Uitslag kinderoptocht 21 februari 2004: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Cat''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Prijs''' | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''D...') |
|||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
| − | {| | + | {| class="wikitable" |
| − | + | ! Cat !! prijs !! deelnemer !! Naam deelnemer !! Titel !! Punten !! | |
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
| − | |||
|- | |- | ||
| − | | AK ||1||||CV de Laontjes||In | + | | AK || 1 || 51 || CV de Laontjes || In Boemeldonck zette wij ut op zunne kop, da motte meemaoke || 823 || |
|- | |- | ||
| − | | AK ||2||||CV Ons Kullekus ||De Bauers hit van 'tjaor de A16 sjowtrap ligt al klaor ||798 | + | | AK || 2 || 44 || CV Ons Kullekus || De Bauers hit van 'tjaor de A16 sjowtrap ligt al klaor || 798 || |
|- | |- | ||
| − | | AK ||3||||CV de Blkse Gaste ||Al zet d'n HSL heel dun Beek op zunne kop. Ons parkske van visvijver tot boohut is ginne mop ||797 | + | | AK || 3 || 62 || CV de Blkse Gaste || Al zet d'n HSL heel dun Beek op zunne kop. Ons parkske van visvijver tot boohut is ginne mop || 797 [[Bestand:2004-ko-62.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK ||4||||CV de Pruttels ||Da motte meemaoke ||793 | + | | AK || 4 || 32 || CV de Pruttels || Da motte meemaoke || 793 [[Bestand:2004-ko-32.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK ||5||||CV 't Pindraod ||Kastele en drake van alle soorten en mate rij ok 's zaterdags door de Boemeldonckse strate ||770 | + | | AK || 5 || 92 || CV 't Pindraod || Kastele en drake van alle soorten en mate rij ok 's zaterdags door de Boemeldonckse strate || 770 [[Bestand:2004-ko-92.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK ||6||||Da Wor Wa ||Onze karnavalswagen ontstaat door een clown en een acrobaat ||758 | + | | AK || 6 || 24 || Da Wor Wa || Onze karnavalswagen ontstaat door een clown en een acrobaat || 758 [[Bestand:2004-ko-24.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK ||7|||| | + | | AK || 7 || 82 || Black Eagles mini || Saperde flap, we gaan met Pipo op stap || 742 [[Bestand:2004-ko-82.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK ||8||||kepniks ||SponsBOBjij ofik ||737 | + | | AK || 8 || 103 || kepniks || SponsBOBjij ofik || 737 [[Bestand:2004-ko-103.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK ||9||||CV de Vatjes ||Meejunne paddestoelen unnevIinder maoke wÜ d'n optocht ||716 | + | | AK || 9 || 13 || CV de Vatjes || Meejunne paddestoelen unnevIinder maoke wÜ d'n optocht || 716 || |
|- | |- | ||
| − | | AK ||10||||CV de Batabierties ||Piraten op dún Beek da motte mee maoke ||701 | + | | AK || 10 || 2 || CV de Batabierties || Piraten op dún Beek da motte mee maoke || 701 [[Bestand:2004-ko-2.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK ||11||||CV de Halve Zole Jr. ||Damottemeêmaoke, wij hebben ok 'n clips ||691 | + | | AK || 11 || 18 || CV de Halve Zole Jr. || Damottemeêmaoke, wij hebben ok 'n clips || 691 [[Bestand:2004-ko-18.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | AK ||12||||CV de Kreukels ||Da motte meejgemaokthebbe: Frans Bauer on tour ||329 | + | | AK || 12 || 72 || CV de Kreukels || Da motte meejgemaokthebbe: Frans Bauer on tour || 329 || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||1||||CV de Klepperbekken ||Meej karnaval in onze bol slaot onze fantasie op hol.||842 | + | | BK || 1 || 76 || CV de Klepperbekken || Meej karnaval in onze bol slaot onze fantasie op hol. || 842 [[Bestand:2004-ko-76.