Uitslag Grote Optocht 10 februari 2013: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (3 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 37 || CV de Klepperbekken || Boemelbikers! || 940 [[Bestand: Go-2013-37.jpg | 100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Klepper]] ]] | + | | A || 1 || 37 || CV de Klepperbekken || Boemelbikers! || 940 [[Bestand: Go-2013-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-37.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Klepper]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 11 || CV de Herrieschoppers || De sjouwers van de BAK versiere ut wir! || 904 [[Bestand: Go-2013-11.jpg | 100px]] | + | | A || 2 || 11 || CV de Herrieschoppers || De sjouwers van de BAK versiere ut wir! || 904 [[Bestand: Go-2013-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 61 || CV de Schuimsoppers || Snoek duikt in de BAK || 896 [[Bestand: Go-2013-61.jpg | 100px]] | + | | A || 3 || 61 || CV de Schuimsoppers || Snoek duikt in de BAK || 896 [[Bestand: Go-2013-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 17 || CV de Meelballen || Stamcafé || 852 [[Bestand: Go-2013-17.jpg | 100px]] | + | | A || 4 || 17 || CV de Meelballen || Stamcafé || 852 [[Bestand: Go-2013-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 56 || CV de Stampers || Tijdens Boemeldoncks karnaval zie je feestvarkens overal || 786 [[Bestand: Go-2013-56.jpg | 100px]] | + | | A || 5 || 56 || CV de Stampers || Tijdens Boemeldoncks karnaval zie je feestvarkens overal || 786 [[Bestand: Go-2013-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 24 || CV de Nachtbraokers || Meej karnaval zitte gebeiteld || 781 [[Bestand: Go-2013-24.jpg | 100px]] | + | | A || 6 || 24 || CV de Nachtbraokers || Meej karnaval zitte gebeiteld || 781 [[Bestand: Go-2013-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 76 || Black Eagles jr || Wij zijn van de partij || 775 [[Bestand: Go-2013-76.jpg | 100px]] | + | | A || 7 || 76 || Black Eagles jr || Wij zijn van de partij || 775 [[Bestand: Go-2013-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 31 || CV de Zimkus || Waai paaldansen! || 768 [[Bestand: Go-2013-31.jpg | 100px]] | + | | A || 8 || 31 || CV de Zimkus || Waai paaldansen! || 768 [[Bestand: Go-2013-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 9 || 72 || CV Staal op Staal || Gaode mee naor de bodem van de zee || 700 [[Bestand: Go-2013-72.jpg | 100px]] | + | | A || 9 || 72 || CV Staal op Staal || Gaode mee naor de bodem van de zee || 700 [[Bestand: Go-2013-72.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 10 || 49 || CV Wa Nou ? || Bikse cross || 678 [[Bestand: Go-2013-49.jpg | 100px]] | + | | A || 10 || 49 || CV Wa Nou ? || Bikse cross || 678 [[Bestand: Go-2013-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-49.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 11 || 43 || CV de Plakkers || Ut dondert en ut bliksemt || 629 [[Bestand: Go-2013-43.jpg | 100px]] | + | | A || 11 || 43 || CV de Plakkers || Ut dondert en ut bliksemt || 629 [[Bestand: Go-2013-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 12 || 67 || CV de Klaai-Aêrepels || 1(00)1 nachten || 553 [[Bestand: Go-2013-67.jpg | 100px]] | + | | A || 12 || 67 || CV de Klaai-Aêrepels || 1(00)1 nachten || 553 [[Bestand: Go-2013-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 27 || CV de Leutlaaiers || We zijn d'r weer BIJ ! || 834 [[Bestand: Go-2013-27.jpg | 100px]] | + | | B || 1 || 27 || CV de Leutlaaiers || We zijn d'r weer BIJ ! || 834 [[Bestand: Go-2013-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 53 || CV de Lolbroeken || t is met geen pen te beschrijven || 742 [[Bestand: Go-2013-53.jpg | 100px]] | + | | B || 2 || 53 || CV de Lolbroeken || t is met geen pen te beschrijven || 742 [[Bestand: