Uitslag Kinderoptocht 4 februari 1978: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (5 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| BK || 2 || 8 || Rode Appels || B.A.F. || 830 [[Bestand:KO-1978-8.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-8.JPG}}]] | | BK || 2 || 8 || Rode Appels || B.A.F. || 830 [[Bestand:KO-1978-8.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-8.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 9 || Dwarskoppen || Kasemar || 780 [[Bestand:KO-1978-9. | + | | BK || 3 || 9 || Dwarskoppen || Kasemar || 780 [[Bestand:KO-1978-9.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-9.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 4 || 11 || De Knoetjes || We smurfen met Kazema || 760 [[Bestand:KO-1978-11. | + | | BK || 4 || 11 || De Knoetjes || We smurfen met Kazema || 760 [[Bestand:KO-1978-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 5 || 14 || Handenbindertjes || Zeg maar dag met het handje || 750 [[Bestand:KO-1978-14. | + | | BK || 5 || 14 || Handenbindertjes || Zeg maar dag met het handje || 750 [[Bestand:KO-1978-14.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 6 || 15 || Poollichtjes || De wrekers beschermen Boemeldonck || 725 [[Bestand:KO-1978-15. | + | | BK || 6 || 15 || Poollichtjes || De wrekers beschermen Boemeldonck || 725 [[Bestand:KO-1978-15.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 7 || 6 || De Bierbuiken || We zuipen tot we kruipen || 700 [[Bestand:KO-1978-6. | + | | BK || 7 || 6 || De Bierbuiken || We zuipen tot we kruipen || 700 [[Bestand:KO-1978-6.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-6.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 8 || 21 || De Smarties || || 685 [[Bestand:KO-1978-21. | + | | BK || 8 || 21 || De Smarties || || 685 [[Bestand:KO-1978-21.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 9 || 23 || Westerkim || || 680 || | | BK || 9 || 23 || Westerkim || || 680 || | ||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
| BK || 13 || 4 || Beekse Bengels || De straatvegers pikken 't niet || 665 || | | BK || 13 || 4 || Beekse Bengels || De straatvegers pikken 't niet || 665 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 14 || 7 || Atoompjes || We roeien naar Argentinië || 655 [[Bestand:KO-1978-7. | + | | BK || 14 || 7 || Atoompjes || We roeien naar Argentinië || 655 [[Bestand:KO-1978-7.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-7.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 15 || 19 || Dappertjes || Marsmannetjes || 655 [[Bestand:KO-1978-19.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-19.JPG}}]] | | BK || 15 || 19 || Dappertjes || Marsmannetjes || 655 [[Bestand:KO-1978-19.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-19.JPG}}]] | ||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| BK || || 16 || Babysitters || Hou ze maar stil || || | | BK || || 16 || Babysitters || Hou ze maar stil || || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || || 17 || Little Boys || Gijs en dol-letjes || [[Bestand:KO-1978-17. | + | | BK || || 17 || Little Boys || Gijs en dol-letjes || [[Bestand:KO-1978-17.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || || 18 || Doortrekkertjes || Helemaal weggespoeld || || | | BK || || 18 || Doortrekkertjes || Helemaal weggespoeld || || | ||
| Regel 70: | Regel 70: | ||
| CK || 8 || 101 || René Aarts || || 668 || | | CK || 8 || 101 || René Aarts || || 668 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CK || 9 || 115 || Marcel Dujardin || || 665 [[Bestand:KO-1978-115. | + | | CK || 9 || 115 || Marcel Dujardin || || 665 [[Bestand:KO-1978-115.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-115.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CK || 10 || 102 || Corne van Boxel || || 664 || | | CK || 10 || 102 || Corne van Boxel || || 664 || | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| CK || 11 || 114 || Jantje Gelens || || 660 || | | CK || 11 || 114 || Jantje Gelens || || 660 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CK || 12 || 103 || John van Waal || || 655 [[Bestand:KO-1978-103. | + | | CK || 12 || 103 || John van Waal || || 655 [[Bestand:KO-1978-103.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-103.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CK || 13 || 116 || Joost Meeuwes || || 643 || | | CK || 13 || 116 || Joost Meeuwes || || 643 || | ||
