Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 10: | Regel 10: | ||
| 3 || 11 || A || CV Bende gek!? || Ut gaat as vanouds || 855 [[Bestand:GO-2022-11.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende Gek]] ]] | | 3 || 11 || A || CV Bende gek!? || Ut gaat as vanouds || 855 [[Bestand:GO-2022-11.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende Gek]] ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | 4 || 57 || A || CV de Bixe Draoke || Met de paplepel! || 837 [[Bestand:GO-2022-57.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | 4 || 57 || A || CV de Bixe Draoke || Met de paplepel! || 837 [[Bestand:GO-2022-57.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bixe Draoke ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 23 || A || CV de Leutlaaiers || Het circus komt || 756 [[Bestand:GO-2022-23.jpeg|100px]] | + | | 5 || 23 || A || CV de Leutlaaiers || Het circus komt || 756 [[Bestand:GO-2022-23.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Leutlaaiers ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 42 || A || Black Eagles jr || We zullen deurgaon! || 753 [[Bestand:GO-2022-42.jpeg|100px]] | + | | 6 || 42 || A || Black Eagles jr || We zullen deurgaon! || 753 [[Bestand:GO-2022-42.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Black Eagles ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 36 || A || CV Ga Nou ! || Optocht Afgelast! || 715 [[Bestand:GO-2022-36.jpeg|100px]] | + | | 7 || 36 || A || CV Ga Nou ! || Optocht Afgelast! || 715 [[Bestand:GO-2022-36.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ga Nou ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 1 || 20 || B || CV Piendraod || We pakke d'n draod wir op || 818 [[Bestand:GO-2022-20.jpeg|100px]] | + | | 1 || 20 || B || CV Piendraod || We pakke d'n draod wir op || 818 [[Bestand:GO-2022-20.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Piendraod ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 2 || 26 || B || CV Geen Idee || We krijgen dur n' kleur van! || 816 [[Bestand:GO-2022-26.jpeg|100px]] | + | | 2 || 26 || B || CV Geen Idee || We krijgen dur n' kleur van! || 816 [[Bestand:GO-2022-26.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Geen Idee ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 3 || 48 || B || CV Bende van Ellende || Feesten in het wilde westen || 750 [[Bestand:GO-2022-48.jpeg|100px]] | + | | 3 || 48 || B || CV Bende van Ellende || Feesten in het wilde westen || 750 [[Bestand:GO-2022-48.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Bende van Ellende ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 4 || 54 || B || CV de Buksen || Meej ons medicijn, is ut wir karnaval zoals het moet zijn || 738 [[Bestand:GO-2022-54.jpeg|100px]] | + | | 4 || 54 || B || CV de Buksen || Meej ons medicijn, <br/>is ut wir karnaval zoals het moet zijn || 738 [[Bestand:GO-2022-54.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Buksen ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 5 || 51 || B || CV de Apenkoppen || Het verborgen feest || 623 [[Bestand:GO-2022-51.jpeg|100px]] | + | | 5 || 51 || B || CV de Apenkoppen || Het verborgen feest || 623 [[Bestand:GO-2022-51.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[Apenkoppen ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 6 || 14 || B || C.V. De ijsbrekers || We brauwen de magi van Boemeldonck || 617 [[Bestand:GO-2022-14.jpeg|100px]] | + | | 6 || 14 || B || C.V. De ijsbrekers || We brauwen de magi van Boemeldonck || 617 [[Bestand:GO-2022-14.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Ijsbrekers ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 7 || 39 || B || CV de Boemelbende || Karnaval zit ons diep || 595 [[Bestand:GO-2022-39.jpeg|100px]] | + | | 7 || 39 || B || CV de Boemelbende || Karnaval zit ons diep || 595 [[Bestand:GO-2022-39.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Boemelbende ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 8 || 45 || B || CV de Knalkoenen || We wagen en gokje || 583 [[Bestand:GO-2022-45.jpeg|100px]] | + | | 8 || 45 || B || CV de Knalkoenen || We wagen en gokje || 583 [[Bestand:GO-2022-45.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen ]] ]] |
|- | |- | ||
| − | | 9 || 32 || B || CV de Knackers || Disney te geloven, d'n optocht is verschoven || 526 [[Bestand:GO-2022-32.jpeg|100px]] | + | | 9 || 32 || B || CV de Knackers || Disney te geloven, d'n optocht is verschoven || 526 [[Bestand:GO-2022-32.jpeg|100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knackers ]] ]] |
|- | |- | ||
| 1 || 18 || C || CV Datdoetieandersnooit || Bikse Sambaballen Boerensamba || 774 [[Bestand:GO-2022-18.jpeg|100px]] | | 1 || 18 || C || CV Datdoetieandersnooit || Bikse Sambaballen Boerensamba || 774 [[Bestand:GO-2022-18.jpeg|100px]] | ||
Versie van 15 apr 2023 08:32
Uitslag Grote Optocht 5 juni 2022 (1e Pinksterdag)