Go-2013-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 34 || CV Moi Gekloi || Leven in de brouwerij || 727 [[Bestand: Go-2013-34.jpg | 100px]] | + | | B || 3 || 34 || CV Moi Gekloi || Leven in de brouwerij || 727 [[Bestand: Go-2013-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 46 || CV de Gangmaokers || We haolen de Costa naor de Kuil || 700 [[Bestand: Go-2013-46.jpg | 100px]] | + | | B || 4 || 46 || CV de Gangmaokers || We haolen de Costa naor de Kuil || 700 [[Bestand: Go-2013-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 21 || De Pruttels || Big City || 680 [[Bestand: Go-2013-21.jpg | 100px]] | + | | B || 5 || 21 || De Pruttels || Big City || 680 [[Bestand: Go-2013-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 81 || CV de Bikse Bak-se Bende || De strijd tussen boemel en donck is al oud, | + | | B || 6 || 81 || CV de Bikse Bak-se Bende || De strijd tussen boemel en donck is al oud, maar samen wordt het een feest van goud || 676 [[Bestand: Go-2013-81.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-81.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 69 || CV de Japjuinen || Dun BAK begeleidt ons jaor in jaor uit, vroeger zag ut d'r zo uit || 622 [[Bestand: Go-2013-69.jpg | 100px]] | + | | B || 7 || 69 || CV de Japjuinen || Dun BAK begeleidt ons jaor in jaor uit, vroeger zag ut d'r zo uit || 622 [[Bestand: Go-2013-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 40 || CV de Lolmakers || Karnaval is een Boemeldoncks geloof! || 620 [[Bestand: Go-2013- | + | | B || 8 || 40 || CV de Lolmakers || Karnaval is een Boemeldoncks geloof! || 620 [[Bestand: Go-2013-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 74 || CV Kiwisensatie || We versiere ut weer || 595 [[Bestand: Go-2013-74.jpg | 100px]] | + | | B || 9 || 74 || CV Kiwisensatie || We versiere ut weer || 595 [[Bestand: Go-2013-74.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 10 || 64 || CV Zesbee || jongens vs meisjes || 561 [[Bestand: Go-2013-64.jpg | 100px]] | + | | B || 10 || 64 || CV Zesbee || jongens vs meisjes || 561 [[Bestand: Go-2013-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 11 || 78 || CV de Mauwmiere || Kast(eel) op wielen || 531 [[Bestand: Go-2013-78.jpg | 100px]] | + | | B || 11 || 78 || CV de Mauwmiere || Kast(eel) op wielen || 531 [[Bestand: Go-2013-78.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 12 || 14 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || t jachtseizoen is geopend || 323 [[Bestand: Go-2013-14.jpg | 100px]] | + | | B || 12 || 14 || Ut grof geschut van Twee Vooraf || t jachtseizoen is geopend || 323 [[Bestand: Go-2013-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 13 || 59 || CV de Dwarsliggers || Kerstfeest || 272 [[Bestand: Go-2013-59.jpg | 100px]] | + | | B || 13 || 59 || CV de Dwarsliggers || Kerstfeest || 272 [[Bestand: Go-2013-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 54 || CV de Steunpinten || 50 plinten grijs || 815 [[Bestand: Go-2013-54.jpg | 100px]] | + | | C || 1 || 54 || CV de Steunpinten || 50 plinten grijs || 815 [[Bestand: Go-2013-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 38 || CV The Pink Ladies || Dit jaar strijken we de eerste prijs weer op! || 803 [[Bestand: Go-2013-38.jpg | 100px]] | + | | C || 2 || 38 || CV The Pink Ladies || Dit jaar strijken we de eerste prijs weer op! || 803 [[Bestand: Go-2013-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 25 || CV in ons Nopkes! || We zaoge ut! || 781 [[Bestand: Go-2013-25.jpg | 100px]] | + | | C || 3 || 25 || CV in ons Nopkes! || We zaoge ut! || 781 [[Bestand: Go-2013-25.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-25.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 77 || Uiig || Wij lopen nie leeg || 777 [[Bestand: Go-2013-77.jpg | 100px]] | + | | C || 4 || 77 || Uiig || Wij lopen nie leeg || 777 [[Bestand: Go-2013-77.