Uitslag Kinderoptocht (zaterdag 10 februari 2018): verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| (6 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
! Cat !! Prijs !! Deelnemer nr !! Club !! titel !! Punten | ! Cat !! Prijs !! Deelnemer nr !! Club !! titel !! Punten | ||
|- | |- | ||
| − | | AK || 1 || 4 || CV de mini Bietjes || We duiken het feest in || 904 [[Bestand:KO-2018- | + | | AK || 1 || 4 || CV de mini Bietjes || We duiken het feest in || 904 [[Bestand:KO-2018-04.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| AK || 2 || 31 || CV de Lolbroeken || Bende betoeterd?! || 820 [[Bestand:KO-2018-31.jpg |100px]] | | AK || 2 || 31 || CV de Lolbroeken || Bende betoeterd?! || 820 [[Bestand:KO-2018-31.jpg |100px]] | ||
| Regel 12: | Regel 12: | ||
| AK || 5 || 67 || CV de Zwabbers || Ga je met me mee in bad … || 775 [[Bestand:KO-2018-67.jpg |100px]] | | AK || 5 || 67 || CV de Zwabbers || Ga je met me mee in bad … || 775 [[Bestand:KO-2018-67.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | BK || 1 || 61 || CV de Buksen || Boemeldonck Barst || 881 | + | | BK || 1 || 61 || CV de Buksen || Boemeldonck Barst || 881 [[Bestand:KO-2018-61.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 2 || 89 || BiksMengmix || We bouwe meej watergedraoge verf || 799 | + | | BK || 2 || 89 || BiksMengmix || We bouwe meej watergedraoge verf || 799 [[Bestand:KO-2018-89.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 3 || 41 || CV de Apenkoppen || We zette alles op zun kop || 789 | + | | BK || 3 || 41 || CV de Apenkoppen || We zette alles op zun kop || 789 [[Bestand:KO-2018-41.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK || 4 || 20 || CV de IJsbrekers || Goan mee die banaon ! || 748 | + | | BK || 4 || 20 || CV de IJsbrekers || Goan mee die banaon ! || 748 [[Bestand:KO-2018-20.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 1 || 45 || CV de Partyvogels || Alles loopt in de soep || 767 | + | | BKK || 1 || 45 || CV de Partyvogels || Alles loopt in de soep || 767 [[Bestand:KO-2018-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 2 || 25 || CV de Lolmollen || Ik zie ik zie wa gij nie zie….. || 755 | + | | BKK || 2 || 25 || CV de Lolmollen || Ik zie ik zie wa gij nie zie….. || 755 [[Bestand:KO-2018-25.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 3 || 83 || CV Laot Moar || Ziede gij ut vliege || 728 | + | | BKK || 3 || 83 || CV Laot Moar || Ziede gij ut vliege || 728 [[Bestand:KO-2018-83.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 4 || 17 || CV de knalkoenen || We zien UT weer zitte || 711 | + | | BKK || 4 || 17 || CV de knalkoenen || We zien UT weer zitte || 711 [[Bestand:KO-2018-17.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 5 || 65 || CV Biksspektakel || CV Biksspektakel gaat baby zitten || 686 | + | | BKK || 5 || 65 || CV Biksspektakel || CV Biksspektakel gaat baby zitten || 686 [[Bestand:KO-2018-65.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 6 || 55 || CV de Buitenbeentjes || Ziede ze zittuh? || 674 | + | | BKK || 6 || 55 || CV de Buitenbeentjes || Ziede ze zittuh? || 674 [[Bestand:KO-2018-55.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 7 || 7 || CV Oeist ?! || We timmeren aon onze weg || 670 | + | | BKK || 7 || 7 || CV Oeist ?! || We timmeren aon onze weg || 670 [[Bestand:KO-2018-07.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 8 || 75 || CV Dak deraf || We zien ut wel zitte, dus we hakke d'r in! || 669 | + | | BKK || 8 || 75 || CV Dak deraf || We zien ut wel zitte, dus we hakke d'r in! || 669 [[Bestand:KO-2018-75.