Uitslag Grote optocht 25 februari 1990: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 30 || Vatjes || Keek op de Beek || 925 [[Bestand:go-1990-30.jpg | | + | | A || 1 || 30 || Vatjes || Keek op de Beek || 925 [[Bestand:go-1990-30.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 72 || Joppers || Veulen gaon mee Karnaval op de ski <br/>mar n'n echte Boemeldoncker nie! || 885 [[Bestand:go-1990-72.jpg | | + | | A || 2 || 72 || Joppers || Veulen gaon mee Karnaval op de ski <br/>mar n'n echte Boemeldoncker nie! || 885 [[Bestand:go-1990-72.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 45 || Black Eagles || Rome we Kome! || 852 [[Bestand:go-1990-45.jpg | | + | | A || 3 || 45 || Black Eagles || Rome we Kome! || 852 [[Bestand:go-1990-45.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 77 || De Pruttels || (huishoudelijk)Afval, jeugd zoek het mar uit! || 807 [[Bestand:go-1990-77.jpg | | + | | A || 4 || 77 || De Pruttels || (huishoudelijk)Afval, jeugd zoek het mar uit! || 807 [[Bestand:go-1990-77.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-77.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 31 || CV De Puddingbuksen || Ginne kaant mir op, met de Beek op z'n kop! || 796 [[Bestand:go-1990-31.jpg | | + | | A || 5 || 31 || CV De Puddingbuksen || Ginne kaant mir op, met de Beek op z'n kop! || 796 [[Bestand:go-1990-31.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 52 || De Batabieren || Wij hebben 'n neus veur d'n BAK-schlager! || 764 [[Bestand:go-1990-52.jpg | | + | | A || 6 || 52 || De Batabieren || Wij hebben 'n neus veur d'n BAK-schlager! || 764 [[Bestand:go-1990-52.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 53 || De Schutters || Ondanks veul poen, <br/>blijken de Boemeldonckse "walletjes" 't niet te doen! || 762 [[Bestand:go-1990-53.jpg | | + | | A || 7 || 53 || De Schutters || Ondanks veul poen, <br/>blijken de Boemeldonckse "walletjes" 't niet te doen! || 762 [[Bestand:go-1990-53.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 44 || CV De Mislukkelingen || Te Gek om los te lope! || 780 [[Bestand:go-1990-44.jpg | | + | | B || 1 || 44 || CV De Mislukkelingen || Te Gek om los te lope! || 780 [[Bestand:go-1990-44.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 62 || CV De Waaipaole || Wulde gaon trouwe, gaon ze mee oons Laontje sjouwe! || 762 [[Bestand:go-1990-62.jpg | | + | | B || 2 || 62 || CV De Waaipaole || Wulde gaon trouwe, gaon ze mee oons Laontje sjouwe! || 762 [[Bestand:go-1990-62.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 3 || 71 || Zwabbers || D'n TGV gaoter mee d'Hofdames<br/>vandeur mar d'n Boemel staoter veur! || 760 || | | B || 3 || 71 || Zwabbers || D'n TGV gaoter mee d'Hofdames<br/>vandeur mar d'n Boemel staoter veur! || 760 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 75 || CV De Kneuzen || Ja, 't is heus, <br/>De Kneuzen hebben 'n wipneus! || 755 [[Bestand:go-1990-75.jpg | | + | | B || 4 || 75 || CV De Kneuzen || Ja, 't is heus, <br/>De Kneuzen hebben 'n wipneus! || 755 [[Bestand:go-1990-75.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 5 || 76 || CV De Platzakken || Ge mot 'r un neus veur vluchtheuvels hebbe! || 735 || | | B || 5 || 76 || CV De Platzakken || Ge mot 'r un neus veur vluchtheuvels hebbe! || 735 || | ||
| Regel 30: | Regel 30: | ||
