Uitslag Grote Optocht 3 februari 2008: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (8 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| + | [[Bestand:Juryrapport.png | 150px | link= https://www.yumpu.com/xx/embed/view/IyKYjZFV8gQqXs1O]] Klik hier voor het juryrapport A-wagens | ||
| + | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat !! | + | ! Cat !! Prijs !! NR !! Deelnemer !! Titel !! Punten |
|- | |- | ||
| − | | A || 1 || 49 || CV de Meelballen || Bij het vallen van de toren, is Boemeldoncks karnaval geboren! || 947 [[Bestand: | + | | A || 1 || 49 || CV de Meelballen || Bij het vallen van de toren, is Boemeldoncks karnaval geboren! || 947 [[Bestand: Go-2008-49.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-49.jpg}}]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Meelballen]]]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 2 || 59 || CV K.N.A.C.K. || Boemeldonck windt op || 943 [[Bestand: | + | | A || 2 || 59 || CV K.N.A.C.K. || Boemeldonck windt op || 943 [[Bestand: Go-2008-59.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-59.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 3 || 76 || CV de Schuimsoppers || Wij luiden karnaval in mee veel toeters en bellen || 927 [[Bestand: | + | | A || 3 || 76 || CV de Schuimsoppers || Wij luiden karnaval in mee veel toeters en bellen || 927 [[Bestand: Go-2008-76.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-76.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 4 || 66 || CV de Herrieschoppers || De zigeuners flitsen door Boemeldonck || 921 [[Bestand: | + | | A || 4 || 66 || CV de Herrieschoppers || De zigeuners flitsen door Boemeldonck || 921 [[Bestand: Go-2008-66.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-66.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 5 || 85 || Z.P.C. || Travestiko Karnavalestika || 906 [[Bestand: | + | | A || 5 || 85 || Z.P.C. || Travestiko Karnavalestika || 906 [[Bestand: Go-2008-85.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-85.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 6 || 39 || CV de Klepperbekken || Alle Boemeldonckers op un rij de POLONAISE filtst veurbij! || 895 [[Bestand: | + | | A || 6 || 39 || CV de Klepperbekken || Alle Boemeldonckers op un rij de POLONAISE filtst veurbij! || 895 [[Bestand: Go-2008-39.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-39.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 7 || 24 || CV de Bietjes || Karnaval is top, die vlieger gaat in boemeldonck wèl op || 881 [[Bestand: | + | | A || 7 || 24 || CV de Bietjes || Karnaval is top, die vlieger gaat in boemeldonck wèl op || 881 [[Bestand: Go-2008-24.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-24.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | A || 8 || 11 || Black Eagles Jr. || Meej bloemen en kleuren maoken wij Boemeldoncks optocht | + | | A || 8 || 11 || Black Eagles Jr. || Meej bloemen en kleuren maoken wij Boemeldoncks optocht tot een groots gebeuren || 870 [[Bestand: Go-2008-11.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-11.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 1 || 21 || CV de Lolbroeken || De karnavalsfabriek || 829 [[Bestand: | + | | B || 1 || 21 || CV de Lolbroeken || De karnavalsfabriek || 829 [[Bestand: Go-2008-21.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-21.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 2 || 30 || CV de Laontjes || Boemekdonck gaot ut beleven, als de jungle op z'n carnavalesk gaat herleven || 812 [[Bestand: | + | | B || 2 || 30 || CV de Laontjes || Boemekdonck gaot ut beleven, als de jungle op z'n carnavalesk gaat herleven || 812 [[Bestand: Go-2008-30.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-30.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 3 || 52 || CV de Bikse Bak-se Bende || Delfts blauw blijft Boemeldonck trouw! || 791 [[Bestand: | + | | B || 3 || 52 || CV de Bikse Bak-se Bende || Delfts blauw blijft Boemeldonck trouw! || 791 [[Bestand: Go-2008-52.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-52.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 4 || 17 || CV de Klaai-Aêrepels || Dwars deur ut Boemeldoncks kabaol, schitteren de 5 seizoenen in pracht en praol || 775 [[Bestand: | + | | B || 4 || 17 || CV de Klaai-Aêrepels || Dwars deur ut Boemeldoncks kabaol, schitteren de 5 seizoenen in pracht en praol || 775 [[Bestand: Go-2008-17.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-17.