Uitslag Kinderoptocht 9 februari 2002: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK||1||90||CV de Laontjes ||Meej de Laontjes witte di jaor "helemaal"" nie wagge zie!"||291 | + | | AK || 1 || 90 || CV de Laontjes || Meej de Laontjes witte di jaor "helemaal"" nie wagge zie!" || 291 [[Bestand:2000-go-90.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||2||88||CV ut Piendraod ||Zweinstein in [[ | + | | AK || 2 || 88 || CV ut Piendraod || Zweinstein in Boemeldonck || 281 [[Bestand:2000-go-88.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||3||67||Da Wor WA ||Ge wit nie wa ge ziet, da wor wa BOBt ok al ||268 | + | | AK || 3 || 67 || Da Wor WA || Ge wit nie wa ge ziet, da wor wa BOBt ok al || 268 [[Bestand:2000-go-67.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||4||92||Mini Eagles ||Ge wit nie wa ge ziet, hier is K3 mee ut blub lied ||262 | + | | AK || 4 || 92 || Mini Eagles || Ge wit nie wa ge ziet, hier is K3 mee ut blub lied || 262 [[Bestand:2000-go-92.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||5||87||CV De Kreukels ||Ge wit nie wa geziet, van 'n blauwe trekschuit tot 'n kasteel op wielen ||258 | + | | AK || 5 || 87 || CV De Kreukels || Ge wit nie wa geziet, van 'n blauwe trekschuit tot 'n kasteel op wielen || 258 [[Bestand:2000-go-87.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||6||89||De Bikse Bende ||Alex en Maxima on tour ||256 | + | | AK || 6 || 89 || De Bikse Bende || Alex en Maxima on tour || 256 [[Bestand:2000-go-89.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK||7||91||CV de Pruttels ||Pokémon ||255 | + | | AK || 7 || 91 || CV de Pruttels || Pokémon || 255 [[Bestand:2000-go-91.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||1||99||CV De Herrieschoppers ||Swingende noten en knallende muziek maken deze Boemeldonckse wagen uniek ||292 | + | | BK || 1 || 99 || CV De Herrieschoppers || Swingende noten en knallende muziek maken deze Boemeldonckse wagen uniek || 292 [[Bestand:2000-go-99.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||2||98||CV De Boemelratten ||Ge kunt het zien, ge kunt het horen, dat de aliens hier de rust verstoren ||288 | + | | BK || 2 || 98 || CV De Boemelratten || Ge kunt het zien, ge kunt het horen, dat de aliens hier de rust verstoren || 288 [[Bestand:2000-go-98.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||3||97||CV De Klepperbekken ||Op Boemeldonckse grond, gaon we heel de wereld rond.. ||287 | + | | BK || 3 || 97 || CV De Klepperbekken || Op Boemeldonckse grond, gaon we heel de wereld rond.. || 287 [[Bestand:2000-go-97.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK||4||96||CV de Zimkus ||Ge wit nie wa ge ziet, want zonne lilluku kop wilde nie!!||268 | + | | BK || 4 || 96 || CV de Zimkus || Ge wit nie wa ge ziet, want zonne lilluku kop wilde nie!! || 268 [[Bestand:2000-go-96.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||45||CV de Onderdeurkes ||Ge wui nie wete wa ge ziet.. ||286 | + | | CKK || 1 || 45 || CV de Onderdeurkes || Ge wui nie wete wa ge ziet.. || 286 [[Bestand:2000-go-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||2||49||De Feestbouwers ||Mee de Galliërs op de Beek, zijn de Romeinen van streek ||277 | + | | CKK || 2 || 49 || De Feestbouwers || Mee de Galliërs op de Beek, zijn de Romeinen van streek || 277 [[Bestand:2000-go-49.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||56||CV de Krakelingen ||We zen ziek van ut blauwe wier ondanks dat hebbe we mee karnaval veul plezier.. ||272 | + | | CKK || 3 || 56 || CV de Krakelingen || We zen ziek van ut blauwe wier ondanks dat hebbe we mee karnaval veul plezier.. || 272 [[Bestand:2000-go-56.