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||2||||CV de Boemelratten ||Meej un traan en un lach zegge wij d'n kinderoptocht gedag ||829 | + | | BK || 2 || 28 || CV de Boemelratten || Meej un traan en un lach zegge wij d'n kinderoptocht gedag || 829 || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||3||||CV de Zimkus ||Meej de Zimkus ist altijd un beestûh bendûh ||754 | + | | BK || 3 || 97 || CV de Zimkus || Meej de Zimkus ist altijd un beestûh bendûh || 754 [[Bestand:2004-ko-97.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||4||||CVde Krakelingen ||Da motte zie, da motte ervaore 't circus op de Beek is niet te evenacre ||744 | + | | BK || 4 || 87 || CVde Krakelingen || Da motte zie, da motte ervaore 't circus op de Beek is niet te evenacre || 744 || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||5||||De Feestneuzen ||Damotte meemanke we gaon er dwars doorheen ||726 | + | | BK || 5 || 20 || De Feestneuzen || Damotte meemanke we gaon er dwars doorheen || 726 || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||6||||CV de Boemelbeesten ||Da motte meemaoke om door de val van de roltrap LTl het ziekenhuis te geraken ||721 | + | | BK || 6 || 7 || CV de Boemelbeesten || Da motte meemaoke om door de val van de roltrap LTl het ziekenhuis te geraken || 721 [[Bestand:2004-ko-7.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||7||||CV de Plakkers||Da.motte meemaoke, ginne prins maor un prinses van Boemeldonlk ||711 | + | | BK || 7 || 65 || CV de Plakkers || Da.motte meemaoke, ginne prins maor un prinses van Boemeldonlk || 711 || |
|- | |- | ||
| − | | BK ||8||||CV Ketel||Wa isl dat voor gebonk? De smurfen zijn in | + | | BK || 8 || 54 || CV Ketel || Wa isl dat voor gebonk? De smurfen zijn in Boemeldonck! || 688 [[Bestand:2004-ko-54.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | BK ||9||||CV de Bikse | + | | BK || 9 || 38 || CV de Bikse bak-se bende || Dun kermis meej karnaval zurgtvurun bijzonder festival || 648 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||1||||CV de Feestbouwers||De feestbouwers bouwen feest||833 | + | | CKK || 1 || 8 || CV de Feestbouwers || De feestbouwers bouwen feest || 833 [[Bestand:2004-ko-8.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||2||||De Vergeet-me-nietjes||Ge mot ut MET ons meemaoke||824 | + | | CKK || 2 || 40 || De Vergeet-me-nietjes || Ge mot ut MET ons meemaoke || 824 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||3||||CV de Tuttertjes||De Tuttertjes te snel van de brug gegaon, de ziekenwagen komt eraon||802 | + | | CKK || 3 || 88 || CV de Tuttertjes || De Tuttertjes te snel van de brug gegaon, de ziekenwagen komt eraon || 802 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||4||||CV de Kakelkippen||Bloemen in alle geure en kleuiren, maken van d'n optocht een echt gebeuren||797 | + | | CKK || 4 || 21 || CV de Kakelkippen || Bloemen in alle geure en kleuiren, maken van d'n optocht een echt gebeuren || 797 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||5||||CV de Lolmakers||Da motte meemaoke karnaval maokt van iedere Boemeldoncker een feestvarken||778 | + | | CKK || 5 || 73 || CV de Lolmakers || Da motte meemaoke karnaval maokt van iedere Boemeldoncker een feestvarken || 778 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||6||||CV de @staartjes||Da motte meemaoke 't karnavalsband in d'n optocht||765 | + | | CKK || 6 || 80 || CV de @staartjes || Da motte meemaoke 't karnavalsband in d'n optocht || 765 [[Bestand:2004-ko-80.