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-77.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 13 || PCV de Atoompjes || Agge dun optocht wil zien dan motte lappe! || 765 [[Bestand: Go-2013-13.jpg | 100px]] | + | | C || 5 || 13 || PCV de Atoompjes || Agge dun optocht wil zien dan motte lappe! || 765 [[Bestand: Go-2013-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 57 || De Stufkes || 50 tinten grijs || 746 [[Bestand: Go-2013-57.jpg | 100px]] | + | | C || 6 || 57 || De Stufkes || 50 tinten grijs || 746 [[Bestand: Go-2013-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 75 || CV de Popkus || Opgewonden versieren wij d'un optocht || 744 [[Bestand: Go-2013-75.jpg | 100px]] | + | | C || 7 || 75 || CV de Popkus || Opgewonden versieren wij d'un optocht || 744 [[Bestand: Go-2013-75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 62 || CV de Halve Zole || Kende Koke of kende Koke nie || 741 [[Bestand: Go-2013-62.jpg | 100px]] | + | | C || 8 || 62 || CV de Halve Zole || Kende Koke of kende Koke nie || 741 [[Bestand: Go-2013-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 48 || De Bikse Blikskes || We sieren de Beek wir op! || 738 [[Bestand: Go-2013-48.jpg | 100px]] | + | | C || 9 || 48 || De Bikse Blikskes || We sieren de Beek wir op! || 738 [[Bestand: Go-2013-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 47 || 10 Misschien…?! || Horen Swaen en Zwijgen || 735 [[Bestand: Go-2013-47.jpg | 100px]] | + | | C || 10 || 47 || 10 Misschien…?! || Horen Swaen en Zwijgen || 735 [[Bestand: Go-2013-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 80 || Duo Dakduif & Co || Da beat goes! || 721 [[Bestand: Go-2013-80.jpg | 100px]] | + | | C || 11 || 80 || Duo Dakduif & Co || Da beat goes! || 721 [[Bestand: Go-2013-80.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 68 || CV Arm+Strong || "Doping" - Tour Boemeldonck || 705 [[Bestand: Go-2013-68.jpg | 100px]] | + | | C || 12 || 68 || CV Arm+Strong || "Doping" - Tour Boemeldonck || 705 [[Bestand: Go-2013-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 35 || De Theemutsen || Ik docht da ge naor munne cupcake || 681 [[Bestand: Go-2013-35.jpg | 100px]] | + | | C || 13 || 35 || De Theemutsen || Ik docht da ge naor munne cupcake || 681 [[Bestand: Go-2013-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 14 || 32 || Ut Vrouwvolluk || Wij hebben de leiding || 680 [[Bestand: Go-2013-32.jpg | 100px]] | + | | C || 14 || 32 || Ut Vrouwvolluk || Wij hebben de leiding || 680 [[Bestand: Go-2013-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 70 || CV de Prieters || We laten ons niet kennen || 667 [[Bestand: Go-2013-70.jpg | 100px]] | + | | C || 15 || 70 || CV de Prieters || We laten ons niet kennen || 667 [[Bestand: Go-2013-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 16 || 23 || CV de Kwebbels || We hebbe un stuk in ons kraag || 666 [[Bestand: Go-2013-23.jpg | 100px]] | + | | C || 16 || 23 || CV de Kwebbels || We hebbe un stuk in ons kraag || 666 [[Bestand: Go-2013-23.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 17 || 28 || CV Wit ik veul || Hoezo crisis??? Wij zitten er warmkes bij || 657 [[Bestand: Go-2013-28.jpg | 100px]] | + | | C || 17 || 28 || CV Wit ik veul || Hoezo crisis??? Wij zitten er warmkes bij || 657 [[Bestand: Go-2013-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 18 || 65 || Oemoemenoe || De Bikse dooze versiere ut wir || 655 [[Bestand: Go-2013-65.jpg | 100px]] | + | | C || 18 || 65 || Oemoemenoe || De Bikse dooze versiere ut wir || 655 [[Bestand: Go-2013-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 19 || 44 || CV Kebeppie || Dit jaor doen we dur gin bal aon || 643 [[Bestand: Go-2013-44.jpg | 100px]] | + | | C || 19 || 44 || CV Kebeppie || Dit jaor