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||4||55||CV de Dwaoskus ||D'n Prins wit nie wa He ziet! ||266 | + | | CKK || 4 || 55 || CV de Dwaoskus || D'n Prins wit nie wa He ziet! || 266 [[Bestand:2000-go-55.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||48||CV de Feestneuzen ||Ge wit nie wa ge ziet we hebben de poppen aan het dansen ||262 | + | | CKK || 5 || 48 || CV de Feestneuzen || Ge wit nie wa ge ziet we hebben de poppen aan het dansen || 262 [[Bestand:2000-go-48.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||53||CV de themado's ||Ge wit nie wa ge ziet, dus zet uwen bril maor op ||261 | + | | CKK || 6 || 53 || CV de themado's || Ge wit nie wa ge ziet, dus zet uwen bril maor op || 261 [[Bestand:2000-go-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||43||CV de Lachebekjes ||Ge wit nie wa ge ziet, bouwe kenne we niet||255 | + | | CKK || 7 || 43 || CV de Lachebekjes || Ge wit nie wa ge ziet, bouwe kenne we niet || 255 [[Bestand:2000-go-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||52||. De Bikse | + | | CKK || 8 || 52 || . De Bikse BAK-se bende || We zien ut, in ut Egyptisch || 254 [[Bestand:2000-go-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||57|| | + | | CKK || 9 || 57 || CV De Lolmakers || Ge wit nie wa ge ziet as ge mar geniet || 253 [[Bestand:2000-go-57.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||10||58|| | + | | CKK || 10 || 58 || CV de Lolmakers || Als omakes van d'n Beek zien wij ut nog harstikke scherp || 246 [[Bestand:2000-go-58.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||11||61||De Heksenmeskes ||Ge kekt oew ogen d'r uit ||245 | + | | CKK || 11 || 61 || De Heksenmeskes || Ge kekt oew ogen d'r uit || 245 [[Bestand:2000-go-61.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||50||Boemelbeesten ||'t is van de dolle dat deze beesten in de optocht mee mogen rollen ||244 | + | | CKK || 12 || 50 || Boemelbeesten || 't is van de dolle dat deze beesten in de optocht mee mogen rollen || 244 [[Bestand:2000-go-50.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||13||46||CV de Swampussûh ||Ge wit nie wa ge zie. The return to the mummie.. .. ||243 | + | | CKK || 13 || 46 || CV de Swampussûh || Ge wit nie wa ge zie. The return to the mummie.. .. || 243 [[Bestand:2000-go-46.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||14||42||De Bikse Blommen ||We zetten de blommekus buiten ||242 | + | | CKK || 14 || 42 || De Bikse Blommen || We zetten de blommekus buiten || 242 [[Bestand:2000-go-42.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||15||44||CV De Halve Zooitjes ||Wat een pech, ons hoekje is weg.||241 | + | | CKK || 15 || 44 || CV De Halve Zooitjes || Wat een pech, ons hoekje is weg. || 241 [[Bestand:2000-go-44.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||16||62||De toffe gastjes ||Ge wit nie wa ge ziet.... ||240 | + | | CKK || 16 || 62 || De toffe gastjes || Ge wit nie wa ge ziet.... || 240 [[Bestand:2000-go-62.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||17||54||De Iuttertjes ||De Tuttertjes spoken rond in [[ | + | | CKK || 17 || 54 || De Iuttertjes || De Tuttertjes spoken rond in Boemeldonck || 238 [[Bestand:2000-go-54.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||18||47||CV Pompoenmeisjes ||Ik wit nie wa ik zie ||236 | + | | CKK || 18 || 47 || CV Pompoenmeisjes || Ik wit nie wa ik zie || 236 [[Bestand:2000-go-47.