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||7||||CV de "bad" badeendjuhs||Vanaf nu waggelen de "Bad" baadeendjuhs over de Beek||761 | + | | CKK || 7 || 90 || CV de "bad" badeendjuhs || Vanaf nu waggelen de "Bad" baadeendjuhs over de Beek || 761 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||8||||CV de Dwaoskus||t Dwaozencircus||746 | + | | CKK || 8 || 94 || CV de Dwaoskus || t Dwaozencircus || 746 [[Bestand:2004-ko-94.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||9||||Boemelmeiden||Da motte gij nog meemaoke||743 | + | | CKK || 9 || 64 || Boemelmeiden || Da motte gij nog meemaoke || 743 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||10||||BV de Schijnheilige boontjes||Onze pastoor wil de kauwen nie als koor||742 | + | | CKK || 10 || 19 || BV de Schijnheilige boontjes || Onze pastoor wil de kauwen nie als koor || 742 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||11||||De Betboys||Da motte meemaoke; wij vallen in de prijzen||740 | + | | CKK || 11 || 69 || De Betboys || Da motte meemaoke; wij vallen in de prijzen || 740 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||12||||De toffe gastjes||Da motte mee maoke||733 | + | | CKK || 12 || 96 || De toffe gastjes || Da motte mee maoke || 733 [[Bestand:2004-ko-96.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||13||||De gekke meskes||Wilde mooi raoke dan motte onze behandeling meemaoke||730 | + | | CKK || 13 || 91 || De gekke meskes || Wilde mooi raoke dan motte onze behandeling meemaoke || 730 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||14||||De Giegel meskes||Da motte meemaoke: Italiaanse Karnavalssfern kun je ook op de Beek creeren||728 | + | | CKK || 14 || 5 || De Giegel meskes || Da motte meemaoke: Italiaanse Karnavalssfern kun je ook op de Beek creeren || 728 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||15||||CV de Stekelkoppen||Boemeldonckse riddertijd dat motte meemaoke!||724 | + | | CKK || 15 || 15 || CV de Stekelkoppen || Boemeldonckse riddertijd dat motte meemaoke! || 724 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||16||||CV de Zottekoppen||De Zottekoppen sparen al maanden doppen||719 | + | | CKK || 16 || 59 || CV de Zottekoppen || De Zottekoppen sparen al maanden doppen || 719 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||17||||CV de Bikse Tijgers||Een meid in de pubertijd da motte meemaoke||717 | + | | CKK || 17 || 66 || CV de Bikse Tijgers || Een meid in de pubertijd da motte meemaoke || 717 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||18||||De Bauers||Frans Bauer da motte horé. Da klinkt as geluk in oe ooré||711 | + | | CKK || 18 || 77 || De Bauers || Frans Bauer da motte horé. Da klinkt as geluk in oe ooré || 711 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||19||||CV de Zotte Duvelkûs||We zijn on lijn||709 | + | | CKK || 19 || 33 || CV de Zotte Duvelkûs || We zijn on lijn || 709 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||20||||CV de Nest-Emmers||Rare beesten van Overbos||708 | + | | CKK || 20 || 26 || CV de Nest-Emmers || Rare beesten van Overbos || 708 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||21||||CV de Wandmotjes||Da motte meemaoke, het wilde westen komt de beek onveilig maoke !!||707 | + | | CKK || 21 || 57 || CV de Wandmotjes || Da motte meemaoke, het wilde westen komt de beek onveilig maoke !! || 707 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||22||||CV de Proefkonijnen||Da motte meemaoke, wanneer zulle de muize het feest staoke?