO-2020- (49).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (49).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 4 || 16 || CV de Flapkousen || Dur un bietje file loaten we ons nie opwinduh!! || 813 [[Bestand: KO-2020- (16).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (16).jpg}}]] | | CKO || 4 || 16 || CV de Flapkousen || Dur un bietje file loaten we ons nie opwinduh!! || 813 [[Bestand: KO-2020- (16).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (16).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 3 || CV de confetti monsters || Schuif mar aon, om feestend deur de onderwaterwereld te gaon! || 805 [[Bestand: KO-2020- (3). | + | | CKO || 5 || 3 || CV de confetti monsters || Schuif mar aon, <br>om feestend deur de onderwaterwereld te gaon! || 805 [[Bestand: KO-2020- (3).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (3).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 22 || CV de Bikse Bjoeties || Wie schuift d'r aon, want wíj schuive dur! || 804 [[Bestand: KO-2020- (22). | + | | CKO || 6 || 22 || CV de Bikse Bjoeties || Wie schuift d'r aon, <br>want wíj schuive dur! || 804 [[Bestand: KO-2020- (22).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (22).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 7 || 27 || CV de Bikse Bella's || Opgewonden veur dun optocht || 791 [[Bestand: KO-2020- (27).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (27).jpg}}]] | | CKO || 7 || 27 || CV de Bikse Bella's || Opgewonden veur dun optocht || 791 [[Bestand: KO-2020- (27).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (27).jpg}}]] | ||
| Regel 80: | Regel 80: | ||
| CKO || 9 || 42 || CV de VC || We pikke un terrasje ….schuif mar aon || 784 [[Bestand: KO-2020- (42).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (42).jpg}}]] | | CKO || 9 || 42 || CV de VC || We pikke un terrasje ….schuif mar aon || 784 [[Bestand: KO-2020- (42).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (42).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 11 || CV Jippejojee || De feestbank || 772 [[Bestand: KO-2020- (11). | + | | CKO || 10 || 11 || CV Jippejojee || De feestbank || 772 [[Bestand: KO-2020- (11).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (11).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 11 || 51 || CV de Rouwdouwers || LA-MA schuive || 751 [[Bestand: KO-2020- (51).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (51).jpg}}]] | | CKO || 11 || 51 || CV de Rouwdouwers || LA-MA schuive || 751 [[Bestand: KO-2020- (51).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (51).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 25 || CV de Haontjes || Naor Den Haog gaon? Wij schuiven in Boemeldonck aon! || 747 [[Bestand: KO-2020- (25).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (25).jpg}}]] | + | | CKO || 12 || 25 || CV de Haontjes || Naor Den Haog gaon? <br>Wij schuiven in Boemeldonck aon! || 747 [[Bestand: KO-2020- (25).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (25).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 13 || 74 || CV de Schuimsoppertjes || Schuif maor aon op onze sjoelBAK || 739 [[Bestand: KO-2020- (74).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (74).jpg}}]] | | CKO || 13 || 74 || CV de Schuimsoppertjes || Schuif maor aon op onze sjoelBAK || 739 [[Bestand: KO-2020- (74).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (74).jpg}}]] | ||
| Regel 94: | Regel 94: | ||
| CKO || 16 || 58 || CV de Bikse Bandieten || Schuif mar aon, en ga met ons naor de maon || 705 [[Bestand: KO-2020- (58).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (58).jpg}}]] | | CKO || 16 || 58 || CV de Bikse Bandieten || Schuif mar aon, en ga met ons naor de maon || 705 [[Bestand: KO-2020- (58).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (58).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 17 || 53 || CV De Bikse Mennekes || Schuif mar aon bij ut Boemeldoncks karnaval op de maon || 699 [[Bestand: KO-2020- (53).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (53).jpg}}]] | + | | CKO || 17 || 53 || CV De Bikse Mennekes || Schuif mar aon <br>bij ut Boemeldoncks karnaval op de maon || 699 [[Bestand: KO-2020- (53).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (53).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 47 || CV de Giegelgrieten || We laten de boer niet staon, maar schuiven in de file aon || 697 [[Bestand: KO-2020- (47).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (47).jpg}}]] | + | | CKO || 18 || 47 || CV de Giegelgrieten || We laten de boer niet staon, <br>maar schuiven in de file aon || 697 [[Bestand: KO-2020- (47).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (47).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 19 || 37 || CV de Stuiterboys || Schuif mar aon in onze Bikse kriebel karrevaon || 695 [[Bestand: KO-2020- (37).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (37).jpg}}]] | | CKO || 19 || 37 || CV de Stuiterboys || Schuif mar aon in onze Bikse kriebel karrevaon || 695 [[Bestand: KO-2020- (37).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (37).jpg}}]] | ||
