Uitslag Grote optocht 20 februari 1977: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| (12 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 1 || 69 || Vetkluivers || Bloemehulde - gevolgd door huisorkest || 167 [[Bestand:GO-1977-69.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 2 || 51 || Black Eagles || n Goeie haan is niet vet || 167 [[Bestand:GO-1977-51.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-51.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 3 || 74 || t Overschot || Luste Bier of eddun Tic || 165 [[Bestand:GO-1977-74.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-74.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 4 || 50 || Leuttappers || De Eerste Paal in de Haagse Beemden || [[Bestand:GO-1977-50.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-50.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 5 || 78 || Vuurfreters || Tandje Bij: Wij Boemelen deur || [[Bestand:GO-1977-78.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-78.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 6 || 84 || Zandhazen || Hazen-Beemden op z'n kop || [[Bestand:GO-1977-84.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-84.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 7 || 49 || Snotpegels || Van geboorte tot d'n Ouden || [[Bestand:GO-1977-49.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-49.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A||||||Keiologen||Tandje bij veur straf, 't Buikske eraf|||| | + | | A || 8 || 68 || Keiologen || Tandje bij veur straf, 't Buikske eraf || [[Bestand:GO-1977-68.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 9 || 59 || Kikkers || De BAK van Boemeldonck || [[Bestand:GO-1977-59.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-59.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 10 || 81 || Bokken || Wij enteren 't Elfde Jaor || [[Bestand:GO-1977-81.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-81.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 11 || 60 || Houtakkers || De Verbroedering || [[Bestand:GO-1977-60.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-60.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 12 || 64 || Maespappers || Elf jaor te lang 'voor ons' || [[Bestand:GO-1977-64.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 13 || 82 || Oekels || (S)Tandje Bij || [[Bestand:GO-1977-82.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-82.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 14 || 61 || Knurften || De Grootste Knurft || [[Bestand:GO-1977-61.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-61.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 15 || 73 || Nachtpitjes || We schieten elf jaor deur || [[Bestand:GO-1977-73.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-73.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A|||||| | + | | A || 16 || 79 || Hangijzers || t Verschil tussen 'n dood vogeltje || [[Bestand:GO-1977-79.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-79.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || 1 || 67 || Boemelkatten || Hei, d'r mot nog 'n Tande bij || [[Bestand:GO-1977-67.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || 2 || 58 || Sponzen || Vrouwe Justitia || [[Bestand:GO-1977-58.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-58.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || 3 || 70 || Pollekes || de arbeider op Weg naar 't succes || || |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || 4 || 77 || Worteltrekkers || Boemeldonck tot de laatste Drup || || |
|- | |- | ||
| − | | B||||||De | + | | B || 5 || 72 || De Overlopers || Bij de lol || || |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || 6 || 62 || De Loltoeters || Het Woonwagenkamp op de Beek || || |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || 7 || 72 || Meppers || de Meppers doen mee || || |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || 8 || 39 || Wandberen || Hier komen we aon || || |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || 9 || 48 || Spoorzoekers || Nog 'n jaortje slapen en dan …. || || |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || 10 || 52 || Zwoertjes || Teja of Tenee || [[Bestand:GO-1977-52.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-52.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B|||||| | + | | B || || 72 || De vollopers || We zullen ´n Stalleke bouwen || || |
|- | |- | ||
