Uitslag Grote Optocht 11 Februari 2024: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
[[Bestand:2024_A_juryrapport.JPG | 140px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/gMLkITrKQSPY9aBb]] [[Bestand:2024_B_juryrapport.JPG | 140px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/X2OxTZkP6HNweBWz]] | [[Bestand:2024_A_juryrapport.JPG | 140px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/gMLkITrKQSPY9aBb]] [[Bestand:2024_B_juryrapport.JPG | 140px | link=https://www.yumpu.com/nl/embed/view/X2OxTZkP6HNweBWz]] | ||
| + | <span style="font-size:14px; color:green;">Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.</span> | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! prijs !! | + | ! Cat !! prijs !! Nr. !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! |
|- | |- | ||
| A || 1 || 45 || CV de Dwarsliggers || In de Drukke-rij! || 980 [[Bestand:GO-2024-45.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-45.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Dwarsliggers]] ]] | | A || 1 || 45 || CV de Dwarsliggers || In de Drukke-rij! || 980 [[Bestand:GO-2024-45.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-45.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Dwarsliggers]] ]] | ||
| Regel 19: | Regel 20: | ||
| A || 6 || 56 || CV Bende gek!? || De opera || 795 [[Bestand:GO-2024-56.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-56.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bende_Gek]] ]] | | A || 6 || 56 || CV Bende gek!? || De opera || 795 [[Bestand:GO-2024-56.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-56.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ Bende_Gek]] ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 11 || CV de Apenkoppen || 11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1… || 830 [[Bestand:GO-2024-11.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] | + | | B || 1 || 11 || CV de Apenkoppen || 11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1… || 830 [[Bestand:GO-2024-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-11.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 25 || CV de Buksen || Meej Karnaval is alles flouwer || 813 [[Bestand:GO-2024-25.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Buksen]] ]] | + | | B || 2 || 25 || CV de Buksen || Meej Karnaval is alles flouwer || 813 [[Bestand:GO-2024-25.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-25.jpg}}]][[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Buksen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 49 || CV Bende van Ellende || Waer zen we nou wir beland?! || 808 [[Bestand:GO-2024-49.jpg |100px]][[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende_van_Ellende]] ]] | + | | B || 3 || 49 || CV Bende van Ellende || Waer zen we nou wir beland?! || 808 [[Bestand:GO-2024-49.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-49.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende_van_Ellende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 60 || CV de Mafklappers || De Elfstratentocht || 741 [[Bestand:GO-2024- | + | | B || 4 || 60 || CV de Mafklappers || De Elfstratentocht || 741 [[Bestand:GO-2024-68.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-68.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Mafklappers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 33 || CV de Boemelbende || Camping Boemeldonck || 739 [[Bestand:GO-2024-33.jpg |100px]] | + | | B || 5 || 33 || CV de Boemelbende || Camping Boemeldonck || 739 [[Bestand:GO-2024-33.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-33.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Boemelbende]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 63 || CV de Gangmaokers || Pray for Party || 691 [[Bestand:GO-2024-63.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ga_Nou]] ]] | + | | B || 6 || 63 || CV de Gangmaokers || Pray for Party || 691 [[Bestand:GO-2024-63.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-63.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ga_Nou]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 18 || CV de Knalkoenen || De chemie van Karnaval || 649 [[Bestand:GO-2024-18.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen]] ]] | + | | B || 7 || 18 || CV de Knalkoenen || De chemie van Karnaval || 649 [[Bestand:GO-2024-18.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-18.