Uitslag Grote optocht 10 februari 1991: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 54: | Regel 54: | ||
| C || 5 || 40 || CV De Ratten || Ons moeder heeft haar eigen krisis || 723 | | C || 5 || 40 || CV De Ratten || Ons moeder heeft haar eigen krisis || 723 | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 18 || Goe Gek || Hulde aan de Zilveren Boemel || 722 [[Bestand:1991-GO-18.jpg | | + | | C || 6 || 18 || Goe Gek || Hulde aan de Zilveren Boemel || 722 [[Bestand:1991-GO-18.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 7 || 47 || De Maespappers || Wij nemen voor hem ons petje af || 689 | | C || 7 || 47 || De Maespappers || Wij nemen voor hem ons petje af || 689 | ||
| Regel 84: | Regel 84: | ||
| C || || 54 || De Schijnheiligen || De Schijnheiligen || | | C || || 54 || De Schijnheiligen || De Schijnheiligen || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 44 || Fam. De Bok || De Schipper weg, wat een wee || 816 [[Bestand:1991-GO-44.jpg | | + | | D || 1 || 44 || Fam. De Bok || De Schipper weg, wat een wee || 816 [[Bestand:1991-GO-44.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 2 || 68 || De Drufkes || Stadse Hogen Heren || 770 | | D || 2 || 68 || De Drufkes || Stadse Hogen Heren || 770 | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 42 || De Twee Zeepe || Al 25 jaar BAK-Schipper || 747 [[Bestand:1991-GO-42.jpg | | + | | D || 3 || 42 || De Twee Zeepe || Al 25 jaar BAK-Schipper || 747 [[Bestand:1991-GO-42.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 4 || 43 || W. en W. || We kenne met ons pet er niet bij || 735 | | D || 4 || 43 || W. en W. || We kenne met ons pet er niet bij || 735 | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 17 || D'n Leuterteut || Ben ik in m'n eendtje || 710 [[Bestand:1991-GO-12.jpg | | + | | D || 5 || 17 || D'n Leuterteut || Ben ik in m'n eendtje || 710 [[Bestand:1991-GO-12.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 6 || 51 || Les Goubertins || Onze pet wast'r af || 700 | | D || 6 || 51 || Les Goubertins || Onze pet wast'r af || 700 | ||
| Regel 100: | Regel 100: | ||
| D || 8 || 46 || D'n Gerrit || Ben'k in beeld || 686 | | D || 8 || 46 || D'n Gerrit || Ben'k in beeld || 686 | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 69 || Fred & Piet || Nao 25 jaor geBAK || 668 [[Bestand:1991-GO-69.jpg | | + | | D || 9 || 69 || Fred & Piet || Nao 25 jaor geBAK || 668 [[Bestand:1991-GO-69.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-GO-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 10 || || Ria v.d. Hoven || Ik ben zo moei van m'n koei || 638 | | D || 10 || || Ria v.d. Hoven || Ik ben zo moei van m'n koei || 638 | ||
| Regel 115: | Regel 115: | ||
|- | |- | ||
| D || || 28 || De Zoetkontjes || Twee zoete kontjes || | | D || || 28 || De Zoetkontjes || Twee zoete kontjes || | ||
| − | + | |- | |
| − | | BAK || || || Prinsenwagen || || [[Bestand:1991- | + | | BAK || || || Prinsenwagen || || [[Bestand:1991-PRW.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: 1991-PRW.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Huidige versie van 1 jun 2025 om 11:19
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten |
|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 73 | Vatjes | Laot de diere ok us lache | 911 |
| A | 2 | 33 | Joppers | De perde van de BAK danken Theo | 864 |
| A | 3 | 77 | Black Eagles | Ruime winkelkeuze bij de deur | 849 |
| A | 4 | 57 | De Batabieren | 11 jaor op mekaor | 828 |
