Uitslag Kinderoptocht 13 februari 1999: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (7 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 65 || Ons Kullekes || De Kullekes spore bij mekaor nog veur gin 33 jaor || 290 [[Bestand: | + | | AK || 1 || 65 || Ons Kullekes || De Kullekes spore bij mekaor nog veur gin 33 jaor || 290 [[Bestand:Ko-1999-65.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-65.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 2 || 64 || Prutteltjes || Al 33 jaor A-laaf || 256 [[Bestand: | + | | AK || 2 || 64 || Prutteltjes || Al 33 jaor A-laaf || 256 [[Bestand:Ko-1999-64.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-64.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 3 || 62 || De Batabiertjes || t pakt al 33 jaor goed uit || 255 [[Bestand: | + | | AK || 3 || 62 || De Batabiertjes || t pakt al 33 jaor goed uit || 255 [[Bestand:Ko-1999-62.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-62.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 4 || 61 || De Kreukeltjes || Al 33 jaor houwe Jip & Janneke van mekaor || 249 [[Bestand: | + | | AK || 4 || 61 || De Kreukeltjes || Al 33 jaor houwe Jip & Janneke van mekaor || 249 [[Bestand:Ko-1999-61.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-61.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 5 || 63 || Mini Eagles || Van Mini-Eagle tot prins || 247 [[Bestand: | + | | AK || 5 || 63 || Mini Eagles || Van Mini-Eagle tot prins || 247 [[Bestand:Ko-1999-63.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-63.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | AK || 6 || 66 || Ut Piendraod || Wij sporen al 33 maonde! || 229 [[Bestand: | + | | AK || 6 || 66 || Ut Piendraod || Wij sporen al 33 maonde! || 229 [[Bestand:Ko-1999-66.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-66.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 60 || De Schuimsoppers || De Looney Tunes hebben ut gedaan <br/>ze gingen mee onze boemel naar de maan || 285 [[Bestand: | + | | BK || 1 || 60 || De Schuimsoppers || De Looney Tunes hebben ut gedaan <br/>ze gingen mee onze boemel naar de maan || 285 [[Bestand:Ko-1999-60.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-60.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 59 || De Knuppels || t spoort al 33 jaor <br/>daarom zoeken wij van het jaar het piratengevaar || 264 [[Bestand: | + | | BK || 2 || 59 || De Knuppels || t spoort al 33 jaor <br/>daarom zoeken wij van het jaar het piratengevaar || 264 [[Bestand:Ko-1999-59.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-59.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 38 || De Leuttrappers || De Leuttrappers trekken hun sporke<br/> 3 jaor de BAK al 33 jaor || 258 [[Bestand: | + | | CKK || 1 || 38 || De Leuttrappers || De Leuttrappers trekken hun sporke<br/> 3 jaor de BAK al 33 jaor || 258 [[Bestand:Ko-1999-38.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-38.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 37 || De Herrieschoppers || Je bent 'n rund als je met Biks Boemeldonck stunt || 253 [[Bestand: | + | | CKK || 2 || 37 || De Herrieschoppers || Je bent 'n rund als je met Biks Boemeldonck stunt || 253 [[Bestand:Ko-1999-37.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-37.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 3 || 33 || De Carnavalstoppers || Wij spren vur d'n irste keer || 249 || | | CKK || 3 || 33 || De Carnavalstoppers || Wij spren vur d'n irste keer || 249 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 31 || Eurokids || Deze kids spooren 33 maanden vooruit! || 246 [[Bestand: | + | | CKK || 4 || 31 || Eurokids || Deze kids spooren 33 maanden vooruit! || 246 [[Bestand:Ko-1999-31.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-31.