| B || 7 || 36 || De Kwibussen || We zette de Beek op z'n kop! || 727 || | | B || 7 || 36 || De Kwibussen || We zette de Beek op z'n kop! || 727 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 42 || De Batsers || De Chemicalien bende kwijt, <br/>want de chemokar die rijdt || 720 [[Bestand:go-1990-42.jpg | | + | | B || 8 || 42 || De Batsers || De Chemicalien bende kwijt, <br/>want de chemokar die rijdt || 720 [[Bestand:go-1990-42.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 9 || 38 || De Leuttapers || Waor is m'n neus? || 676 || | | B || 9 || 38 || De Leuttapers || Waor is m'n neus? || 676 || | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| B || 11 || 47 || De Kreukels || Het dierenhoekje komt naar U toe deze winter || 672 || | | B || 11 || 47 || De Kreukels || Het dierenhoekje komt naar U toe deze winter || 672 || | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 12 || 23 || CV De Kikkers || Wij hadden 'r un neus veur! || 616 [[Bestand:go-1990-23.jpg | | + | | B || 12 || 23 || CV De Kikkers || Wij hadden 'r un neus veur! || 616 [[Bestand:go-1990-23.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-23.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| B || 13 || 35 || De Atoompjes || De Atoompjes hebben drempelvrees || 533 || | | B || 13 || 35 || De Atoompjes || De Atoompjes hebben drempelvrees || 533 || | ||
| Regel 44: | Regel 44: | ||
| C || 1 || 69 || CV De Oekels || Het Neusje van de zalm || 816 || | | C || 1 || 69 || CV De Oekels || Het Neusje van de zalm || 816 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 60 || De Kleiboerkes || "Wintersport"in Boemeldonck, zelfs hier motte un neus veur hebbe! || 783 || | + | | C || 2 || 60 || De Kleiboerkes || "Wintersport"in Boemeldonck, <br/>zelfs hier motte un neus veur hebbe! || 783 || |
|- | |- | ||
| C || 3 || 48 || De Maespappers || Wij hadden 'r al un neus veur! || 725 || | | C || 3 || 48 || De Maespappers || Wij hadden 'r al un neus veur! || 725 || | ||
| Regel 54: | Regel 54: | ||
| C || 6 || 54 || De Wandberen || Vorig jaor de Pineut, daorom di jaor mar wir un neut! || 662 || | | C || 6 || 54 || De Wandberen || Vorig jaor de Pineut, daorom di jaor mar wir un neut! || 662 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 33 || CV De Ratten || Karnavals-agenda van de Ratten || 657 [[Bestand:go-1990-33.jpg | | + | | C || 7 || 33 || CV De Ratten || Karnavals-agenda van de Ratten || 657 [[Bestand:go-1990-33.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 8 || 57 || Zootje ongeregeld || Ok lol zonder alcohol! || 633 || | | C || 8 || 57 || Zootje ongeregeld || Ok lol zonder alcohol! || 633 || | ||
| Regel 60: | Regel 60: | ||
| C || 9 || 65 || De Kemphaantjes || Wij hebben 'r ginnen neus veur mar wel un plaank! || 632 || | | C || 9 || 65 || De Kemphaantjes || Wij hebben 'r ginnen neus veur mar wel un plaank! || 632 || | ||
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 20 || Goe Gek || "Speurneus" tussen de zoekertjes || 628 [[Bestand:go-1990-20.jpg | | + | | C || 10 || 20 || Goe Gek || "Speurneus" tussen de zoekertjes || 628 [[Bestand:go-1990-20.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| C || 11 || 29 || De Gutsen || Ge mot 'r un Rekord veur hebbe! || 614 || | | C || 11 || 29 || De Gutsen || Ge mot 'r un Rekord veur hebbe! || 614 || | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