| A | 5 | 50 | De Gieters | Ook in Duckstad het gemak van de milieubak | 816 |
| A | 6 | 66 | CV De Puddingbuksen | Nao 25 jaor Carnavallen komt Nijpels | 813 |
| B | 1 | 74 | CV De Gutsen | Nao 25 jaor Schipper aon 't roer | 798 |
| B | 2 | 75 | De Schutters | Mee Carnaval zitten alle Boemeldonckers | 779 |
| B | 3 | 27 | CV De Halve Zole | t Is weer zo laot | 760 |
| B | 4 | 45 | CV De Kneuzen | Mee veel douwe en sjauwe | 754 |
| B | 5 | 76 | CV De Mislukkelingen | Ook al zit de kuil vol met wier | 753 |
| B | 6 | 38 | CV De Platzakken | 25 jaor veur mekaor | 734 |
| B | 7 | 49 | Zwabbers | Ginnen hand op de Beek die nog slaopt | 732 |
| B | 8 | 37 | CV De Kikkers | Onze karnaval gaot al 25 jaor deur | 720 |
| B | 9 | 19 | De Wandberen | Carnaval 25 jaor geleje | 719 |
| B | 10 | 52 | CV De Waaipaole | Unne Boemeldoncker is nie veur één gat | 716 |
| B | 11 | 26 | De Leuttapers | "Koning"van Boemeldonck | 702 |
| B | 12 | 32 | De Kreukels | Ruischen der Golven op Bosdal | 698 |
| B | 13 | 20 | De Pruttels | Theo, Petje af | 696 |
| B | 14 | 15 | CV De Batsers | Daor slade steil van achterover | 654 |
| B | 15 | 25 | De Boemelboys | Nao vier daoge zijn wij op de fles | 645 |
| C | 1 | 21 | De Stufkes | Er zijn geen Zwanen meer | 777 |
| C | 2 | 34 | CV De Kwibussen | Wa motte wij mee al die erpels van d'n Dre | 749 |
| C | 3 | 29 | De Kleiboerkes | Petje af veur 25 jaor Schipper(en) | 729 |
| C | 4 | 71 | CV De Oekels | En we houwen er onze hoed bij op | 728 |
| C | 5 | 40 | CV De Ratten | Ons moeder heeft haar eigen krisis | 723 |
| C | 6 | 18 | Goe Gek | Hulde aan de Zilveren Boemel | 722 |
| C | 7 | 47 | De Maespappers | Wij nemen voor hem ons petje af | 689 |
| C | 8 | 39 | C.V. Overdreven | De Speeltuinen van Boemeldonck | 687 |
| C | 9 | 67 | De Vetkluivers | Blijf van m'n lijf | 671 |
| C | 10 | 31 | De Toga's | Nijpels pak de Beek erbij maar waar blijven wij | 659 |
| C | 11 | 36 | De Sponzen | In Pet | 657 |
| C | 12 | 35 | De Kemphaantjes | Petje af voor d'n Zilveren BAK | 638 |
| C | 13 | 53 | De Guppen | Na 25 jaor d'n BAK | 636 |
| C | 14 | 56 | De Deurtrappers | Tis ginne BAK Ford mar ge kunt'm ok trappe | 634 |
| C | 15 | 48 | De Zjoelekes | Wij nie | 625 |
| C | 16 | 24 | Hee Frank | Weinig pret onder pet van Ed | 623 |
| C | 17 | 16 | De Balken | Dur d'n Zilveren BA(L)K d'n eerste plak | 605 |
| C | 18 | 70 | Zootje ongeregeld | Wij zien het di jaar wel zitte | 597 |
| C | 19 | An m'n Oela | Poep en Sopie | 344 | |
| C | 54 | De Schijnheiligen | De Schijnheiligen | ||
| D | 1 | 44 | Fam. De Bok | De Schipper weg, wat een wee | 816 |
| D | 2 | 68 | De Drufkes | Stadse Hogen Heren | 770 |
| D | 3 | 42 | De Twee Zeepe | Al 25 jaar BAK-Schipper | 747 |
| D | 4 | 43 | W. en W. | We kenne met ons pet er niet bij | 735 |
| D | 5 | 17 | D'n Leuterteut | Ben ik in m'n eendtje | 710 |
| D | 6 | 51 | Les Goubertins | Onze pet wast'r af | 700 |
| D | 7 | 72 | De Fiasco's | Geen Fiasco met de Fiasco's | 698 |
| D | 8 | 46 | D'n Gerrit | Ben'k in beeld | 686 |
| D | 9 | 69 | Fred & Piet | Nao 25 jaor geBAK | 668 |
| D | 10 | Ria v.d. Hoven | Ik ben zo moei van m'n koei | 638 | |
| D | 11 | 14 | De Klungels | Zonder goeie kruiwage komde nergens | 628 |
| D | 12 | 58 | De Geutjes | Daor neem ik m'n petje veur af | 618 |
| D | 13 | 60 | D'n Brielse Boer | Ik gao gewoon deur | 614 |
| D | 14 | 59 | Fiep en Miep | Hoepel op | 572 |
| D | 23 | Toon en Rien Knutsel | Wij hebben wa geknutseld! | ||
| D | 28 | De Zoetkontjes | Twee zoete kontjes | ||
| BAK | Prinsenwagen |