| Regel 110: | Regel 110: | ||
| CKO || 24 || 70 || CV de Kale Kraaien || Snij mar aon! || 662 [[Bestand: KO-2020- (70).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (70).jpg}}]] | | CKO || 24 || 70 || CV de Kale Kraaien || Snij mar aon! || 662 [[Bestand: KO-2020- (70).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (70).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 80 || De Mini Magrietjes || Soo joe tink joe ken schuif..??.. Schuif mar aon || 661 [[Bestand: KO-2020- (80).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (80).jpg}}]] | + | | CKO || 25 || 80 || De Mini Magrietjes || Soo joe tink joe ken schuif..??.. <br>Schuif mar aon || 661 [[Bestand: KO-2020- (80).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (80).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 26 || 45 || Biks Zooitje || Schuif mar aon bij ut Biks Ranjafest || 644 [[Bestand: KO-2020- (45).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (45).jpg}}]] | | CKO || 26 || 45 || Biks Zooitje || Schuif mar aon bij ut Biks Ranjafest || 644 [[Bestand: KO-2020- (45).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (45).jpg}}]] | ||
| Regel 116: | Regel 116: | ||
| CKO || 27 || 68 || CV Gas d'r op || Schuif mar aon, het feest kan los gaon || 643 [[Bestand: KO-2020- (68).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (68).jpg}}]] | | CKO || 27 || 68 || CV Gas d'r op || Schuif mar aon, het feest kan los gaon || 643 [[Bestand: KO-2020- (68).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (68).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 28 || 35 || CV de Bikse Stuiters || We ver-schuive d'n tijd meej ons masjien hedde da al us gezien? || 621 [[Bestand: KO-2020- (35).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (35).jpg}}]] | + | | CKO || 28 || 35 || CV de Bikse Stuiters || We ver-schuive d'n tijd <br>meej ons masjien hedde da al us gezien? || 621 [[Bestand: KO-2020- (35).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (35).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 29 || 32 || CV de BinnenKomers || Westrik schuift aon || 620 [[Bestand: KO-2020- (32).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (32).jpg}}]] | | CKO || 29 || 32 || CV de BinnenKomers || Westrik schuift aon || 620 [[Bestand: KO-2020- (32).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (32).jpg}}]] | ||
| Regel 124: | Regel 124: | ||
| CKO || 31 || 18 || CV Bikse Butse badeentjes || Schiet mar aon || 614 [[Bestand: KO-2020- (18).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (18).jpg}}]] | | CKO || 31 || 18 || CV Bikse Butse badeentjes || Schiet mar aon || 614 [[Bestand: KO-2020- (18).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (18).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 32 || 9 || CV De Girlys || Onder die steek val ut nie mee, un schuiverke is misschien un idee? || 593 [[Bestand: KO-2020- (9). | + | | CKO || 32 || 9 || CV De Girlys || Onder die steek val ut nie mee, <br>un schuiverke is misschien un idee? || 593 [[Bestand: KO-2020- (9).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (9).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 33 || 14 || CV Bikse Binken || Ist ur wa misgegaon... schuif mar gerust achteraon || 587 [[Bestand: KO-2020- (14).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (14).jpg}}]] | + | | CKO || 33 || 14 || CV Bikse Binken || Ist ur wa misgegaon... <br>schuif mar gerust achteraon || 587 [[Bestand: KO-2020- (14).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (14).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 34 || 5 || CV Glitter Girlzzz || Schuif maor aon bij onze safari || 572 [[Bestand: KO-2020- (5). | + | | CKO || 34 || 5 || CV Glitter Girlzzz || Schuif maor aon bij onze safari || 572 [[Bestand: KO-2020- (5).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (5).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 35 || 55 || CV de Boeiebende || Kèk ons gaon, deze boeiebende schuift voor ut eerst in d'n optocht aon || 557 [[Bestand: KO-2020- (55).