Uitslag Kinderoptocht 21 februari 1998: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 61 || Ons Kullekus || Beregoed alles onder un toverhoed || 355 [[Bestand:ko-1998-61.jpg |100px]] | + | | AK || 1 || 61 || Ons Kullekus || Beregoed alles onder un toverhoed || 355 [[Bestand:ko-1998-61.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 62 || De Pruttels || We bouwe als eeste in de Neel || 324 [[Bestand:ko-1998-62.jpg |100px]] | + | | AK || 2 || 62 || De Pruttels || We bouwe als eeste in de Neel || 324 [[Bestand:ko-1998-62.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 3 || 65 || De Kreukels || D'r komt 'n Biks toetje uit ut Magic oedje || 324 || | | AK || 3 || 65 || De Kreukels || D'r komt 'n Biks toetje uit ut Magic oedje || 324 || | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 67 || De Laontjes || Wij goochelen deur uit Prins <br/>(Magic) Toon z'n oedje || 324 [[Bestand:ko-1998-67.jpg |100px]] | + | | AK || 4 || 67 || De Laontjes || Wij goochelen deur uit Prins <br/>(Magic) Toon z'n oedje || 324 [[Bestand:ko-1998-67.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 68 || De Batabiertjes || De Kerrumus wor klender, en wij worre grotter || 322 [[Bestand:ko-1998-68.jpg |100px]] | + | | AK || 5 || 68 || De Batabiertjes || De Kerrumus wor klender, en wij worre grotter || 322 [[Bestand:ko-1998-68.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 63 || Mini Eagles || Magic achter ons hoedje || 304 [[Bestand:ko-1998-63.jpg |100px]] | + | | AK || 6 || 63 || Mini Eagles || Magic achter ons hoedje || 304 [[Bestand:ko-1998-63.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| AK || 7 || 64 || t Pindraad || Magic Pindraad || 276 || | | AK || 7 || 64 || t Pindraad || Magic Pindraad || 276 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 60 || De Achterblijvertjes || Mensen uit elk gewest vieren Boemeldonck's carnaval op z'n best || 339 [[Bestand:ko-1998-60.jpg |100px]] | + | | BK || 1 || 60 || De Achterblijvertjes || Mensen uit elk gewest vieren Boemeldonck's carnaval op z'n best || 339 [[Bestand:ko-1998-60.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 2 || 59 || De Knuppels || Onder Luky Luke z'n oed zijn de Dalteons weer even zoet || 326 || | | BK || 2 || 59 || De Knuppels || Onder Luky Luke z'n oed zijn de Dalteons weer even zoet || 326 || | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 58 || De Schuimsoppers || Meej de hoed in de hand komt men door het Boemeldonckse land || 323 || | + | | BK || 3 || 58 || De Schuimsoppers || Meej de hoed in de hand komt men door het Boemeldonckse land || 323 [[Bestand:ko-1998-22.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| BK || 4 || 57 || t Overschotje || Ontzettend goed, <br/>want de goochelaar haalt alles onder uit dun grote hoed || 321 || | | BK || 4 || 57 || t Overschotje || Ontzettend goed, <br/>want de goochelaar haalt alles onder uit dun grote hoed || 321 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 30 || De Leuttrappers || De Leuttrappers <br/>dragen d'n hele wereld onder dit hoedje || 326 [[Bestand:ko-1998-30.jpg |100px]] | + | | CKK || 1 || 30 || De Leuttrappers || De Leuttrappers <br/>dragen d'n hele wereld onder dit hoedje || 326 [[Bestand:ko-1998-30.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 27 || De Herrieschoppers || Alles onder un 'oedje 'n viking is geen doetje || 306 [[Bestand:ko-1998-27.jpg |100px]] | + | | CKK || 2 || 27 || De Herrieschoppers || Alles onder un 'oedje 'n viking is geen doetje || 306 [[Bestand:ko-1998-27.