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BKK || 9 || 35 || CV de Kletskoppen || We geve flowerpower aon de Beek || 653 | + | | BKK || 9 || 35 || CV de Kletskoppen || We geve flowerpower aon de Beek || 653 [[Bestand:KO-2018-35.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 1 || 43 || CV de Babbelkus || Ik KOM dur nie uit?!! || 860 | + | | CKK || 1 || 43 || CV de Babbelkus || Ik KOM dur nie uit?!! || 860 [[Bestand:KO-2018-43.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 2 || 63 || CV Olé Olé || Zie de gij d'n steekproef ok zitte ? || 841 | + | | CKK || 2 || 63 || CV Olé Olé || Zie de gij d'n steekproef ok zitte ? || 841 [[Bestand:KO-2018-63.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 3 || 27 || CV de Dekselse Meiden || Ik zie oe wel zitte,wil je me belle? || 840 | + | | CKK || 3 || 27 || CV de Dekselse Meiden || Ik zie oe wel zitte,wil je me belle? || 840 [[Bestand:KO-2018-27.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 4 || 21 || CV de Bikse Brakken || We zien ut zitte meej oe || 774 | + | | CKK || 4 || 21 || CV de Bikse Brakken || We zien ut zitte meej oe || 774 [[Bestand:KO-2018-21.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 5 || 72 || CV de Boemelmeskes || We gaan hoge ogen gooien || 759 | + | | CKK || 5 || 72 || CV de Boemelmeskes || We gaan hoge ogen gooien || 759 [[Bestand:KO-2018-72.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 6 || 84 || De Smilies || Karnaval vliegt voorbij || 758 | + | | CKK || 6 || 84 || De Smilies || Karnaval vliegt voorbij || 758 [[Bestand:KO-2018-84.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 7 || 33 || CV de Bikse Spekskus || Wij bikse piraote, gaon na 9 jaor d'un kinderoptocht verlaote || 750 | + | | CKK || 7 || 33 || CV de Bikse Spekskus || Wij bikse piraote,<br/>gaon na 9 jaor d'un kinderoptocht verlaote || 750 [[Bestand:KO-2018-33.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 8 || 73 || CV de Boemeldonkies || Meej un hoorntje zomerse zoetigheid zien we ut wel zitte die karnavalstijd || 749 | + | | CKK || 8 || 73 || CV de Boemeldonkies || Meej un hoorntje zomerse zoetigheid<br/> zien we ut wel zitte die karnavalstijd || 749 [[Bestand:KO-2018-73.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 9 || 69 || CV de Vrolijke Vriendinnekus || Ziede gij onze pitte zitte? || 718 | + | | CKK || 9 || 69 || CV de Vrolijke Vriendinnekus || Ziede gij onze pitte zitte? || 718 [[Bestand:KO-2018-69.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 10 || 39 || CV de Coole Kippen || Ok mej karnaval zijn wij van streek als we niet op sociaal media kunnen op de beek || 714 | + | | CKK || 10 || 39 || CV de Coole Kippen || Ok mej karnaval zijn wij van streek<br/>als we niet op sociaal media kunnen op de beek || 714 [[Bestand:KO-2018-39.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 11 || 11 || CV de Boemelmeskus || Dur is toch leve op mars || 701 | + | | CKK || 11 || 11 || CV de Boemelmeskus || Dur is toch leve op mars || 701 [[Bestand:KO-2018-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 12 || 47 || CV de Bikse Toppers || Het leven van de Prins zien wij wel zitten || 656 | + | | CKK || 12 || 47 || CV de Bikse Toppers || Het leven van de Prins zien wij wel zitten || 656 [[Bestand:KO-2018-47.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 13 || 9 || CV de Bikse Blondjes || we zien ons prins wel zitte || 652 | + | | CKK || 13 || 9 || CV de Bikse Blondjes || we zien ons prins wel zitte || 652 [[Bestand:KO-2018-09.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 14 || 53 || CV de Coole Jongens || Zie de gij ut zitte op ons piepersbal || 629 | + | | CKK || 14 || 53 || CV de Coole Jongens || Zie de gij ut zitte op ons piepersbal || 629 [[Bestand:KO-2018-53.