Uitslag Kinderoptocht 17 februari 2007: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
| AK || 1 || 22 || CV Moi Gekloi || We komme d'r nie op, allus draoit rond en op zunne kop || 877 [[Bestand: 2007-ko-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-22.jpg}}]] | | AK || 1 || 22 || CV Moi Gekloi || We komme d'r nie op, allus draoit rond en op zunne kop || 877 [[Bestand: 2007-ko-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-22.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 38 || CV de Prutteltjes || De slangenbezweerder is in touw want de sportverenigingen aan de Heikant zitten in het nauw || 813 [[Bestand: 2007-ko-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-38.jpg}}]] | + | | AK || 2 || 38 || CV de Prutteltjes || De slangenbezweerder is in touw want de >br> sportverenigingen aan de Heikant zitten in het nauw || 813 [[Bestand: 2007-ko-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 3 || 86 || CV de Gietertjes || Princessen of piraten? We konde d'r niet uit komme || 707 [[Bestand: 2007-ko-86.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-86.jpg}}]] | | AK || 3 || 86 || CV de Gietertjes || Princessen of piraten? We konde d'r niet uit komme || 707 [[Bestand: 2007-ko-86.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-86.jpg}}]] | ||
| Regel 80: | Regel 80: | ||
| CKK || 26 || 23 || De Giegelbekjes || Ge kunt de klere(n) krijgen || 691 [[Bestand: 2007-ko-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-23.jpg}}]] | | CKK || 26 || 23 || De Giegelbekjes || Ge kunt de klere(n) krijgen || 691 [[Bestand: 2007-ko-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-23.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 27 || 63 || CV de Kakelende Krentenbollen || Wij zijn top, wij lopen straks voor op. Er op, er af, der in er uit. We krijgen straks een grote buit || 689 [[Bestand: 2007-ko-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-63.jpg}}]] | + | | CKK || 27 || 63 || CV de Kakelende Krentenbollen || Wij zijn top, wij lopen straks voor op. <br> Er op, er af, der in er uit. We krijgen straks een grote buit || 689 [[Bestand: 2007-ko-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 28 || 106 || C.V. de proefkonijnen || Wij zijn uitgelopen || 683 [[Bestand: 2007-ko-106.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-106.jpg}}]] | | CKK || 28 || 106 || C.V. de proefkonijnen || Wij zijn uitgelopen || 683 [[Bestand: 2007-ko-106.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-106.jpg}}]] | ||
| Regel 108: | Regel 108: | ||
| CKO || 3 || 88 || CV de Jopperkes || We kunne d'ur nie op komme! || 819 [[Bestand: 2007-ko-88.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-88.jpg}}]] | | CKO || 3 || 88 || CV de Jopperkes || We kunne d'ur nie op komme! || 819 [[Bestand: 2007-ko-88.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-88.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 11 || PCV de Atoompjes || De BAK schroomde niet om een 2e prins uit de atoompjes te benoemen, daarom lopen wij nu naast onze schoenen || 798 [[Bestand: 2007-ko-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-11.jpg}}]] | + | | CKO || 4 || 11 || PCV de Atoompjes || De BAK schroomde niet om een 2e prins uit de atoompjes te benoemen, <br>daarom lopen wij nu naast onze schoenen || 798 [[Bestand: 2007-ko-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 5 || 15 || CV de Tentakeltjes || We kunne er nie op kome! || 775 [[Bestand: 2007-ko-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-15.jpg}}]] | | CKO || 5 || 15 || CV de Tentakeltjes || We kunne er nie op kome! || 775 [[Bestand: 2007-ko-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-15.jpg}}]] | ||