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 32 || De Foppers || Beregoed Alles onder "un oed" || 294 [[Bestand:ko-1998-32.jpg |100px]] | + | | CKK || 3 || 32 || De Foppers || Beregoed Alles onder "un oed" || 294 [[Bestand:ko-1998-32.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 33 || De Overlopers || Worret wir goud? || 289 [[Bestand:ko-1998-33.jpg |100px]] | + | | CKK || 4 || 33 || De Overlopers || Worret wir goud? || 289 [[Bestand:ko-1998-33.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 5 || 28 || De Bikse Bakxe bende || Laat ze met plan d'n Neel maor verrekke <br/>wij laote ons huske wel voort trekke || 284 || | | CKK || 5 || 28 || De Bikse Bakxe bende || Laat ze met plan d'n Neel maor verrekke <br/>wij laote ons huske wel voort trekke || 284 || | ||
| Regel 36: | Regel 36: | ||
| CKK || 6 || 29 || De Wegpiraten || Rutten heeft alles onder zn oed(je) || 276 || | | CKK || 6 || 29 || De Wegpiraten || Rutten heeft alles onder zn oed(je) || 276 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 7 || 31 || De Fopspenen || Allemaol onder hetzelfde hoedje, <br/>das nie mogelijk || 276 [[Bestand:ko-1998-31.jpg |100px]] | + | | CKK || 7 || 31 || De Fopspenen || Allemaol onder hetzelfde hoedje, <br/>das nie mogelijk || 276 [[Bestand:ko-1998-31.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 8 || 25 || De Molenvogels || Alles onder un 'oedje || 264 || | | CKK || 8 || 25 || De Molenvogels || Alles onder un 'oedje || 264 || | ||
| Regel 44: | Regel 44: | ||
| CKO || 1 || 51 || De Muizenkeutels || Hoed-je veur du'n draok || 362 || | | CKO || 1 || 51 || De Muizenkeutels || Hoed-je veur du'n draok || 362 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 44 || Buurtvereniging De Staart || De Staartjes zijn om op te eten || 343 [[Bestand:ko-1998-44.jpg |100px]] | + | | CKO || 2 || 44 || Buurtvereniging De Staart || De Staartjes zijn om op te eten || 343 [[Bestand:ko-1998-44.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 46 || d'EiligeBone || Alles onder un Robin 'oedje || 331 [[Bestand:ko-1998-46.jpg |100px]] | + | | CKO || 3 || 46 || d'EiligeBone || Alles onder un Robin 'oedje || 331 [[Bestand:ko-1998-46.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 69 || De Bende van het pleintje || We zetten de wereld op ons kop || 328 | + | | CKO || 4 || 69 || De Bende van het pleintje || We zetten de wereld op ons kop || 328 [[Bestand:ko-1998-43.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 45 || D'n Elst kids || Prins Toon hefet 't te druk, <br/>dus doen wij de Magic Truc || 317 [[Bestand:ko-1998-45.jpg |100px]] | + | | CKO || 5 || 45 || D'n Elst kids || Prins Toon hefet 't te druk, <br/>dus doen wij de Magic Truc || 317 [[Bestand:ko-1998-45.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 6 || 53 || De Moleneindertjes || Ode aan "onze" Toon || 315 | | CKO || 6 || 53 || De Moleneindertjes || Ode aan "onze" Toon || 315 | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 41 || Fam.Dreuems en Co || Speuel Samen onder Un 'Oedje || 307 [[Bestand:ko-1998-41.jpg |100px]] | + | | CKO || 7 || 41 || Fam.Dreuems en Co || Speuel Samen onder Un 'Oedje || 307 [[Bestand:ko-1998-41.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 8 || 48 || De Vroentebakken || De Vroentebakken gaan de Neel zelf aanpakken || 302 || | | CKO || 8 || 48 || De Vroentebakken || De Vroentebakken gaan de Neel zelf aanpakken || 302 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 35 || De Mexicanos || Alles onder un 'oedje || 297 [[Bestand:ko-1998-35.jpg |100px]] | + | | CKO || 9 || 35 || De Mexicanos || Alles onder un 'oedje || 297 [[Bestand:ko-1998-35.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 10 || 40 || Molentjes || Warempel wij willen een drempel || 295 || | | CKO || 10 || 40 || Molentjes || Warempel wij willen een drempel || 295 || | ||