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 5 || 46 || CV de Spauwhanen || Meej un leger van karnavalsfanaten trekken de Spauwhanen | + | | B || 5 || 46 || CV de Spauwhanen || Meej un leger van karnavalsfanaten trekken de Spauwhanen deur de Boemeldonckse straoten!! || 774 [[Bestand: Go-2008-46.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-46.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 14 || CV de Zimkus || Feestmutsen maken dit bal tot een hoogtepunt van Boemeldoncks karnaval || 762 [[Bestand: | + | | B || 6 || 14 || CV de Zimkus || Feestmutsen maken dit bal tot een hoogtepunt van Boemeldoncks karnaval || 762 [[Bestand: Go-2008-14.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-14.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 7 || 36 || CV de Krakelingen || B(l)oemeldonck flitst veurbij || 747 [[Bestand: | + | | B || 7 || 36 || CV de Krakelingen || B(l)oemeldonck flitst veurbij || 747 [[Bestand: Go-2008-36.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-36.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 8 || 42 || CV Kiwisensatie || Er was eens in Boemeldonck... || 729 [[Bestand: | + | | B || 8 || 42 || CV Kiwisensatie || Er was eens in Boemeldonck... || 729 [[Bestand: Go-2008-42.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-42.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 9 || 95 || CV Biks Zooitje || Gezelligheid kent geen tijd || 728 [[Bestand: | + | | B || 9 || 95 || CV Biks Zooitje || Gezelligheid kent geen tijd || 728 [[Bestand: Go-2008-95.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-95.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 10 || 56 || CV de Plakkers || Meej veul leut en gein, | + | | B || 10 || 56 || CV de Plakkers || Meej veul leut en gein, flitsen wij dur ut Boemeldoncks SNOEPfestijn || 721 [[Bestand: Go-2008-56.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-56.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 11 || 72 || CV de Boemelratten || Vuur en vlam || 712 [[Bestand: | + | | B || 11 || 72 || CV de Boemelratten || Vuur en vlam || 712 [[Bestand: Go-2008-72.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-72.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 12 || 82 || CV de Mauwmiere || Mej middeleeuws gelal viert Boemeldonck karnaval ! || 711 [[Bestand: | + | | B || 12 || 82 || CV de Mauwmiere || Mej middeleeuws gelal viert Boemeldonck karnaval ! || 711 [[Bestand: Go-2008-82.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-82.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 13 || 92 || CV de Nachtbraokers || Als un zot en un dwaos, | + | | B || 13 || 92 || CV de Nachtbraokers || Als un zot en un dwaos, storten wij ons in 't Boemeldoncks karnavalgeraos || 685 [[Bestand: Go-2008-92.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-92.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 14 || 62 || CV de Lolmakers || De lampionoptocht voor groot en klein is elk jaar weer een Boemeldoncks festijn || 675 [[Bestand: | + | | B || 14 || 62 || CV de Lolmakers || De lampionoptocht voor groot en klein is elk jaar weer een Boemeldoncks festijn || 675 [[Bestand: Go-2008-62.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-62.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 15 || 33 || CV de Stampers || we zijn het gezicht van Boemeldonck || 669 [[Bestand: | + | | B || 15 || 33 || CV de Stampers || we zijn het gezicht van Boemeldonck || 669 [[Bestand: Go-2008-33.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-33.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 16 || 89 || De kat z'n viool || De tijd slaot op hol in boemeldonck || 661 [[Bestand: | + | | B || 16 || 89 || De kat z'n viool || De tijd slaot op hol in boemeldonck || 661 [[Bestand: Go-2008-89.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-89.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 17 || 79 || CV de Halve Zole || Wij flitsen met de tijd mee en gaan van Boemel naar TGV || 590 [[Bestand: | + | | B || 17 || 79 || CV de Halve Zole || Wij flitsen met de tijd mee en gaan van Boemel naar TGV || 590 [[Bestand: Go-2008-79.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-79.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | B || 18 || 69 || CV The Pink Ladies || Da maokte maar ene kere mee, | + | | B || 18 || 69 || CV The Pink Ladies || Da maokte maar ene kere mee, the Pink Ladies vliegen flitsend deur de B || 583 [[Bestand: Go-2008-69.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-69.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 1 || 90 || Ut vrouwvolluk || Meer muziek in d'n optocht meej d'armenie || 836 [[Bestand: | + | | C || 1 || 90 || Ut vrouwvolluk || Meer muziek in d'n optocht meej d'armenie || 836 [[Bestand: Go-2008-90.