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 41 || CV de Lolmollen || Ieder vogeltje zingt zoals het gebekt is || 606 [[Bestand:GO-2024-41.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmollen]] ]] | + | | B || 8 || 41 || CV de Lolmollen || Ieder vogeltje zingt zoals het gebekt is || 606 [[Bestand:GO-2024-41.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-41.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmollen]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 53 || CV de Knackers || Vat gin kou boy || 541 [[Bestand:GO-2024-53.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knackers]] ]] | + | | B || 9 || 53 || CV de Knackers || Vat gin kou boy || 541 [[Bestand:GO-2024-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-53.jpg}}]][[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knackers]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 26 || CV den BAKvinders || Kunde gij het nog over dun balk gooije? || 803 [[Bestand: | + | | C || 1 || 26 || CV den BAKvinders || Kunde gij het nog over dun balk gooije? || 803 [[Bestand:GO-2024-26.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 61 || Pruttels || Mini-A-tuur || 796 [[Bestand: | + | | C || 2 || 61 || Pruttels || Mini-A-tuur || 796 [[Bestand:GO-2024-61.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 12 || CV Datdoetieandersnooit || Karnaval in Boemeldonck: Doede mee, zellufs ut vee!! || 779 [[Bestand: | + | | C || 3 || 12 || CV Datdoetieandersnooit || Karnaval in Boemeldonck: Doede mee, zellufs ut vee!! || 779 [[Bestand:GO-2024-12.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 57 || CV de Tipkes || de Tipkes missen de kontext || 736 [[Bestand: | + | | C || 4 || 57 || CV de Tipkes || de Tipkes missen de kontext || 736 [[Bestand:GO-2024-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 16 || CV Ut Boemeltrio & Co || We komme meej dun deeltaxi || 693 [[Bestand: | + | | C || 5 || 16 || CV Ut Boemeltrio & Co || We komme meej dun deeltaxi || 693 [[Bestand:GO-2024-16.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 23 || CV Kebeppie || Beebiesjouwer || 653 [[Bestand: | + | | C || 6 || 23 || CV Kebeppie || Beebiesjouwer || 653 [[Bestand:GO-2024-23.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 34 || CV de Kat z'n Viool || Zzzzzzzoemba! || 617 [[Bestand: | + | | C || 7 || 34 || CV de Kat z'n Viool || Zzzzzzzoemba! || 617 [[Bestand:GO-2024-34.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 30 || De Boemeldonck Barbies || Kende gij …? Want Ken kennie || 610 [[Bestand: | + | | C || 8 || 30 || De Boemeldonck Barbies || Kende gij …? Want Ken kennie || 610 [[Bestand:GO-2024-30.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 38 || CV de Halve Zole || We zen wir as un'ekkuh || 592 [[Bestand: | + | | C || 9 || 38 || CV de Halve Zole || We zen wir as un'ekkuh || 592 [[Bestand:GO-2024-38.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 54 || CV de Steunpinten || Wij zijn zwaar aangeslagen || 587 [[Bestand: | + | | C || 10 || 54 || CV de Steunpinten || Wij zijn zwaar aangeslagen || 587 [[Bestand:GO-2024-54.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 47 || CV 't Biks Broedsel || Biks-Fit, dat zit wel snor?! || 458 [[Bestand: | + | | C || 11 || 47 || CV 't Biks Broedsel || Biks-Fit, dat zit wel snor?! || 458 [[Bestand:GO-2024-47.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 46 || DE Bikse Bruidjes || Achter de geraniums? No way, wij doen meej! || 360 [[Bestand: | + | | C || 12 || 46 || DE Bikse Bruidjes || Achter de geraniums? No way, wij doen meej! || 360 [[Bestand:GO-2024-46.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 17 || Do Drietos || Spoorloos || 842 [[Bestand: | + | | D || 1 || 17 || Do Drietos || Spoorloos || 842 [[Bestand:GO-2024-17.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 51 || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Agge juuk het, motte KRABBE…! || 771 [[Bestand: | + | | D || 2 || 51 || KV de aller1ste Boemeldonckse vrijwillige amateur hengelsportvisvereniging "Zelden Thuis" || Agge juuk het, motte KRABBE…! || 771 [[Bestand:GO-2024-51.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 27 || Anneke en Marianneke || Bloas ze allemoal mar op, Doede mee? || 727 [[Bestand: | + | | D || 3 || 27 || Anneke en Marianneke || Bloas ze allemoal mar op, Doede mee? || 727 [[Bestand:GO-2024-27.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 43 || De drie Portjes || Wij gaan voorspellen…. || 710 [[Bestand: | + | | D || 4 || 43 || De drie Portjes || Wij gaan voorspellen…. || 710 [[Bestand:GO-2024-43.