| − | | B||||||Strikkers||We slaon ´n jaortje over|||| | + | | B || || 83 || Strikkers || We slaon ´n jaortje over || [[Bestand:GO-1977-83.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-83.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C||||||Duitenkluivers||Brasilia felicidat Boemeldonck|||| | + | | C || 1 || 47 || Duitenkluivers || Brasilia felicidat Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | C|||||| | + | | C || 1 || 89 || Ludo Glupo || met de Kolobeinenband || || |
|- | |- | ||
| − | | C|||||| | + | | C || 2 || 53 || Doelrakkers || Zo maar 'n troep || [[Bestand:GO-1977-53.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C|||||| | + | | C || 3 || 57 || Stufkus || De onzichtbare André (onze wagen) || [[Bestand:GO-1977-57.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C|||||| | + | | C || 4 || 71b || Sloebers || "Sloeberen" || || buiten prijsmededinging |
|- | |- | ||
| − | | D||||||Toete noch Blaoze||De Modale Werknemer|||| | + | | D || 1 || 46 || Toete noch Blaoze || De Modale Werknemer || || |
|- | |- | ||
| − | | D||||||De Meurse Leut||De ELF Staartgangers|||| | + | | D || 2 || 54 || De Meurse Leut || De ELF Staartgangers || || |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D || 3 || 80 || Fiasco's || Geen Fiasco met de Fiasco's || [[Bestand:GO-1977-80.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-80.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D || 4 || 85 || Buitenbeentjes || We bennen d'r eens uit || || |
|- | |- | ||
| − | | D||||||Theo de Maespapper||De Laotste Straatveger|||| | + | | D || 5 || 66 || Theo de Maespapper || De Laotste Straatveger || [[Bestand:GO-1977-66.PNG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-66.PNG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D || 6 || 64 || Hansje Fiederansje || De Gelaarsde Kat || || |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D || 7 || 87 || Deurdouwers || We douwen deur - al ellef jaor || [[Bestand:GO-1977-87.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-87.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D || 8 || 91 || Henki Bommelt || Tandje Bij || || |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D || 9 || 71 || Kuatsu Bengels || Menten beet door van Agt || [[Bestand:KO-1977-71.jpg |100px | thumb| link={{filepath:KO-1977-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D||||||De | + | | D || 10 || 55 || De Versierders || Met Bier meer sjans || [[Bestand:GO-1977-55.jpg |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D || || 75 || De Petra´s || We zijn d´r uit || || |
|- | |- | ||
| − | | D|||||| | + | | D || || 86 || De Jonge Piet || Boemeldonckers zijn we allemaol || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Drumband D.R.S. uit Kielegat|||||| | + | | || || 56 || Drumband D.R.S. uit Kielegat || || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Harmonie 'Verbroedering' Wommelgem||||| | + | | || || 65 || Harmonie 'Verbroedering' || Wommelgem || [[Bestand:GO-1977-Wol.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-Wol.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | ||||||De Laet-Bloeiers||Kra-kar-na-val-s-or-kest|||| | + | | || || 71 || De Laet-Bloeiers || Kra-kar-na-val-s-or-kest || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Drumband Hoge Vught||DHV uit Kielegat|||| | + | | || || 76 || Drumband Hoge Vught || DHV uit Kielegat || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Maria Blaaskapel||uit Boemeldonck|||| | + | | || || 85 || Maria Blaaskapel || uit Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||De Kollobeinenband||Blaaskapel bekend in Boemeldonck|||| | + | | || || 90 || De Kollobeinenband || Blaaskapel bekend in Boemeldonck || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||de Boemeltrein|||| | + | | || || 92 || BAK || de Boemeltrein || [[Bestand:GO-1977-trein.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-trein.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Majorettenpeleton||uit Dordrecht|||| | + | | || || 93 || Majorettenpeleton || uit Dordrecht || [[Bestand:GO-1977-Dordrecht.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-dordrecht.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | ||||||Kunst na arbeid||Harmonie uit Dort voor ´t 11e jaar|||| | + | | || || 94 || Kunst na arbeid || Harmonie uit Dort voor ´t 11e jaar || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||Dansmarietjes BAK|||| | + | | || || 95 || BAK || Dansmarietjes BAK || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||Prinsenwagen|||| | + | | || || 96 || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:GO-1977-prw.