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||19||51||CV de Bosbananen ||Ge kijkt je ogen uit want de Daltons zijn in het dorp ||231 | + | | CKK || 19 || 51 || CV de Bosbananen || Ge kijkt je ogen uit want de Daltons zijn in het dorp || 231 [[Bestand:2000-go-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||20||60||CV de Pleegiris ||Ge wit nie wa ge ziet want deze club kende nog niej ||222 | + | | CKK || 20 || 60 || CV de Pleegiris || Ge wit nie wa ge ziet want deze club kende nog niej || 222 [[Bestand:2000-go-60.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||21||59||CV de Plakkers ||Ge wit nie wa ge ziet, plakken doen we di jaor nie ||221 | + | | CKK || 21 || 59 || CV de Plakkers || Ge wit nie wa ge ziet, plakken doen we di jaor nie || 221 [[Bestand:2000-go-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||76||Vroentebrakken ||Klein maar fijn: ge wit nie wa ge ziet.. ||292 | + | | CKO || 1 || 76 || Vroentebrakken || Klein maar fijn: ge wit nie wa ge ziet.. || 292 [[Bestand:2000-go-76.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||2||69||De Troetelmeiden ||Beachparty met de tropische uren mag voor de troetelmeiden lang duren ||283 | + | | CKO || 2 || 69 || De Troetelmeiden || Beachparty met de tropische uren mag voor de troetelmeiden lang duren || 283 [[Bestand:2000-go-69.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||3||65||CV De jonkies ||Ge wit nie wa ge ziet; ut is wir een lekker soepie ||276 | + | | CKO || 3 || 65 || CV De jonkies || Ge wit nie wa ge ziet; ut is wir een lekker soepie || 276 [[Bestand:2000-go-65.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||4||75||CV de Gietertjes ||Ge wit nie wa veur betoveringen ge ziet.. ||266 | + | | CKO || 4 || 75 || CV de Gietertjes || Ge wit nie wa veur betoveringen ge ziet.. || 266 [[Bestand:2000-go-75.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||64||Biks Grut ||Nie wit wa ge ziet.. ||263 | + | | CKO || 5 || 64 || Biks Grut || Nie wit wa ge ziet.. || 263 [[Bestand:2000-go-64.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||6||80||CV 't pleintje ||We zijn van streek de HSL raast door Prinsessenbeek||261 | + | | CKO || 6 || 80 || CV 't pleintje || We zijn van streek de HSL raast door Prinsessenbeek || 261 [[Bestand:2000-go-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||7||79||CV De Bochjes ||Ge wit nie wa ge ziet. ||260 | + | | CKO || 7 || 79 || CV De Bochjes || Ge wit nie wa ge ziet. || 260 [[Bestand:2000-go-79.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||8||83||CV De Ratjes ||Ge wit nie wa ge ziet: De ratjes graven ut tunneltje weer open ||259 | + | | CKO || 8 || 83 || CV De Ratjes || Ge wit nie wa ge ziet: De ratjes graven ut tunneltje weer open || 259 [[Bestand:2000-go-83.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||9||72||CV de Giegelbekjes ||Géwit nie wa ge ziet, in onze.spook kijkdoos||257 | + | | CKO || 9 || 72 || CV de Giegelbekjes || Géwit nie wa ge ziet, in onze.spook kijkdoos || 257 [[Bestand:2000-go-72.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||10||78||CV De jopperkes ||Sneeuwwitje wit nie wa ze ziet ||253 | + | | CKO || 10 || 78 || CV De jopperkes || Sneeuwwitje wit nie wa ze ziet || 253 [[Bestand:2000-go-78.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||11||81||De Gaffeitjes ||Ge wit nie wa ge ziet. Er drijven piraten in de Vliet ||252 | + | | CKO || 11 || 81 || De Gaffeitjes || Ge wit nie wa ge ziet. Er drijven piraten in de Vliet || 252 [[Bestand:2000-go-81.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||12||70||De Wandmotjes ||Ge wit nie wa ge ziet, de Biks Angelkus zen wir hier ||251 | + | | CKO || 12 || 70 || De Wandmotjes || Ge wit nie wa ge ziet, de Biks Angelkus zen wir hier || 251 [[Bestand:2000-go-70.