Uitslag Grote Optocht 19 Februari 2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 4: | Regel 4: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! Cat|| Stand || Nr || Deelnemer || Titel || Punten/Foto | + | ! Cat|| Stand || Nr || Deelnemer || Titel || Punten/Foto/Muziek |
|- | |- | ||
| A || 1 || 58 || CV de Zimkus || Boemeldonck Belicht! || 927 [[Bestand:Go-2023-58.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Zimkus]] ]] | | A || 1 || 58 || CV de Zimkus || Boemeldonck Belicht! || 927 [[Bestand:Go-2023-58.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Zimkus]] ]] | ||
Versie van 10 apr 2023 18:52
Uitslag Grote Optocht zondag 19 Februari 2023
Dubbelklik op de foto voor de foto of klik op het muzieksymbool voor het wagennummer.