| Regel 64: | Regel 64: | ||
| CKO || 11 || 47 || De Schuivertjes || Wij speulen onder un 'oedje || 292 || | | CKO || 11 || 47 || De Schuivertjes || Wij speulen onder un 'oedje || 292 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 39 || Wandmotjes || Beekse klokken niet mogen luiden??? Dan die van de Notre Dame! || 289 [[Bestand:ko-1998-39.jpg |100px]] | + | | CKO || 12 || 39 || Wandmotjes || Beekse klokken niet mogen luiden??? Dan die van de Notre Dame! || 289 [[Bestand:ko-1998-39.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 49 || De Sussers || We sussen het wel || 286 [[Bestand:ko-1998-49.jpg |100px]] | + | | CKO || 13 || 49 || De Sussers || We sussen het wel || 286 [[Bestand:ko-1998-49.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 14 || 36 || De Deurzetters || Wij ebbe onder ons eige oedje gebouwd || 285 || | | CKO || 14 || 36 || De Deurzetters || Wij ebbe onder ons eige oedje gebouwd || 285 || | ||
| Regel 72: | Regel 72: | ||
| CKO || 15 || 55 || Scouting Prinsenbeek || Zo'n zelfgemaokte oed staot iedereen goed || 283 || | | CKO || 15 || 55 || Scouting Prinsenbeek || Zo'n zelfgemaokte oed staot iedereen goed || 283 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 16 || 50 || De Pleeborstels || t Koetje onder un 'oedje || 282 [[Bestand:ko-1998-50.jpg |100px]] | + | | CKO || 16 || 50 || De Pleeborstels || t Koetje onder un 'oedje || 282 [[Bestand:ko-1998-50.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 17 || 52 || De Halve Zooltjes || Alles onder un nieuwe hoedje || 276 || | | CKO || 17 || 52 || De Halve Zooltjes || Alles onder un nieuwe hoedje || 276 || | ||
| Regel 78: | Regel 78: | ||
| CKO || 18 || 43 || De Bikse Buikschuivers || Alles onder enen hoed || 272 | | CKO || 18 || 43 || De Bikse Buikschuivers || Alles onder enen hoed || 272 | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 19 || 37 || De Leuterteutjes || t Leutigste hoedje van de beek || 271 [[Bestand:ko-1998-37.jpg |100px]] | + | | CKO || 19 || 37 || De Leuterteutjes || t Leutigste hoedje van de beek || 271 [[Bestand:ko-1998-37.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 20 || 56 || Ons Poeleke || Mobiel heeft de toekomst || 255 || | | CKO || 20 || 56 || Ons Poeleke || Mobiel heeft de toekomst || 255 || | ||
| Regel 94: | Regel 94: | ||
| DKK || 4 || 10 || Leuteraars || Groeien voor de Neel || 261 || | | DKK || 4 || 10 || Leuteraars || Groeien voor de Neel || 261 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 24 || De Snijderkus || Knibbel, Knabbel, Knoetje <br/>wa zit d'r onder m'n oedje || 323 [[Bestand:ko-1998-24.jpg |100px]] | + | | DKO || 1 || 24 || De Snijderkus || Knibbel, Knabbel, Knoetje <br/>wa zit d'r onder m'n oedje || 323 [[Bestand:ko-1998-24.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 2 || 17 || De Keizertjes || Steek of un hoed, hij staot altijd goed || 316 [[Bestand:ko-1998-17.jpg |100px]] | + | | DKO || 2 || 17 || De Keizertjes || Steek of un hoed, hij staot altijd goed || 316 [[Bestand:ko-1998-17.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 22 || De Zimkes || De beek en de stad onder un 'oedje!!! || 307 | + | | DKO || 3 || 22 || De Zimkes || De beek en de stad onder un 'oedje!!! || 307 |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 20 || Meskus Musters || Met toverdrank en everzwijn <br/>hebben Asterix en Obelix volop gein || 294 [[Bestand:ko-1998-20.jpg |100px]] | + | | DKO || 4 || 20 || Meskus Musters || Met toverdrank en everzwijn <br/>hebben Asterix en Obelix volop gein || 294 [[Bestand:ko-1998-20.