| Regel 208: | Regel 208: | ||
| DKO || 12 || 16 || Sanne en Opa || 11 jaar Sanne en Opa! Wij bouwen een A wagen || 657 [[Bestand: 2007-ko-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-16.jpg}}]] | | DKO || 12 || 16 || Sanne en Opa || 11 jaar Sanne en Opa! Wij bouwen een A wagen || 657 [[Bestand: 2007-ko-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-16.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 13 || 105 || CV de junior Mislukkelingen || Ge mot ‘r mar op kome, mar van de 1e prijs kunnen wij alleen mar drome || 653 [[Bestand: 2007-ko-105.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-105.jpg}}]] | + | | DKO || 13 || 105 || CV de junior Mislukkelingen || Ge mot ‘r mar op kome, <br> mar van de 1e prijs kunnen wij alleen mar drome || 653 [[Bestand: 2007-ko-105.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-105.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 14 || 103 || Julius Verhoeven || Ge mot ´r mar achter kome || 646 [[Bestand: 2007-ko-103.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-103.jpg}}]] | | DKO || 14 || 103 || Julius Verhoeven || Ge mot ´r mar achter kome || 646 [[Bestand: 2007-ko-103.jpg | 100px | thumb| link={{filepath:2007-ko-103.jpg}}]] | ||
Huidige versie van 9 jun 2025 om 18:49
| Cat | Prijs | NR | Deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 22 | CV Moi Gekloi | We komme d'r nie op, allus draoit rond en op zunne kop | 877 |
| AK | 2 | 38 | CV de Prutteltjes | De slangenbezweerder is in touw want de >br> sportverenigingen aan de Heikant zitten in het nauw | 813 |
| AK | 3 | 86 | CV de Gietertjes | Princessen of piraten? We konde d'r niet uit komme | 707 |
| AK | 4 | 104 | CV Piendraod | Skiën meej karnaval? Hoe komde d'rop | 696 |
| AK | 5 | 6 | Mini Eagles | We racen mee onze cars over de Beek | 678 |
| AK | 6 | 70 | CV de Juniorkneuzen | Op safari met de beesten naar de Boemeldonckse feesten | 630 |
| AK | 7 | 54 | CV de Kwibussen | Monsieur Kannibal gooit hoge ooge! | 596 |
| BK | 1 | 30 | Da Wor Wa | Boemeldonck op steltuh | 896 |
| BK | 2 | 95 | CV de Lolmakers | Wat de weergoden ons ook geven, karnaval brengt kleur in ons leven | 851 |
| BK | 3 | 78 | CV de Plakkers | meej versieringe en kleure draoge wij bij aon 't Boemeldoncks gebeure | 814 |
| BK | 4 | 62 | CV de Stampers | Karnaval is de tijd van ons leven | 811 |
| BK | 5 | 46 | CV de Zimkus | In Boemeldonck ist pas echt nun feest als de kannibalen langs zijn geweest | 777 |
| BK | 6 | 14 | De Bikse Uittrappers | Ge mot'r mar boven op komen | 577 |
| CKK | 1 | 13 | CV ZesBee | CV ZesBee komt ur nie op, want we valle steeds om!!! | 887 |
| CKK | 2 | 43 | CV de Zonnekus | Ge mot 'r maor op komme om indisch Karnaval in Boemeldonck te viere | 841 |
| CKK | 3 | 87 | De Vergeet-me-nietjes | We staon d'r al moi op!!! | 825 |
| CKK | 4 | 47 | CV de Wiebelkonten | Effe "bij" kletsen met de wiebelkonten | 820 |
| CKK | 5 | 17 | CV de Bikse Gaste | De lekkerste Boemelse slagroomtaart daor wilde wel opkomen | 799 |
| CKK | 6 | 93 | Biks Kids | Ge mot mar tijd hebbe om dur'op te komme | 796 |
| CKK | 7 | 9 | De Griffi-oentjes | We kunne d'r mar nie op kome | 788 |
| CKK | 8 | 4 | CV 't Kennet | Zelfs de nurts van Kennet kenne er net nie op kome. | 783 |
