Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 10 februari 2018): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| CKK || 6 || 84 || De Smilies || Karnaval vliegt voorbij || 758 [[Bestand:KO-2018-84.jpg |100px]] | | CKK || 6 || 84 || De Smilies || Karnaval vliegt voorbij || 758 [[Bestand:KO-2018-84.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 7 || 33 || CV de Bikse Spekskus || Wij bikse piraote, gaon na 9 jaor d'un kinderoptocht verlaote || 750 [[Bestand:KO-2018-33.jpg |100px]] | + | | CKK || 7 || 33 || CV de Bikse Spekskus || Wij bikse piraote,<br/>gaon na 9 jaor d'un kinderoptocht verlaote || 750 [[Bestand:KO-2018-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 8 || 73 || CV de Boemeldonkies || Meej un hoorntje zomerse zoetigheid zien we ut wel zitte die karnavalstijd || 749 [[Bestand:KO-2018-73.jpg |100px]] | + | | CKK || 8 || 73 || CV de Boemeldonkies || Meej un hoorntje zomerse zoetigheid<br/> zien we ut wel zitte die karnavalstijd || 749 [[Bestand:KO-2018-73.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKK || 9 || 69 || CV de Vrolijke Vriendinnekus || Ziede gij onze pitte zitte? || 718 [[Bestand:KO-2018-69.jpg |100px]] | | CKK || 9 || 69 || CV de Vrolijke Vriendinnekus || Ziede gij onze pitte zitte? || 718 [[Bestand:KO-2018-69.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 10 || 39 || CV de Coole Kippen || Ok mej karnaval zijn wij van streek als we niet op sociaal media kunnen op de beek || 714 [[Bestand:KO-2018-39.jpg |100px]] | + | | CKK || 10 || 39 || CV de Coole Kippen || Ok mej karnaval zijn wij van streek<br/>als we niet op sociaal media kunnen op de beek || 714 [[Bestand:KO-2018-39.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKK || 11 || 11 || CV de Boemelmeskus || Dur is toch leve op mars || 701 [[Bestand:KO-2018-11.jpg |100px]] | | CKK || 11 || 11 || CV de Boemelmeskus || Dur is toch leve op mars || 701 [[Bestand:KO-2018-11.jpg |100px]] | ||
| Regel 74: | Regel 74: | ||
| CKO || 2 || 78 || CV de Spaceboys || Het Ree-animatieteam brengt leven in Boemeldonck || 934 [[Bestand:KO-2018-78.jpg |100px]] | | CKO || 2 || 78 || CV de Spaceboys || Het Ree-animatieteam brengt leven in Boemeldonck || 934 [[Bestand:KO-2018-78.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 48 || CV de Flapkousen || Ons Freekskes liggen nie te pitte ze zien die insecten meskus echt wel zitte! || 841 [[Bestand:KO-2018-48.jpg |100px]] | + | | CKO || 3 || 48 || CV de Flapkousen || Ons Freekskes liggen nie te pitte <br/>ze zien die insecten meskus echt wel zitte! || 841 [[Bestand:KO-2018-48.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 4 || 44 || CV de Gekkoos || We zien het zitte in onze drome, dus laot die cup maor kome! || 836 [[Bestand:KO-2018-44.jpg |100px]] | | CKO || 4 || 44 || CV de Gekkoos || We zien het zitte in onze drome, dus laot die cup maor kome! || 836 [[Bestand:KO-2018-44.jpg |100px]] | ||
| Regel 86: | Regel 86: | ||
| CKO || 8 || 54 || CV de Pinguins || We zien ut in oe haar zitte! || 797 [[Bestand:KO-2018-54.jpg |100px]] | | CKO || 8 || 54 || CV de Pinguins || We zien ut in oe haar zitte! || 797 [[Bestand:KO-2018-54.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 16 || d'n klasgenotjes || Oranje heeft ligge pitte, maar deze Leeuwen zien ut WK wel zitte || 783 [[Bestand:KO-2018-16.jpg |100px]] | + | | CKO || 9 || 16 || d'n klasgenotjes || Oranje heeft ligge pitte, <br/>maar deze Leeuwen zien ut WK wel zitte || 783 [[Bestand:KO-2018-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 10 || 10 || CV de 7 Geitjes || Wij zien ut NIE zitte, we zen BIJziend || 762 [[Bestand:KO-2018-10.jpg |100px]] | | CKO || 10 || 10 || CV de 7 Geitjes || Wij zien ut NIE zitte, we zen BIJziend || 762 [[Bestand:KO-2018-10.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 80 || De Magrietjes || We zien ut zitte, we gaon ut doen… Karnavallen in de BLOELAGOEN || 760 [[Bestand:KO-2018-80.jpg |100px]] | + | | CKO || 11 || 80 || De Magrietjes || We zien ut zitte, we gaon ut doen… <br/>Karnavallen in de BLOELAGOEN || 760 [[Bestand:KO-2018-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 12 || 60 || CV de Gupkus || Zie de ze zitten feesten het zijn net wilde beesten || 759 [[Bestand:KO-2018-60.jpg |100px]] | | CKO || 12 || 60 || CV de Gupkus || Zie de ze zitten feesten het zijn net wilde beesten || 759 [[Bestand:KO-2018-60.jpg |100px]] | ||
| Regel 96: | Regel 96: | ||