||706 | + | | CKK || 22 || 84 || CV de Proefkonijnen || Da motte meemaoke, wanneer zulle de muize het feest staoke? || 706 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||23||||De Rangers||Da motte meemaoke, we gaon de ruimte in||700 | + | | CKK || 23 || 39 || De Rangers || Da motte meemaoke, we gaon de ruimte in || 700 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||24||||CV de Doorzetters||De doorzetters hebben de veilige fietsbrug getest||695 | + | | CKK || 24 || 36 || CV de Doorzetters || De doorzetters hebben de veilige fietsbrug getest || 695 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||25||||CV de Beekschetûh||CV de Beekschetûh hebben de fietsbrug in P'Beek meegemaokt||684 | + | | CKK || 25 || 31 || CV de Beekschetûh || CV de Beekschetûh hebben de fietsbrug in P'Beek meegemaokt || 684 [[Bestand:2004-ko-31.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKK||26||||CV de Kes-koppe||Da motte mee maoke de kieppuh zijn aon 't staokuh||676 | + | | CKK || 26 || 106 || CV de Kes-koppe || Da motte mee maoke de kieppuh zijn aon 't staokuh || 676 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||27||||CV de Beppie's||Da motte meemaoke, nun echte Boemeldoncks meemaok-laoke||666 | + | | CKK || 27 || 46 || CV de Beppie's || Da motte meemaoke, nun echte Boemeldoncks meemaok-laoke || 666 || |
|- | |- | ||
| − | | CKK||28||||CV de Peerkus||Da motte meemaoke||0 | + | | CKK || 28 || 12 || CV de Peerkus || Da motte meemaoke || 0 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||1||||CV de Jopperkes||We gaon er onderdeur!||790 | + | | CKO || 1 || 23 || CV de Jopperkes || We gaon er onderdeur! || 790 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||2||||CV 't Kennet||Maok ut meej met ut Beeks Olympisch Komite (B.O.K.)||783 | + | | CKO || 2 || 78 || CV 't Kennet || Maok ut meej met ut Beeks Olympisch Komite (B.O.K.) || 783 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||3||||CV de Sproetjes||Koninklijke lakeien, laten de Sproetjes in | + | | CKO || 3 || 52 || CV de Sproetjes || Koninklijke lakeien, laten de Sproetjes in Boemeldonck gedijen || 759 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||4||||CV Jong Belegen||Da motte meemaoke, circus Jong Belegen||755 | + | | CKO || 4 || 34 || CV Jong Belegen || Da motte meemaoke, circus Jong Belegen || 755 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||5||||De Boemelsterren||De Boemelsterren stralen voor 't eerst in [[ | + | | CKO || 5 || 4 || De Boemelsterren || De Boemelsterren stralen voor 't eerst in Boemeldonck || 754 [[Bestand:2004-ko-4.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||6||||De Kruimels||Da motte meemaoke | + | | CKO || 6 || 67 || De Kruimels || Da motte meemaoke Boemeldonck gaon we op de maon namaoken || 751 [[Bestand:2004-ko-67.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||7||||BCV de Atoompljes||Da motte meemaoke, Spongebob knapt | + | | CKO || 7 || 86 || BCV de Atoompljes || Da motte meemaoke, Spongebob knapt Boemeldonck op || 749 [[Bestand:2004-ko-86.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||8||||De aangebrande augurken||Wat de Beek sjouwt, laat ons koud !||746 | + | | CKO || 8 || 70 || De aangebrande augurken || Wat de Beek sjouwt, laat ons koud ! || 746 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||9||||CV de Gieters||Da motte meemaoke, d'n Bikse disco boemel||744 | + | | CKO || 9 || 41 || CV de Gieters || Da motte meemaoke, d'n Bikse disco boemel || 744 [[Bestand:2004-ko-41.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||10||||CV de Zonnekus||Da motte meemaoke de Zonnekus krijgen het heen en weer||741 | + | | CKO || 10 || 47 || CV de Zonnekus || Da motte meemaoke de Zonnekus krijgen het heen en weer || 741 [[Bestand:2004-ko-47.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||11||||De Margrietjes||Flower power met de Bauers||728 | + | | CKO || 11 || 58 || De Margrietjes || Flower power met de Bauers || 728 [[Bestand:2004-ko-58.