| Regel 88: | Regel 88: | ||
| CK || 17 || 109 || Paul Wijnberg || || 620 || | | CK || 17 || 109 || Paul Wijnberg || || 620 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CK || 18 || 124 || Punk is in || || 618 [[Bestand:KO-1978-124. | + | | CK || 18 || 124 || Punk is in || || 618 [[Bestand:KO-1978-124.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-124.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CK || 19 || 113 || The Punk Boys || || 617 || | | CK || 19 || 113 || The Punk Boys || || 617 || | ||
| Regel 95: | Regel 95: | ||
|- | |- | ||
| CK || 21 || 111 || Hans Teurlings || || 690 || | | CK || 21 || 111 || Hans Teurlings || || 690 || | ||
| + | |- | ||
| + | | || || || CV de Zwoertjes || || [[Bestand:KO-1978-Zw.JPG |100px | thumb| link={{filepath:KO-1978-Zw.JPG}}]] | ||
|- | |- | ||
| || || 1 || Ponyclub "Ons Genoegen" || Prinsenbeek || || | | || || 1 || Ponyclub "Ons Genoegen" || Prinsenbeek || || | ||
Huidige versie van 24 mrt 2024 om 12:00
| AK | 1 | 33 | Zandhaasjes | Smurfen met de Smurfjes | 790 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 2 | 31 | Muizenkeutels | De Film van Ome Willem | 755 | |
| AK | 3 | 30 | Kikkertjes | Lui-lekkerland | 750 | |
| AK | 4 | 36 | Oekeltjes | We laten ons niet in de kaart kijken 685 | ||
| AK | 5 | 32 | Heiakkertjes | Circus Heikolder | 680 | |
| AK | 6 | 35 | Peerdrijderkes | Woonwagenkamp op de Beek | 670 | |
| AK | 7 | 34 | Maespappertjes | Prins Kloris de XII | 655 | |
| AK | 8 | 123 | H.C.P. | Eigen clubhuis | 640 | |
| BK | 1 | 3 | Bakrakkers | Ome Joop | 835 | |
| BK | 2 | 8 | Rode Appels | B.A.F. | 830 | |
| BK | 3 | 9 | Dwarskoppen | Kasemar | 780 | |
| BK | 4 | 11 | De Knoetjes | We smurfen met Kazema | 760 | |
| BK | 5 | 14 | Handenbindertjes | Zeg maar dag met het handje | 750 | |
| BK | 6 | 15 | Poollichtjes | De wrekers beschermen Boemeldonck | 725 | |
| BK | 7 | 6 | De Bierbuiken | We zuipen tot we kruipen | 700 | |
| BK | 8 | 21 | De Smarties | 685 | ||
| BK | 9 | 23 | Westerkim | 680 | ||
| BK | 10 | 13 | Spetters | Boemelen met de spetters | 675 | |
| BK | 11 | 10 | Schopkus | Antenne onder de stoep - poep? | 670 | |
| BK | 12 | 5 | De Stomkus | We houe 't veur gezien | 665 | |
| BK | 13 | 4 | Beekse Bengels | De straatvegers pikken 't niet | 665 | |
| BK | 14 | 7 | Atoompjes | We roeien naar Argentinië | 655 | |
| BK | 15 | 19 | Dappertjes | Marsmannetjes | 655 | |
| BK | 12 | Pruttels | We Pruttelen maar wat aan | |||
| BK | 16 | Babysitters | Hou ze maar stil | |||
| BK | 17 | Little Boys | Gijs en dol-letjes | |||
| BK | 18 | Doortrekkertjes | Helemaal weggespoeld | |||
| CK | 1 | 122 | Famielie Neus | 710 | ||
| CK | 2 | 105 | Zeerovertjes | 709 | ||
| CK | 3 | 106 | Kabouters | 708 | ||
| CK | 4 | 121 | Hedwig Dirven | 696 | ||
| CK | 5 | 118 | Stumpers | 695 | ||
| CK | 6 | 110 | Ton Okhuizen | 686 | ||
| CK | 7 | 125 | Pannenlikkers | 682 | ||
| CK | 8 | 101 | René Aarts | 668 | ||
| CK | 9 | 115 | Marcel Dujardin | 665 | ||
| CK | 10 | 102 | Corne van Boxel | 664 | ||
| CK | 11 | 114 | Jantje Gelens | 660 | ||
| CK | 12 | 103 | John van Waal | 655 | ||
| CK | 13 | 116 | Joost Meeuwes | 643 | ||
| CK | 14 | 112 | Peter Christiaansen | 640 | ||
| CK | 15 | 117 | Michel van Aert en Rens Sans | 635 | ||
| CK | 16 | 107 | Peter Visser | 625 | ||
| CK | 17 | 109 | Paul Wijnberg | 620 | ||
| CK | 18 | 124 | Punk is in | 618 | ||
| CK | 19 | 113 | The Punk Boys | 617 | ||
| CK | 20 | 126 | Maastricht-Boys | 600 | ||
| CK | 21 | 111 | Hans Teurlings | 690 | ||
| CV de Zwoertjes | ||||||
| 1 | Ponyclub "Ons Genoegen" | Prinsenbeek | ||||
| 2 | Drumband | Prinsenbeek | ||||
| 16 | Babysitters | Hou ze maar stil |