| CKO || 13 || 64 || CV de Giegelgrieten || Zie de gij d'r zitte? || 758 [[Bestand:KO-2018-64.jpg |100px]] | | CKO || 13 || 64 || CV de Giegelgrieten || Zie de gij d'r zitte? || 758 [[Bestand:KO-2018-64.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 30 || CV de Bling Bling Meskus || Als we het nie zien zitte,steke we ons kop in ut zand || 755 [[Bestand:KO-2018-30.jpg |100px]] | + | | CKO || 14 || 30 || CV de Bling Bling Meskus || Als we het nie zien zitte,<br/>steke we ons kop in ut zand || 755 [[Bestand:KO-2018-30.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 15 || 56 || CV de Boefjes || We zien jou wel zitte! || 734 [[Bestand:KO-2018-56.jpg |100px]] | | CKO || 15 || 56 || CV de Boefjes || We zien jou wel zitte! || 734 [[Bestand:KO-2018-56.jpg |100px]] | ||
| Regel 116: | Regel 116: | ||
| CKO || 23 || 82 || CV de Bikse Stuiters || We zien UT zitte,gij ok? || 647 [[Bestand:KO-2018-82.jpg |100px]] | | CKO || 23 || 82 || CV de Bikse Stuiters || We zien UT zitte,gij ok? || 647 [[Bestand:KO-2018-82.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 24 || 12 || CV Boemelse Bende || We zien ut nie meer zitte, we zen blijve zitte || 643 [[Bestand:KO-2018- | + | | CKO || 24 || 12 || CV Boemelse Bende || We zien ut nie meer zitte, we zen blijve zitte || 643 [[Bestand:KO-2018-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 25 || 68 || CV de Bikse Bella's || We zien ze zitte! || 638 [[Bestand:KO-2018-68.jpg |100px]] | | CKO || 25 || 68 || CV de Bikse Bella's || We zien ze zitte! || 638 [[Bestand:KO-2018-68.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 26 || 32 || CV de Plofkippe || Zie de gij UT zitte? UT stelt gin drol veur || 604 [[Bestand:KO-2018- | + | | CKO || 26 || 32 || CV de Plofkippe || Zie de gij UT zitte? UT stelt gin drol veur || 604 [[Bestand:KO-2018-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 27 || 62 || CV de Bonte Bende || Ha…hatsjoe..ziede gij um zitte ? || 588 [[Bestand:KO-2018-62.jpg |100px]] | | CKO || 27 || 62 || CV de Bonte Bende || Ha…hatsjoe..ziede gij um zitte ? || 588 [[Bestand:KO-2018-62.jpg |100px]] | ||
| Regel 156: | Regel 156: | ||
| DKK || 11 || 23 || CV Nixnie || Kijk, ziede gij Wally? || 628 [[Bestand:KO-2018-23.jpg |100px]] | | DKK || 11 || 23 || CV Nixnie || Kijk, ziede gij Wally? || 628 [[Bestand:KO-2018-23.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 12 || 88 || CV 't Biks broedseltje || Ik zie die eerste prijs wel zitten, want het loopt op rolletjes || 621 [[Bestand:KO-2018-88.jpg |100px]] | + | | DKK || 12 || 88 || CV 't Biks broedseltje || Ik zie die eerste prijs wel zitten, <br/>want het loopt op rolletjes || 621 [[Bestand:KO-2018-88.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKK || 13 || 85 || CV De Kleurige Giebelaars || We zitten in de jungle || 531 [[Bestand:KO-2018-85.jpg |100px]] | | DKK || 13 || 85 || CV De Kleurige Giebelaars || We zitten in de jungle || 531 [[Bestand:KO-2018-85.jpg |100px]] | ||
| Regel 168: | Regel 168: | ||
| DKO || 2 || 50 || CV de Piepers || We zitten in de puree || 748 [[Bestand:KO-2018-50.jpg |100px]] | | DKO || 2 || 50 || CV de Piepers || We zitten in de puree || 748 [[Bestand:KO-2018-50.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 24 || CV de Batsers 2.0 || Dansmariekes gezocht, doe je mee?! Zien we'm zitte of zegge we "nee" || 710 [[Bestand:KO-2018-24.jpg |100px]] | + | | DKO || 3 || 24 || CV de Batsers 2.0 || Dansmariekes gezocht, doe je mee?! <br/>Zien we'm zitte of zegge we "nee" || 710 [[Bestand:KO-2018-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 4 || 14 || CV de Snoepkes || We zien ut zitte met deze superhelden || 680 [[Bestand:KO-2018-14.jpg |100px]] | | DKO || 4 || 14 || CV de Snoepkes || We zien ut zitte met deze superhelden || 680 [[Bestand:KO-2018-14.jpg |100px]] | ||
| Regel 178: | Regel 178: | ||
| DKO || 7 || 66 || Kwibussen Junior || Kijk ons zitte || 614 [[Bestand:KO-2018-66.jpg |100px]] | | DKO || 7 || 66 || Kwibussen Junior || Kijk ons zitte || 614 [[Bestand:KO-2018-66.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 58 || CV de Trotse Pauwen || Zo trots als een pauw, 't is Boemeldonck waar ik van hou || 607 [[Bestand:KO-2018-58.jpg |100px]] | + | | DKO || 8 || 58 || CV de Trotse Pauwen || Zo trots als een pauw, <br/>'t is Boemeldonck waar ik van hou || 607 [[Bestand:KO-2018-58.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKO || 9 || 34 || CV De BFF's || Zien jullie UT ook zitte? || 586 [[Bestand:KO-2018-34.jpg |100px]] | | DKO || 9 || 34 || CV De BFF's || Zien jullie UT ook zitte? || 586 [[Bestand:KO-2018-34.jpg |100px]] | ||
