Uitslag Grote Optocht 19 Februari 2023: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| − | ! A | + | ! A || 1 || 58 !! CV de Zimkus !! Boemeldonck Belicht! !! 927 [[Bestand:Go-2023-58.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| A || 2 || 31 || CV de Dwarsliggers || Clara lust 'm gère, maor mooi weer krijg ze nie veur mekère! || 925 [[Bestand:Go-2023-31.jpg |100px]] | | A || 2 || 31 || CV de Dwarsliggers || Clara lust 'm gère, maor mooi weer krijg ze nie veur mekère! || 925 [[Bestand:Go-2023-31.jpg |100px]] | ||
Versie van 8 apr 2023 11:18
Uitslag Grote Optocht zondag 19 Februari 2023