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 5 || 30 || De Boemelratten || Same mee elkaor sporen we wel 55 jaor || 242 || | | CKK || 5 || 30 || De Boemelratten || Same mee elkaor sporen we wel 55 jaor || 242 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 36 || De Klepperbekken || Na 33 jaor is de Boemel nog steeds nie gaor || 242 [[Bestand: | + | | CKK || 6 || 36 || De Klepperbekken || Na 33 jaor is de Boemel nog steeds nie gaor || 242 [[Bestand:Ko-1999-36.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-36.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 7 || 28 || Bikse tubbies || DE bikse tubbies hebben lol, Noo Noo boemelt zich vol || 239 || | | CKK || 7 || 28 || Bikse tubbies || DE bikse tubbies hebben lol, Noo Noo boemelt zich vol || 239 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 8 || 32 || De scoutingladies || Deze fleurige meiden <br/>willen met een bloemetje de Prins verleiden || 237 [[Bestand: | + | | CKK || 8 || 32 || De scoutingladies || Deze fleurige meiden <br/>willen met een bloemetje de Prins verleiden || 237 [[Bestand:Ko-1999-32.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-32.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CKK || 9 || 35 || De Pleeborstels || t is Boemeldonck die rijdt en haalt meteen een hoge schoonheid || 232 || | | CKK || 9 || 35 || De Pleeborstels || t is Boemeldonck die rijdt en haalt meteen een hoge schoonheid || 232 || | ||
| Regel 42: | Regel 42: | ||
| CKK || 12 || 29 || De Rommelpotten || Boemel met BAK-box || 208 || | | CKK || 12 || 29 || De Rommelpotten || Boemel met BAK-box || 208 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 47 || d'Eilige Bone || Over 33 jaor spoort het nog || 273 [[Bestand: | + | | CKO || 1 || 47 || d'Eilige Bone || Over 33 jaor spoort het nog || 273 [[Bestand:Ko-1999-47.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-47.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 42 || Dreumes & Co || Na 33 jaor Black Eagles op z'n best, <br/>komt er unne meeuw uit ut nest || 272 [[Bestand: | + | | CKO || 2 || 42 || Dreumes & Co || Na 33 jaor Black Eagles op z'n best, <br/>komt er unne meeuw uit ut nest || 272 [[Bestand:Ko-1999-42.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-42.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 50 || De Laontjes || Tubbies zijn gek, Tubbies zijn niks, <br/>toch s©pore wij ok in Boemeldoncks fiks || 271 [[Bestand: | + | | CKO || 3 || 50 || De Laontjes || Tubbies zijn gek, Tubbies zijn niks, <br/>toch s©pore wij ok in Boemeldoncks fiks || 271 [[Bestand:Ko-1999-50.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-50.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 46 || De Gietertjes || Ook de Teletubbies draaien mee in de optocht || 263 [[Bestand: | + | | CKO || 4 || 46 || De Gietertjes || Ook de Teletubbies draaien mee in de optocht || 263 [[Bestand:Ko-1999-46.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-46.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 5 || 53 || De Zimkus || De Zimkus eren de prins || 257 || | | CKO || 5 || 53 || De Zimkus || De Zimkus eren de prins || 257 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 41 || De Vroentebrakken || De Vroentebrakken moeten hollen, <br/>om de Euro's te laten rollen || 252 [[Bestand: | + | | CKO || 6 || 41 || De Vroentebrakken || De Vroentebrakken moeten hollen, <br/>om de Euro's te laten rollen || 252 [[Bestand:Ko-1999-41.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-41.