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-90.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 2 || 18 || CV de Kriebels || Na 11 jaor touwtrekke eindelijk op 1 line || 807 [[Bestand: | + | | C || 2 || 18 || CV de Kriebels || Na 11 jaor touwtrekke eindelijk op 1 line || 807 [[Bestand: Go-2008-18.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-18.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 3 || 60 || CV 't Biks Broedsel || Ben de al geflitst || 805 [[Bestand: | + | | C || 3 || 60 || CV 't Biks Broedsel || Ben de al geflitst || 805 [[Bestand: Go-2008-60.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-60.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 4 || 38 || CV wit ik veul || Wij zijn opgewonden || 801 [[Bestand: | + | | C || 4 || 38 || CV wit ik veul || Wij zijn opgewonden || 801 [[Bestand: Go-2008-38.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-38.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 5 || 40 || CV Van ut padje af || Voor ons is de prijsuitreiking veel te vroeg, | + | | C || 5 || 40 || CV Van ut padje af || Voor ons is de prijsuitreiking veel te vroeg, meej zo'n optocht voor de boeg || 772 [[Bestand: Go-2008-40.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-40.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 6 || 80 || De Theemutsen || Ok van unne s.a.s.-dag krijge wij 't op ons heupe || 766 [[Bestand: | + | | C || 6 || 80 || De Theemutsen || Ok van unne s.a.s.-dag krijge wij 't op ons heupe || 766 [[Bestand: Go-2008-80.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-80.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 7 || 48 || CV de Kwebbels || We strijke d'un 1e prijs op || 764 [[Bestand: | + | | C || 7 || 48 || CV de Kwebbels || We strijke d'un 1e prijs op || 764 [[Bestand: Go-2008-48.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-48.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 8 || 26 || De Rupsen || De processie rups is nog nie uitge(g)roeid || 759 [[Bestand: | + | | C || 8 || 26 || De Rupsen || De processie rups is nog nie uitge(g)roeid || 759 [[Bestand: Go-2008-26.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-26.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 9 || 31 || CV Vrij Gezellig || Wij slaan nergens op || 758 [[Bestand: | + | | C || 9 || 31 || CV Vrij Gezellig || Wij slaan nergens op || 758 [[Bestand: Go-2008-31.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-31.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 10 || 34 || CV de Tutters || Het nieuwe brabantse volkslied || 757 [[Bestand: | + | | C || 10 || 34 || CV de Tutters || Het nieuwe brabantse volkslied || 757 [[Bestand: Go-2008-34.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-34.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 11 || 15 || CV de Schuttervrouwkus || We zen op zoek naor d'un Prins van Boemeldonck || 737 [[Bestand: | + | | C || 11 || 15 || CV de Schuttervrouwkus || We zen op zoek naor d'un Prins van Boemeldonck || 737 [[Bestand: Go-2008-15.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-15.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 12 || 84 || Duo Dakduif & Co || Boemeldonck heeft dit jaar weer gèèn goeie vorst! || 729 [[Bestand: | + | | C || 12 || 84 || Duo Dakduif & Co || Boemeldonck heeft dit jaar weer gèèn goeie vorst! || 729 [[Bestand: Go-2008-84.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-84.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 13 || 86 || CV 't Kennet vrouwen || Gooi'ze vrouwen zoeken flitsende mannen || 723 [[Bestand: | + | | C || 13 || 86 || CV 't Kennet vrouwen || Gooi'ze vrouwen zoeken flitsende mannen || 723 [[Bestand: Go-2008-86.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-86.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 14 || 67 || Bandeloos || Bandeloos flost(!!!) veurbij || 722 [[Bestand: | + | | C || 14 || 67 || Bandeloos || Bandeloos flost(!!!) veurbij || 722 [[Bestand: Go-2008-67.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-67.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 15 || 13 || CV de Batabieren || We gaon mee d'n BAK fietsen || 715 [[Bestand: | + | | C || 15 || 13 || CV de Batabieren || We gaon mee d'n BAK fietsen || 715 [[Bestand: Go-2008-13.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-13.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 16 || 58 || De Snoepkus van de Beek || Boemeldonck is gebaot bij meer blaauw op straot || 711 [[Bestand: | + | | C || 16 || 58 || De Snoepkus van de Beek || Boemeldonck is gebaot bij meer blaauw op straot || 711 [[Bestand: Go-2008-58.