doen we dur gin bal aon || 643 [[Bestand: Go-2013-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 20 || 16 || CV de Tutters || Wij zijn een blaoskapel || 642 [[Bestand: Go-2013-16.jpg | 100px]] | + | | C || 20 || 16 || CV de Tutters || Wij zijn een blaoskapel || 642 [[Bestand: Go-2013-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 21 || 51 || Raddraaiers || Bikse Bastards || 637 [[Bestand: Go-2013-51.jpg | 100px]] | + | | C || 21 || 51 || Raddraaiers || Bikse Bastards || 637 [[Bestand: Go-2013-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 22 || 73 || CV de Gutsenvrouwen || Meej ons Ella als veurzitster van dun BAK, <br | + | | C || 22 || 73 || CV de Gutsenvrouwen || Meej ons Ella als veurzitster van dun BAK, <br>winne wij dun optocht meej gemak || 636 [[Bestand: Go-2013-73.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 23 || 18 || CV 't Biks Broedsel || Alle totems nog aon toe, we zen wirrus aon winne-toe! || 621 [[Bestand: Go-2013-18.jpg | 100px]] | + | | C || 23 || 18 || CV 't Biks Broedsel || Alle totems nog aon toe, we zen wirrus aon winne-toe! || 621 [[Bestand: Go-2013-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 24 || 41 || CV de Egeltjes || Alles en nog wa || 576 [[Bestand: Go-2013-41.jpg | 100px]] | + | | C || 24 || 41 || CV de Egeltjes || Alles en nog wa || 576 [[Bestand: Go-2013-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 60 || De Goeje Meskes || Mee karnaval is ut ok kermus || 857 [[Bestand: Go-2013-60.jpg | 100px]] | + | | D || 1 || 60 || De Goeje Meskes || Mee karnaval is ut ok kermus || 857 [[Bestand: Go-2013-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 22 || Die 2 || Gooize vrouwen || 842 [[Bestand: Go-2013-22.jpg | 100px]] | + | | D || 2 || 22 || Die 2 || Gooize vrouwen || 842 [[Bestand: Go-2013-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 26 || CV de Kriebels || VersierSter || 806 [[Bestand: Go-2013-26.jpg | 100px]] | + | | D || 3 || 26 || CV de Kriebels || VersierSter || 806 [[Bestand: Go-2013-26.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 82 || CV Ikke meej munne maot || We verstiere ut || 777 [[Bestand: Go-2013-82.jpg | 100px]] | + | | D || 4 || 82 || CV Ikke meej munne maot || We verstiere ut || 777 [[Bestand: Go-2013-82.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 45 || Duo Buuf & Buuf || Wortel schieten || 769 [[Bestand: Go-2013-45.jpg | 100px]] | + | | D || 5 || 45 || Duo Buuf & Buuf || Wortel schieten || 769 [[Bestand: Go-2013-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 15 || Ut Span || Feesie || 768 [[Bestand: Go-2013-15.jpg | 100px]] | + | | D || 6 || 15 || Ut Span || Feesie || 768 [[Bestand: Go-2013-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || 33 || Duo L&L || de VersierDozen || 754 [[Bestand: Go-2013-33.jpg | 100px]] | + | | D || 7 || 33 || Duo L&L || de VersierDozen || 754 [[Bestand: Go-2013-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 79 || DeeZjaVuu || Wil'de plek in een vol café, neem Mega Windy mee! || 721 [[Bestand: Go-2013-79.jpg | 100px]] | + | | D || 8 || 79 || DeeZjaVuu || Wil'de plek in een vol café, neem Mega Windy mee! || 721 [[Bestand: Go-2013-79.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-79.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 66 || Buurvrouw en Buurvrouw || We laten ons niet kiste, | + | | D || 9 || 66 || Buurvrouw en Buurvrouw || We laten ons niet kiste, we trotseren de Bikse karnavalspiste || 698 [[Bestand: Go-2013-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 71 || Ut Boemeltrio || Boemeldonck.nl virusvrij! De hekkers zijn erbij || 690 [[Bestand: Go-2013-71.jpg | 100px]] | + | | D || 10 || 71 || Ut Boemeltrio || Boemeldonck.nl virusvrij! De hekkers zijn erbij || 690 [[Bestand: Go-2013-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 55 || Trien, Troel en Trui || We versiere ut wir: de versiertruc || 686 [[Bestand: Go-2013-55.jpg | 100px]] | + | | D || 11 || 55 || Trien, Troel en Trui || We versiere ut wir: de versiertruc || 686 [[Bestand: Go-2013-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 12 || De Vrolijke Vrienden || De koplopers || 678 [[Bestand: Go-2013-12.jpg | 100px]] | + | | D || 12 || 12 || De Vrolijke Vrienden || De koplopers || 678 [[Bestand: Go-2013-12.