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||13||85||CV Gataopen ||We witte nie, we behangen ||248 | + | | CKO || 13 || 85 || CV Gataopen || We witte nie, we behangen || 248 [[Bestand:2000-go-85.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||14||73||CV Mama's Peekus ||Ge wit nie wa ge ziet en ge wit nie wa wij zien.. ||242 | + | | CKO || 14 || 73 || CV Mama's Peekus || Ge wit nie wa ge ziet en ge wit nie wa wij zien.. || 242 [[Bestand:2000-go-73.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||15||68||CV de Super Snot Punkies ||We racen ook mee ||241 | + | | CKO || 15 || 68 || CV de Super Snot Punkies || We racen ook mee || 241 [[Bestand:2000-go-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||16||71||jong Belegen ||Ge wit nie wa ge ziet ||239 | + | | CKO || 16 || 71 || jong Belegen || Ge wit nie wa ge ziet || 239 [[Bestand:2000-go-71.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||17||77||De Platvoetjes ||Wij zijn in de bonen ||238 | + | | CKO || 17 || 77 || De Platvoetjes || Wij zijn in de bonen || 238 [[Bestand:2000-go-77.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||18||82||De Gekke Bekkies ||Harry Potter ||237 | + | | CKO || 18 || 82 || De Gekke Bekkies || Harry Potter || 237 [[Bestand:2000-go-82.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||19||74||CV Kep Niks ||Dun TGV werkt er zelf ok (nie) aan mee ||236 | + | | CKO || 19 || 74 || CV Kep Niks || Dun TGV werkt er zelf ok (nie) aan mee || 236 [[Bestand:2000-go-74.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||20||84||CV de Molenwieken ||Ge wit nie wa ge ziet. ||235 | + | | CKO || 20 || 84 || CV de Molenwieken || Ge wit nie wa ge ziet. || 235 [[Bestand:2000-go-84.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||21||66||Nog Klein ||Wij zijn op zoek naar het wasgoed van Denans ||234 | + | | CKO || 21 || 66 || Nog Klein || Wij zijn op zoek naar het wasgoed van Denans || 234 [[Bestand:2000-go-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||17||CV De Deurdouwers ||Ons oma die het nun hele dikke kont||262 | + | | DKK || 1 || 17 || CV De Deurdouwers || Ons oma die het nun hele dikke kont || 262 [[Bestand:2000-go-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||23||'t Boemeltrio ||Ge wit nie wat je ziet ||256 | + | | DKK || 2 || 23 || 't Boemeltrio || Ge wit nie wat je ziet || 256 [[Bestand:2000-go-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||19||De Snoepjes vld Beek ||Vorige week de bruid, nu al beschuit ||253 | + | | DKK || 3 || 19 || De Snoepjes vld Beek || Vorige week de bruid, nu al beschuit || 253 [[Bestand:2000-go-19.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||4||16||De Boemeldonckse schilder ||We witte wel wa we zien!||249 | + | | DKK || 4 || 16 || De Boemeldonckse schilder || We witte wel wa we zien! || 249 [[Bestand:2000-go-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||5||11||CV De Mutsen ||Ge kêkt oe oage uit ||248 | + | | DKK || 5 || 11 || CV De Mutsen || Ge kêkt oe oage uit || 248 [[Bestand:2000-go-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||6||10||cv Scooby ||Ge wit nie wa ge ziet..... .. ||246 | + | | DKK || 6 || 10 || cv Scooby || Ge wit nie wa ge ziet..... .. || 246 [[Bestand:2000-go-10.