Uitslag Grote optocht 4 maart 1973: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 40: | Regel 40: | ||
| C || 2 || 22 || De Stufkes || Hoe langer hoe gekker || 207 || | | C || 2 || 22 || De Stufkes || Hoe langer hoe gekker || 207 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || | + | | C || 3 || || Soppers || De passtoors gaan met de W.W. || 197 [[Bestand:GO-1973-X1.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-X1.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| C || 4 || || D.M. '71 || Damesvoetbal: ook voor ons || 195 || | | C || 4 || || D.M. '71 || Damesvoetbal: ook voor ons || 195 || | ||
| Regel 46: | Regel 46: | ||
| C || 5 || 30 || Zwoertjes || t is allemaal maar la la + lou - loenen || 189 [[Bestand:GO-1973-30.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-30.JPG}}]] | | C || 5 || 30 || Zwoertjes || t is allemaal maar la la + lou - loenen || 189 [[Bestand:GO-1973-30.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-30.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | C || || 34 || Meppers || Hoe ouder hoe gekker || [[Bestand:GO-1973-34. | + | | C || || 34 || Meppers || Hoe ouder hoe gekker || [[Bestand:GO-1973-34.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 1 || || Joop Lodders || t Samaritaantje || 241 || | | D || 1 || || Joop Lodders || t Samaritaantje || 241 || | ||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| D || || 47 || BAKfietsen || Slaven van de mammoeth-wet || || | | D || || 47 || BAKfietsen || Slaven van de mammoeth-wet || || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || || | + | | D || || || Deurdouwers || || [[Bestand:GO-1973-DD.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-DD.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| || || 28 || Drumband || Hoge Vugth || || | | || || 28 || Drumband || Hoge Vugth || || | ||
| Regel 72: | Regel 72: | ||
| || || 42 || Drumband || D.R.S. || || | | || || 42 || Drumband || D.R.S. || || | ||
|- | |- | ||
| − | | || || 50 || BAK || BAK-trein || || | + | | || || 50 || BAK || BAK-trein || [[Bestand:GO-1973-boemeltrein.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-boemeltrein.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| || || 51 || majoretten || Dortse meisjes || || | | || || 51 || majoretten || Dortse meisjes || || | ||
| Regel 78: | Regel 78: | ||
| || || 52 || harmonie || Kunst na arbeid || || | | || || 52 || harmonie || Kunst na arbeid || || | ||
|- | |- | ||
| − | | || || 53 || BAK || Prinsenwagen || || | + | | || || 53 || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:GO-1973-PRW.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1973-PRW.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| || || 54 || majoretten || Boemeldonck || || | | || || 54 || majoretten || Boemeldonck || || | ||
Huidige versie van 7 apr 2024 om 10:28
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 40 | Oekels | Trim je fit | 261 | |
| A | 2 | 23 | Hangijzers | Alles draait om de leut | 246 | |
| A | 3 | 45 | Black Eagles | Abraham en zijn goede zonen | 244 | |
| A | 4 | 39 | Doelrakkers | Schiet ginne narris (wagen 1: Miskleun, wagen 2: Raak) | 238 | |
| A | 5 | 41 | Leuttappers | Wij bakken ze bruin | 235 | |
| A | 6 | 31 | Vuurfretres | Servet baat een commune | 230 | |
| A | 7 | 36 | Strikkers | De strikkers-ploeg in 'de tour' | 229 | |
| A | 8 | 25 | Maespappers | Hij steekt overal zijn neus in | 228 | |
| A | 9 | 24 | Nachtpitjes | Vijf jaar blazen en nog nie uit | 227 | |
| A | 10 | 44 | Bokken | half om half | 221 | |
| A | 11 | 38 | Vetkluivers | Het monster van ENKA-stein | 218 | |
| A | 12 | 33 | Zandhazen | Ziede de stad al komen (op Overveld) | 214 | |
| A | 13 | 32 | Peerrijders | De leste BAK van de belzen | 207 | |
| B | 1 | 43 | Kikkers | Stompe, stompe, stomp de kikkers op de plomp | 195 | |
| B | 2 | 49 | Peperkorrels | Duisternis in Boemeldonck | 187 | |
| B | 3 | 37 | Fiasco's | De PNEM (Prinsenbeekse Nieuwe El. My) | 179 | |
| B | Keiologen | Vergane glorie | ||||
| C | 1 | 29 | Duitenkluivers | We schieten ginne nariis, maar n'n bok | 213 | |
| C | 2 | 22 | De Stufkes | Hoe langer hoe gekker | 207 | |
| C | 3 | Soppers | De passtoors gaan met de W.W. | 197 | ||
| C | 4 | D.M. '71 | Damesvoetbal: ook voor ons | 195 | ||
| C | 5 | 30 | Zwoertjes | t is allemaal maar la la + lou - loenen | 189 | |
| C | 34 | Meppers | Hoe ouder hoe gekker | |||
| D | 1 | Joop Lodders | t Samaritaantje | 241 | ||
| D | 2 | Piet de Jong | Hoe ouder, hoe gekker | 218 | ||
| D | 3 | 27 | Theo de Maespapper | De vereeuwiger | 191 | |
| D | 4 | Duo de Petra's | We hebben de Pee op de Ben Wee | 176 | ||
| D | 5 | 48 | Emer-jongens | Moderne Opvoeding | 171 | |
| D | 26 | t Schaepspul | We duikelen er uit | |||
| D | 46 | Blikke billen | Vastenavond vieren | |||
| D | 47 | BAKfietsen | Slaven van de mammoeth-wet | |||
| D | Deurdouwers | |||||
| 28 | Drumband | Hoge Vugth | ||||
| 35 | Harmonie en drumband | Rucphen | ||||
| 42 | Drumband | D.R.S. | ||||
| 50 | BAK | BAK-trein | ||||
| 51 | majoretten | Dortse meisjes | ||||
| 52 | harmonie | Kunst na arbeid | ||||
| 53 | BAK | Prinsenwagen | ||||
| 54 | majoretten | Boemeldonck | ||||
| 55 | BAK | BAK-fordje | ||||
| 56 | BAK | Foto, film en dia wagen |