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 7 || 53 || De Muizenkeutels || t "sport" al 33 jaor || 251 || | | CKO || 7 || 53 || De Muizenkeutels || t "sport" al 33 jaor || 251 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 8 || 51 || De Jopperkes || 33 jaor Boemeldonck: <br/>kabouter Plop komt kijken || 247 [[Bestand: | + | | CKO || 8 || 51 || De Jopperkes || 33 jaor Boemeldonck: <br/>kabouter Plop komt kijken || 247 [[Bestand:Ko-1999-51.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-51.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 54 || Jong Belegen || CV Jong Belegen staot klaor vur de volgende 33 jaor || 246 [[Bestand: | + | | CKO || 9 || 54 || Jong Belegen || CV Jong Belegen staot klaor vur de volgende 33 jaor || 246 [[Bestand:Ko-1999-54.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-54.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 45 || De bende van 't Pleintje || t scoort triple 11 || 245 [[Bestand: | + | | CKO || 10 || 45 || De bende van 't Pleintje || t scoort triple 11 || 245 [[Bestand:Ko-1999-45.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-45.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 40 || Halve Zooltjes || Wij hebben gin tijd || 233 [[Bestand: | + | | CKO || 11 || 40 || Halve Zooltjes || Wij hebben gin tijd || 233 [[Bestand:Ko-1999-40.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-40.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 56 || De Tuttertjes || Wij hebben de Teletubbies opgespoord || 228 [[Bestand: | + | | CKO || 12 || 56 || De Tuttertjes || Wij hebben de Teletubbies opgespoord || 228 [[Bestand:Ko-1999-56.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-56.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 13 || 48 || De Jonkies || As Breda ut nie doet, doen wij ut wel! || 225 || | | CKO || 13 || 48 || De Jonkies || As Breda ut nie doet, doen wij ut wel! || 225 || | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 43 || Wandmotjes || Zonder onze LaLa halen wij het milenium ook wel || 220 [[Bestand: | + | | CKO || 14 || 43 || Wandmotjes || Zonder onze LaLa halen wij het milenium ook wel || 220 [[Bestand:Ko-1999-43.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-43.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| CKO || 15 || 55 || D'n Elst kids || spoort al 33 jaor, we doen het met elkaar! || 210 || | | CKO || 15 || 55 || D'n Elst kids || spoort al 33 jaor, we doen het met elkaar! || 210 || | ||
| Regel 76: | Regel 76: | ||
| CKO || 17 || 44 || Swirruswaaanders || Er zit muziek in de BAK-box || 200 || | | CKO || 17 || 44 || Swirruswaaanders || Er zit muziek in de BAK-box || 200 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 9 || De Keizertjes || Veur d'n BAK uit ons dak || 246 [[Bestand: | + | | DKK || 1 || 9 || De Keizertjes || Veur d'n BAK uit ons dak || 246 [[Bestand:Ko-1999-9.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-9.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 2 || 10 || De Pleeborstels || Ook dit spoort al meer dan 33 jaor niet || 235 || | | DKK || 2 || 10 || De Pleeborstels || Ook dit spoort al meer dan 33 jaor niet || 235 || | ||
| Regel 84: | Regel 84: | ||
| DKK || 4 || 7 || De Vlietventjes || Wij zijn blij met de sporthal || 204 || | | DKK || 4 || 7 || De Vlietventjes || Wij zijn blij met de sporthal || 204 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 5 || 13 || De Riddertjes || De Spoorkijker || 204 [[Bestand: | + | | DKK || 5 || 13 || De Riddertjes || De Spoorkijker || 204 [[Bestand:Ko-1999-13.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-13.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| DKK || 6 || 11 || Jut & Jul || Wij zijn al 9 jaar het spoor kwijt || 201 || | | DKK || 6 || 11 || Jut & Jul || Wij zijn al 9 jaar het spoor kwijt || 201 || | ||
| Regel 90: | Regel 90: | ||