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||13||De Biggekûs ||Ge wit nie wa ge ziet: Back to the 60's ||245 | + | | DKK || 7 || 13 || De Biggekûs || Ge wit nie wa ge ziet: Back to the 60's || 245 [[Bestand:2000-go-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||8||20||De Plukjes ||Ik wil 't en ik zie 't., ||241 | + | | DKK || 8 || 20 || De Plukjes || Ik wil 't en ik zie 't., || 241 [[Bestand:2000-go-20.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||9||14||Jut, Jul en Sul ||We zen dur de maand gevalle ||237 | + | | DKK || 9 || 14 || Jut, Jul en Sul || We zen dur de maand gevalle || 237 [[Bestand:2000-go-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||10||15||Mien en Sien ||We poeieren wa af ||236 | + | | DKK || 10 || 15 || Mien en Sien || We poeieren wa af || 236 [[Bestand:2000-go-15.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||11||8||Giegels ||Ge wit nie wa ge ziet Maxima en Willem Alexander op de fiets ||235 | + | | DKK || 11 || 8 || Giegels || Ge wit nie wa ge ziet Maxima en Willem Alexander op de fiets || 235 [[Bestand:2000-go-8.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||12||18||Piepers ||De laatste 2 guldens||232 | + | | DKK || 12 || 18 || Piepers || De laatste 2 guldens || 232 [[Bestand:2000-go-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||13||9||De Hypnozems ||Wij hypnotizeren ze in karnavalsstemming ||231 | + | | DKK || 13 || 9 || De Hypnozems || Wij hypnotizeren ze in karnavalsstemming || 231 [[Bestand:2000-go-9.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||14||7||Beeks Boerke ||Ge zult u ogen niet geloven ||225 | + | | DKK || 14 || 7 || Beeks Boerke || Ge zult u ogen niet geloven || 225 [[Bestand:2000-go-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||15||12||CV De Schot ||Er komt schot in de Beek het wordt steeds groter ||224 | + | | DKK || 15 || 12 || CV De Schot || Er komt schot in de Beek het wordt steeds groter || 224 [[Bestand:2000-go-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||1||36||D'n Gerrit (jr) ||Ik heb deur de Groenstraat gereeje ||264 | + | | DKO || 1 || 36 || D'n Gerrit (jr) || Ik heb deur de Groenstraat gereeje || 264 [[Bestand:2000-go-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||2||38||De Slimme Meiden ||De heksenkring ||257 | + | | DKO || 2 || 38 || De Slimme Meiden || De heksenkring || 257 [[Bestand:2000-go-38.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||3||31||Kriske ||Ik gaaj mee de kiepe op stok||256 | + | | DKO || 3 || 31 || Kriske || Ik gaaj mee de kiepe op stok || 256 [[Bestand:2000-go-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||4||28||De Kruimels ||Ge wit niet wa ge ziet we gaon zo snel ons zie de niet ||253 | + | | DKO || 4 || 28 || De Kruimels || Ge wit niet wa ge ziet we gaon zo snel ons zie de niet || 253 [[Bestand:2000-go-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||5||35||De Joekeitjes ||Wij witte wa we zien ||252 | + | | DKO || 5 || 35 || De Joekeitjes || Wij witte wa we zien || 252 [[Bestand:2000-go-35.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||6||34||Mitchel van Gijsel ||Sint Joris en de draak||251 | + | | DKO || 6 || 34 || Mitchel van Gijsel || Sint Joris en de draak || 251 [[Bestand:2000-go-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||7||32||The Tigers ||Je weet niet wat je ziet als je vanuit het oerwoud de Boemeldonekers ziet ||248 | + | | DKO || 7 || 32 || The Tigers || Je weet niet wat je ziet als je vanuit het oerwoud de Boemeldonekers ziet || 248 [[Bestand:2000-go-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||8||29||Wout Timmers ||Ge wit nie wa ik zie ||243 | + | | DKO || 8 || 29 || Wout Timmers || Ge wit nie wa ik zie || 243 [[Bestand:2000-go-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||9||27||CV De Schattenpatatten ||Prinses Malou wil graag trouwe mee un prins om van te houwe ||236 | + | | DKO || 9 || 27 || CV De Schattenpatatten || Prinses Malou wil graag trouwe mee un prins om van te houwe || 236 [[Bestand:2000-go-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||10||37||Sanne en Opa ||Motte's kijke ||235 | + | | DKO || 10 || 37 || Sanne en Opa || Motte's kijke || 235 [[Bestand:2000-go-37.