Uitslag Kinderoptocht 13 februari 2010: verschil tussen versies
Uit BoemelWiki
| Regel 62: | Regel 62: | ||
| CKK || 14 || 75 || De Gooise Meskes || Ge kunt uw snor nie drukke, want zonder publiek ga ut schilderij nie lukke || 720 || [[Bestand:2010-ko-75.jpg |100px]] | | CKK || 14 || 75 || De Gooise Meskes || Ge kunt uw snor nie drukke, want zonder publiek ga ut schilderij nie lukke || 720 || [[Bestand:2010-ko-75.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKK || 15 || 45 || CV de Sterretjes || Nieuw in de winkel; Boemeldonckse sterretjes dubbelvla || 714 || [[Bestand:2010-ko- | + | | CKK || 15 || 45 || CV de Sterretjes || Nieuw in de winkel; Boemeldonckse sterretjes dubbelvla || 714 || [[Bestand:2010-ko-46.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKK || 16 || 19 || De Crazy Kikkers || We gooie dubbel viere(n) || 709 || [[Bestand:2010-ko-19.jpg |100px]] | | CKK || 16 || 19 || De Crazy Kikkers || We gooie dubbel viere(n) || 709 || [[Bestand:2010-ko-19.jpg |100px]] | ||
| Regel 86: | Regel 86: | ||
| CKO || 1 || 60 || CV de Schutterkûs || Un Boemeldoncks maol smaokt ons allemaal || 878 || [[Bestand:2010-ko-60.jpg |100px]] | | CKO || 1 || 60 || CV de Schutterkûs || Un Boemeldoncks maol smaokt ons allemaal || 878 || [[Bestand:2010-ko-60.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 2 || 46 || CV Wa D'ist || Da gaon we dubbel vieren in ons eend(t)je || 864 || [[Bestand:2010-ko- | + | | CKO || 2 || 46 || CV Wa D'ist || Da gaon we dubbel vieren in ons eend(t)je || 864 || [[Bestand:2010-ko-47.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 3 || 8 || CV Hupsakee || Meej ut valle van dun tore is 44 jaor geleje carnaval gebore || 852 || [[Bestand:2010-ko-8.jpg |100px]] | | CKO || 3 || 8 || CV Hupsakee || Meej ut valle van dun tore is 44 jaor geleje carnaval gebore || 852 || [[Bestand:2010-ko-8.jpg |100px]] | ||
| Regel 100: | Regel 100: | ||
| CKO || 8 || 22 || De Magrietjes || Da vieren we dubbel meej geBAK || 774 || [[Bestand:2010-ko-22.jpg |100px]] | | CKO || 8 || 22 || De Magrietjes || Da vieren we dubbel meej geBAK || 774 || [[Bestand:2010-ko-22.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | CKO || 9 || 44 || CV de Brouwersboskabouters || Hartendieven (Wij vieren Valentijn) || 771 || [[Bestand:2010-ko- | + | | CKO || 9 || 44 || CV de Brouwersboskabouters || Hartendieven (Wij vieren Valentijn) || 771 || [[Bestand:2010-ko-45.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| CKO || 10 || 74 || De Raddraaiers || Wij vieren het altijd dubbel || 754 || [[Bestand:2010-ko-74.jpg |100px]] | | CKO || 10 || 74 || De Raddraaiers || Wij vieren het altijd dubbel || 754 || [[Bestand:2010-ko-74.jpg |100px]] | ||
| Regel 186: | Regel 186: | ||
| DKK || 8 || 79 || CV de Stearten || Zie de gij ut ok dubbel!!!!! || 710 || [[Bestand:2010-ko-79.jpg |100px]] | | DKK || 8 || 79 || CV de Stearten || Zie de gij ut ok dubbel!!!!! || 710 || [[Bestand:2010-ko-79.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 9 || 47 || CV Wij Twee || We vieren het met de BAK mee || 703 || | + | | DKK || 9 || 47 || CV Wij Twee || We vieren het met de BAK mee || 703 || |
|- | |- | ||
| DKK || 10 || 11 || Mien & Mien || Wij dobbelen op vieren || 699 || [[Bestand:2010-ko-11.jpg |100px]] | | DKK || 10 || 11 || Mien & Mien || Wij dobbelen op vieren || 699 || [[Bestand:2010-ko-11.jpg |100px]] | ||
| Regel 200: | Regel 200: | ||
| DKK || 15 || 65 || De Dreumulde Meskes! || Da gaon we dubbel vieren, we doen dat we dronken zijn || 657 || [[Bestand:2010-ko-65.jpg |100px]] | | DKK || 15 || 65 || De Dreumulde Meskes! || Da gaon we dubbel vieren, we doen dat we dronken zijn || 657 || [[Bestand:2010-ko-65.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKK || 16 || 50 || CV de Banaontjes || We gaan als een Banaon || 650 || [[Bestand:2010-ko- | + | | DKK || 16 || 50 || CV de Banaontjes || We gaan als een Banaon || 650 || [[Bestand:2010-ko-47.jpg |100px]] |
|- | |- | ||
| DKK || 17 || 93 || CV de Coole Kikkers || Coole Kikkers dat zijn wij, dit jaar maken we je dubbel blij || 634 || [[Bestand:2010-ko-93.jpg |100px]] | | DKK || 17 || 93 || CV de Coole Kikkers || Coole Kikkers dat zijn wij, dit jaar maken we je dubbel blij || 634 || [[Bestand:2010-ko-93.jpg |100px]] | ||
| Regel 212: | Regel 212: | ||
| DKO || 3 || 108 || CC 't moest van mijn moeder || 44 jaar, dat vieren we met geBAK || 704 || [[Bestand:2010-ko-108.jpg |100px]] | | DKO || 3 || 108 || CC 't moest van mijn moeder || 44 jaar, dat vieren we met geBAK || 704 || [[Bestand:2010-ko-108.jpg |100px]] | ||
|- | |- | ||
| − | | DKO || 4 || 78 || CV de Weetikveeltjes || Hieper de pieper wij vieren dit jaar dubbel als brugpieper || 695 || | + | | DKO || 4 || 78 || CV de Weetikveeltjes || Hieper de pieper wij vieren dit jaar dubbel als brugpieper || 695 || |
|- | |- | ||
| DKO || 5 || 114 || CV de Jagers || We gaon 't dit jaor dubbel vieren en zijn op zoek naar feestbeesten en wilde dieren || 685 || [[Bestand:2010-ko-114.jpg |100px]] | | DKO || 5 || 114 || CV de Jagers || We gaon 't dit jaor dubbel vieren en zijn op zoek naar feestbeesten en wilde dieren || 685 || [[Bestand:2010-ko-114.jpg |100px]] | ||