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-58.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 17 || 45 || De Stufkes || Een Rij-tuig || 701 [[Bestand: | + | | C || 17 || 45 || De Stufkes || Een Rij-tuig || 701 [[Bestand: Go-2008-45.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-45.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 18 || 28 || CV Twee Galli's vooraf || Un spetterend confettifestival kleurt ut | + | | C || 18 || 28 || CV Twee Galli's vooraf || Un spetterend confettifestival kleurt ut Boemeldoncks karnaval || 700 [[Bestand: Go-2008-28.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-28.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 19 || 53 || CV de Gummiekikkers || Boemeldonck is Té GEK! || 699 [[Bestand: | + | | C || 19 || 53 || CV de Gummiekikkers || Boemeldonck is Té GEK! || 699 [[Bestand: Go-2008-53.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-53.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 20 || 50 || CV Ketel || We kunne os ei nie kwijt! || 680 [[Bestand: | + | | C || 20 || 50 || CV Ketel || We kunne os ei nie kwijt! || 680 [[Bestand: Go-2008-50.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-50.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 21 || 77 || De rappe padjes || Een flitsende start || 676 [[Bestand: | + | | C || 21 || 77 || De rappe padjes || Een flitsende start || 676 [[Bestand: Go-2008-77.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-77.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 22 || 75 || Bikse Blikskes. || de miljoenen flitsen voorbij || 675 [[Bestand: | + | | C || 22 || 75 || Bikse Blikskes. || de miljoenen flitsen voorbij || 675 [[Bestand: Go-2008-75.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-75.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 23 || 93 || De Boltini's || d'n kerstbôôm mot nog afgetuigd wôrren || 639 [[Bestand: | + | | C || 23 || 93 || De Boltini's || d'n kerstbôôm mot nog afgetuigd wôrren || 639 [[Bestand: Go-2008-93.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-93.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 24 || 65 || CV de Egeltjes || Van alles en nog wa || 607 [[Bestand: | + | | C || 24 || 65 || CV de Egeltjes || Van alles en nog wa || 607 [[Bestand: Go-2008-65.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-65.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | C || 25 || 12 || CV de Prieters || We flitsen veurbij || 304 | + | | C || 25 || 12 || CV de Prieters || We flitsen veurbij || 304 |
|- | |- | ||
| − | | D || 1 || 88 || De Goeje Meskes || We staon veur d'n overgang! || 873 [[Bestand: | + | | D || 1 || 88 || De Goeje Meskes || We staon veur d'n overgang! || 873 [[Bestand: Go-2008-88.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-88.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 2 || 57 || Duo XXL || n gokje wagen? || 819 [[Bestand: | + | | D || 2 || 57 || Duo XXL || n gokje wagen? || 819 [[Bestand: Go-2008-57.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-57.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 3 || 83 || CV Ikku meej munnu maot || k vuul me klöte || 798 [[Bestand: | + | | D || 3 || 83 || CV Ikku meej munnu maot || k vuul me klöte || 798 [[Bestand: Go-2008-83.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-83.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 4 || 68 || CV dun Wim en dun Christ || In un flits met un poep en un scheet || 796 [[Bestand: | + | | D || 4 || 68 || CV dun Wim en dun Christ || In un flits met un poep en un scheet || 796 [[Bestand: Go-2008-68.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-68.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 5 || 41 || De Vrolijke Vrienden || We zien ut van de zonnige kaant || 785 [[Bestand: | + | | D || 5 || 41 || De Vrolijke Vrienden || We zien ut van de zonnige kaant || 785 [[Bestand: Go-2008-41.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-41.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 61 || De Sjonnies || ff koffiepausze || 773 [[Bestand: | + | | D || 6 || 61 || De Sjonnies || ff koffiepausze || 773 [[Bestand: Go-2008-61.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-61.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 7 || 55 || ‘t Grof Geschut van Twee Vooraf || Hé, da hoef’ nie mir, want….…. || 765 [[Bestand: | + | | D || 7 || 55 || ‘t Grof Geschut van Twee Vooraf || Hé, da hoef’ nie mir, want….…. || 765 [[Bestand: Go-2008-55.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-55.