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 35 || De Vrolijke Vrienden || Doede mee aon dun lijn || 640 [[Bestand: | + | | D || 5 || 35 || De Vrolijke Vrienden || Doede mee aon dun lijn || 640 [[Bestand:GO-2024-35.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 55 || De Reporters || Boemeldonck in beeld || 639 [[Bestand: | + | | D || 6 || 55 || De Reporters || Boemeldonck in beeld || 639 [[Bestand:GO-2024-55.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || 22 || Die 2 || De Heer Levert || 598 [[Bestand: | + | | D || 7 || 22 || Die 2 || De Heer Levert || 598 [[Bestand:GO-2024-22.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 31 || CV de Atoompjes || Trek en Trees || 594 [[Bestand: | + | | D || 8 || 31 || CV de Atoompjes || Trek en Trees || 594 [[Bestand:GO-2024-31.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 40 || CV Rijgdraod || Draoide meej in dun boemelcarrausel || 549 [[Bestand: | + | | D || 9 || 40 || CV Rijgdraod || Draoide meej in dun boemelcarrausel || 549 [[Bestand:GO-2024-40.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 19 || Trois amis Boemeldonckais, un kwêker et deux Jees célèbrent ensemble (2) le karnaval dans la très grande procession prolongée de Boemeldonck || As we komme dan zwoait er wa! || 527 [[Bestand: | + | | D || 10 || 19 || Trois amis Boemeldonckais, un kwêker et deux Jees célèbrent ensemble (2) le karnaval dans la très grande procession prolongée de Boemeldonck || As we komme dan zwoait er wa! || 527 [[Bestand:GO-2024-19.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 32 || Fritske & Fraanske || Fritske & Fraanske hebbe un vorkheftruc || 483 [[Bestand: | + | | D || 11 || 32 || Fritske & Fraanske || Fritske & Fraanske hebbe un vorkheftruc || 483 [[Bestand:GO-2024-32.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 48 || CV de Spaanse Pepers || We kêke d'un kat uit d'n boom. Doede mee? || 467 [[Bestand: | + | | D || 12 || 48 || CV de Spaanse Pepers || We kêke d'un kat uit d'n boom. Doede mee? || 467 [[Bestand:GO-2024-48.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 66 || Carla en Karin || Barbie senior zoekt ken || 416 [[Bestand: | + | | D || 13 || 66 || Carla en Karin || Barbie senior zoekt ken || 416 [[Bestand:GO-2024-66.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 62 || T.V. de Mauwmiere || T zit er niet meer in… || 399 [[Bestand: | + | | D || 14 || 62 || T.V. de Mauwmiere || T zit er niet meer in… || 399 [[Bestand:GO-2024-62.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 39 || CV de Worteltjes || We zweten peentjes || 357 [[Bestand: | + | | D || 15 || 39 || CV de Worteltjes || We zweten peentjes || 357 [[Bestand:GO-2024-39.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 16 || 65 || t Grof geschut van Twee Vooraf || D'r is gin zak aon… || 339 [[Bestand: | + | | D || 16 || 65 || t Grof geschut van Twee Vooraf || D'r is gin zak aon… || 339 [[Bestand:GO-2024-65.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 17 || 50 || CV de Vergooiers || Eet je mee?! || 323 [[Bestand: | + | | D || 17 || 50 || CV de Vergooiers || Eet je mee?! || 323 [[Bestand:GO-2024-50.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 18 || 67 || CV de Zalige Zusters || Wij zijn non-binair || 288 [[Bestand: | + | | D || 18 || 67 || CV de Zalige Zusters || Wij zijn non-binair || 288 [[Bestand:GO-2024-67.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 19 || 13 || CV de Batabieren || Heulemaol in de wolke mee ons Prins Tôntje || 234 [[Bestand: | + | | D || 19 || 13 || CV de Batabieren || Heulemaol in de wolke mee ons Prins Tôntje || 234 [[Bestand:GO-2024-13.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 28 || CV de Kriebels || GANGmaoker || 868 [[Bestand: | + | | E || 1 || 28 || CV de Kriebels || GANGmaoker || 868 [[Bestand:GO-2024-28.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 20 || D'n Gerrit || Alle ballen op de Batabieren! || 810 [[Bestand: | + | | E || 2 || 20 || D'n Gerrit || Alle ballen op de Batabieren! || 810 [[Bestand:GO-2024-20.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 44 || Drs. Kiske van Overveld || Lerarentekort? || 791 [[Bestand: | + | | E || 3 || 44 || Drs. Kiske van Overveld || Lerarentekort? || 791 [[Bestand:GO-2024-44.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 52 || CV De Sjonnie(s) || Mens erger je niet! || 679 [[Bestand: | + | | E || 4 || 52 || CV De Sjonnie(s) || Mens erger je niet! || 679 [[Bestand:GO-2024-52.