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||12||||CV de Ratjes||Da motte mee maoke||720 | + | | CKO || 12 || 95 || CV de Ratjes || Da motte mee maoke || 720 [[Bestand:2004-ko-95.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||13||||Top Kids||Hokus Pokus||719 | + | | CKO || 13 || 42 || Top Kids || Hokus Pokus || 719 [[Bestand:2004-ko-42.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||14||||CV de Plaaggeesten||Geen hellingbaan gezeur. We gaan er gewoon onderdeur||717 | + | | CKO || 14 || 49 || CV de Plaaggeesten || Geen hellingbaan gezeur. We gaan er gewoon onderdeur || 717 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||15||||Biks Kids||Aan tafel met de Biks Kids||712 | + | | CKO || 15 || 50 || Biks Kids || Aan tafel met de Biks Kids || 712 [[Bestand:2004-ko-50.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||16||||De Boefjes||Da motte meemaoke van onze motten kunde nie afgeraoke||710 | + | | CKO || 16 || 75 || De Boefjes || Da motte meemaoke van onze motten kunde nie afgeraoke || 710 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||17||||De Joekeltjes||De Biks Idols da motte meemaoke||709 | + | | CKO || 17 || 30 || De Joekeltjes || De Biks Idols da motte meemaoke || 709 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||18||||Giecheldoosjes||Da motte meemaoke alweer boeven op de Beek||699 | + | | CKO || 18 || 27 || Giecheldoosjes || Da motte meemaoke alweer boeven op de Beek || 699 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||19||||CV de Schattepatten||Da motte meemaoke||694 | + | | CKO || 19 || 14 || CV de Schattepatten || Da motte meemaoke || 694 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||20||||Baddraaiers||Da motte meemaoke 'de Idols' gaon de Beek onveilig maoke||688 | + | | CKO || 20 || 101 || Baddraaiers || Da motte meemaoke 'de Idols' gaon de Beek onveilig maoke || 688 [[Bestand:2004-ko-101.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||21||||CV de Snotaope||Kunne we ut (saome) Maoke?||674 | + | | CKO || 21 || 10 || CV de Snotaope || Kunne we ut (saome) Maoke? || 674 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||22||||De Vroentebrakken||Da motte meemoake: Ccircus 'de sterke mannen'||670 | + | | CKO || 22 || 55 || De Vroentebrakken || Da motte meemoake: Ccircus 'de sterke mannen' || 670 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||23||||CV de Donderstenen||De Happy Ttails willen ut ok meemaoke||669 | + | | CKO || 23 || 83 || CV de Donderstenen || De Happy Ttails willen ut ok meemaoke || 669 || |
|- | |- | ||
| − | | CKO||24||||CV de Vogelrokken||Ben ij tegen zinloos geweld dan ben jij een superheld||654 | + | | CKO || 24 || 63 || CV de Vogelrokken || Ben ij tegen zinloos geweld dan ben jij een superheld || 654 [[Bestand:2004-ko-63.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||25||||Appels & Peerkus||Bikse kunst, da motte MEEmaoke||650 | + | | CKO || 25 || 3 || Appels & Peerkus || Bikse kunst, da motte MEEmaoke || 650 [[Bestand:2004-ko-3.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | CKO||26||||Un Stripke Veur||Wa motte meemaoke||619 | + | | CKO || 26 || 6 || Un Stripke Veur || Wa motte meemaoke || 619 [[Bestand:2004-ko-6.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||1||||Ut Boemeltlio ||van d'n BA(N)K zitting krijgde sere kaoke da motte meemaoke||785 | + | | DKK || 1 || 22 || Ut Boemeltlio || van d'n BA(N)K zitting krijgde sere kaoke da motte meemaoke || 785 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||2||||Kriske ||Ik hang dun beest uit||755 | + | | DKK || 2 || 11 || Kriske || Ik hang dun beest uit || 755 [[Bestand:2004-ko-11.