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-prw.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | ||||||D´oren toe blaaskapel||We speulen veur Hein en de zijnen|||| | + | | || || 97 || D´oren toe blaaskapel || We speulen veur Hein en de zijnen || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK ||Bestuursfordje (vandaag 50 geworden)|||| | + | | || || 98 || BAK || Bestuursfordje (vandaag 50 geworden) || [[Bestand:GO-1977-fordje.JPG |100px | thumb| link={{filepath:GO-1977-fordje.JPG}}]] |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||Film, foto en dia ploeg|||| | + | | || || 99 || BAK || Film, foto en dia ploeg || || |
|- | |- | ||
| − | | ||||||BAK||D n Opperplisie op de fiets achteraan!||| | + | | || || 100 || BAK || D n Opperplisie op de fiets achteraan! || || |
| − | |||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 29 mrt 2024 om 16:35
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A | 1 | 69 | Vetkluivers | Bloemehulde - gevolgd door huisorkest | 167 | |
| A | 2 | 51 | Black Eagles | n Goeie haan is niet vet | 167 | |
| A | 3 | 74 | t Overschot | Luste Bier of eddun Tic | 165 | |
| A | 4 | 50 | Leuttappers | De Eerste Paal in de Haagse Beemden | ||
| A | 5 | 78 | Vuurfreters | Tandje Bij: Wij Boemelen deur | ||
| A | 6 | 84 | Zandhazen | Hazen-Beemden op z'n kop | ||
| A | 7 | 49 | Snotpegels | Van geboorte tot d'n Ouden | ||
| A | 8 | 68 | Keiologen | Tandje bij veur straf, 't Buikske eraf | ||
| A | 9 | 59 | Kikkers | De BAK van Boemeldonck | ||
| A | 10 | 81 | Bokken | Wij enteren 't Elfde Jaor | ||
| A | 11 | 60 | Houtakkers | De Verbroedering | ||
| A | 12 | 64 | Maespappers | Elf jaor te lang 'voor ons' | ||
| A | 13 | 82 | Oekels | (S)Tandje Bij | ||
| A | 14 | 61 | Knurften | De Grootste Knurft | ||
| A | 15 | 73 | Nachtpitjes | We schieten elf jaor deur | ||
| A | 16 | 79 | Hangijzers | t Verschil tussen 'n dood vogeltje | ||
| B | 1 | 67 | Boemelkatten | Hei, d'r mot nog 'n Tande bij | ||
| B | 2 | 58 | Sponzen | Vrouwe Justitia | ||
| B | 3 | 70 | Pollekes | de arbeider op Weg naar 't succes | ||
| B | 4 | 77 | Worteltrekkers | Boemeldonck tot de laatste Drup | ||
| B | 5 | 72 | De Overlopers | Bij de lol | ||
| B | 6 | 62 | De Loltoeters | Het Woonwagenkamp op de Beek | ||
| B | 7 | 72 | Meppers | de Meppers doen mee | ||
| B | 8 | 39 | Wandberen | Hier komen we aon | ||
| B | 9 | 48 | Spoorzoekers | Nog 'n jaortje slapen en dan …. | ||
| B | 10 | 52 | Zwoertjes | Teja of Tenee | ||
| B | 72 | De vollopers | We zullen ´n Stalleke bouwen | |||
| B | 83 | Strikkers | We slaon ´n jaortje over | |||
| C | 1 | 47 | Duitenkluivers | Brasilia felicidat Boemeldonck | ||
| C | 1 | 89 | Ludo Glupo | met de Kolobeinenband | ||
| C | 2 | 53 | Doelrakkers | Zo maar 'n troep | ||
| C | 3 | 57 | Stufkus | De onzichtbare André (onze wagen) | ||
| C | 4 | 71b | Sloebers | "Sloeberen" | buiten prijsmededinging | |
| D | 1 | 46 | Toete noch Blaoze | De Modale Werknemer | ||
| D | 2 | 54 | De Meurse Leut | De ELF Staartgangers | ||
| D | 3 | 80 | Fiasco's | Geen Fiasco met de Fiasco's | ||
| D | 4 | 85 | Buitenbeentjes | We bennen d'r eens uit | ||
| D | 5 | 66 | Theo de Maespapper | De Laotste Straatveger | ||
| D | 6 | 64 | Hansje Fiederansje | De Gelaarsde Kat | ||
| D | 7 | 87 | Deurdouwers | We douwen deur - al ellef jaor | ||
| D | 8 | 91 | Henki Bommelt | Tandje Bij | ||
| D | 9 | 71 | Kuatsu Bengels | Menten beet door van Agt | ||
| D | 10 | 55 | De Versierders | Met Bier meer sjans | ||
| D | 75 | De Petra´s | We zijn d´r uit | |||
| D | 86 | De Jonge Piet | Boemeldonckers zijn we allemaol | |||
| 56 | Drumband D.R.S. uit Kielegat | |||||
| 65 | Harmonie 'Verbroedering' | Wommelgem | ||||
| 71 | De Laet-Bloeiers | Kra-kar-na-val-s-or-kest | ||||
| 76 | Drumband Hoge Vught | DHV uit Kielegat | ||||
| 85 | Maria Blaaskapel | uit Boemeldonck | ||||
| 90 | De Kollobeinenband | Blaaskapel bekend in Boemeldonck | ||||
| 92 | BAK | de Boemeltrein | ||||
| 93 | Majorettenpeleton | uit Dordrecht | ||||
| 94 | Kunst na arbeid | Harmonie uit Dort voor ´t 11e jaar | ||||
| 95 | BAK | Dansmarietjes BAK | ||||
| 96 | BAK | Prinsenwagen | ||||
| 97 | D´oren toe blaaskapel | We speulen veur Hein en de zijnen | ||||
| 98 | BAK | Bestuursfordje (vandaag 50 geworden) | ||||
| 99 | BAK | Film, foto en dia ploeg | ||||
| 100 | BAK | D n Opperplisie op de fiets achteraan! |
