Uitslagen Kinderoptocht 8 februari 1986: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 37 || De Kleiboerkes || Wij zijn d'r as de kippe bij || 299 [[Bestand:KO-1986-37.jpg |100px]] | + | | AK || 1 || 37 || De Kleiboerkes || Wij zijn d'r as de kippe bij || 299 [[Bestand:KO-1986-37.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1986-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 31 || De Overlopers || || 273 [[Bestand:KO-1986-31.jpg |100px]] | + | | AK || 2 || 31 || De Overlopers || || 273 [[Bestand:KO-1986-31.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1986-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 3 || 38 || De Mini-eagletjes || Snorkelland || 260 || | | AK || 3 || 38 || De Mini-eagletjes || Snorkelland || 260 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 28 || De Kneuzen || Schijte O.K., mar waor blef d'r mee? || 300 [[Bestand:KO-1986-28.jpg |100px]] | + | | BK || 1 || 28 || De Kneuzen || Schijte O.K., mar waor blef d'r mee? || 300 [[Bestand:KO-1986-28.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1986-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 27 || De Kwibussen || De Beek heeft pech, want Saval spuit de FRI-jado weg || 282 [[Bestand:KO-1986-27.jpg |100px]] | + | | BK || 2 || 27 || De Kwibussen || De Beek heeft pech, want Saval spuit de FRI-jado weg || 282 [[Bestand:KO-1986-27.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1986-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 32 || de Kwekkers || D'n BAK is de BAK || 276 [[Bestand:KO-1986-32.jpg |100px]] | + | | BK || 3 || 32 || de Kwekkers || D'n BAK is de BAK || 276 [[Bestand:KO-1986-32.jpg |100px | thumb | link={{filepath: KO-1986-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 4 || 29 || De Groeten thuis || De Mart her-indelen! Maokt 'r wa van || 259 || | | BK || 4 || 29 || De Groeten thuis || De Mart her-indelen! Maokt 'r wa van || 259 || | ||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| BK || || 29 || || || || aanmoedigingsprijs | | BK || || 29 || || || || aanmoedigingsprijs | ||
|- | |- | ||
| − | | CK || 1 || 17 || De Gatenvullers || || 268 [[Bestand:KO-1986-17. | + | | CK || 1 || 17 || De Gatenvullers || || 268 [[Bestand:KO-1986-17.PNG |100px | thumb | link={{filepath: KO-1986-17.PNG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CK || 2 || 9 || De Boemelmuisjes || De Boemelmuisjes maken d'r wa van || 262 [[Bestand:KO-1986-9. | + | | CK || 2 || 9 || De Boemelmuisjes || De Boemelmuisjes maken d'r wa van || 262 [[Bestand:KO-1986-9.PNG |100px | thumb | link={{filepath: KO-1986-9.PNG}}]] |
|- | |- | ||
| CK || 3 || || De Heidebloempjes || || 261 || | | CK || 3 || || De Heidebloempjes || || 261 || | ||
Huidige versie van 30 mei 2025 om 19:09
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 37 | De Kleiboerkes | Wij zijn d'r as de kippe bij | 299 | |
| AK | 2 | 31 | De Overlopers | 273 | ||
| AK | 3 | 38 | De Mini-eagletjes | Snorkelland | 260 | |
| BK | 1 | 28 | De Kneuzen | Schijte O.K., mar waor blef d'r mee? | 300 | |
| BK | 2 | 27 | De Kwibussen | De Beek heeft pech, want Saval spuit de FRI-jado weg | 282 | |
| BK | 3 | 32 | de Kwekkers | D'n BAK is de BAK | 276 | |
| BK | 4 | 29 | De Groeten thuis | De Mart her-indelen! Maokt 'r wa van | 259 | |
| BK | 5 | 30 | De Boemelboys | Maokt u'r ….. Wa van | 255 | |
| BK | 29 | aanmoedigingsprijs | ||||
| CK | 1 | 17 | De Gatenvullers | 268 | ||
| CK | 2 | 9 | De Boemelmuisjes | De Boemelmuisjes maken d'r wa van | 262 | |
| CK | 3 | De Heidebloempjes | 261 | |||
| CK | 4 | De Breiers | 254 | |||
| CK | 5 | De Deurtrappers | 250 | |||
| CK | 6 | De Vrijbuiters | 247 | |||
| CK | 7 | 8 | De Gatapen | Stadhuis op stelten | 239 | |
| CK | 8 | De Kuypertjes | 238 | |||
| CK | 9 | De Boemeltjes | 233 | |||
| CK | 10 | De klas van de Griffioen | 230 | |||
| CK | 21 | aanmoedigingsprijs | ||||
| DK | 1 | 10 | De Schutters | Beter te laat dan nooit | 272 | |
| DK | 2 | Joost Vissers | 262 | |||
| DK | 3 | 12 | t Boemeldonckertje | Was da nou wir | 261 | |
| DK | 4 | De twee kinderen hermans | 246 | |||
| DK | 5 | De kinderen Leijten | 236 | |||
| DK | 6 | De blauwe raaf | 224 | |||
| DK | 7 | 11 | Kluns en Co | Oh wat 'n lol net 'n auto op alcohol | 222 | |
| DK | 8 | Gebr. V. Leeuwen | 220 | |||
| DK | 14 | aanmoedigingsprijs | ||||
| 1 | Rijkspoliitie | |||||
| 2 | BAK | geluidswagen | ||||
| 3 | Ons Genoegen | |||||
| 4 | Twirling Girls | |||||
| 5 | Drumband | Tamboer- Hoorn- en Trompetterkorps Boemeldonc | ||||
| 6 | BAK | Boemeltrein | ||||
| 7 | BAK | Prinsenwagen | ||||
| 13 | t Kletske | Blaaskapel uit Boemeldonck | ||||
| 26 | De Houtakkers | Blaaskapel uit Boemeldonck | ||||
| B.Z.T. | Blaaskapel uit Boemeldonck | |||||
| 36 | De Zwoertjes | Wij blijven um maoken | ||||
| 46 | Ut Biks Kabaal | Blaaskapel uit Boemeldonck |