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 15 || 87 || CV Knapzat || Wij meiden zien het wel zitte maar onze jongens ff nie || 569 | + | | CKK || 15 || 87 || CV Knapzat || Wij meiden zien het wel zitte maar onze jongens ff nie || 569 [[Bestand:KO-2018-87.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK || 16 || 18 || CV de Drollebollekes || De Drollebollekes zien ut zittuh op de pot ! || 550 | + | | CKK || 16 || 18 || CV de Drollebollekes || De Drollebollekes zien ut zittuh op de pot ! || 550 [[Bestand:KO-2018-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 1 || 46 || CV de Schutterkûs || Wij zien ut schuurfeest WEL zitte || 958 | + | | CKO || 1 || 46 || CV de Schutterkûs || Wij zien ut schuurfeest WEL zitte || 958 [[Bestand:KO-2018-46.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 78 || CV de Spaceboys || Het Ree-animatieteam brengt leven in Boemeldonck || 934 | + | | CKO || 2 || 78 || CV de Spaceboys || Het Ree-animatieteam brengt leven in Boemeldonck || 934 [[Bestand:KO-2018-78.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 3 || 48 || CV de Flapkousen || Ons Freekskes liggen nie te pitte ze zien die insecten meskus echt wel zitte! || 841 | + | | CKO || 3 || 48 || CV de Flapkousen || Ons Freekskes liggen nie te pitte <br/>ze zien die insecten meskus echt wel zitte! || 841 [[Bestand:KO-2018-48.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 4 || 44 || CV de Gekkoos || We zien het zitte in onze drome, dus laot die cup maor kome! || 836 | + | | CKO || 4 || 44 || CV de Gekkoos || We zien het zitte in onze drome, dus laot die cup maor kome! || 836 [[Bestand:KO-2018-44.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 5 || 19 || CV de Bikse Bjoeties || We zien ut Bikse Bjoetie Camp wel zitte! || 806 | + | | CKO || 5 || 19 || CV de Bikse Bjoeties || We zien ut Bikse Bjoetie Camp wel zitte! || 806 [[Bestand:KO-2018-19.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 6 || 86 || CV de Makkers || We zien ut hier nie zitte, we gaon naor Amerika! || 801 | + | | CKO || 6 || 86 || CV de Makkers || We zien ut hier nie zitte, we gaon naor Amerika! || 801 [[Bestand:KO-2018-86.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 7 || 28 || CV de Boemelsaurussen || CUP a soep || 799 | + | | CKO || 7 || 28 || CV de Boemelsaurussen || CUP a soep || 799 [[Bestand:KO-2018-28.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 8 || 54 || CV de Pinguins || We zien ut in oe haar zitte! || 797 | + | | CKO || 8 || 54 || CV de Pinguins || We zien ut in oe haar zitte! || 797 [[Bestand:KO-2018-54.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 16 || d'n klasgenotjes || Oranje heeft ligge pitte, maar deze Leeuwen zien ut WK wel zitte || 783 | + | | CKO || 9 || 16 || d'n klasgenotjes || Oranje heeft ligge pitte, <br/>maar deze Leeuwen zien ut WK wel zitte || 783 [[Bestand:KO-2018-16.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 10 || 10 || CV de 7 Geitjes || Wij zien ut NIE zitte, we zen BIJziend || 762 | + | | CKO || 10 || 10 || CV de 7 Geitjes || Wij zien ut NIE zitte, we zen BIJziend || 762 [[Bestand:KO-2018-10.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 11 || 80 || De Magrietjes || We zien ut zitte, we gaon ut doen… Karnavallen in de BLOELAGOEN || 760 | + | | CKO || 11 || 80 || De Magrietjes || We zien ut zitte, we gaon ut doen… <br/>Karnavallen in de BLOELAGOEN || 760 [[Bestand:KO-2018-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 12 || 60 || CV de Gupkus || Zie de ze zitten feesten het zijn net wilde beesten || 759 | + | | CKO || 12 || 60 || CV de Gupkus || Zie de ze zitten feesten het zijn net wilde beesten || 759 [[Bestand:KO-2018-60.