| CKK | 9 | 7 | De Boemelsterren | De Boemelsterren braande op Bikse groene stroom | 769 |
| CKK | 10 | 24 | CV de Sproetjes | Ge mot mar op ut antwoord kome | 760 |
| CKK | 11 | 33 | CV Mooi Nie | We hebbe d'n blauwalg uit de Kuil gehaold | 759 |
| CKK | 12 | 41 | CV D'n Bende van 7 | Ge mot 'r mar drop kome | 758 |
| CKK | 13 | 89 | CV de @ Aapenstaartjes | ginne @ komt op de maon, onze raket wil nie gaan | 748 |
| CKK | 14 | 39 | De Giebelgeiten | durop kome? Drop eete! | 746 |
| CKK | 15 | 27 | CV WaNou | Ge mot 'r mar op kome skijort Boemeldonck | 740 |
| CKK | 16 | 74 | CV de Dummies | Ge mot mar op dit sprookje kome | 733 |
| CKK | 17 | 79 | de BiXe Draoke | De BiXe Draoke kome d'r af | 729 |
| CKK | 18 | 35 | CV Kwitoknie | Ut Boemeltje mot er mar op kome. | 728 |
| CKK | 19 | 21 | CV Zooitje Grut | Ge mot 'r mar op kome | 725 |
| CKK | 20 | 53 | CV de Sterretjes | Ge mot'r mar op kome | 715 |
| CKK | 21 | 71 | CV de ijsberen | De beer mot er maar op kome | 713 |
| CKK | 22 | 49 | CV Geen idee | De Boemeldonckse schilders kenne er nie op kome | 709 |
| CKK | 23 | 72 | CV De Flierenfluiters | Wij kome d'r op | 699 |
| CKK | 24 | 29 | CV Un bietje meer | ge mot mar op de boemeldonckse berg komme | 696 |
| CKK | 25 | 69 | CV de kakelkippe | Ge mot 'r mar op kome | 693 |
| CKK | 26 | 23 | De Giegelbekjes | Ge kunt de klere(n) krijgen | 691 |
| CKK | 27 | 63 | CV de Kakelende Krentenbollen | Wij zijn top, wij lopen straks voor op. Er op, er af, der in er uit. We krijgen straks een grote buit |
689 |
| CKK | 28 | 106 | C.V. de proefkonijnen | Wij zijn uitgelopen | 683 |
| CKK | 29 | 99 | De Rangers | ge mot 'r mar op kome, ge komt 'r nie op | 681 |
| CKK | 30 | 58 | CV de Spetters | Gé mot mar op 't woord kome | 680 |
| CKK | 31 | 59 | CV de malle meuten | Ge mot 'r mar op kome | 679 |
| CKK | 32 | 94 | 5-pack | 5-pack kon er nie op kome, kan de gij er op kome? | 677 |
| CKK | 33 | 65 | CV hippe kippen | Ben hip wees un kip | 666 |
| CKK | 34 | 77 | CV de Bikse giechels | Ge mot 'r mar opkomme: we hebbe ut uit un boekske | 663 |
| CKK | 35 | 83 | CV De Beekse Hooligans | Ge mot'r mar op kome | 657 |
| CKK | 36 | 1 | CV de Batabiertjes | Ook wij zijn blij met ouw papier | 631 |
| CKK | 37 | 98 | De Giecheltjuhs | Half om half gaon we de karnaval deur | 628 |
| CKO | 1 | 31 | CV de Schutterkus | Ge mot ôns er mar op zien te krijge | 893 |
| CKO | 2 | 55 | CV De Zandhappers | We zijn de koning te rijk meej dun prins in onze wijk | 859 |
| CKO | 3 | 88 | CV de Jopperkes | We kunne d'ur nie op komme! | 819 |
| CKO | 4 | 11 | PCV de Atoompjes | De BAK schroomde niet om een 2e prins uit de atoompjes te benoemen, daarom lopen wij nu naast onze schoenen |
798 |
| CKO | 5 | 15 | CV de Tentakeltjes | We kunne er nie op kome! | 775 |
| CKO | 6 | 42 | De aangebrande augurken | Meej du aangebrande augurken kundu reekunu: gu mot ur mar op kommu! | 761 |
| CKO | 7 | 91 | CC Hetmoestvanmijn moeder | Ge mot d'rop kome …! | 749 |
| CKO | 8 | 19 | CV de Zwabbers | Woe woe woe woe kome we dur op? | 731 |
| CKO | 9 | 85 | CV "de Glittersterretjes" | Bikse sterren dansen op het ijs | 728 |
| CKO | 10 | 108 | De Spuitgastjes | We motte d'r mar op komme | 721 |
| CKO | 11 | 67 | De Magrietjes | Bij de magrietjes gaot ut (nie)van un leie dakske | 720 |
| CKO | 12 | 37 | CV de Ratjes | We kunne d'r nie opkomme, we glije d'r steeds af | 714 |
| CKO | 13 | 51 | Platzakken jr. | We liegen dat ut gedrukt staot | 713 |