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||3||||CV de Bloemeäes ||Meej bloemen in alle kleure, komen wij de beek opfleure||730 | + | | DKK || 3 || 60 || CV de Bloemeäes || Meej bloemen in alle kleure, komen wij de beek opfleure || 730 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||4||||CV de Duvels ||Da motte meemaoke, kunde gij de kluis kraoke||720 | + | | DKK || 4 || 81 || CV de Duvels || Da motte meemaoke, kunde gij de kluis kraoke || 720 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||5||||BKK CV Wij met z'n twee ||Da motte meemaoke, die fiets is nie te maoke||715 | + | | DKK || 5 || 85 || BKK CV Wij met z'n twee || Da motte meemaoke, die fiets is nie te maoke || 715 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||6||||De Knurften ||Wij zijn brugpiepers||694 | + | | DKK || 6 || 29 || De Knurften || Wij zijn brugpiepers || 694 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||7||||De jumpie-girls ||Ge mot ut meemaoke barbies jumpen van de daoke||693 | + | | DKK || 7 || 102 || De jumpie-girls || Ge mot ut meemaoke barbies jumpen van de daoke || 693 [[Bestand:2004-ko-102.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||8||||CV de Knorretjes ||De knorretjes da motte meemaoke wilde nie net als ons van ut patje afraoke||687 | + | | DKK || 8 || 48 || CV de Knorretjes || De knorretjes da motte meemaoke wilde nie net als ons van ut patje afraoke || 687 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||9||||Deur dik en dun ||Wilde gij ut mee moake?||683 | + | | DKK || 9 || 56 || Deur dik en dun || Wilde gij ut mee moake? || 683 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||10||||CV de Bierdûpkus ||CV de Bierdûpkes maoken 't voor 't eerst meej||679 | + | | DKK || 10 || 43 || CV de Bierdûpkus || CV de Bierdûpkes maoken 't voor 't eerst meej || 679 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||11||||CV de Boemeldronkel-ges ||Da motte meemaoke hoe wij het hier doen||673 | + | | DKK || 11 || 68 || CV de Boemeldronkel-ges || Da motte meemaoke hoe wij het hier doen || 673 [[Bestand:2004-ko-68.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||12||||pe Gekkebekke ||Da ons oma da nog mot meemaoke||666 | + | | DKK || 12 || 99 || pe Gekkebekke || Da ons oma da nog mot meemaoke || 666 [[Bestand:2004-ko-99.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKK||13||||We Appekoppen ||Da motte meemaoke, d'ape zetten alls op zunne kop||665 | + | | DKK || 13 || 37 || We Appekoppen || Da motte meemaoke, d'ape zetten alls op zunne kop || 665 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||14||||BlKs Boerke ||Agge maor leut het op de Beek||654 | + | | DKK || 14 || 74 || BlKs Boerke || Agge maor leut het op de Beek || 654 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||15||||CV de Skaters ||De skaters kunnen we wat van daarom hebben ze ook een cameraman||647 | + | | DKK || 15 || 93 || CV de Skaters || De skaters kunnen we wat van daarom hebben ze ook een cameraman || 647 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||16||||'s Veer en 's Bef ||Da motte meemaoke: Sponsje Bob wit zelfs op de Beek te te geroake||644 | + | | DKK || 16 || 17 || 's Veer en 's Bef || Da motte meemaoke: Sponsje Bob wit zelfs op de Beek te te geroake || 644 || |
|- | |- | ||