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 13 || 64 || CV de Giegelgrieten || Zie de gij d'r zitte? || 758 | + | | CKO || 13 || 64 || CV de Giegelgrieten || Zie de gij d'r zitte? || 758 [[Bestand:KO-2018-64.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 14 || 30 || CV de Bling Bling Meskus || Als we het nie zien zitte,steke we ons kop in ut zand || 755 | + | | CKO || 14 || 30 || CV de Bling Bling Meskus || Als we het nie zien zitte,<br/>steke we ons kop in ut zand || 755 [[Bestand:KO-2018-30.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 15 || 56 || CV de Boefjes || We zien jou wel zitte! || 734 | + | | CKO || 15 || 56 || CV de Boefjes || We zien jou wel zitte! || 734 [[Bestand:KO-2018-56.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 16 || 40 || CV de Clummels || Kik uit meej karnaval want dun paparazzi zittuh overal || 731 | + | | CKO || 16 || 40 || CV de Clummels || Kik uit meej karnaval want dun paparazzi zittuh overal || 731 [[Bestand:KO-2018-40.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 17 || 26 || CV de Rouwdouwers || Ik wul nie opscheppen, ik ben nun Boemeldoncker || 712 | + | | CKO || 17 || 26 || CV de Rouwdouwers || Ik wul nie opscheppen, ik ben nun Boemeldoncker || 712 [[Bestand:KO-2018-26.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 18 || 8 || CV de Dolle Dotjes || Langnek ziet ut feestje wel zitte || 711 | + | | CKO || 18 || 8 || CV de Dolle Dotjes || Langnek ziet ut feestje wel zitte || 711 [[Bestand:KO-2018-08.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 19 || 70 || CV de Supergirlzzz || CV de Supergirlzzz zien un A-woage wel zitte ! || 708 | + | | CKO || 19 || 70 || CV de Supergirlzzz || CV de Supergirlzzz zien un A-woage wel zitte ! || 708 [[Bestand:KO-2018-70.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 20 || 1 || CV de kletskousen || Van Piepers naor Kreezie || 697 | + | | CKO || 20 || 1 || CV de kletskousen || Van Piepers naor Kreezie || 697 [[Bestand:KO-2018-01.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 21 || 76 || CV Bende Betoeterd || Pluk en z'n vriendjes zien Boemeldonck wel zitten || 673 | + | | CKO || 21 || 76 || CV Bende Betoeterd || Pluk en z'n vriendjes zien Boemeldonck wel zitten || 673 [[Bestand:KO-2018-76.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 22 || 22 || Biks Zooitje || Laat de kanonne maar knalle, we zien ut zitte da karnavalle || 653 | + | | CKO || 22 || 22 || Biks Zooitje || Laat de kanonne maar knalle, we zien ut zitte da karnavalle || 653 [[Bestand:KO-2018-22.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 23 || 82 || CV de Bikse Stuiters || We zien UT zitte,gij ok? || 647 | + | | CKO || 23 || 82 || CV de Bikse Stuiters || We zien UT zitte,gij ok? || 647 [[Bestand:KO-2018-82.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 24 || 12 || CV Boemelse Bende || We zien ut nie meer zitte, we zen blijve zitte || 643 | + | | CKO || 24 || 12 || CV Boemelse Bende || We zien ut nie meer zitte, we zen blijve zitte || 643 [[Bestand:KO-2018-12.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 25 || 68 || CV de Bikse Bella's || We zien ze zitte! || 638 | + | | CKO || 25 || 68 || CV de Bikse Bella's || We zien ze zitte! || 638 [[Bestand:KO-2018-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 26 || 32 || CV de Plofkippe || Zie de gij UT zitte? UT stelt gin drol veur || 604 | + | | CKO || 26 || 32 || CV de Plofkippe || Zie de gij UT zitte? UT stelt gin drol veur || 604 [[Bestand:KO-2018-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 27 || 62 || CV de Bonte Bende || Ha…hatsjoe..ziede gij um zitte ? || 588 | + | | CKO || 27 || 62 || CV de Bonte Bende || Ha…hatsjoe..ziede gij um zitte ? || 588 [[Bestand:KO-2018-62.