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 8 || 22 || Die 2 || We doen ut op ons gemak || 764 [[Bestand: | + | | D || 8 || 22 || Die 2 || We doen ut op ons gemak || 764 [[Bestand: Go-2008-22.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-22.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 9 || 78 || de Raddraaiers || We kijken wel hoe we flitsen || 760 [[Bestand: | + | | D || 9 || 78 || de Raddraaiers || We kijken wel hoe we flitsen || 760 [[Bestand: Go-2008-78.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-78.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 10 || 35 || CV Ut Span || We krijge um nie stijf || 759 [[Bestand: | + | | D || 10 || 35 || CV Ut Span || We krijge um nie stijf || 759 [[Bestand: Go-2008-35.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-35.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 11 || 47 || Oemoemenoe || In unne flits d'n blitzz || 753 [[Bestand: | + | | D || 11 || 47 || Oemoemenoe || In unne flits d'n blitzz || 753 [[Bestand: Go-2008-47.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-47.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 12 || 81 || CV de Gieters || We hebbe panne(n)! || 743 [[Bestand: | + | | D || 12 || 81 || CV de Gieters || We hebbe panne(n)! || 743 [[Bestand: Go-2008-81.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-81.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 13 || 91 || Riestevlaai & Greumelevlaai || We doen stof opwaaien || 737 [[Bestand: | + | | D || 13 || 91 || Riestevlaai & Greumelevlaai || We doen stof opwaaien || 737 [[Bestand: Go-2008-91.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-91.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 14 || 37 || Muts en Muts || Ik ben aan HAAR gehecht || 701 [[Bestand: | + | | D || 14 || 37 || Muts en Muts || Ik ben aan HAAR gehecht || 701 [[Bestand: Go-2008-37.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-37.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 15 || 16 || De helft is zat || We zijn in touw............................met jou || 700 [[Bestand: | + | | D || 15 || 16 || De helft is zat || We zijn in touw............................met jou || 700 [[Bestand: Go-2008-16.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-16.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 16 || 71 || De Adjes || Ok wij flitsen dit jaor veurbij || 679 [[Bestand: | + | | D || 16 || 71 || De Adjes || Ok wij flitsen dit jaor veurbij || 679 [[Bestand: Go-2008-71.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-71.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 17 || 98 || De Sambalbij ft. OOsie || ff mailen?! || 672 | + | | D || 17 || 98 || De Sambalbij ft. OOsie || ff mailen?! || 672 |
|- | |- | ||
| − | | D || 18 || 96 || De twa.ja.nitas || Geniet ervan het is zou voorbij geflitst || 664 [[Bestand: | + | | D || 18 || 96 || De twa.ja.nitas || Geniet ervan het is zou voorbij geflitst || 664 [[Bestand: Go-2008-96.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-96.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 19 || 97 || CV Bezet || Lopent buffet || 659 [[Bestand: | + | | D || 19 || 97 || CV Bezet || Lopent buffet || 659 [[Bestand: Go-2008-97.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-97.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 20 || 43 || Toeval || De dozen flitsen voorbij || 652 [[Bestand: | + | | D || 20 || 43 || Toeval || De dozen flitsen voorbij || 652 [[Bestand: Go-2008-43.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-43.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 21 || 70 || Trien en Troel || Wij flitsen naor un aandre tijd || 651 [[Bestand: | + | | D || 21 || 70 || Trien en Troel || Wij flitsen naor un aandre tijd || 651 [[Bestand: Go-2008-70.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-70.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 22 || 94 || CV de Braburgers || We flitsen ook veurbij...! || 650 [[Bestand: | + | | D || 22 || 94 || CV de Braburgers || We flitsen ook veurbij...! || 650 [[Bestand: Go-2008-94.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-94.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 23 || ?? || De Lampekapjes || t flits veurbij || 649 | + | | D || 23 || ?? || De Lampekapjes || t flits veurbij || 649 |
|- | |- | ||