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||11||39||Ut Graauwke ||Ge wit nie wa ge ziet, of ik schiet.... ||234 | + | | DKO || 11 || 39 || Ut Graauwke || Ge wit nie wa ge ziet, of ik schiet.... || 234 [[Bestand:2000-go-39.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||12||30||Britt S Co ||We hebben ons stekkie gevonden ||233 | + | | DKO || 12 || 30 || Britt S Co || We hebben ons stekkie gevonden || 233 [[Bestand:2000-go-30.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||13||33||Os Poeleke ||Leefbaar Prinsenbeek gaat beginnen. Ons fortuyn is al binnen ||232 | + | | DKO || 13 || 33 || Os Poeleke || Leefbaar Prinsenbeek gaat beginnen. Ons fortuyn is al binnen || 232 [[Bestand:2000-go-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||14||25||CV De Kroegvoeten ||Harry Potter betovert [[ | + | | DKO || 14 || 25 || CV De Kroegvoeten || Harry Potter betovert Boemeldonck || 231 [[Bestand:2000-go-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||15||26||CV De Strikjes ||Ge wit nie wa ge ziet, maar de ware Willem is er voor deze twee Maximaatjes nog niet 11 ||229 | + | | DKO || 15 || 26 || CV De Strikjes || Ge wit nie wa ge ziet, maar de ware Willem is er voor deze twee Maximaatjes nog niet 11 || 229 [[Bestand:2000-go-26.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||16||24||De Rangers ||Ge wit nie wa ge ziet as ge deur deze verrekijker kiekt ||224 | + | | DKO || 16 || 24 || De Rangers || Ge wit nie wa ge ziet as ge deur deze verrekijker kiekt || 224 [[Bestand:2000-go-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | SK||1||93||CV De Batabiertjes ||Veur oos is karnaval altijd un feest ||320 | + | | SK || 1 || 93 || CV De Batabiertjes || Veur oos is karnaval altijd un feest || 320 [[Bestand:2000-go-93.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | SK||2||94||CV Ons Kullekus ||Ge wit nie wa ge ziet, Ons Kullekus meej unne " Kienderwaoge". ||296 | + | | SK || 2 || 94 || CV Ons Kullekus || Ge wit nie wa ge ziet, Ons Kullekus meej unne " Kienderwaoge". || 296 [[Bestand:2000-go-94.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | SK||3||95||CV. De Vatjes ||Ge wit nie wa ge ziet||290 | + | | SK || 3 || 95 || CV. De Vatjes || Ge wit nie wa ge ziet || 290 [[Bestand:2000-go-95.jpg |100px]] |
| − | |||
| − | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 28 apr 2023 12:54
| Cat | prijs | deelnemer | Naam deelnemer | Titel | Punten | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AK | 1 | 90 | CV de Laontjes | Meej de Laontjes witte di jaor "helemaal"" nie wagge zie!" | 291 100px | |
| AK | 2 | 88 | CV ut Piendraod | Zweinstein in Boemeldonck | 281 100px | |
| AK | 3 | 67 | Da Wor WA | Ge wit nie wa ge ziet, da wor wa BOBt ok al | 268 | |
| AK | 4 | 92 | Mini Eagles | Ge wit nie wa ge ziet, hier is K3 mee ut blub lied | 262 100px | |
| AK | 5 | 87 | CV De Kreukels | Ge wit nie wa geziet, van 'n blauwe trekschuit tot 'n kasteel op wielen | 258 100px | |
| AK | 6 | 89 | De Bikse Bende | Alex en Maxima on tour | 256 100px | |
| AK | 7 | 91 | CV de Pruttels | Pokémon | 255 100px | |