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 28 || 38 || De Gamers || We zien ut zitte meej ons toekomst op dun beek || 585 | + | | CKO || 28 || 38 || De Gamers || We zien ut zitte meej ons toekomst op dun beek || 585 [[Bestand:KO-2018-38.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 29 || 3 || CV de Kriebeltjes || We zien ut nie zitte, wij gaon bankhange || 574 | + | | CKO || 29 || 3 || CV de Kriebeltjes || We zien ut nie zitte, wij gaon bankhange || 574 [[Bestand:KO-2018-03.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 30 || 74 || CV de Bende van Bas || Zie ons zitte || 537 | + | | CKO || 30 || 74 || CV de Bende van Bas || Zie ons zitte || 537 [[Bestand:KO-2018-74.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 31 || 36 || CV de Bikse Moatjes || We zitte in dun bak …..en feeste meej dun BAK! || 490 | + | | CKO || 31 || 36 || CV de Bikse Moatjes || We zitte in dun bak …..en feeste meej dun BAK! || 490 [[Bestand:KO-2018-36.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO || 32 || 2 || CV de Snotaopkus || Ziedde ze zitte || 483 | + | | CKO || 32 || 2 || CV de Snotaopkus || Ziedde ze zitte || 483 [[Bestand:KO-2018-02.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 1 || 71 || CV de Rammelaars || We zien ut nie meer zitte || 837 | + | | DKK || 1 || 71 || CV de Rammelaars || We zien ut nie meer zitte || 837 [[Bestand:KO-2018-71.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 2 || 29 || Duo Prettstift || Meej prett blijft ut zitte || 754 | + | | DKK || 2 || 29 || Duo Prettstift || Meej prett blijft ut zitte || 754 [[Bestand:KO-2018-29.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 3 || 79 || CV Wa Denk Te?!? || Wij zien jou zitte || 727 | + | | DKK || 3 || 79 || CV Wa Denk Te?!? || Wij zien jou zitte || 727 [[Bestand:KO-2018-79.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 4 || 90 || CV de Gekkebekjes || Meej dun optocht zien wij meer dan gullie denkt || 715 | + | | DKK || 4 || 90 || CV de Gekkebekjes || Meej dun optocht zien wij meer dan gullie denkt || 715 [[Bestand:KO-2018-90.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 5 || 77 || CV de Zoetemeskus || Kijk ons naor complimenten van 't BAK vissen || 714 | + | | DKK || 5 || 77 || CV de Zoetemeskus || Kijk ons naor complimenten van 't BAK vissen || 714 [[Bestand:KO-2018-77.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 6 || 13 || CV de Boemelduimpjes || Ziede gij oe-eige als Prins zitte? || 710 | + | | DKK || 6 || 13 || CV de Boemelduimpjes || Ziede gij oe-eige als Prins zitte? || 710 [[Bestand:KO-2018-13.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 7 || 51 || CV Ut zit wel snor || Wij zijn de redders in noot || 701 | + | | DKK || 7 || 51 || CV Ut zit wel snor || Wij zijn de redders in noot || 701 [[Bestand:KO-2018-51.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 8 || 91 || CV de Onbekende || ziede gullie onz in de krant staon, wij gullie wel || 700 | + | | DKK || 8 || 91 || CV de Onbekende || ziede gullie onz in de krant staon, wij gullie wel || 700 [[Bestand:KO-2018-91.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 9 || 5 || CV de drie Musketiers || We zien UT wel/niet zitte! || 660 | + | | DKK || 9 || 5 || CV de drie Musketiers || We zien UT wel/niet zitte! || 660 [[Bestand:KO-2018-05.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 10 || 81 || CV Zo Gebeurd || Onze nieuwe markt, ziet u ut zitte? || 655 | + | | DKK || 10 || 81 || CV Zo Gebeurd || Onze nieuwe markt, ziet u ut zitte? || 655 [[Bestand:KO-2018-81.