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 15 || Reneé, Kris en Femke || W'ebbe d'un clown gekloond || 284 [[Bestand:ko-1998-15.png |100px]] | + | | DKO || 5 || 15 || Reneé, Kris en Femke || W'ebbe d'un clown gekloond || 284 [[Bestand:ko-1998-15.png |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-15.png}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 6 || 14 || D'n Gerrit (jr) || Ik heb er één te veel op || 282 [[Bestand:ko-1998-14.png |100px]] | + | | DKO || 6 || 14 || D'n Gerrit (jr) || Ik heb er één te veel op || 282 [[Bestand:ko-1998-14.png |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-14.png}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 7 || 54 || Kelly van Gijssel || De Klokkenluider van de Notre Dame || 282 || | | DKO || 7 || 54 || Kelly van Gijssel || De Klokkenluider van de Notre Dame || 282 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 23 || De Joppers || Prins Toon is Magic || 277 [[Bestand:ko-1998-23.jpg |100px]] | + | | DKO || 8 || 23 || De Joppers || Prins Toon is Magic || 277 [[Bestand:ko-1998-23.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 9 || 21 || Sanne Gommers || Alles onder 'n Hoedje || 269 [[Bestand:ko-1998-21.jpg |100px]] | + | | DKO || 9 || 21 || Sanne Gommers || Alles onder 'n Hoedje || 269 [[Bestand:ko-1998-21.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 10 || 16 || Ybe en Bjorn || Kouboy || 260 || | | DKO || 10 || 16 || Ybe en Bjorn || Kouboy || 260 || | ||
| Regel 116: | Regel 116: | ||
| DKO || 11 || 18 || De Broekskes || Mee onze L.S.L. kom d'r wel || 254 || | | DKO || 11 || 18 || De Broekskes || Mee onze L.S.L. kom d'r wel || 254 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 12 || 13 || De Rommelpotten || De nieuwste BAK van Boemeldonck || 251 [[Bestand:ko-1998-13.jpg |100px]] | + | | DKO || 12 || 13 || De Rommelpotten || De nieuwste BAK van Boemeldonck || 251 [[Bestand:ko-1998-13.jpg |100px | thumb | link={{filepath: ko-1998-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 13 || 19 || Lien || Stappen met opa || 249 | | DKO || 13 || 19 || Lien || Stappen met opa || 249 | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 7 jun 2025 om 12:56
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 61 | Ons Kullekus | Beregoed alles onder un toverhoed | 355 | |
| AK | 2 | 62 | De Pruttels | We bouwe als eeste in de Neel | 324 | |
| AK | 3 | 65 | De Kreukels | D'r komt 'n Biks toetje uit ut Magic oedje | 324 | |
| AK | 4 | 67 | De Laontjes | Wij goochelen deur uit Prins (Magic) Toon z'n oedje |
324 | |
| AK | 5 | 68 | De Batabiertjes | De Kerrumus wor klender, en wij worre grotter | 322 | |
| AK | 6 | 63 | Mini Eagles | Magic achter ons hoedje | 304 | |
| AK | 7 | 64 | t Pindraad | Magic Pindraad | 276 | |
| BK | 1 | 60 | De Achterblijvertjes | Mensen uit elk gewest vieren Boemeldonck's carnaval op z'n best | 339 | |
| BK | 2 | 59 | De Knuppels | Onder Luky Luke z'n oed zijn de Dalteons weer even zoet | 326 | |
| BK | 3 | 58 | De Schuimsoppers | Meej de hoed in de hand komt men door het Boemeldonckse land | 323 | |
| BK | 4 | 57 | t Overschotje | Ontzettend goed, want de goochelaar haalt alles onder uit dun grote hoed |
321 | |
| CKK | 1 | 30 | De Leuttrappers | De Leuttrappers dragen d'n hele wereld onder dit hoedje |
326 | |
| CKK | 2 | 27 | De Herrieschoppers | Alles onder un 'oedje 'n viking is geen doetje | 306 | |