| DKK || 7 || 8 || Willem en Max || Slavendrijver 5 || 189 || | | DKK || 7 || 8 || Willem en Max || Slavendrijver 5 || 189 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 22 || De Bokjes || t bankske || 253 [[Bestand: | + | | DKO || 1 || 22 || De Bokjes || t bankske || 253 [[Bestand:Ko-1999-22.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-22.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 2 || 21 || Kelly, Mitchel, Jasper || Pijp na 33 jaor weer op de Beek || 246 || | | DKO || 2 || 21 || Kelly, Mitchel, Jasper || Pijp na 33 jaor weer op de Beek || 246 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 15 || Meskus Musters || Wij sporen al 11 jaar met elkaar || 245 [[Bestand: | + | | DKO || 3 || 15 || Meskus Musters || Wij sporen al 11 jaar met elkaar || 245 [[Bestand:Ko-1999-15.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-15.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 4 || 20 || Kriske || Ik ben ingewikkeld || 244 || | | DKO || 4 || 20 || Kriske || Ik ben ingewikkeld || 244 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 24 || D'n Gerrit Junior || Ut is doorgestoken kaart || 239 [[Bestand: | + | | DKO || 5 || 24 || D'n Gerrit Junior || Ut is doorgestoken kaart || 239 [[Bestand:Ko-1999-24.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-24.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 6 || 27 || De Schattenpatatten || Met Nijn veel gein in de Boemeltrein || 233 || | | DKO || 6 || 27 || De Schattenpatatten || Met Nijn veel gein in de Boemeltrein || 233 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 16 || Britt en Co || M 'nne ouwe kan nie bouwe || 220 [[Bestand: | + | | DKO || 7 || 16 || Britt en Co || M 'nne ouwe kan nie bouwe || 220 [[Bestand:Ko-1999-16.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-16.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 18 || Sanne op Opa || Wij sporen al 3 jaar! || 219 [[Bestand: | + | | DKO || 8 || 18 || Sanne op Opa || Wij sporen al 3 jaar! || 219 [[Bestand:Ko-1999-18.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-18.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 9 || 19 || Femke de Roos || M 'n derde carnaval heb ik m'n eige piepersbal || 214 || | | DKO || 9 || 19 || Femke de Roos || M 'n derde carnaval heb ik m'n eige piepersbal || 214 || | ||
| Regel 110: | Regel 110: | ||
| DKO || 10 || 26 || De Wijsneus || Ik wijs d'un goeie weg || 213 || | | DKO || 10 || 26 || De Wijsneus || Ik wijs d'un goeie weg || 213 || | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 11 || 23 || Ut Boemeltrio || Ut spoort bij ons niet || 209 [[Bestand: | + | | DKO || 11 || 23 || Ut Boemeltrio || Ut spoort bij ons niet || 209 [[Bestand:Ko-1999-23.jpg |100px | | thumb | link={{filepath: Ko-1999-23.jpg }}]] |
|- | |- | ||
| DKO || 12 || 14 || Bjorn & Ytse || We sporen nie || 208 || | | DKO || 12 || 14 || Bjorn & Ytse || We sporen nie || 208 || | ||
Huidige versie van 7 jun 2025 om 16:19
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 65 | Ons Kullekes | De Kullekes spore bij mekaor nog veur gin 33 jaor | 290 | |
| AK | 2 | 64 | Prutteltjes | Al 33 jaor A-laaf | 256 | |
| AK | 3 | 62 | De Batabiertjes | t pakt al 33 jaor goed uit | 255 | |
| AK | 4 | 61 | De Kreukeltjes | Al 33 jaor houwe Jip & Janneke van mekaor | 249 | |
| AK | 5 | 63 | Mini Eagles | Van Mini-Eagle tot prins | 247 | |
| AK | 6 | 66 | Ut Piendraod | Wij sporen al 33 maonde! | 229 | |
| BK | 1 | 60 | De Schuimsoppers | De Looney Tunes hebben ut gedaan ze gingen mee onze boemel naar de maan |
285 | |
| BK | 2 | 59 | De Knuppels | t spoort al 33 jaor daarom zoeken wij van het jaar het piratengevaar |
264 | |
| CKK | 1 | 38 | De Leuttrappers | De Leuttrappers trekken hun sporke 3 jaor de BAK al 33 jaor |
258 | |
| CKK | 2 | 37 | De Herrieschoppers | Je bent 'n rund als je met Biks Boemeldonck stunt | 253 | |