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (55).jpg}}]] | + | | CKO || 35 || 55 || CV de Boeiebende || Kèk ons gaon, deze boeiebende schuift <br>voor ut eerst in d'n optocht aon || 557 [[Bestand: KO-2020- (55).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (55).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 36 || 72 || CV de Kampioenen || Kek eens wat gaaf, we schuiven aon op het EK(aaff) || 484 [[Bestand: KO-2020- (72).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (72).jpg}}]] | + | | CKO || 36 || 72 || CV de Kampioenen || Kek eens wat gaaf, <br>we schuiven aon op het EK(aaff) || 484 [[Bestand: KO-2020- (72).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (72).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 57 || CV Het Blonde Trio || Schuifde gij ok een steentje aon in het goeie vak.. Van onze sjoelboemelbak || 866 [[Bestand: KO-2020- (57).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (57).jpg}}]] | + | | DKK || 1 || 57 || CV Het Blonde Trio || Schuifde gij ok een steentje aon <br>in het goeie vak.. Van onze sjoelboemelbak || 866 [[Bestand: KO-2020- (57).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (57).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 2 || 43 || CV 't Knipoogje || Ik gooi hoge ogen || 859 [[Bestand: KO-2020- (43).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (43).jpg}}]] | | DKK || 2 || 43 || CV 't Knipoogje || Ik gooi hoge ogen || 859 [[Bestand: KO-2020- (43).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (43).jpg}}]] | ||
| Regel 154: | Regel 154: | ||
| DKO || 2 || 71 || CV de Dansmadeliefjes || DansmarGrietje || 758 [[Bestand: KO-2020- (71).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (71).jpg}}]] | | DKO || 2 || 71 || CV de Dansmadeliefjes || DansmarGrietje || 758 [[Bestand: KO-2020- (71).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (71).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 12 || CV De Bikse Parels || De Bikse Parels schuiven wel! || 718 [[Bestand: KO-2020- (12). | + | | DKO || 3 || 12 || CV De Bikse Parels || De Bikse Parels schuiven wel! || 718 [[Bestand: KO-2020- (12).JPG | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (12).JPG}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 4 || 79 || De Bubbeltjes || Schuif mar de BAK in || 702 [[Bestand: KO-2020- (79).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (79).jpg}}]] | | DKO || 4 || 79 || De Bubbeltjes || Schuif mar de BAK in || 702 [[Bestand: KO-2020- (79).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (79).jpg}}]] | ||
| Regel 160: | Regel 160: | ||
| DKO || 5 || 28 || CV de Trotse Pauwen || Bij de Pauwen kunde aonschuive || 618 [[Bestand: KO-2020- (28).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (28).jpg}}]] | | DKO || 5 || 28 || CV de Trotse Pauwen || Bij de Pauwen kunde aonschuive || 618 [[Bestand: KO-2020- (28).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (28).jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 6 || 21 || CV de Batsers 2.0 || Pa en ma un druk bestaon, wij schuiven bij oma aon || 617 [[Bestand: KO-2020- (21).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (21).jpg}}]] | + | | DKO || 6 || 21 || CV de Batsers 2.0 || Pa en ma un druk bestaon, <br>wij schuiven bij oma aon || 617 [[Bestand: KO-2020- (21).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (21).jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 7 || 67 || Ducky || Alle kippe op stok, schuif mar deur m'n kippehok || 610 [[Bestand: KO-2020- (67).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (67).jpg}}]] | | DKO || 7 || 67 || Ducky || Alle kippe op stok, schuif mar deur m'n kippehok || 610 [[Bestand: KO-2020- (67).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (67).jpg}}]] | ||
| Regel 169: | Regel 169: | ||
|- | |- | ||
| DKO || 10 || 31 || CV de Bikse Brakken || Schuif mar (ban)aon || 563 [[Bestand: KO-2020- (31).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (31).jpg}}]] | | DKO || 10 || 31 || CV de Bikse Brakken || Schuif mar (ban)aon || 563 [[Bestand: KO-2020- (31).jpg | 100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (31).jpg}}]] | ||
| − | | | + | |- |
| − | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:KO-2020- (83).jpg |100px | thumb| link={{filepath: KO-2020- (83).jpg}}]] | |
| − | |||
| − | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:KO-2020- (83).jpg |100px]] | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 22 jun 2025 om 18:54
Op zaterdag 22 februari 2020 trok de kinderoptocht door Boemeldonck. De uitslag:
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