| CKK | 3 | 32 | De Foppers | Beregoed Alles onder "un oed" | 294 | |
| CKK | 4 | 33 | De Overlopers | Worret wir goud? | 289 | |
| CKK | 5 | 28 | De Bikse Bakxe bende | Laat ze met plan d'n Neel maor verrekke wij laote ons huske wel voort trekke |
284 | |
| CKK | 6 | 29 | De Wegpiraten | Rutten heeft alles onder zn oed(je) | 276 | |
| CKK | 7 | 31 | De Fopspenen | Allemaol onder hetzelfde hoedje, das nie mogelijk |
276 | |
| CKK | 8 | 25 | De Molenvogels | Alles onder un 'oedje | 264 | |
| CKK | 9 | 26 | De Loltrappers | Onder deze hoed voelen de beekse muizen zich goed | 259 | |
| CKO | 1 | 51 | De Muizenkeutels | Hoed-je veur du'n draok | 362 | |
| CKO | 2 | 44 | Buurtvereniging De Staart | De Staartjes zijn om op te eten | 343 | |
| CKO | 3 | 46 | d'EiligeBone | Alles onder un Robin 'oedje | 331 | |
| CKO | 4 | 69 | De Bende van het pleintje | We zetten de wereld op ons kop | 328 | |
| CKO | 5 | 45 | D'n Elst kids | Prins Toon hefet 't te druk, dus doen wij de Magic Truc |
317 | |
| CKO | 6 | 53 | De Moleneindertjes | Ode aan "onze" Toon | 315 | |
| CKO | 7 | 41 | Fam.Dreuems en Co | Speuel Samen onder Un 'Oedje | 307 | |
| CKO | 8 | 48 | De Vroentebakken | De Vroentebakken gaan de Neel zelf aanpakken | 302 | |
| CKO | 9 | 35 | De Mexicanos | Alles onder un 'oedje | 297 | |
| CKO | 10 | 40 | Molentjes | Warempel wij willen een drempel | 295 | |
| CKO | 11 | 47 | De Schuivertjes | Wij speulen onder un 'oedje | 292 | |
| CKO | 12 | 39 | Wandmotjes | Beekse klokken niet mogen luiden??? Dan die van de Notre Dame! | 289 | |
| CKO | 13 | 49 | De Sussers | We sussen het wel | 286 | |
| CKO | 14 | 36 | De Deurzetters | Wij ebbe onder ons eige oedje gebouwd | 285 | |
| CKO | 15 | 55 | Scouting Prinsenbeek | Zo'n zelfgemaokte oed staot iedereen goed | 283 | |
| CKO | 16 | 50 | De Pleeborstels | t Koetje onder un 'oedje | 282 | |
| CKO | 17 | 52 | De Halve Zooltjes | Alles onder un nieuwe hoedje | 276 | |
| CKO | 18 | 43 | De Bikse Buikschuivers | Alles onder enen hoed | 272 | |
| CKO | 19 | 37 | De Leuterteutjes | t Leutigste hoedje van de beek | 271 | |
| CKO | 20 | 56 | Ons Poeleke | Mobiel heeft de toekomst | 255 | |
| CKO | 21 | 42 | Mama's Peekus | Prins Toon goochelt ons terug naar huis | 252 | |
| CKO | 22 | 38 | De Tuttertjes | De klokkenluider van Boemeldonck | 250 | |
| DKK | 1 | 1 | Debbelleut | Boemeldonck is magic | 282 | |
| DKK | 2 | 8 | De Snotoapen | Ayohee | 277 | |
| DKK | 3 | 9 | De Plukjes | Wat is er met m'n riek? Iedereen wordt ziek | 272 | |
| DKK | 4 | 10 | Leuteraars | Groeien voor de Neel | 261 | |
| DKO | 1 | 24 | De Snijderkus | Knibbel, Knabbel, Knoetje wa zit d'r onder m'n oedje |
323 | |
| DKO | 2 | 17 | De Keizertjes | Steek of un hoed, hij staot altijd goed | 316 | |
| DKO | 3 | 22 | De Zimkes | De beek en de stad onder un 'oedje!!! | 307 | |
| DKO | 4 | 20 | Meskus Musters | Met toverdrank en everzwijn hebben Asterix en Obelix volop gein |
294 | |
| DKO | 5 | 15 | Reneé, Kris en Femke | W'ebbe d'un clown gekloond | 284 | |
| DKO | 6 | 14 | D'n Gerrit (jr) | Ik heb er één te veel op | 282 | |
| DKO | 7 | 54 | Kelly van Gijssel | De Klokkenluider van de Notre Dame | 282 | |
| DKO | 8 | 23 | De Joppers | Prins Toon is Magic | 277 | |
| DKO | 9 | 21 | Sanne Gommers | Alles onder 'n Hoedje | 269 | |
| DKO | 10 | 16 | Ybe en Bjorn | Kouboy | 260 | |
| DKO | 11 | 18 | De Broekskes | Mee onze L.S.L. kom d'r wel | 254 | |
| DKO | 12 | 13 | De Rommelpotten | De nieuwste BAK van Boemeldonck | 251 | |
| DKO | 13 | 19 | Lien | Stappen met opa | 249 |
