Uitslag Grote Optocht 19 Februari 2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 66: | Regel 66: | ||
| D || 5 || 17 || Do Drietos || Dit jaor is d'r niks aan de hand! || 727 [[Bestand:Go-2023-17.jpg |100px]] | | D || 5 || 17 || Do Drietos || Dit jaor is d'r niks aan de hand! || 727 [[Bestand:Go-2023-17.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | D || 6 || 18 || Trois amis Boemeldonckais, un kwêker et deux Jees | + | | D || 6 || 18 || Trois amis Boemeldonckais, un kwêker et deux Jees <br /> célèbrent ensemble le karnaval dans la très grande <br />procession de Boemeldonck || Karna-val || 711 [[Bestand:Go-2023-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| D || 7 || 42 || CV Ut Boemeltrio & Co || Ik meet meej 2 Maote || 702 [[Bestand:Go-2023-42.jpg |100px]] | | D || 7 || 42 || CV Ut Boemeltrio & Co || Ik meet meej 2 Maote || 702 [[Bestand:Go-2023-42.jpg |100px]] | ||
Versie van 8 apr 2023 12:23
Uitslag Grote Optocht zondag 19 Februari 2023
Dubbelklik op de foto voor de foto of klik op het muzieksymbool voor het wagennummer.