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 11 || 23 || CV Nixnie || Kijk, ziede gij Wally? || 628 | + | | DKK || 11 || 23 || CV Nixnie || Kijk, ziede gij Wally? || 628 [[Bestand:KO-2018-23.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 12 || 88 || CV 't Biks broedseltje || Ik zie die eerste prijs wel zitten, want het loopt op rolletjes || 621 | + | | DKK || 12 || 88 || CV 't Biks broedseltje || Ik zie die eerste prijs wel zitten, <br/>want het loopt op rolletjes || 621 [[Bestand:KO-2018-88.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 13 || 85 || CV De Kleurige Giebelaars || We zitten in de jungle || 531 | + | | DKK || 13 || 85 || CV De Kleurige Giebelaars || We zitten in de jungle || 531 [[Bestand:KO-2018-85.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 14 || 59 || CV de Dushi's || Gin sushi's maar Dushi's || 524 | + | | DKK || 14 || 59 || CV de Dushi's || Gin sushi's maar Dushi's || 524 [[Bestand:KO-2018-59.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK || 15 || 57 || De Vlindurkes || Zie haor nou zitte || 502 | + | | DKK || 15 || 57 || De Vlindurkes || Zie haor nou zitte || 502 [[Bestand:KO-2018-57.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 1 || 37 || Caroline & Marit || Zie de gij ons zitte? Wij nie ! || 795 | + | | DKO || 1 || 37 || Caroline & Marit || Zie de gij ons zitte? Wij nie ! || 795 [[Bestand:KO-2018-37.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 2 || 50 || CV de Piepers || We zitten in de puree || 748 | + | | DKO || 2 || 50 || CV de Piepers || We zitten in de puree || 748 [[Bestand:KO-2018-50.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 3 || 24 || CV de Batsers 2.0 || Dansmariekes gezocht, doe je mee?! Zien we'm zitte of zegge we "nee" || 710 | + | | DKO || 3 || 24 || CV de Batsers 2.0 || Dansmariekes gezocht, doe je mee?! <br/>Zien we'm zitte of zegge we "nee" || 710 [[Bestand:KO-2018-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 14 || CV de Snoepkes || We zien ut zitte met deze superhelden || 680 | + | | DKO || 4 || 14 || CV de Snoepkes || We zien ut zitte met deze superhelden || 680 [[Bestand:KO-2018-14.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 5 || 6 || CV de VC || Zien jullie ut zitte || 633 | + | | DKO || 5 || 6 || CV de VC || Zien jullie ut zitte || 633 [[Bestand:KO-2018-06.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 6 || 52 || D'n Max || Max nr 1, we zien ut zitte || 618 | + | | DKO || 6 || 52 || D'n Max || Max nr 1, we zien ut zitte || 618 [[Bestand:KO-2018-52.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 7 || 66 || Kwibussen Junior || Kijk ons zitte || 614 | + | | DKO || 7 || 66 || Kwibussen Junior || Kijk ons zitte || 614 [[Bestand:KO-2018-66.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 8 || 58 || CV de Trotse Pauwen || Zo trots als een pauw, 't is Boemeldonck waar ik van hou || 607 | + | | DKO || 8 || 58 || CV de Trotse Pauwen || Zo trots als een pauw, <br/>'t is Boemeldonck waar ik van hou || 607 [[Bestand:KO-2018-58.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 9 || 34 || CV De BFF's || Zien jullie UT ook zitte? || 586 | + | | DKO || 9 || 34 || CV De BFF's || Zien jullie UT ook zitte? || 586 [[Bestand:KO-2018-34.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO || 10 || 42 || De Stuiterballen || We zien oe zitte op Friso's joeptjoep in Boemeldonck || 525 | + | | DKO || 10 || 42 || De Stuiterballen || We zien oe zitte op Friso's joeptjoep in Boemeldonck || 525 [[Bestand:KO-2018-42.jpg |100px]] |
| + | |- | ||
| + | | || || || BAK || Prinsenwagen || [[Bestand:KO-2018-PRW.JPG |100px]] | ||
|} | |} | ||
