Uitslag Grote Optocht 19 Februari 2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| B || 5 || 55 || CV de Apenkoppen || Wat je van beren leren kan! || 695 [[Bestand:Go-2023-55.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] | | B || 5 || 55 || CV de Apenkoppen || Wat je van beren leren kan! || 695 [[Bestand:Go-2023-55.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Apenkoppen]] ]] | ||
|- | |- | ||
| − | | B || 6 || 19 || CV de Knalkoenen || Carnaval des animaux || 643 [[Bestand:Go-2023-19.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[ | + | | B || 6 || 19 || CV de Knalkoenen || Carnaval des animaux || 643 [[Bestand:Go-2023-19.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Knalkoenen]] ]] |
|- | |- | ||
| B || 7 || 15 || CV de Lolmakers || PINKPOP || 627 [[Bestand:Go-2023-15.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmakers]] ]] | | B || 7 || 15 || CV de Lolmakers || PINKPOP || 627 [[Bestand:Go-2023-15.jpg |100px]] [[Bestand:Muziek.PNG | 25px |Muziek.PNG | link=[[Lolmakers]] ]] | ||
Versie van 10 apr 2023 18:52
Uitslag Grote Optocht zondag 19 Februari 2023
Dubbelklik op de foto voor de foto of klik op het muzieksymbool voor het wagennummer.