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-12.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 30 || CV Twee Vooraf || Deez jaor slaon we un keerke over || 667 [[Bestand: Go-2013-30.jpg | 100px]] | + | | D || 13 || 30 || CV Twee Vooraf || Deez jaor slaon we un keerke over || 667 [[Bestand: Go-2013-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 36 || CV de Prieters zetten 'dun Tandjes' erin! || Zonder doping was ut nie te versiere || 667 [[Bestand: Go-2013-36.jpg | 100px]] | + | | D || 14 || 36 || CV de Prieters zetten 'dun Tandjes' erin! || Zonder doping was ut nie te versiere || 667 [[Bestand: Go-2013-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 58 || De Bikse Bergen || Hedde gij mijn plaotje al?? || 666 [[Bestand: Go-2013-58.jpg | 100px]] | + | | D || 15 || 58 || De Bikse Bergen || Hedde gij mijn plaotje al?? || 666 [[Bestand: Go-2013-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 16 || 39 || De Huppelkontjes || Wij versieren oew wel effe || 653 [[Bestand: Go-2013-39.jpg | 100px]] | + | | D || 16 || 39 || De Huppelkontjes || Wij versieren oew wel effe || 653 [[Bestand: Go-2013-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 17 || 19 || CV dun Wim en dun Christ || We hebbe unne goeje band samen || 646 [[Bestand: Go-2013-19.jpg | 100px]] | + | | D || 17 || 19 || CV dun Wim en dun Christ || We hebbe unne goeje band samen || 646 [[Bestand: Go-2013-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 18 || 63 || CV de Deurdouwers || Wij douwe deur || 635 [[Bestand: Go-2013-63.jpg | 100px]] | + | | D || 18 || 63 || CV de Deurdouwers || Wij douwe deur || 635 [[Bestand: Go-2013-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 19 || 52 || Kwi-Bus || Ze hebben ons afgetuigd || 611 [[Bestand: Go-2013-52.jpg | 100px]] | + | | D || 19 || 52 || Kwi-Bus || Ze hebben ons afgetuigd || 611 [[Bestand: Go-2013-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 29 || D'n Gerrit || Munne motorriek is nie goed || 835 [[Bestand: Go-2013-29.jpg | 100px]] | + | | E || 1 || 29 || D'n Gerrit || Munne motorriek is nie goed || 835 [[Bestand: Go-2013-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 50 || D'n BOB van Boemeldonck || Tis wir prijs, d'n BOB versiert ut wir, | + | | E || 2 || 50 || D'n BOB van Boemeldonck || Tis wir prijs, d'n BOB versiert ut wir, meej 50 tinte grijs || 793 [[Bestand: Go-2013-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 20 || De Bezige Bij || De zakkenroller van Boemeldonck || 722 [[Bestand: Go-2013-20.jpg | 100px]] | + | | E || 3 || 20 || De Bezige Bij || De zakkenroller van Boemeldonck || 722 [[Bestand: Go-2013-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 83 || Cris-us || Help m’n bank valt om || 691 [[Bestand: Go-2013-83.jpg | 100px]] | + | | E || 4 || 83 || Cris-us || Help m’n bank valt om || 691 [[Bestand: Go-2013-83.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-83.jpg}}]] |
| + | |- | ||
| + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: Go-2013-prw.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2013-prw.jpg}}]] | ||
|- | |- | ||
| − | |||
|} | |} | ||
Huidige versie van 14 jun 2025 om 11:41
Uitslag Grote Optocht zondag 10 februari 2013
Dubbelklik op de foto voor een vergroting en klik op het muzieksymbool voor het wagenlied.
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