| BK | 1 | 99 | CV De Herrieschoppers | Swingende noten en knallende muziek maken deze Boemeldonckse wagen uniek | 292 100px | |
| BK | 2 | 98 | CV De Boemelratten | Ge kunt het zien, ge kunt het horen, dat de aliens hier de rust verstoren | 288 100px | |
| BK | 3 | 97 | CV De Klepperbekken | Op Boemeldonckse grond, gaon we heel de wereld rond.. | 287 100px | |
| BK | 4 | 96 | CV de Zimkus | Ge wit nie wa ge ziet, want zonne lilluku kop wilde nie!! | 268 100px | |
| CKK | 1 | 45 | CV de Onderdeurkes | Ge wui nie wete wa ge ziet.. | 286 100px | |
| CKK | 2 | 49 | De Feestbouwers | Mee de Galliërs op de Beek, zijn de Romeinen van streek | 277 100px | |
| CKK | 3 | 56 | CV de Krakelingen | We zen ziek van ut blauwe wier ondanks dat hebbe we mee karnaval veul plezier.. | 272 | |
| CKK | 4 | 55 | CV de Dwaoskus | D'n Prins wit nie wa He ziet! | 266 | |
| CKK | 5 | 48 | CV de Feestneuzen | Ge wit nie wa ge ziet we hebben de poppen aan het dansen | 262 100px | |
| CKK | 6 | 53 | CV de themado's | Ge wit nie wa ge ziet, dus zet uwen bril maor op | 261 | |
| CKK | 7 | 43 | CV de Lachebekjes | Ge wit nie wa ge ziet, bouwe kenne we niet | 255 100px | |
| CKK | 8 | 52 | . De Bikse BAK-se bende | We zien ut, in ut Egyptisch | 254 100px | |
| CKK | 9 | 57 | CV De Lolmakers | Ge wit nie wa ge ziet as ge mar geniet | 253 100px | |
| CKK | 10 | 58 | CV de Lolmakers | Als omakes van d'n Beek zien wij ut nog harstikke scherp | 246 100px | |
| CKK | 11 | 61 | De Heksenmeskes | Ge kekt oew ogen d'r uit | 245 100px | |
| CKK | 12 | 50 | Boemelbeesten | 't is van de dolle dat deze beesten in de optocht mee mogen rollen | 244 | |
| CKK | 13 | 46 | CV de Swampussûh | Ge wit nie wa ge zie. The return to the mummie.. .. | 243 | |
| CKK | 14 | 42 | De Bikse Blommen | We zetten de blommekus buiten | 242 100px | |
| CKK | 15 | 44 | CV De Halve Zooitjes | Wat een pech, ons hoekje is weg. | 241 100px | |
| CKK | 16 | 62 | De toffe gastjes | Ge wit nie wa ge ziet.... | 240 | |
| CKK | 17 | 54 | De Iuttertjes | De Tuttertjes spoken rond in Boemeldonck | 238 100px | |
| CKK | 18 | 47 | CV Pompoenmeisjes | Ik wit nie wa ik zie | 236 | |
| CKK | 19 | 51 | CV de Bosbananen | Ge kijkt je ogen uit want de Daltons zijn in het dorp | 231 | |
| CKK | 20 | 60 | CV de Pleegiris | Ge wit nie wa ge ziet want deze club kende nog niej | 222 100px | |
| CKK | 21 | 59 | CV de Plakkers | Ge wit nie wa ge ziet, plakken doen we di jaor nie | 221 100px | |
| CKO | 1 | 76 | Vroentebrakken | Klein maar fijn: ge wit nie wa ge ziet.. | 292 | |
| CKO | 2 | 69 | De Troetelmeiden | Beachparty met de tropische uren mag voor de troetelmeiden lang duren | 283 | |
| CKO | 3 | 65 | CV De jonkies | Ge wit nie wa ge ziet; ut is wir een lekker soepie | 276 100px | |
| CKO | 4 | 75 | CV de Gietertjes | Ge wit nie wa veur betoveringen ge ziet.. | 266 100px | |
| CKO | 5 | 64 | Biks Grut | Nie wit wa ge ziet.. | 263 100px | |
| CKO | 6 | 80 | CV 't pleintje | We zijn van streek de HSL raast door Prinsessenbeek | 261 | |
| CKO | 7 | 79 | CV De Bochjes | Ge wit nie wa ge ziet. | 260 100px | |
| CKO | 8 | 83 | CV De Ratjes | Ge wit nie wa ge ziet: De ratjes graven ut tunneltje weer open | 259 100px | |
| CKO | 9 | 72 | CV de Giegelbekjes | Géwit nie wa ge ziet, in onze.spook kijkdoos | 257 100px | |
| CKO | 10 | 78 | CV De jopperkes | Sneeuwwitje wit nie wa ze ziet | 253 100px | |
| CKO | 11 | 81 | De Gaffeitjes | Ge wit nie wa ge ziet. Er drijven piraten in de Vliet | 252 100px | |
| CKO | 12 | 70 | De Wandmotjes | Ge wit nie wa ge ziet, de Biks Angelkus zen wir hier | 251 100px | |