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 5 || 14 || CV dun Herman || Dun Herman stikt van de jaloezie || 645 [[Bestand: | + | | E || 5 || 14 || CV dun Herman || Dun Herman stikt van de jaloezie || 645 [[Bestand:GO-2024-14.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 6 || 36 || Hummus || Deur de woningbouwgrond crisis zit ik aon de grond! || 613 [[Bestand: | + | | E || 6 || 36 || Hummus || Deur de woningbouwgrond crisis zit ik aon de grond! || 613 [[Bestand:GO-2024-36.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 7 || 68 || D'n Bikse Bakker || Ik loop veur paol || 609 [[Bestand: | + | | E || 7 || 68 || D'n Bikse Bakker || Ik loop veur paol || 609 [[Bestand:GO-2024-68.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 8 || 24 || Jonas || Stem lijst 11: Biks volluk vrij || 578 [[Bestand: | + | | E || 8 || 24 || Jonas || Stem lijst 11: Biks volluk vrij || 578 [[Bestand:GO-2024-24.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 9 || 59 || D'n BOB van Boemeldonck || Ik doej ok an grensoverschrijdend gedrag! || 566 [[Bestand: | + | | E || 9 || 59 || D'n BOB van Boemeldonck || Ik doej ok an grensoverschrijdend gedrag! || 566 [[Bestand:GO-2024-59.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 10 || 64 || Annelies || Ik ben helemaal over de zeik || 506 [[Bestand: | + | | E || 10 || 64 || Annelies || Ik ben helemaal over de zeik || 506 [[Bestand:GO-2024-64.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-64.jpg}}]] |
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | BAK || || || Prinsenwagen || | + | | BAK || || || Prinsenwagen || [[Bestand:GO-2024-prw.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-prw.jpg}}]] |
|} | |} | ||
| Regel 128: | Regel 127: | ||
! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ||
|- | |- | ||
| − | | 1e prijs || CV de Bixe Draoke || Doedel mee?!? || [[Bestand:GO-2024-15.jpg |100px]] | + | | 1e prijs || CV de Bixe Draoke || Doedel mee?!? || [[Bestand:GO-2024-15.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2e prijs || CV de Dwarsliggers || In de Drukke-rij! || [[Bestand:GO-2024-45.jpg |100px]] | + | | 2e prijs || CV de Dwarsliggers || In de Drukke-rij! || [[Bestand:GO-2024-45.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | |3e prijs: || CV de Apenkoppen || 11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1… || [[Bestand:GO-2024-11.jpg |100px]] | + | |3e prijs: || CV de Apenkoppen || 11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1… || [[Bestand:GO-2024-11.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-11.jpg}}]] |
|} | |} | ||
| Regel 142: | Regel 141: | ||
! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ! Prijs !! Deelnemer !! Titel !! | ||
|- | |- | ||
| − | | 1e prijs || CV de Kat z'n Viool || Zzzzzzzoemba! || [[Bestand:GO-2024-34.jpg |100px]] | + | | 1e prijs || CV de Kat z'n Viool || Zzzzzzzoemba! || [[Bestand:GO-2024-34.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | 2e prijs || CV Datdoetieandersnooit || Karnaval in Boemeldonck: Doede mee, zellufs ut vee!! || [[Bestand:GO-2024-12.jpg |100px]] | + | | 2e prijs || CV Datdoetieandersnooit || Karnaval in Boemeldonck: Doede mee, zellufs ut vee!! || [[Bestand:GO-2024-12.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | |3e prijs || CV den BAKvinders || Kunde gij het nog over dun balk gooije? || [[Bestand:GO-2024-26.jpg |100px]] | + | |3e prijs || CV den BAKvinders || Kunde gij het nog over dun balk gooije? || [[Bestand:GO-2024-26.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-2024-26.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 13 apr 2025 om 10:48
Juryverslagen A- en B-categorie
Bij raadplegen op een smartphone: draai je toestel landscape, dan zie je ook de foto.
Winnaars publieksprijs A en B categorie
| Prijs | Deelnemer | Titel | |
|---|---|---|---|
| 1e prijs | CV de Bixe Draoke | Doedel mee?!? | |
| 2e prijs | CV de Dwarsliggers | In de Drukke-rij! | |
| 3e prijs: | CV de Apenkoppen | 11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1… |
Winnaar publieksprijs C, D en E categorie
| Prijs | Deelnemer | Titel | |
|---|---|---|---|
| 1e prijs | CV de Kat z'n Viool | Zzzzzzzoemba! | |
| 2e prijs | CV Datdoetieandersnooit | Karnaval in Boemeldonck: Doede mee, zellufs ut vee!! | |
| 3e prijs | CV den BAKvinders | Kunde gij het nog over dun balk gooije? |