| C || 16 || 17 || De Zjoelekes || Wij krijgen 'r nog un neus veur! || 556 || | | C || 16 || 17 || De Zjoelekes || Wij krijgen 'r nog un neus veur! || 556 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 34 || De Twee Zeepe || Ge wort'r jillemaol neuzig van! || 763 [[Bestand:go-1990-34.jpg | | + | | D || 1 || 34 || De Twee Zeepe || Ge wort'r jillemaol neuzig van! || 763 [[Bestand:go-1990-34.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 2 || 50 || Eelemaol alleen || De Beek hee nouw ok 'n Kaobelkraant! || 743 || | | D || 2 || 50 || Eelemaol alleen || De Beek hee nouw ok 'n Kaobelkraant! || 743 || | ||
| Regel 80: | Regel 80: | ||
| D || 3 || 74 || W. en W. || De grotsten opschepper van de Beek || 729 || | | D || 3 || 74 || W. en W. || De grotsten opschepper van de Beek || 729 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 37 || D'n Gerrit || Ge mot'r mar op komme! || 695 [[Bestand:go-1990-37.jpg | | + | | D || 4 || 37 || D'n Gerrit || Ge mot'r mar op komme! || 695 [[Bestand:go-1990-37.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 67 || Fred & Piet || Fred en Piet || 686 [[Bestand:go-1990-67.jpg | | + | | D || 5 || 67 || Fred & Piet || Fred en Piet || 686 [[Bestand:go-1990-67.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 6 || 18 || Fam. De Bok || Spektakel! Fam. De Bok scheurt door Boemeldonck || 684 || | | D || 6 || 18 || Fam. De Bok || Spektakel! Fam. De Bok scheurt door Boemeldonck || 684 || | ||
| Regel 94: | Regel 94: | ||
| D || 10 || 13 || Les Goubertins || Deze neus past iedereen || 654 || | | D || 10 || 13 || Les Goubertins || Deze neus past iedereen || 654 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 41 || De Badmutsen || Alcohol-arm bier, gift toch nie zoveul plezier! || 651 [[Bestand:go-1990-41.jpg | | + | | D || 11 || 41 || De Badmutsen || Alcohol-arm bier, gift toch nie zoveul plezier! || 651 [[Bestand:go-1990-41.jpg |100 px | thumb | link={{filepath: go-1990-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| D || 12 || 24 || D'n Leuterteut || Ik ben van 't jaor alleen || 647 || | | D || 12 || 24 || D'n Leuterteut || Ik ben van 't jaor alleen || 647 || | ||
| Regel 100: | Regel 100: | ||
| D || 13 || 21 || De Klungel || Ik zet de bloemekes buite! || 646 || | | D || 13 || 21 || De Klungel || Ik zet de bloemekes buite! || 646 || | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 39 || De Boemelboys || Laot de vluchtheuvels mar staon, wij rijen er toch wel tegenaon! || 610 || | + | | D || 14 || 39 || De Boemelboys || Laot de vluchtheuvels mar staon, <br/>wij rijen er toch wel tegenaon! || 610 || |
|- | |- | ||
| D || 15 || 14 || De Deurknopjes || "t is aon m'n neus te zien || 596 || | | D || 15 || 14 || De Deurknopjes || "t is aon m'n neus te zien || 596 || | ||
Huidige versie van 1 jun 2025 om 11:11
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 30 | Vatjes | Keek op de Beek | 925 | |
| A | 2 | 72 | Joppers | Veulen gaon mee Karnaval op de ski mar n'n echte Boemeldoncker nie! |
885 | |
| A | 3 | 45 | Black Eagles | Rome we Kome! | 852 | |
| A | 4 | 77 | De Pruttels | (huishoudelijk)Afval, jeugd zoek het mar uit! | 807 | |
| A | 5 | 31 | CV De Puddingbuksen | Ginne kaant mir op, met de Beek op z'n kop! | 796 | |
| A | 6 | 52 | De Batabieren | Wij hebben 'n neus veur d'n BAK-schlager! | 764 | |
| A | 7 | 53 | De Schutters | Ondanks veul poen, blijken de Boemeldonckse "walletjes" 't niet te doen! |
762 | |
| B | 1 | 44 | CV De Mislukkelingen | Te Gek om los te lope! | 780 | |