| − | | D || 24 || 63 || Duo Sjan en an || We zijn wir 4 dagen in touw!!!! || 648 [[Bestand: | + | | D || 24 || 63 || Duo Sjan en an || We zijn wir 4 dagen in touw!!!! || 648 [[Bestand: Go-2008-63.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-63.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 25 || 20 || Mid-lijf trio || alleen meej karnaval zijn wij te strikken || 647 [[Bestand: | + | | D || 25 || 20 || Mid-lijf trio || alleen meej karnaval zijn wij te strikken || 647 [[Bestand: Go-2008-20.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-20.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 26 || 73 || Duo - "Brielse pret" || de jaore flitsen veurbij! || 646 [[Bestand: | + | | D || 26 || 73 || Duo - "Brielse pret" || de jaore flitsen veurbij! || 646 [[Bestand: Go-2008-73.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-73.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 27 || 29 || CV de Batsers || Wij worre nie geflitst || 629 [[Bestand: | + | | D || 27 || 29 || CV de Batsers || Wij worre nie geflitst || 629 [[Bestand: Go-2008-29.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-29.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 28 || 32 || De Kippies || kippenpoten || 586 [[Bestand: | + | | D || 28 || 32 || De Kippies || kippenpoten || 586 [[Bestand: Go-2008-32.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-32.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 29 || 51 || CV de Dobby's || Ut flitst veur bij || 576 [[Bestand: | + | | D || 29 || 51 || CV de Dobby's || Ut flitst veur bij || 576 [[Bestand: Go-2008-51.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-51.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | D || 30 || 23 || Die andere twee || Wij doen nie mee || 0 | + | | D || 30 || 23 || Die andere twee || Wij doen nie mee || 0 |
|- | |- | ||
| − | | E || 1 || 27 || Ikke || Gevallen vrouw! || 777 [[Bestand: | + | | E || 1 || 27 || Ikke || Gevallen vrouw! || 777 [[Bestand: Go-2008-27.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-27.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 2 || 64 || D'n BOB van Boemeldonck || BO(B)KITOPROOF ! || 728 [[Bestand: | + | | E || 2 || 64 || D'n BOB van Boemeldonck || BO(B)KITOPROOF ! || 728 [[Bestand: Go-2008-64.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-64.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 3 || 100 || Lieske Duif / c.v. Kepniks || Ik zoek flitsrelasies || 693 [[Bestand: | + | | E || 3 || 100 || Lieske Duif / c.v. Kepniks || Ik zoek flitsrelasies || 693 [[Bestand: Go-2008-100.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-100.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 4 || 44 || De Penningmeester || No Smoking || 683 [[Bestand: | + | | E || 4 || 44 || De Penningmeester || No Smoking || 683 [[Bestand: Go-2008-44.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-44.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 5 || 19 || De Bezige Bij || Hoge noot bij 't seniorenorkest op de Beek || 654 [[Bestand: | + | | E || 5 || 19 || De Bezige Bij || Hoge noot bij 't seniorenorkest op de Beek || 654 [[Bestand: Go-2008-19.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-19.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 6 || 54 || Polleke Piek || Mag ik meej jou flitsen!!! || 652 [[Bestand: | + | | E || 6 || 54 || Polleke Piek || Mag ik meej jou flitsen!!! || 652 [[Bestand: Go-2008-54.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-54.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | E || 7 || 87 || Sins de visboer || Met René op de tv || 647 [[Bestand: | + | | E || 7 || 87 || Sins de visboer || Met René op de tv || 647 [[Bestand: Go-2008-87.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-87.jpg}}]] |
|- | |- | ||
| − | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: go-2008-prw.jpg | 100px]] | + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand: go-2008-prw.jpg | 100px | thumb| link={{filepath: Go-2008-prw.jpg}}]] |
|} | |} | ||
Het BAK-archief bevat een groot aantal digitale foto's maar helaas (nog) niet van alle deelnemers, er is om deze reden bij enkele deelnemers (nog) geen foto opgenomen. Heb jij een foto van deze deelname stuur deze dan ajb naar archief@boemeldonck.nl | Het BAK-archief bevat een groot aantal digitale foto's maar helaas (nog) niet van alle deelnemers, er is om deze reden bij enkele deelnemers (nog) geen foto opgenomen. Heb jij een foto van deze deelname stuur deze dan ajb naar archief@boemeldonck.nl | ||
Huidige versie van 13 jun 2025 om 18:39
Klik hier voor het juryrapport A-wagens
Het BAK-archief bevat een groot aantal digitale foto's maar helaas (nog) niet van alle deelnemers, er is om deze reden bij enkele deelnemers (nog) geen foto opgenomen. Heb jij een foto van deze deelname stuur deze dan ajb naar archief@boemeldonck.nl