| CKO | 13 | 85 | CV Gataopen | We witte nie, we behangen | 248 100px | |
| CKO | 14 | 73 | CV Mama's Peekus | Ge wit nie wa ge ziet en ge wit nie wa wij zien.. | 242 100px | |
| CKO | 15 | 68 | CV de Super Snot Punkies | We racen ook mee | 241 | |
| CKO | 16 | 71 | jong Belegen | Ge wit nie wa ge ziet | 239 | |
| CKO | 17 | 77 | De Platvoetjes | Wij zijn in de bonen | 238 | |
| CKO | 18 | 82 | De Gekke Bekkies | Harry Potter | 237 100px | |
| CKO | 19 | 74 | CV Kep Niks | Dun TGV werkt er zelf ok (nie) aan mee | 236 100px | |
| CKO | 20 | 84 | CV de Molenwieken | Ge wit nie wa ge ziet. | 235 | |
| CKO | 21 | 66 | Nog Klein | Wij zijn op zoek naar het wasgoed van Denans | 234 100px | |
| DKK | 1 | 17 | CV De Deurdouwers | Ons oma die het nun hele dikke kont | 262 100px | |
| DKK | 2 | 23 | 't Boemeltrio | Ge wit nie wat je ziet | 256 100px | |
| DKK | 3 | 19 | De Snoepjes vld Beek | Vorige week de bruid, nu al beschuit | 253 | |
| DKK | 4 | 16 | De Boemeldonckse schilder | We witte wel wa we zien! | 249 100px | |
| DKK | 5 | 11 | CV De Mutsen | Ge kêkt oe oage uit | 248 100px | |
| DKK | 6 | 10 | cv Scooby | Ge wit nie wa ge ziet..... .. | 246 100px | |
| DKK | 7 | 13 | De Biggekûs | Ge wit nie wa ge ziet: Back to the 60's | 245 100px | |
| DKK | 8 | 20 | De Plukjes | Ik wil 't en ik zie 't., | 241 100px | |
| DKK | 9 | 14 | Jut, Jul en Sul | We zen dur de maand gevalle | 237 100px | |
| DKK | 10 | 15 | Mien en Sien | We poeieren wa af | 236 | |
| DKK | 11 | 8 | Giegels | Ge wit nie wa ge ziet Maxima en Willem Alexander op de fiets | 235 100px | |
| DKK | 12 | 18 | Piepers | De laatste 2 guldens | 232 | |
| DKK | 13 | 9 | De Hypnozems | Wij hypnotizeren ze in karnavalsstemming | 231 100px | |
| DKK | 14 | 7 | Beeks Boerke | Ge zult u ogen niet geloven | 225 100px | |
| DKK | 15 | 12 | CV De Schot | Er komt schot in de Beek het wordt steeds groter | 224 100px | |
| DKO | 1 | 36 | D'n Gerrit (jr) | Ik heb deur de Groenstraat gereeje | 264 100px | |
| DKO | 2 | 38 | De Slimme Meiden | De heksenkring | 257 100px | |
| DKO | 3 | 31 | Kriske | Ik gaaj mee de kiepe op stok | 256 | |
| DKO | 4 | 28 | De Kruimels | Ge wit niet wa ge ziet we gaon zo snel ons zie de niet | 253 100px | |
| DKO | 5 | 35 | De Joekeitjes | Wij witte wa we zien | 252 100px | |
| DKO | 6 | 34 | Mitchel van Gijsel | Sint Joris en de draak | 251 | |
| DKO | 7 | 32 | The Tigers | Je weet niet wat je ziet als je vanuit het oerwoud de Boemeldonekers ziet | 248 100px | |
| DKO | 8 | 29 | Wout Timmers | Ge wit nie wa ik zie | 243 | |
| DKO | 9 | 27 | CV De Schattenpatatten | Prinses Malou wil graag trouwe mee un prins om van te houwe | 236 100px | |
| DKO | 10 | 37 | Sanne en Opa | Motte's kijke | 235 | |
| DKO | 11 | 39 | Ut Graauwke | Ge wit nie wa ge ziet, of ik schiet.... | 234 100px | |
| DKO | 12 | 30 | Britt S Co | We hebben ons stekkie gevonden | 233 100px | |
| DKO | 13 | 33 | Os Poeleke | Leefbaar Prinsenbeek gaat beginnen. Ons fortuyn is al binnen | 232 | |
| DKO | 14 | 25 | CV De Kroegvoeten | Harry Potter betovert Boemeldonck | 231 100px | |
| DKO | 15 | 26 | CV De Strikjes | Ge wit nie wa ge ziet, maar de ware Willem is er voor deze twee Maximaatjes nog niet 11 | 229 | |
| DKO | 16 | 24 | De Rangers | Ge wit nie wa ge ziet as ge deur deze verrekijker kiekt | 224 100px | |
| SK | 1 | 93 | CV De Batabiertjes | Veur oos is karnaval altijd un feest | 320 100px | |
| SK | 2 | 94 | CV Ons Kullekus | Ge wit nie wa ge ziet, Ons Kullekus meej unne " Kienderwaoge". | 296 100px | |
| SK | 3 | 95 | CV. De Vatjes | Ge wit nie wa ge ziet | 290 100px |