| − | | DKK||17||||CV de Feestmeiden ||Frans Bauer heeft wat tijd door de week en bouwt een nieuwe brug op de Beek||584 | + | | DKK || 17 || 1 || CV de Feestmeiden || Frans Bauer heeft wat tijd door de week en bouwt een nieuwe brug op de Beek || 584 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||1||||Prins Calvin ||Da motte meemaoke ons pa is ok prins ||793 | + | | DKO || 1 || 25 || Prins Calvin || Da motte meemaoke ons pa is ok prins || 793 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||2||||Ut gespuis van Twee Vooraf ||Wa! Motte meemaoke ons vaoder hed ons meej den hand gemaakt ||771 | + | | DKO || 2 || 71 || Ut gespuis van Twee Vooraf || Wa! Motte meemaoke ons vaoder hed ons meej den hand gemaakt || 771 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||3||||De dolle meiden ||Braziliaans,karnaval op de Beek da motte meemaoke ||729 | + | | DKO || 3 || 79 || De dolle meiden || Braziliaans,karnaval op de Beek da motte meemaoke || 729 [[Bestand:2004-ko-79.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||4||||CV Izzy ||Da motte meemaoke: in | + | | DKO || 4 || 98 || CV Izzy || Da motte meemaoke: in Boemeldonck komen sprookjes echt tot leven! || 723 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||5||||Isa en Opa Poppelaars ||Isa en Opa trekken erop uit met hun kajuit ||711 | + | | DKO || 5 || 45 || Isa en Opa Poppelaars || Isa en Opa trekken erop uit met hun kajuit || 711 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||6||||D'n Gerrit Or) ||Al ben ik nog klein, over 30 jaar ligt mijn tegel op het Boemelplein ||709 | + | | DKO || 6 || 53 || D'n Gerrit Or) || Al ben ik nog klein, over 30 jaar ligt mijn tegel op het Boemelplein || 709 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||7||||CV de Ploppers ||Da motte meemaoke ||708 | + | | DKO || 7 || 100 || CV de Ploppers || Da motte meemaoke || 708 [[Bestand:2004-ko-100.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||8||||CV de Tarantulatje-s ||'t is ons met de paplepel ingegeven ||702 | + | | DKO || 8 || 104 || CV de Tarantulatje-s || 't is ons met de paplepel ingegeven || 702 [[Bestand:2004-ko-104.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||9||||CV 't Overschot je ||Ons bouwplek is verijst ||691 | + | | DKO || 9 || 105 || CV 't Overschot je || Ons bouwplek is verijst || 691 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||10||||CV de Malle Pietjes ||We hebben geen tijd om te bouwen want we moeten overal heen sjouwen ||686 | + | | DKO || 10 || 35 || CV de Malle Pietjes || We hebben geen tijd om te bouwen want we moeten overal heen sjouwen || 686 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||11||||De mini Dakduifjes ||'n Ei hoort erbij ! ||659 | + | | DKO || 11 || 16 || De mini Dakduifjes || 'n Ei hoort erbij ! || 659 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||12||||Sanne en Opa ||De vogels bij de pastoor willen er niet vandoor ||658 | + | | DKO || 12 || 9 || Sanne en Opa || De vogels bij de pastoor willen er niet vandoor || 658 || |
|- | |- | ||
| − | | DKO||13||||Britt en Co ||Onze ouwe kan nao 5 jaor nog steeds nie bouwen ||650 | + | | DKO || 13 || 89 || Britt en Co || Onze ouwe kan nao 5 jaor nog steeds nie bouwen || 650 [[Bestand:2004-ko-89.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| − | | DKO||14||||Tibor en Britt Harrems ||M'n nicht uit Purmerend da motte meernaoké ||330 | + | | DKO || 14 || 61 || Tibor en Britt Harrems || M'n nicht uit Purmerend da motte meernaoké || 330 || |
| − | | | ||
| − | | | ||
|} | |} | ||
| + | |||
| + | * Helaas hebben wij op dit moment nog niet alle foto's van alle optochtdeelnemertjes. Heeft u tips? stuur dan een mail naar archief@boemeldonck.nl | ||
Versie van 1 apr 2023 19:21
- Helaas hebben wij op dit moment nog niet alle foto's van alle optochtdeelnemertjes. Heeft u tips? stuur dan een mail naar archief@boemeldonck.nl