| B | 2 | 62 | CV De Waaipaole | Wulde gaon trouwe, gaon ze mee oons Laontje sjouwe! | 762 | |
| B | 3 | 71 | Zwabbers | D'n TGV gaoter mee d'Hofdames vandeur mar d'n Boemel staoter veur! |
760 | |
| B | 4 | 75 | CV De Kneuzen | Ja, 't is heus, De Kneuzen hebben 'n wipneus! |
755 | |
| B | 5 | 76 | CV De Platzakken | Ge mot 'r un neus veur vluchtheuvels hebbe! | 735 | |
| B | 6 | 25 | CV De Halve Zole | Wij hebben 'r ginne neus veur, mar wel ore naor | 732 | |
| B | 7 | 36 | De Kwibussen | We zette de Beek op z'n kop! | 727 | |
| B | 8 | 42 | De Batsers | De Chemicalien bende kwijt, want de chemokar die rijdt |
720 | |
| B | 9 | 38 | De Leuttapers | Waor is m'n neus? | 676 | |
| B | 10 | 61 | De Schuimkragen | Hier motte ginne neus veur hebbe! | 673 | |
| B | 11 | 47 | De Kreukels | Het dierenhoekje komt naar U toe deze winter | 672 | |
| B | 12 | 23 | CV De Kikkers | Wij hadden 'r un neus veur! | 616 | |
| B | 13 | 35 | De Atoompjes | De Atoompjes hebben drempelvrees | 533 | |
| C | 1 | 69 | CV De Oekels | Het Neusje van de zalm | 816 | |
| C | 2 | 60 | De Kleiboerkes | "Wintersport"in Boemeldonck, zelfs hier motte un neus veur hebbe! |
783 | |
| C | 3 | 48 | De Maespappers | Wij hadden 'r al un neus veur! | 725 | |
| C | 4 | 22 | De Drufkes | We doen wir mee! | 679 | |
| C | 5 | 73 | Hee Frank | Wij hebben 'r un neus veur! | 674 | |
| C | 6 | 54 | De Wandberen | Vorig jaor de Pineut, daorom di jaor mar wir un neut! | 662 | |
| C | 7 | 33 | CV De Ratten | Karnavals-agenda van de Ratten | 657 | |
| C | 8 | 57 | Zootje ongeregeld | Ok lol zonder alcohol! | 633 | |
| C | 9 | 65 | De Kemphaantjes | Wij hebben 'r ginnen neus veur mar wel un plaank! | 632 | |
| C | 10 | 20 | Goe Gek | "Speurneus" tussen de zoekertjes | 628 | |
| C | 11 | 29 | De Gutsen | Ge mot 'r un Rekord veur hebbe! | 614 | |
| C | 12 | 63 | De Toga's | In Boemeldonck verwacht: De Toga's aan de macht! | 608 | |
| C | 13 | 15 | De Balken | Dur deze beuk ligt onze bouwschuur in 'n deuk! | 601 | |
| C | 14 | 66 | C.V. Overdreven | Windkracht 13 | 568 | |
| C | 15 | 64 | De Heffies | Ok wij hebbe 'r un neus veur | 562 | |
| C | 16 | 17 | De Zjoelekes | Wij krijgen 'r nog un neus veur! | 556 | |
| D | 1 | 34 | De Twee Zeepe | Ge wort'r jillemaol neuzig van! | 763 | |
| D | 2 | 50 | Eelemaol alleen | De Beek hee nouw ok 'n Kaobelkraant! | 743 | |
| D | 3 | 74 | W. en W. | De grotsten opschepper van de Beek | 729 | |
| D | 4 | 37 | D'n Gerrit | Ge mot'r mar op komme! | 695 | |
| D | 5 | 67 | Fred & Piet | Fred en Piet | 686 | |
| D | 6 | 18 | Fam. De Bok | Spektakel! Fam. De Bok scheurt door Boemeldonck | 684 | |
| D | 7 | 46 | Kiske | Ik voel me as un vorst mee boerkool en worst | 680 | |
| D | 8 | 27 | De Fiasco's | Gin Fiasco met de Fiasco(s) | 673 | |
| D | 9 | 70 | De Chefkes | Di is om te lache! | 658 | |
| D | 10 | 13 | Les Goubertins | Deze neus past iedereen | 654 | |
| D | 11 | 41 | De Badmutsen | Alcohol-arm bier, gift toch nie zoveul plezier! | 651 | |
| D | 12 | 24 | D'n Leuterteut | Ik ben van 't jaor alleen | 647 | |
| D | 13 | 21 | De Klungel | Ik zet de bloemekes buite! | 646 | |
| D | 14 | 39 | De Boemelboys | Laot de vluchtheuvels mar staon, wij rijen er toch wel tegenaon! |
610 | |
| D | 15 | 14 | De Deurknopjes | "t is aon m'n neus te zien | 596 | |
| D | 16 | 32 | Ome Piet | Op de speulse toer! | 583 | |
| D | 17 | 56 | De Klos-sjaorles | Hier hedde ginne neus veur nodig! | 570 |