| CKO | 14 | 61 | CV de Weetikveeltjes | Fakier | 702 Bestand:2007-ko-61.jpg 100px |
| CKO | 15 | 5 | Cv dûn bikse stampertjes | ge môt maar op het goeie nummerke kôme | 701 |
| CKO | 16 | 56 | Lachende Smilies | We komen der bovenop | 675 |
| CKO | 17 | 45 | CV Hupsakee | Onder water vieren we ook carnaval | 669 |
| CKO | 18 | 75 | De Juniors | We hebbe nog geen idee | 662 |
| CKO | 19 | 81 | CV de Boemeldonders | CV de Boemeldonders wil op de sportieve tour | 652 |
| CKO | 20 | 25 | De Raddraaiers | Ge mot'r mar op kome | 648 |
| CKO | 21 | 96 | De Vroentebrakken | Ge mot er mar op kome: nee, duraf dan!! | 641 |
| CKO | 22 | 3 | Knakworsjes | ..ik kan er niet op komme | 637 |
| DKK | 1 | 44 | CV de Nest-emmers | We komme d'r nie op | 802 |
| DKK | 2 | 80 | De daltontjes | De politie op je hielen | 767 |
| DKK | 3 | 90 | Correke en Polleke | Ge mot er mar op komme "ope of dicht" | 737 |
| DKK | 4 | 97 | Buur en Buur | Ge mot er mar op komme! | 732 |
| DKK | 5 | 28 | De buurmeskes | we zijn erop gekomme moar nie goe afgekomme | 731 |
| DKK | 6 | 50 | CV de Nachtbouwer | Ge mot (d) rop komme | 726 |
| DKK | 7 | 20 | CV de Snotaopen | Ge mot mar op de wachtlijst komme | 715 |
| DKK | 8 | 57 | CV de Hupclupperkus | ge mot 'r mar op kome | 713 |
| DKK | 9 | 84 | CV biX-factor | Wij hebben de biX-factor! | 712 |
| DKK | 10 | 12 | Louise en Veerle | Ge mot maor d'rop komme | 700 |
| DKK | 11 | 66 | CV de Snuiters | Ge mot mar op de pliezie site zien te kome | 698 |
| DKK | 12 | 64 | CV de gekke erpels | Gullie mot'r mar op komme, Wij willen dur wel vanaf komme | 684 |
| DKK | 13 | 26 | CV de bikse bouwers | we zijn er nie opgekommen | 677 |
| DKK | 14 | 40 | CV de Poppekus | Wij kome nie op d'n kist bij ut goud, gij wel? | 670 |
| DKK | 15 | 101 | De twee mutsjes | We vouwe mar 'n end | 657 |
| DKK | 16 | 73 | CV de Boefkes | Bob kan er mar niet op kome | 643 |
| DKK | 17 | 34 | CV de Trappers | Gemot er mar op kome | 631 |
| DKK | 18 | 2 | Bikse Girls | Wij hebben 'n ladder in ôôs panty | 624 |
| DKK | 19 | 68 | De Gekke bekke | Ge mot er mar op (zien te) kome | 613 |
| DKO | 1 | 18 | CV de 't Kennet Girls | Probeer d'r maar op te komen | 813 |
| DKO | 2 | 102 | Ut gespuis van Twee Vooraf | As ons vaoder ut nie mir wit, witte wij ut wel!! | 764 |
| DKO | 3 | 100 | de Kennet-Minnies | Ge mot 'r maor opkomme maar hoe kom ik er nou weer vanaf | 745 |
| DKO | 4 | 32 | Buuske | "Oôns moeder vin mijn un takkejong" Hoe komt ze d'rop | 725 |
| DKO | 5 | 10 | De Gebroeders V. | Ge kunt er ok op kome | 719 |
| DKO | 6 | 48 | CV de Woeste bouwers | Ge mot 'r mar op uit kome | 717 |
| DKO | 7 | 92 | CV Izzy | Zo komme wij d'r op | 716 |
| DKO | 8 | 36 | Ons Veer en ons Eef | Ge mot mar op de pot komme | 714 |
| DKO | 9 | 76 | CV Buurman & Buurman | dun BAK groeit uit z'n jaske | 707 |
| DKO | 10 | 107 | CV De buitenbeentjes. | Ik heb mijn schat al gevonden | 706 |
| DKO | 11 | 82 | Duo Pi-jas | We steken dun draak ermee | 676 |
| DKO | 12 | 16 | Sanne en Opa | 11 jaar Sanne en Opa! Wij bouwen een A wagen | 657 |
| DKO | 13 | 105 | CV de junior Mislukkelingen | Ge mot ‘r mar op kome, mar van de 1e prijs kunnen wij alleen mar drome |
653 |
| DKO | 14 | 103 | Julius Verhoeven | Ge mot ´r mar achter kome | 646 |
| DKO | 15 | 52 | De Frietbroertjes | Lekkere friet, ik geniet | 627 |
| DKO | 16 | 8 | D'n Gerrit (jr) | Ge mot 'r mar op kome | 605 |
| DKO | 17 | 60 | CV de mini Bietjes | Karnaval is pas echt feest, als Jan Smit is geweest! | 603 |