| CKK | 3 | 33 | De Carnavalstoppers | Wij spren vur d'n irste keer | 249 | |
| CKK | 4 | 31 | Eurokids | Deze kids spooren 33 maanden vooruit! | 246 | |
| CKK | 5 | 30 | De Boemelratten | Same mee elkaor sporen we wel 55 jaor | 242 | |
| CKK | 6 | 36 | De Klepperbekken | Na 33 jaor is de Boemel nog steeds nie gaor | 242 | |
| CKK | 7 | 28 | Bikse tubbies | DE bikse tubbies hebben lol, Noo Noo boemelt zich vol | 239 | |
| CKK | 8 | 32 | De scoutingladies | Deze fleurige meiden willen met een bloemetje de Prins verleiden |
237 | |
| CKK | 9 | 35 | De Pleeborstels | t is Boemeldonck die rijdt en haalt meteen een hoge schoonheid | 232 | |
| CKK | 10 | De Fopspenen | Kun D'm vatten | 227 | ||
| CKK | 11 | 34 | Smile | en de 3 plus 3 zijn nog steeds lachend bij elkaor | 215 | |
| CKK | 12 | 29 | De Rommelpotten | Boemel met BAK-box | 208 | |
| CKO | 1 | 47 | d'Eilige Bone | Over 33 jaor spoort het nog | 273 | |
| CKO | 2 | 42 | Dreumes & Co | Na 33 jaor Black Eagles op z'n best, komt er unne meeuw uit ut nest |
272 | |
| CKO | 3 | 50 | De Laontjes | Tubbies zijn gek, Tubbies zijn niks, toch s©pore wij ok in Boemeldoncks fiks |
271 | |
| CKO | 4 | 46 | De Gietertjes | Ook de Teletubbies draaien mee in de optocht | 263 | |
| CKO | 5 | 53 | De Zimkus | De Zimkus eren de prins | 257 | |
| CKO | 6 | 41 | De Vroentebrakken | De Vroentebrakken moeten hollen, om de Euro's te laten rollen |
252 | |
| CKO | 7 | 53 | De Muizenkeutels | t "sport" al 33 jaor | 251 | |
| CKO | 8 | 51 | De Jopperkes | 33 jaor Boemeldonck: kabouter Plop komt kijken |
247 | |
| CKO | 9 | 54 | Jong Belegen | CV Jong Belegen staot klaor vur de volgende 33 jaor | 246 | |
| CKO | 10 | 45 | De bende van 't Pleintje | t scoort triple 11 | 245 | |
| CKO | 11 | 40 | Halve Zooltjes | Wij hebben gin tijd | 233 | |
| CKO | 12 | 56 | De Tuttertjes | Wij hebben de Teletubbies opgespoord | 228 | |
| CKO | 13 | 48 | De Jonkies | As Breda ut nie doet, doen wij ut wel! | 225 | |
| CKO | 14 | 43 | Wandmotjes | Zonder onze LaLa halen wij het milenium ook wel | 220 | |
| CKO | 15 | 55 | D'n Elst kids | spoort al 33 jaor, we doen het met elkaar! | 210 | |
| CKO | 16 | 57 | De Premmekes | De Teletubbies | 209 | |
| CKO | 17 | 44 | Swirruswaaanders | Er zit muziek in de BAK-box | 200 | |
| DKK | 1 | 9 | De Keizertjes | Veur d'n BAK uit ons dak | 246 | |
| DKK | 2 | 10 | De Pleeborstels | Ook dit spoort al meer dan 33 jaor niet | 235 | |
| DKK | 3 | 12 | Dubbelleut | Prins Alber Meeuw(issen) is in de wolken | 223 | |
| DKK | 4 | 7 | De Vlietventjes | Wij zijn blij met de sporthal | 204 | |
| DKK | 5 | 13 | De Riddertjes | De Spoorkijker | 204 | |
| DKK | 6 | 11 | Jut & Jul | Wij zijn al 9 jaar het spoor kwijt | 201 | |
| DKK | 7 | 8 | Willem en Max | Slavendrijver 5 | 189 | |
| DKO | 1 | 22 | De Bokjes | t bankske | 253 | |
| DKO | 2 | 21 | Kelly, Mitchel, Jasper | Pijp na 33 jaor weer op de Beek | 246 | |
| DKO | 3 | 15 | Meskus Musters | Wij sporen al 11 jaar met elkaar | 245 | |
| DKO | 4 | 20 | Kriske | Ik ben ingewikkeld | 244 | |
| DKO | 5 | 24 | D'n Gerrit Junior | Ut is doorgestoken kaart | 239 | |
| DKO | 6 | 27 | De Schattenpatatten | Met Nijn veel gein in de Boemeltrein | 233 | |
| DKO | 7 | 16 | Britt en Co | M 'nne ouwe kan nie bouwe | 220 | |
| DKO | 8 | 18 | Sanne op Opa | Wij sporen al 3 jaar! | 219 | |
| DKO | 9 | 19 | Femke de Roos | M 'n derde carnaval heb ik m'n eige piepersbal | 214 | |
| DKO | 10 | 26 | De Wijsneus | Ik wijs d'un goeie weg | 213 | |
| DKO | 11 | 23 | Ut Boemeltrio | Ut spoort bij ons niet | 209 | |
| DKO | 12 | 14 | Bjorn & Ytse | We sporen nie | 208 | |
| DKO | 13 | 17 | De Klungeltjes | We zijn 't spoor kwijt! | 202 | |
| DKO | 25 | Ons Poeleke | Sterren van weleer bezoeken Boemeldonck dit keer |
